ساختمان پزشکان

طرح‌ها و الگوها در همه جا هستند. فقط كافی‌ست به اطراف خود خوب نگاه كنید. اما مانند آب‌شدن برف‌ها الگوها نیز زودگذرند. واضح‌ترین تزئین موقتی كه به خانه اضافه می‌شود دراعیاد و مناسبت ها است. این طرح‌ها به فضا حسی از شادی و سرگرمی اضافه می‌كنند.
خانه‌های با سبك احیای اسپانیایی (Spanish Revival) در دهه 1920 در پی نمایشگاه كالیفرنیا- پاناما، كه در سن‌دیگو بین سال‌های 1915 تا 1917 برگزار شد، در كالیفرنیا محبوب شدند.
گچ‌كاری‌های تزئینی یا قرنیزآلات چوبی در جایی كاربرد دارند كه دیوارها به سقف‌ها، درها، و یا پنجره‌ها می‌رسند و نقش بسیار زیادی در حس كلی خانه بازی می‌كنند. حتی ساده‌ترین گچ‌بری‌ها و قاب‌های پنجره به فضا عمق می‌دهند.
اگرچه طرفداران فنگ‌شویی احتمالا با این کار مخالف خواهند بود اما در واقع یک خانه کوچک اتاق خواب تنها اتاقی در خانه است كه اجازه ورود یك فضای كار را در خود می‌دهد.
معماری و طراحی داخلی این آپارتمان که 109 متر مربع، مساحت زمین آن است، توسط گروه معماری SDeG انجام شده است.
خانه ارگانیك (Organic House) یك آپارتمان 65 متر مربعی است كه برای یك زوج جوان طراحی شده و در باندرا در حومه شهر مومبای در كشور هند واقع شده است.
بیدارشدن در یك هوای آفتابی و دل‌پذیر در اتاقی به همان اندازه آفتابی و دل‌پذیر (ترجیحا در سفر) شاید یكی از بهترین حالت‌های شروع یك روز باشد. رنگ‌های موجود در محیط اطراف ما تاثیر زیادی بر حالت‌های روحی ما می‌گذارند.
كیم هاگستت (Kim Hagstette) از شركت Maven Interiors در پورتلند در ایالت اُرگان 3 خانه برای یك زوج كه زمانی خارج از شهر زندگی می‌كردند طراحی كرده است.
تقریبا بیشتر آپارتمان ها کوچک و نقلی ساخته می شوند و افرادی که در این واحدها زندگی می کنند باید به زور وسایل خود را در آن جای دهند. اما اگر کمی حرفه ای به این مشکل نگاه کنید، می توانید به زیبایی مشکل کمبود فضا را حل کنید.
در ورودی این خانه با توری فلزی ساخته شده است که باعث امنیت بیشتر ساختمان می شود. افرادی که در این خانه زندگی می کنند، امکانات بسیار خوبی در اختیار دارند.
در این مطلب چندین ایده مختلف برای ساخت کتابخانه در خانه برایتان نمایش داده ایم که می توانید در خانه خود اجرا کنید. هدف از این عکس ها دیدن مکان های مناسب برای نصب کتابخانه است.
بسیاری از افرادی که با اطمینان کامل رنگ‌های مورد نظرشان برای اتاق‌های دیگر خانه‌شان را انتخاب می‌کنند وقتی نوبت به انتخاب یک پالت رنگی برای اتاق خواب می‌رسد دچار مشکل می‌شوند.
اگر شما جزء تعداد رو به افزایش افرادی هستید كه در خانه كار می‌كنند، یا دارای خانه ای کوچک و فرزندانی با تكالیف زیاد و پروژه‌های بی‌پایان هستید، احتمالا میز غذاخوری شما همیشه در اشغال کارهای مختلف است.
طراحان هیچ کتاب قانونی سری در اختیار ندارند. آنها افرادی با روحیه خلاق هستند که عاشق تخیل کردن، رویاپردازی و جستجو هستند و به دنبال حس شهودی خود می‌روند. با همه این‌ها، چند اصل کلی وجود دارند که هر بار به آنها کمک می‌کند به نتیجه دلخواه برسند.
وقتی به دنبال منبع الهامی برای تزئین ورودی خانه خود هستید نتایجی كه به دست می‌آید خیلی به واژه‌ای كه استفاده می‌كنید بستگی دارد. راهروی ورودی به عنوان سالن یا فضایی تعریف می‌شود كه پس از ورود از در جلویی خانه با آن مواجه می‌شویم.
درست است كه شما هیچ‌وقت تمام قسمت‌های خانه یك فرد را نمی‌بینید اما اگر نگاهی زیرچشمی به آشپزخانه خانه او بیاندازید متوجه سلیقه و ذائقه او خواهید شد. درکابینت آشپزخانه نقش مهمی در این زمینه بازی می‌كند، روح آشپزخانه را در خود جمع می‌كند.
این روزها نگهداری از حیوانات خانگی در ایران نیز باب شده است. گروهی طراح مستعد و نوآور گرد هم جمع شده و طرح‌هایی ارائه داده‌اند که حیوانات و صاحبان آنها همزمان و در کنار هم از آرامش و راحتی لذت خواهند برد.
مبلمان از آن دسته وسایلی در خانه است كه توجه مهمانان را سریعا به خود جلب می‌كند. مبلمانی كه انتخاب می‌كنید نشان‌دهنده شخصیت، سلیقه، و حتی ارزش‌های شماست.
به تازگی، Interiors and Sources چند مورد از جالبترین مواد و مصالح ساخت وسایل مختلف در 30 سال گذشته را معرفی کرده است.
شاید فکر کنید، برای تزئین و دکوره کردن فضای خواب نمی‌توان خیلی مانور داد. نهایتش این است که تختخواب شیک و کمد و میزآرایش زیبا انتخاب کنید و در و دیوارش را هم با رنگ دلخواه نقاشی یا کاغذدیواری کنید.
دکوراسیون واحدهای کوچک بسیار دشوار است و نمی توان به راحتی برای آنها تصمیم گیری کرد. شاید مواردی که در ذهن داشته باشید را نتوانید در این واحدها پیاده سازی کنید. اما ترفندها و راهکاری مختلفی برای تزئین و زیباسازی وجود دارد.
یکی از بهترین لحظه های در خانه بودن این است که گوشه دنجی پیدا کنیم و با آسایش خیال در آنجا لم دهیم و کتاب موردعلاقه مان را مطالعه کنیم، یا چای بنوشیم، یا کارهای شخصی خود را انجام دهیم. از آن بهتر این است که این گوشه دنج در کنار پنجره باشد.
در این مطلب طرح های مختلفی از آشپزخانه های مدرن که توسط کمپانی های متفاوت تزئین شده اند را برایتان انتخاب کرده ایم تا از طرح های آنها ایده بگیرید و در آپارتمان خود اعمال کنید.
دکوراسیون واحدهای کوچک بسیار دشوار است و نمی توان به راحتی برای آنها تصمیم گیری کرد. شاید مواردی که در ذهن داشته باشید را نتوانید در این واحدها پیاده سازی کنید. اما ترفندها و راهکاری مختلفی برای تزئین و زیباسازی وجود دارد.
سر درآوردن از زندگی شخصی هنرمندان و ستاره ها همیشه برای مردم جالب بوده و هست. این علاقه مندی و کنجکاوی در مورد دکوراسیون خانه و زندگی آنها نیز همچنان باقی است.
در این مطلب، تصاویری از طراحی و دکوراسیون داخلی حمام هایی برایتان انتخاب کرده ایم که می توانید از آنها برای خانه خود الهام بگیرید.
اگر به رنگ و وسایل هنری علاقه دارید، می توانید خانه خود را نیز به همین سبک دکور کنید.
وقتی معماری سال 1830 با هنر و طراحی مدرن و امروزی در خانه ای تاریخی آمیخته می شود، اثری دگرگون شده پدید می آید که نتیجه آن را در تصاویر زیر می بینید.
دیدن تصاویر این طراحی ها به افرادی که کمی ذوق هنری و سلیقه چیدمانی دارند، ایده های نابی می دهد که می توانند با کمی تغییر آنها را در آپارتمان های خود اعمال کنند.
در این 4 آپارتمانی که عکس های مختلفی از گوشه و کنار آنها قرار است مشاهده کنید، اصول دکور مدرن و راحتی زندگی به یک اندازه ارزش و اعتبار داشته است. به این معنا که در عین راحتی، طراحی و چیدمان زیبایی نیز دارند.
در این آلبوم تصویری، ایده هایی برای تزئین اتاق های بسیار کوچک کودکان برایتان انتخاب کرده ایم که می توانید از آنها بهره بگیرید.
اگر شما جای کافی برای کودکتان ندارید یا می‌خواهید او را نزدیک خود نگه دارید، ما در اینجا ایده‌هایی را برای شما آوردیم که می‌توانید به کار گیرید.
برای اینکه اتاق های خانه را دل‌باز و مرتب و روشن جلوه دهید، کارهای ساده ای می توان انجام داد. به طور مثال، در اتاق نشیمن با قرار دادن چند کوسن رنگی و زیبا می توان جلوه ای نو به خانه بخشید. ایده هایی که در ادامه برایتان نوشته ایم هزینه چندانی ندارند.
در این مطلب تصویری 11 نوع میز کامپیوتر بسیار جالب با طراحی مینیمالیستی برایتان انتخاب کرده ایم. می توانید از طراحی های آنها برای انتخاب یا سفارش ساخت میز دلخواه خود کمک بگیرید.
برای تزئین خانه های کوچک چند ایده کاربردی برایتان نوشته ایم که شاید مفید باشند. خانه های بزرگ که تکلیفشان معلوم است.
در این مطلب انواع پنکه های سقفی را برایتان انتخاب کرده ایم که طراحی های جالب و خلاقانه دارند. این پنکه ها علاوه بر زیبای، کارایی خوبی هم دارند و در روزهای گرم تابستان به خوبی به داد ساکنین خانه می رسند.
فکر نکنید که دستشویی کوچک را نمی توان تزئین کرد. شاید فضا کم به نظر برسد اما هیچ کاری غیرممکن نیست. فقط باید کمی خلاقیت و در زمینه چیدمان و دکوراسیون هم دانش اندکی داشته باشید.
همه خوراکی ها در این اتاق جمع شده اند و همه غذاها هم در آن پخته می شوند. اصلا آدم حوصله اش که سر می رود، به آشپزخانه پناه می برد.
در این مطلب 6 ایده متنوع و متفاوت برای نقاشی دیوار یا تابلوهای دیواری به شما نشان داده ایم که می توانید در صورت تمایل، آنها را در خانه یا دفتر کار خود اجرا کنید. روش اجرای همه آنها را نیز آموزش داده ایم.
وقتی آپارتمان کوچک است دل آدم می گیرد. همه وسایل گویا در هم و پیچیده هستند و گاهی دوست دارید همه وسایل را بیرون بریزید و یک فضای باز با امکانات ضروری داشته باشد.
کاغذ دیواری ها در طرح و رنگ و جنس های مختلف، طرفداران بسیاری در دنیا پیدا کرده است. بیشتر صاحبان خانه دوست دارند از این طرح های متنوع برای زیباسازی دیوارهای خانه خود استفاده کنند.
در این مطلب قرار است برایتان ایده های بسیار عالی برای دکور اتاق های کوچک را بنویسیم که از کمترین فضا، بیشترین استفاده را بکنید.
با چند تغییر ساده، تاثیر سریع و قابل استفاده زیادی در دکور خانه خود بوجود ‌آورید.
این روزها تعداد آپارتمان های نقلی و کوچک، بیشتر از آپارتمان های بزرگ و حتی معمولی است. وقتی فضا کوچک باشد، آدم نمی داند چطور می تواند آن را دکور کند. یا باید هزینه کنید و از مشاور و طراح حرفه ای کمک بگیرید.
خانه ای که برای این منظور انتخاب کرده ایم، در دهه 1900 میلادی ساخته شده است. این خانه 65 متر مربع اندازه و دو اتاق خواب دارد. نور خانه زیاد است و از فضاهای آن می توان استفاده بهینه ای داشت.
1
اخبار ورزشی
جالبترین ها