ساختمان پزشکان

زندگی فراز و فرود زیادی دارد. هر چه سن آدم بالاتر می رود، به بار تجربه هایش اضافه می شود، نگاهش تغییر می کند و آرزوهایش دیگر آنهایی نیستند که در بچگی داشته.
در ایران، مردم شبکه های اجتماعی و به طور کلی فناوری های نوین ارتباط را آن گونه که مردم کشورهای توسعه یافته استفاده می کنند، استفاده نمی کنند.
در سرزمین ساعت، سوییس، قطارها واقعا مثل ساعت کار می کنند. اگر 30 ثانیه دیر برسید، جا مانده اید.
در این ویدئو بافت تل مو را به شما آموزش می دهیم.
وب‌سایت بیزینس‌اینسایدر 20 شهر مهم دنیا از نظر اقتصادی را به ترتیب اولویت لیست کرده است. نام و رتبه و سیر صعود و نزول این شهرها نسبت به سال های گذشته را می توانید در ادامه این مطلب دنبال کنید.
از کجا بفهمیم که در زندگی انسان موفقی هستیم یا نه؟
بسیاری از ما این دوره را تجربه کرده ایم که احساس کنیم زندگی به نفع ما پیش نمی رود. اینکه خود را برای سطح توانایی مان در هر موقعیتی، از محل کار گرفته تا امور منزل سرزنش کنیم.
این فیلم زندگی زوجی را به تصویر می‌كشد كه انگار قرار است در یك روز همه خطاهای زندگی شان را مرتکب شوند.
در این ویدئو مدل بافت موی تیغ ماهی فنری را یه شما آموزش می دهیم.
امروز در تاریخ
امروز 6 فروردین برابر با 26 مارس تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
استفاده از کارت بانکی به جای پول نقد دیگر چند سالی است که برای اغلب ما جا افتاده است و حالا دیگر به جای پول نقد در کیف های ما انواع کارت های بانکی است.
امروز در تاریخ
امروز 5 فروردین برابر با 25 مارس تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
بوی بهار می آید! وقتش رسیده با خانواده بیرون برویم و عکس هایی خاطره انگیز خلق کنیم؛ اما سوال اینکه چی بپوشیم؟!
حباب های باران بهاری را روی ناخنتان طراحی کنید. در این ویدئو دیزاین طرح حباب روی ناخن را به شما آموزش میدهیم.
رد پای حضور دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی را این روزها می توان در زندگی همه پیدا کرد، با اینکه با وجود این دنیای مجازی به راحتی می توان از حال کسانی که می شناسیم، باخبر شویم اما واقعا چقدر از دوستانمان باخبریم؟
بالاخره از راه رسید! زمانی را که به طور خالص به شما و همسرتان تعلق دارد، عرض می کنم.
به روایت دکتر شهیدی
یکی از کتاب های ماندگار درباره دختر گرامی پیامبر اسلام (س) کتاب «زندگانی حضرت زهرا (س)» نوشته مرحوم دکتر سید جعفر شهیدی است.
هیجان خواهی، یک صفت ارثی یا ویژگی شخصیتی است که نخستین بار توسط ماروین زاکرمن در سال های آغازی دهه 1970میلادی مطرح شد. او معتقد است هیجان خواهی با نیاز به احساس ها و تجربه های گوناگون، نوین و پیچیده، و میل به خطرجویی جسمانی و اجتماعی به خاطر چنین تجربه هایی تعریف می شود.
به فرم ساعت شني اگر دقت كنيد متوجه مي‌شويد قسمت بالا و پايين آن با هم متناسب هستند و كمر باريكي هم دارد. در دنياي مد و لباس هم اگر فرم بدن كسي اين‌طور باشد گفته مي‌شود اندامش شكل ساعت شني دارد.
امروز در تاریخ
امروز 4 فروردین برابر با 24 مارس تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
دلایل مجرد ماندن تان را می دانید؟
دلال زیادی وجود دارند که می توانند باعث مجردماندن افراد بشوند؛ البته دلایلی جز انتخاب تجرد به صورت خودخواسته.
خطوط چهره مرد شماره یک فوتبال ایران با شما حرف می‌زند
چهره کارلوس کی‌روش در تعاریف روانشناسی چه پیام‌هایی به طرف مقابل می‌دهد؟
امروز در تاریخ
امروز 3 فروردین برابر با 23 مارس تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
به مناسبت حلول سال نو 1394 خورشیدی و یادی از آداب و سنن ملی و باستانی مردم ایران
اگر می خواهید زودتر درد و رنج ناشی از جدایی را پشت سر بگذارید باید از انجام این هفت کار دوری کنید.
بهانه ی جمع آوری این مطلب ارائه اطلاعاتی دقیق از فلسفه ی وجودی "سین های نوروزی" است از کتاب (نوروز ) تالیف :دکتر سید محمد علی دادخواه ،امیدواریم به طبع شما مقبول بیفتد.
برای روزهایی كه شادید!
با فرا رسیدن سال نو هر خانمی به صرافت می‌افتد كه خودش را برای ورود به این فصل زیبا و پر جنب‌وجوش آماده كند. برای این فصل خاص و دیدوبازدید نوروزی باید لباس‌هایی خاص هم در نظر داشت.
نوروز سنت کهن ایرانی به باور بسیاری از کارشناسان یکی از بزرگ‌ترین میراث‌های معنوی بشر است.
گفت و گو با شیرین احمدنیا، درباره فعالیت های اقتصادی زنان:
می گویند اهمیتی ندارد که چه جور مردی هستی. زن ها پی شوهر پولدار می گردند. زن ها پولکی شده اند. راه به راه مهریه ها را به اجرا می گذارند و شورهان بدبخت پشت میله های زندان اند.
قاشق و چنگال های قدیمی که تقریبا در بیشتر خانه ها وجود دارند از جنس استیل یا نقره هستند و علاوه بر دوام و کیفیت خوب، شکل های جالبی هم دارند.
یکی از سنت های نوروزی ما ایرانی ها عیدی دادن و عیدی گرفتن است. البته پول نقد یکی از پرطرفدارترین عیدی ها است. اما بدون شک باز کردن یک هدیه کادوپیچ شده لذت بیشتری دارد.
امروز در تاریخ
امروز 2 فروردین برابر با 22 مارس تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
مي‌گويند عطر را فرانسوي‌ها اختراع كردند تا هرچه مي‌توانند از حمام كردن فاصله بيشتري بگيرند! اما نيت آنها هرچه بوده، امروزه عطر و ادكلن به يكي از بزرگترين صنعت‌هاي جهان تبديل شده و حتي مي‌توان با كمي اغراق، آن را هنر دانست.
امروز در تاریخ
امروز 1 فروردین برابر با 21 مارس تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
از دو حالت خارج نيست. بعد از خارج شدن از خانه ميزبان، باعث شده‌ايد نفس عميقي بكشد و خدا را به‌خاطر رفتن‌تان شكر كند، يا اينكه فكرش را براي ديدن تدارك يك ‌مهماني ديگر و دوباره بودن در كنارتان درگير كرده‌ايد.
هر فصلي انتخاب‌هاي خودش را دارد و رنگ‌هاي منحصر به فرد خود را به شما هديه مي‌كند. براي اين فصل اگر دست به انتخاب مي‌زنيد بد نيست اول از خودتان بپرسيد قرار است اين لباس را كجا بپوشم.
چهارشنبه سوری، میر نوروز، آتش افروز، حاجی فیروز، هفت سین، خوش قدم و بد قدم، عبور از زیر توپ، تخم مرغ روی آینه، نارنج در کاسه آب، گاو و زمین را شاخ به شاخ می کند، شام شب عید، سبزی کوکو و رشته پلو، سیزده بدر، باغ های ایران...
این مهم نیست که مخترعان و مبتکران بازی های خلاقانه دور همی ناشناخته هستند، مهم این است که شما با یادگیری این بازی ها می توانید لیدر شادی در جمع های دوستانه تان شوید.
ما در مناسبت‌هاي زيادي به هم هديه مي‌دهيم، هديه دادن گرچه يك رسم ساده به نظر مي‌رسد اما كم پيش نيامده وقتي تحفه‌اي به خيال خودمان ارزشمند را گذاشته‌ايم توي دست‌هاي طرف مقابل، آنقدر كه دل‌مان مي‌خواسته شادي را در چهره‌اش نديده‌ايم.
امروز در تاریخ
امروز 29 اسفند برابر با 20 مارس تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
بخارشوی را بهتر بشناسید
اگر می‌خواهید سنت خانه‌تكانی را با تكنولوژی تازه‌ای به پایان برسانید به خرید بخارشوی فكر كنید.
عید نزدیك است و لابد شما هم كم‌كم به این فكر افتاده‌اید كه روزهای عید، چه بپوشیم و اینكه اصلا چه لباسی برای چه جایی مناسب است؟!
امروز در تاریخ
امروز 28 اسفند برابر با 19 مارس تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
قسمت اول
در افسانه های یونان چنین آمده است که مردی جوان به نام «نارسیس»، چهره ای بسیار نیکو داشت و از این رو، مرکز توجه همگان بود؛ اما با نخوت تمام هیچ کس را در شان خود نمی دید و فقط و فقط به خود توجه و تحسین دیگران و غبطه خوردنشان را می خواست.
مو تکانی!
فرصت بسیار كمی تا نوروز باقی مانده است و احتمالا شما می‌خواهید با ظاهری متفاوت سال جدید را آغاز كنید. كارشناس مش و رنگ مو با ذکر چند نکته به شما می‌گوید چگونه در این روزها موهای‌تان را تغییر دهید تا بتوانید زیباترین عید خود را تجربه كنید.
خسته و کوفته از تمیزکاری خانه، نشسته اید و می خواهید با یک لیوان چای داغ انرژی بگیرید و دنبال بقیه کارها بروید که همسرتان از راه می رسد. نگاهی به شما می کند و نگاهی به ظرف های نشسته داخل سینک و می گوید: «با این اوضاع، نشستی چای می خوری؟».
1
اخبار ورزشی
جالبترین ها
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج