طنز؛ روايت خسته چند خاطره دشوار

امیرقباد در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: نچ‌نچ گویان سرش رو کرده تو؛ یه نفس خاردار میکشه، میگه: پیام‌رسان داخلی فقط عذرا سه نقطه!
۱۵ دقیقه پیش
اخبار گوناگون

طنز؛ هر پیج یک آباژور

حسام حيدري در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: بنابر تصویب کمیسیون فرهنگی مجلس قرار شده که از این به بعد نظارت بر صوت و تصاویر تولید شده در فضای مجازی بر عهده سازمان صدا و سیما باشد. صدا و سیما هم که از این خبر در برخی شبکه‌هایش عروسی برگزار شده بوده، یک نگاهی به وضعیت فضای مجازی انداخته و گفته: «چه كيفي بکنم من» و رفته آباژورهایش را از توي انبار بیرون بیاورد.
۴ ساعت پیش
اخبار گوناگون

ربات آشپز چینی ساخته شد

رئیس یک شرکت کیترینگ غذا در چین رباتی ساخته که هر بشقاب غذا را در ۳الی ۴ دقیقه آماده می کند و ظرف های آن را نیز می شوید.
۴ ساعت پیش
اخبار گوناگون

عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ پرواز مرغان دریایی

پرواز مرغان دریایی در اطراف ماهیگیری که قایق خود را در بندر مسقط پایتخت عمان تمیز می کند.
۵ ساعت پیش
اخبار گوناگون

طنز؛ باران تویی به خاک من بزن...

وحيد ميرزايي در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: این هفته نیز در حالی رو به اتمام است که بر خلاف وعده رییس‌جمهور هیچ چیز پايين نيامد و همان بالا ماند. قیمت طلا، مسکن، خودرو و اساسا هر چیزی که در عالم هستی وجود دارد نه تنها کاهش نیافت بلکه کشید بالا. با این وجود باران زیبای بهاری طراوتی مثال زدنی به شهرهای ایران داد؛ طوری‌که همه مردم غم‌های خود را فراموش کردند و با چتر در زیر باران قدم زدند.
۵ ساعت پیش
اخبار گوناگون

طنز؛ آگهی فروش مومیایی در سایت دیوار

شهرام شهيد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ي در ستون طنز روزنامه شهروند نوشت: احضاریه؛ فوری: به جناب رضاخان میرپنج جهت تفهیم اتهام و نیز تعیین تکلیف برخی امور ساری و جاری و رفع برخی شبهات و ابهامات در محل دفن خود ٢٤ ساعت مهلت داده می‌شود که خود را به نزدیکترین واحد پلیس معرفی و تسلیم مراجع ذیصلاح نماید.
۷ ساعت پیش
اخبار گوناگون

عناوین روزنامه‌های امروز ۰۵/ ۰۲ / ۹۷

مروری بر عناوین مهم روزنامه‌های صبح کشور.
۷ ساعت پیش
اخبار گوناگون

طنز؛ باشگاه بدن‌سازی یا گولاخیزاسیون!

علي مسعودي‌نيا در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: حتما اگر گذارتان به باشگاه بدن‌سازی افتاده باشد می‌دانید که بعد از چند روز با آن‌هایی که ساعت ورزش‌شان با شما یکسان است سلام و علیکی پیدا می‌کنید و خاصه روی تردمیل فرصتی پیش می‌آید تا درباره قیمت ارز و وضعیت هوا و اوضاع کاسبی و رویدادهای سیاسی گپی بزنید و آخر ورزش هم خسته نباشیدی تحویل هم می‌دهید. برای من که قصد داشتم از شر هیکل قزمیت خودم رها شوم نیز چنین روندی طی شد.
۲۳ ساعت پیش
اخبار گوناگون

سیاره‌ای که ۹۹ درصد نور تابیده شده را جذب می‌کند

محققان سیاره ای خارج از منظومه شمسی کشف کرده اند که ۹۹ درصد نور تابیده شده به خود را جذب می کند.
۲۳ ساعت پیش
اخبار گوناگون

قدرت بدنی بیشتر، برابر با ذهن سالم‌تر

محققان به تازگی دریافتند، یک حقیقت راجع به دو اصطلاح "بدن سالم" و "ذهن سالم" وجود دارد و افرادی که قدرت بدنی بیشتری دارند، ذهن سالم‌تری دارند.
۲۳ ساعت پیش
اخبار گوناگون

تولید بتن قدرتمند سازگار با محیط زیست با گرافن

گرافن یکی از شگفت انگیزترین مواد موجود در جهان است که علیرغم ظاهر ترد و شکننده و دشواری های موجود در زمینه اتصال مولکول های آن به یکدیگر، استحکام بالایی دارد.
۱ روز پیش
اخبار گوناگون

طنز؛ تلگرام همچون سگی هار در دستان بیگانگان

هومن جعفری در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: «اعتراف می‌کنم که پیام‌رسانان خارجی همچون تلگرام که زمام و افسار آن همچون سگی هار در دستان بیگانگان باشد و فضای کثیف و آلوده آن جولانگاه لود‌گان و نامحرمان باشد جای مناسبی برای طرح حرف‌های حسابی و مذاکرات عالمانه نیست.»
۱ روز پیش
اخبار گوناگون

یادبود کشته شدگان نسل کشی ارامنه‎

مراسم یادبود یکصد و سومین سالگرد و دعا به یاد کشته شدگان نسل کشی ارامنه، عصر دوشنبه در خلیفه گری ارامنه تهران برگزار شد.عکاس : ژنیا و ژوانا ابدیان.
۱ روز پیش
اخبار گوناگون

زاینده رود پس از بارش باران

بارش باران شب گذشته در اصفهان، بستر خشک زاینده رود را که مدت زیادی بدون آب است، طراوت بخشید.
۱ روز پیش
اخبار گوناگون

طنز؛ خاطرات شمال از یاد مرتضوی نمیره!

احمدرضا كاظمي در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: تا جایی که حافظه ناقص من یاری میکنه یادمه مردم عموما از تهران و شهرهای مختلف برای عشق و حال میرفتن شمال! مینداختن توی گردنه‌های جاده چالوس، یکی از آهنگای موندگار اون مرحوم رو هم با صدای بلند پلی میکردن بعدش شیشه رو میدادن پایین باد بخوره توی صورتشون تا هم از مناظر طبیعی لذت ببرن هم دود کنت پاور نعنایی رو بدن بیرن!
۱ روز پیش
اخبار گوناگون

چسب استخوان ۵ دقیقه‌ای از راه رسید

استفاده از انواعی از صمغ های چسبان توسط دندان پزشکان برای ترمیم دندان های آسیب دیده امری کم و بیش متداول است. اما بعد از جراحی استخوان های آسیب دیده از صفحات فلزی و پیچ برای اتصال آنها به یکدیگر استفاده می شود.
۱ روز پیش
اخبار گوناگون

طنز؛ گمشده پیدا شده

محمدامین فرشادمهر در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: با سلام؛ قبل از اینکه فروش مداد سیاه نرم هم مثل برخی اجناس دیگر از فروشگاه‌ها ممنوع شود، به تعداد زیاد از آن تهیه کرده و سوالات زیر را با دقت پاسخ دهید.
۱ روز پیش
اخبار گوناگون

سومین فرزند شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون

شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون، در ۲۳ آپریل ۲۰۱۸، شاهد تولد سومین فرزند خود بودند.
۱ روز پیش
اخبار گوناگون
آخرین عناوین
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج