ساختمان پزشکان

پیشرفت‌های بشری و زندگی صنعتی در دهه‌های اخیر باعث شده تا ما برای تهیه پوشاک سراغ الیاف مصنوعی برویم که لباسی ارزان‌تر دراختیار ما قرار می‌دهند اما تجربه این سال‌ها ثابت کرده این ارزانی بی‌حکمت نیست.
انتخاب و تهيه لباس عروس رؤيايي از خان‌هاي دشوار مراسم عروسي به شمار مي‌رود. سعي كرده‌ايم همه ريزه‌كاري‌هاي تهيه لباس عروس و گزينه‌هايي كه بعد از پايان مراسم داريد را مرور كنيم تا خودتان با يك حساب سرانگشتي بهترين راه را انتخاب كنيد.
اگر همنام لنین باشید، انقلابی خواهید شد؟ سایت دی‌ان‌ای (DNA) هند با افرادی همنام چهره‌های افسانه‌ای مصاحبه کرده است؛ بی‌شک هر کدام از آن‌ها داستان‌های مهمی را بازگو می‌کنند.
از قیمت های غیرمنطقی خدمات آرایشی باخبر شوید
در دورانی که همه چیز با ملاک ظاهری آن سنجیده می‌شود و ازدواج ، توجه و تحسین کردن افراد و حتی پیدا کردن شغل بر مبنای زیبایی ظاهری آنها اتفاق می‌افتد نباید از دیدن افرادی که برای زیبا و متفاوت‌تر شدن هزینه‌های فراوانی صرف می‌کنند، متعجب شد.
با یک گل هم بهار می‌شه
وقتی او به تو گل می‌دهد، درونش چه حسی را نسبت به تو تجربه می‌کند؟ این مطلب پاسخ این سئوال را به شما می‌دهد.
راز خوش‌پوش‌ها برملا شد
تبلیغات برندها و طراحان برای مجموعه‌های پاییز و زمستان شروع شده و شما هرقدر پرمشغله باشید، به زودی هوس یك خرید جانانه پاییزی به سرتان می‌زند؛ خریدی كه تن‌پوش گرم، حرف اول را در آن می‌زند.
مدیریت بهتر روابط خویشاوندی در شبکه‌های اجتماعی
این روزها موج نرم‌افزارهای ارتباطی تلفن همراه سبک زندگی و نوع ارتباطات همه افراد را تحت تاثیر قرار داده است.
نکاتی که برای شروع زندگی مستقل بهتر است به خاطر داشته باشید.
من هنوز همون آدمم، هنوزم تُخسم...!
مثل همه خواننده‌های زیرزمینی در تمام دنیا، آرمین 2afm هم طرفداران خودش را دارد؛ کسانی که آهنگ‌هایش را از بر هستند، چیزی در لایک و کامنت برایش کم نمی‌گذارند.
در گذشته داشتن فرزند زیاد نشانه تشخص بود و در داخل و خارج ایران فقرا بیشتر فرزند داشتند و این اصلا ربطی به نداشتن پول و ثروت نبود.
قديم‌ترها هميشه وظيفه رفع و رجوع كردن و برقراري صلح و آشتي برعهده ريش‌سفيدها و بزرگ‌ترها بود. حالا اما اوضاع كمي فرق كرده.جوان‌ها هم وارد ميدان شده‌اند جوان‌هايي كه ميانداري مي‌كنند و براي آشتي‌دادن ميان 2‌خانواده پيشقدم مي‌شوند.
مصرف چای داغ، ماهی شور، استعمال مواد مخدر و مصرف بیش از حد گوشت، عادات بدی هستند که در ایران شیب ابتلا به سرطان را تند کرده اند.
با وجود تمام توصیه هایی که وجود دارد، روابط می تواند بسیار پیچیده باشد. هر کس برنامه، روش، تکنیک یا رویکردی برای بهبود روابط دارد. اگرچه تمام این توصیه ها می تواند مفید باشد؛ در عین حال می تواند شما را گیج کند.
وقت آن رسیده که سراغ رنگ‌های تیره و خفته روزهای سرد سال بروید؛ رنگ‌هایی که در سرمای هوا، گرمای بیشتری به شما می‌دهند اما پیشنهاد می‌کنیم در رنگ‌های تیره غرق نشوید.
9صندلی زنانه، در مقابل 275 صندلی مردانه. این سهم زنان از مجلس نهم است؛ 3درصد از نمایندگان ملت. در 2سال و نیم گذشته، میانگین امضاهایشان پای 502 لایحه و طرح بررسی شده در مجلس به کمتر از 48 می رسد.
این روزها چهره های مطرح سینما و تلویزیون از هجوم کاربران اینترنتی در امان نیستند و هر از چندگاهی ترکشی به آنها می خورد. بهاره رهنما این بار به گفته خودش دچار اسیدپاشی اینترنتی شده است.
شرکت ایتالیایی امپریو آرمانی- پای دیگر برندهای مطرح دنیا- مجموعه پاییز و زمستان خود را ارائه کرده است. مجموعه آرمانی، «کپسول» نام دارد که در تولید آن نوعی پارچه بافت‌دار پنبه‌ای به کار رفته است.
درونگرا، کم‌حرف و عاشق هنر
خط و خطوط صورت « امرا » از چه خبر می‌دهد.
شهر مهربان، شهری است که مردم در آن گفت و گو می کنند، لبخند می زنند واز حضور در فضاهای عمومی لذت می برند و پلیس تنها هنگامی سراغ آنان می آید که یا خود کمک خواسته یا جرمی مرتکب شده باشند نه موقع نوشیدن یک فنجان قهوه.
چرا باید آگاهی جنسی مان را با اطلاعات درست و واقعی افزایش بدهیم؟ شاید اگر این پرسش را از خیلی ها بپرسیم، دلایل زیادی برای این موضوع ارائه کنند اما اگر بپرسیم که آیا شما می خواهید اطلاعات جنسی تان را بیشتر کنید؟ پاسخ های متفاوتی بشنویم.
بافت این دستبند٬ یکی از تکنیک های بافت است که با یاد گرفتن آن می توانید دستبند های پسرانه و دخترانه ببافید. برای دستبد دخترانه می توان از بند ظریف تر استفاده کرد و می توانید لا به لای بافت مهره یا منجوق اضافه کنید. شاید این خودآموز طولانی بنظر برسد٬ ولی یادگیری آن آسان است.
راحت باش!
این لباس‌ها با هیچ مد و جریانی سازگار نیستند اما معرفی بخشی از جامعه هستند که با عنوان روشنفکر شناخته می‌شوند.
افرادی که انتخاب اول‌شان نارنجی است اعتماد به نفس بالایی دارند و از فعالیت‌های اجتماعی لذت می‌برند.
خنده های الکی، مخدرهای یواشکی
مواد مخدر دیگر محدود به تریاک و هرویین و شیشه نیست، امروزه مواد مخدر با اسامی و اشکال جدید به بازار می آیند که نه تنها برای مصرف امکانات خاصی نمی خواهند بلکه فاقد بو، دود و گاهی مزه هستند اما تاثیرات آن به شدت مخرب تر از مواد مخدر سنتی است.
نه دانسته های فنی، نه ورتیکال آنالایزها و نه حتی هوش تصمیم گیری در لحظه، هیچکدام برای ساختن یک مربی خوب کافی نیستند. این شغل دشوار اما ایده آل، علاوه بر تاکتیک، به شهامت و اتوریته نیز نیاز دارد.
در شرایط استبداد سیاسی و فاصله مردم از دولت ها اگر کسی اظهار رضایت بکند، گویا طرفدار استبداد است.
شاید اگر وایبر و واتس اپ و بقیه شبکه های اجتماعی فیلتر شده بودند، در هفته گذشته شاهد اتفاقی که در زمان فوت زنده یاد، مرتضی پاشایی افتاد، نبودیم.
در زندگی درس هایی هست که همیشه ذهن آدمی را پریشان می کنند. به ویژه در مورد عشق و دوست داشتن، همیشه داستان هایی بر سر زبان بیشتر مردم است که به جای آرامش، انسان را دچار شک می کنند.
تلاش برای سبک شدن
درحالی‌که ستارگان جوان سینما، تلویزیون و موسیقی ترک در میدان رقابتی سنگین تلاش می‌کنند تا برتری خودشان را ثابت کنند، حضور ستاره قدیمی این عرصه، امرا می‌تواند همه‌شان را به حاشیه براند.
تردید، همراهِ نسلی که زندگی را جدی نگرفت!
عادت نکردیم به برنامه ریزی برای آینده مان یا حتی باورمان نشد آینده می تواند سخت تر از تصور خوش خیالانه ما باشد.
بدرقه های به یادماندنی تشییع پیکر مرتضی پاشایی بار دیگر نفوذ انکارناپذیر چهره های محبوب غیرسیاسی در بین مردم را به نمایش کشید. حضور مردم در مراسم بدرقه و وداع با پیکر پاشایی، چنان عجیب بود که ترافیک ناشی از آن بخشی از رفت و آمد در قلب تهران را برای ساعاتی مختل کرد.
دوستی و زندگی با این آدم‌ها فوت و فن خودش را دارد. ما این قلق‌ها را با شما در میان می‌گذاریم.
رنگ‌هایی که می‌بینید، انتخاب طراحان برای پاییز و زمستان امسال هستند؛ شما دیر یا زود خریدهای پاییزی را شروع می‌کنید تا ست‌هایی برای فصل سرد بسازید.
«خرید» بخش مهمی از زندگی روزمره ایرانیان است. حتی وقتی قرار است به سفر خارج از کشور برویم و به دنبال تور مناسب و ارزان قیمت هستیم، اولین سؤالی که میان ما و مسئول آژانس رد و بدل می‌شود این است: «قصد دارید برای تفریح برید یا خرید»؟
Elle Fanning، هنرمند 16 ساله موهای خود را از بلوند به قهوه ای تغییر رنگ داده است و به طرز عجیبی زیباتر شده است. رنگ قهوه ای موجب شده تا چهره شیک تری پیدا کند.
کم نیست تعداد زوج‌های جوانی که به مراکز بهزیستی مراجعه می‌کنند و درخواست پذیرفتن یک فرزندخوانده را دارند.
کافه‌نشینی شاعرانه
پیشنهادهای ویژه برای عاشق‌ها در پاییز: کافه‌هایی با طعم شعر و قهوه و کتاب.
خواجه شیراز گفته است همه مجلات علمی را باید انداخت دور و حتی در آب حوض شستشان، چرا «که علم عشق در دفتر نباشد» با اینحال اگر هنوز حرف خواجه را باور ندارید، خودتان باید بیایید و نتایج جدیدترین آزمایش ها درباره ساز و کار عشق و عاشقی را ببینید و متوجه شوید که این دانشمندان محترم خرخوان عینکی، بعد از کلی تحقیق، خودشان هم تازه به حرف شاعرها می رسند.
این طبیعت زندگی است. زندگی اجتماعی به ما یاد می دهد که برای رسیدن به خواسته هایمان، دوست داشتن هایمان، چطور آدم هایی باشیم؛ نان به نرخ روز خور یا شریف و اخلاق مدار.
مدل‌های مختلف پاییزی وارد بازار شده‌اند. با دقت انتخاب کنید!
پاییز وقت سردرگمی انتخاب کفش است. برای این موقع از سال نیم‌بوت‌ها بهترین انتخاب‌های ممکن هستند. شاید هنوز بشود کفش‌های تخت پوشید اما پوشیدن بوت واقعا فاجعه است!
پرونده سنگین تماشاگری فوتبال ایرانی
لیگ برتر ایران، لیگ کم تماشاگری است اما همین تماشاگران کم تعداد، آمار بالایی را در زمینه تخلف و جریمه و محرومیت به جا گذاشته اند.
وقتی پول داخل فوتبال شد، به دلیل تزریق بی رویه و غیراصولی آن، خیلی چیزها کمرنگ شد و البته بعضی مسائل هم پر رنگ. پول که آمد، معیار تعصب عوض شد و حالا دیگر به جای رنگ پیراهن، تعداد صفرهای جلوی رقم قرارداد بود که تیم بعدی را مشخص می کرد.
از تی شرت تکراری "زاکربرگ" تا یقه سه سانت "جابز"
جابز دلیل این نوع پوشش ساده را از مدیر سونی می پرسد و او می گوید:" بعد از جنگ جهانی، ژاپنی ها لباس نمی پوشیدند (احتمالا به دلیل فقر) و به همین خاطر شرکتها به کارگران خود چیزی می دادند که به تن کنند. به این ترتیب در طول سالها پوشیدن یونیفرم به یک سبک تبدیل شد.
برای درست کردن این گردنبند زیبا به وسایل گران قیمت نیازی نیست. زنجیر، بندکفش، ربان و ... که در هر خانه ای پیدا می شود را در هم می پیچید و در آخر یک گردنبند زیبا در اختیار دارید.
آیا به کسی که می‌خندد نگاه کرده‌اید؟ یا بهتر بگویم دقت کرده‌اید تا ببینید فک و دندان‌هایش در چه وضعیتی هستند ؟ خوب نگاه کردن به دیگران یک شیوه برای بهتر فهمیدن زبان بدن آنهاست.
1
اخبار ورزشی
جالبترین ها