ساختمان پزشکان

شرکت ایتالیایی امپریو آرمانی- پای دیگر برندهای مطرح دنیا- مجموعه پاییز و زمستان خود را ارائه کرده است. مجموعه آرمانی، «کپسول» نام دارد که در تولید آن نوعی پارچه بافت‌دار پنبه‌ای به کار رفته است.
درونگرا، کم‌حرف و عاشق هنر
خط و خطوط صورت « امرا » از چه خبر می‌دهد.
شهر مهربان، شهری است که مردم در آن گفت و گو می کنند، لبخند می زنند واز حضور در فضاهای عمومی لذت می برند و پلیس تنها هنگامی سراغ آنان می آید که یا خود کمک خواسته یا جرمی مرتکب شده باشند نه موقع نوشیدن یک فنجان قهوه.
چرا باید آگاهی جنسی مان را با اطلاعات درست و واقعی افزایش بدهیم؟ شاید اگر این پرسش را از خیلی ها بپرسیم، دلایل زیادی برای این موضوع ارائه کنند اما اگر بپرسیم که آیا شما می خواهید اطلاعات جنسی تان را بیشتر کنید؟ پاسخ های متفاوتی بشنویم.
بافت این دستبند٬ یکی از تکنیک های بافت است که با یاد گرفتن آن می توانید دستبند های پسرانه و دخترانه ببافید. برای دستبد دخترانه می توان از بند ظریف تر استفاده کرد و می توانید لا به لای بافت مهره یا منجوق اضافه کنید. شاید این خودآموز طولانی بنظر برسد٬ ولی یادگیری آن آسان است.
راحت باش!
این لباس‌ها با هیچ مد و جریانی سازگار نیستند اما معرفی بخشی از جامعه هستند که با عنوان روشنفکر شناخته می‌شوند.
افرادی که انتخاب اول‌شان نارنجی است اعتماد به نفس بالایی دارند و از فعالیت‌های اجتماعی لذت می‌برند.
خنده های الکی، مخدرهای یواشکی
مواد مخدر دیگر محدود به تریاک و هرویین و شیشه نیست، امروزه مواد مخدر با اسامی و اشکال جدید به بازار می آیند که نه تنها برای مصرف امکانات خاصی نمی خواهند بلکه فاقد بو، دود و گاهی مزه هستند اما تاثیرات آن به شدت مخرب تر از مواد مخدر سنتی است.
نه دانسته های فنی، نه ورتیکال آنالایزها و نه حتی هوش تصمیم گیری در لحظه، هیچکدام برای ساختن یک مربی خوب کافی نیستند. این شغل دشوار اما ایده آل، علاوه بر تاکتیک، به شهامت و اتوریته نیز نیاز دارد.
در شرایط استبداد سیاسی و فاصله مردم از دولت ها اگر کسی اظهار رضایت بکند، گویا طرفدار استبداد است.
شاید اگر وایبر و واتس اپ و بقیه شبکه های اجتماعی فیلتر شده بودند، در هفته گذشته شاهد اتفاقی که در زمان فوت زنده یاد، مرتضی پاشایی افتاد، نبودیم.
در زندگی درس هایی هست که همیشه ذهن آدمی را پریشان می کنند. به ویژه در مورد عشق و دوست داشتن، همیشه داستان هایی بر سر زبان بیشتر مردم است که به جای آرامش، انسان را دچار شک می کنند.
تلاش برای سبک شدن
درحالی‌که ستارگان جوان سینما، تلویزیون و موسیقی ترک در میدان رقابتی سنگین تلاش می‌کنند تا برتری خودشان را ثابت کنند، حضور ستاره قدیمی این عرصه، امرا می‌تواند همه‌شان را به حاشیه براند.
تردید، همراهِ نسلی که زندگی را جدی نگرفت!
عادت نکردیم به برنامه ریزی برای آینده مان یا حتی باورمان نشد آینده می تواند سخت تر از تصور خوش خیالانه ما باشد.
بدرقه های به یادماندنی تشییع پیکر مرتضی پاشایی بار دیگر نفوذ انکارناپذیر چهره های محبوب غیرسیاسی در بین مردم را به نمایش کشید. حضور مردم در مراسم بدرقه و وداع با پیکر پاشایی، چنان عجیب بود که ترافیک ناشی از آن بخشی از رفت و آمد در قلب تهران را برای ساعاتی مختل کرد.
دوستی و زندگی با این آدم‌ها فوت و فن خودش را دارد. ما این قلق‌ها را با شما در میان می‌گذاریم.
رنگ‌هایی که می‌بینید، انتخاب طراحان برای پاییز و زمستان امسال هستند؛ شما دیر یا زود خریدهای پاییزی را شروع می‌کنید تا ست‌هایی برای فصل سرد بسازید.
«خرید» بخش مهمی از زندگی روزمره ایرانیان است. حتی وقتی قرار است به سفر خارج از کشور برویم و به دنبال تور مناسب و ارزان قیمت هستیم، اولین سؤالی که میان ما و مسئول آژانس رد و بدل می‌شود این است: «قصد دارید برای تفریح برید یا خرید»؟
Elle Fanning، هنرمند 16 ساله موهای خود را از بلوند به قهوه ای تغییر رنگ داده است و به طرز عجیبی زیباتر شده است. رنگ قهوه ای موجب شده تا چهره شیک تری پیدا کند.
کم نیست تعداد زوج‌های جوانی که به مراکز بهزیستی مراجعه می‌کنند و درخواست پذیرفتن یک فرزندخوانده را دارند.
کافه‌نشینی شاعرانه
پیشنهادهای ویژه برای عاشق‌ها در پاییز: کافه‌هایی با طعم شعر و قهوه و کتاب.
خواجه شیراز گفته است همه مجلات علمی را باید انداخت دور و حتی در آب حوض شستشان، چرا «که علم عشق در دفتر نباشد» با اینحال اگر هنوز حرف خواجه را باور ندارید، خودتان باید بیایید و نتایج جدیدترین آزمایش ها درباره ساز و کار عشق و عاشقی را ببینید و متوجه شوید که این دانشمندان محترم خرخوان عینکی، بعد از کلی تحقیق، خودشان هم تازه به حرف شاعرها می رسند.
این طبیعت زندگی است. زندگی اجتماعی به ما یاد می دهد که برای رسیدن به خواسته هایمان، دوست داشتن هایمان، چطور آدم هایی باشیم؛ نان به نرخ روز خور یا شریف و اخلاق مدار.
مدل‌های مختلف پاییزی وارد بازار شده‌اند. با دقت انتخاب کنید!
پاییز وقت سردرگمی انتخاب کفش است. برای این موقع از سال نیم‌بوت‌ها بهترین انتخاب‌های ممکن هستند. شاید هنوز بشود کفش‌های تخت پوشید اما پوشیدن بوت واقعا فاجعه است!
پرونده سنگین تماشاگری فوتبال ایرانی
لیگ برتر ایران، لیگ کم تماشاگری است اما همین تماشاگران کم تعداد، آمار بالایی را در زمینه تخلف و جریمه و محرومیت به جا گذاشته اند.
وقتی پول داخل فوتبال شد، به دلیل تزریق بی رویه و غیراصولی آن، خیلی چیزها کمرنگ شد و البته بعضی مسائل هم پر رنگ. پول که آمد، معیار تعصب عوض شد و حالا دیگر به جای رنگ پیراهن، تعداد صفرهای جلوی رقم قرارداد بود که تیم بعدی را مشخص می کرد.
از تی شرت تکراری "زاکربرگ" تا یقه سه سانت "جابز"
جابز دلیل این نوع پوشش ساده را از مدیر سونی می پرسد و او می گوید:" بعد از جنگ جهانی، ژاپنی ها لباس نمی پوشیدند (احتمالا به دلیل فقر) و به همین خاطر شرکتها به کارگران خود چیزی می دادند که به تن کنند. به این ترتیب در طول سالها پوشیدن یونیفرم به یک سبک تبدیل شد.
برای درست کردن این گردنبند زیبا به وسایل گران قیمت نیازی نیست. زنجیر، بندکفش، ربان و ... که در هر خانه ای پیدا می شود را در هم می پیچید و در آخر یک گردنبند زیبا در اختیار دارید.
آیا به کسی که می‌خندد نگاه کرده‌اید؟ یا بهتر بگویم دقت کرده‌اید تا ببینید فک و دندان‌هایش در چه وضعیتی هستند ؟ خوب نگاه کردن به دیگران یک شیوه برای بهتر فهمیدن زبان بدن آنهاست.
این یک دوران تازه است، دوران شبکه های اجتماعی که مرگ دریغ آلود یک هنرمند جوان موسیقی به یک موج اجتماعی در سراسر ایران بدل می شود. موجی که در گذر از کانال این شبکه ها ابعادی غیرواقعی تر هم پیدا می کند.
یکی از مشکلات لباس پوشیدن در شش ماهه دوم سال این است که این لباس ها عموما حجیم هستند و آزادی حرکت را از آدم می گیرند.
کافی است در این چند هفته که فروش لباس های پاییزه و زمستانی رونق گرفته به پاساژهای معروف شهر سری بزنید تا با مشاهده قیمت ها دچار یک بحران روحی و ناامیدی محض شوید!
همه نکاتی که باید در مورد انواع و اقسام سن‌ها بدانید
به کمک این تست می‌فهمید سن شناسنامه‌ای‌تان با سن عقلی شما تا چه حد هماهنگی دارد.
پرونده سنگین تماشاگری فوتبال ایرانی
لیگ برتر ایران، لیگ کم تماشاگری است اما همین تماشاگران کم تعداد، آمار بالایی را در زمینه تخلف و جریمه و محرومیت به جا گذاشته اند. تعداد پرونده های مربوط به توهین و فحاشی در ورزشگاه های ایران طی فصل جدید آنقدر بالا رفته که تقریبا تمامی تیم ها لااقل یک بار طعم جریمه نقدی را بابت رفتار هواداران خود چشیده اند.
امروزه برونگرایی را به عنوان یک نقطه قوت و درونگرایی را نقطه ضعف افراد مطرح می‌کنند و تلاش می‌کنند با تمرین‌ها و آموزش‌های مختلف، همه افراد را به سمت برونگرایی سوق دهند.
بیمه‌نامه ازدواج شما اینجاست
نگرانی از دست رفتن محبوبیت در دل همسر در تمام زوج‌ها وجود دارد.
مروری بر هفت پروسه اداری که فراتر از حد انتظارمان، خوب هستند
این بار می خواهیم خوشبین باشیم و به نیمه پر لیوان نگاه کنیم. چند وقتی است که کلیشه مرسوم پروسه های طولانی و خسته کننده اداری و کاغذبازی های وحشتناک در برخی اداره ها و سازمان ها شکسته شده و از آن اعصاب خردی ها خبری نیست.
برای مهمانی ها یا مجالسی که تصمیم دارید آرایش زیاد داشته باشید، از یک ترکیب و رنگ واحد پرهیز کنید. بهتر است که برای هر لباسی که می پوشید، آرایش متفاوتی هم داشته باشید.
فارغ التحصیلان ارشد مدارس دینی پاکستان، خود به مبلغان تروریسم سلفی تبدیل می شوند و در میان قبائل پاکستان و افغانستان، مردم و به ویژه روستاییان ساده دل را به قرائتی که خود از دین دارند، فرا می خوانند و نتیجه اش نیز می شود زنده زنده سوزاندن دو انسان به اتهامی که هرگز اثبات نشد و اگر هم اثبات می شد، مجازات شان این نبود.
نیازی نیست کاری بکنند، همین که قد و هیکل‌شان را نگاه می‌کنی، حساب کار دستت می‌آید. ولی بر خلاف تصور خیلی خوش‌برخورد و خوش‌رو هستند و تا وقتی نیاز نباشد جدی نمی‌شوند.
حلقه، مهم‌ترین نشانه در ازدواج است. در میان رسوم ازدواج در سراسر دنیا، تنها اشتراک، حلقه دست کردن زوج‌هاست. در ابن مطلب حلقه‌های 10 ستاره‌ دنیا را بررسی کرده‌ایم.
برای تشخیص یک فروشنده دروغگو از یک فروشنده راستگو ما باید یک سری نشانه‌ها را بررسی کنیم، تعدادی از نشانه‌ها باید همزمان با هم دیده شوند تا به دروغگویی شخص اطمینان پیدا کنیم.
یکی از اصلی ترین شرایط پابرجا ماندن یک رابطه آن است که بتوان زمان کافی را در کنار هم سپری کرد. اما این امکان برای بسیاری از زوج ها مهیا نیست. ما در این باره برایتان راه حل هایی داریم...
تا اطلاع ثانوی به هیچ عنوان آندوسکوپی نکنید. امکان انتقال بیماری ایدز و هپاتیت وجود دارد. این خبر را برای تمام دوستان و اقوام فوروارد کنید تا زندگی شان را نجات دهید.
در طول صد سال گذشته، بین کشورهای غربی، شاید فقط روس‌ها بوده‌اند که بی هیچ ترسی، اجازه داده‌اند دنیا از وحشتناک بودنِ اردوگاه‌های جنگی‌شان باخبر شود. بقیه، دست‌کم در ظاهر، سعی کرده‌اند به مفادِ قراردادهای مختلف درباره‌ی اسیران، پایبند باشند.
1
اخبار ورزشی
جالبترین ها