ساختمان پزشکان

فندی، شرکت ایتالیایی فعال در زمینه طراحی و تولید لباس و کالاهای لوکس است. این شرکت در سال ۱۹۲۵ توسط ادواردو و ادله فندی تاسیس شد.
ماهی 40 میلیون پول تو جیبی می گیرم
برای گپ زدن به شعبه ولی عصر یکی از کافه های زنجیره ای که پاتوق همیشگی اش است، دعوت مان می کند. ظاهرش شیک و باکلاس است ولی نه آنقدر که چیز متفاوتی در پوشش و مدل موهایش به چشم بیاید. اگر حرف هایش را نشنوی، باور نمی کنی که حقوق ماهیانه یک کارمند پول توجیبی یک روزش است.
وقتی زن و شوهر ندانند چگونه باید ارتباط درست و موثر برقرار کنند و چگونه به یکدیگر عشق بورزند، به جای اینکه محبت و عشق را در آغوش یکدیگر درک کنند به بیرون پناه برده و از خانه و خانواده خود منزجر می شوند.
1+12 گرفتاری که فقط آدم های درگیر از آن خبر دارند
حتی نمی توانم بگذارم یک بستنی راحت از گلویم پایین برود. قیفی بخورم یا لیوانی؟ لیوانی خوب است. چندتا اسکوپ؟ دوتا بسه... نه حالا بعد از مدت ها آمدم بستنی بخورم بگذار سه تا اسکوپ...
همه کافه ها در مکان هاي پر رفت و آمد واقع نشده اند. بعضي کافه ها در جاهايي دور از چشم قرار دارند و حتي تابلو هم ندارند. اين کافه ها مشتري هاي خاص خود را دارند. در زمانه اي که آدم ها بر اساس چيزهايي که مصرف مي‌کنند تقسيم بندي مي‌شوند، مشتري جايي خاص بودن بخشي از هويت شخص را مي‌سازد.
به نظر عجیب می‌آید که یک فعالیت فیزیکی که خیلی‌ها به تنهایی انجام می‌دهند و در آن چالشی به هیچ شخصی ندارد، بتواند پندآموز باشد.
این روزها کشیده شدن پای زن ها به میدان جنگ با تروریست های داعشی بهترین سلاحی است که در برابر آنها افاقه می کند. کشته شدن به دست یک زن برای یک تروریست داعشی از هزار بی حرمتی هم بدتر است.
بعد از قبرهای مشهد و قم با قیمت های نجومی شان و قبرهای 700 میلیون تومانی امامزاده صالح، حالا نوبت به شیراز و قبرهایی رسیده که نرخ شان روز به روز بالاتر می رود.
آئین‌های سنتی و مراسم سوگواری امام حسین(ع) در هرمزگان بسیار غنی است اما این میراث ارزشمند به تدریج روبه زوال و فراموشی‌اند و هر سال از تعداد برگزاری آنها کاسته می‌شود.
ساعت 16:13 عصر چهارشنبه 23 مهر؛ پل طبیعت؛ سازه‌ای مدرن که چند روز بیشتر از افتتاحش نگذشته است. هوا کمی تا قسمتی دو نفره است و بازار سلفی‌گرفتن، داغ داغ. بعضی‌ها انگار فقط برای سلفی‌گرفتن آمده‌اند. دختری که پشت سرم راه می‌رود به دوستش می‌گوید: «عکسا جون میده واسه کاور». احتمالا منظورش کاور فوتوی فیسبوکش است.
روزهای سرد سال فرارسیده‌اند و تقریبا بیشتر مردم، ژاکت و پلیورهای گرم می‌پوشند تا از سوز بادهای پاییز در امان باشند.
حجت الاسلام جعفری، مسئول نهاد مقام معظم رهبری:
رفتیم سراغ مسوول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده فنی دانشگاه تهران و با او درباره شرایط فعلی جامعه و سختی های ازدواج چالش کردیم.
دخترخانم‌ها و آقاپسرهای به‌روز و خوش ظاهر، حتما می‌دانند که این روزها چه ساعت‌هایی رو بورس است؛ آن‌هم ساعت‌هایی با طرح‌های خاص و جوان‌پسند .
بسیاری از روابط که آن را متعهدانه می دانیم، در واقع غیر از این است. زیرا در پایان، زن را با فریب های بسیار، ابهام، تردید، بی اعتمادی و ترس مواجه کرده است.
گرچه اولین قربانی اسیدپاشی در ایران گویا یک مرد بوده است، ولی سال‌های بعد از آن ماجرا تا امروز بیشترین قربانیان اسیدپاشی را در ایران، زنان تشکیل داده‌اند.
این مقاله به این دلیل نوشته شده است تا به شما در قرار گرفتن در بهترین حالت ذهنی برای تمیز كردن خانه شما كمك كند؛ كاری كه در اكثر اوقات تبدیل به عادت روزانه‌ای می‌شود كه باید انجام شود و شما از آن لذت نمی‌برید.
من جامعه‌شناسم؛ شما چطور؟!
اگرشما هم خیال دارید همسو با رشته تحصیلی‌تان لباس بپوشید با ما همراه باشید...
همزمان با اولین روز ماه محرم
25 ساله است و می‌گوید عشق عَلَم دارد، اما شغلش عَلم‌سازی نیست و تنها به خاطر عشق و اعتقاداتش و برای خودش علم می‌سازد. الگویش در این کار پدرش بوده و از هشت سالگی به دنبال علامت‌کشی و ساخت عَلم رفته است...
جرأت ورزی یا همان قاطعیت، که گاه با عنوان مهارت «نه گفتن» از آن یاد می شود، توانایی ابراز خود و احقاق حقوق خود، بدون تجاوز به حقوق دیگران است.
افزایش نرخ خشونت طی سال‌های اخیر موضوع چندان جدیدی نیست. صفحه حوادث روزنامه‌ها سالیان درازی است که داستان‌ها و پرونده‌های مختلف اعمال خشونت از نزاع دسته‌جمعی تا قتل را پوشش و شهروندان را در جریان بخشی از جنایات رخ داده قرار می‌دهند.
وقتی فرزندان «ننه مکرمه» گاو محبوب او را بدون اطلاع او فروختند،‌ غمی که مدت‌ها در دل این زن جا خوش کرده بود،‌ باعث شد قلم به دست بگیرد و احساساتش را روی کاغذ پیاده کند. نخستین طرح او، شکلی از همان گاوی بود که از دست دادنش مکرمه را بسیار غمگین کرده بود.
بعضی روشنفکران درد و رنج را به شادی ترجیح می‌دهند و به همین دلیل افسرده به نظر می‌رسند. یک روانشناس به شما می‌گوید چرا روشنفکری با غم و اندوه همراه است.
در این آلبوم، تصاویری از انگشترهای دست‌ساز موسسه هنری «کت‌استادیو» برایتان انتخاب کرده‌ایم که عموما از نقره و طلای زرد ساخته شده‌اند.
محبوبیت یک امر مادرزادی و ارثی نیست. در این مطلب می خواهیم از برخی رازهای محبوب شدن برای همسر پرده برداریم و به شما یاد دهیم چطور پایه های زندگی تان را از همین حالا محکم بچینید که دیوارتان تا ثریا کج نرود.
راهنما ممنوع!
یادش به خیر! یک زمانی می گفتند طرف راهنمای چپ می زند و راست می پیچد و از آن به عنوان یک مثال سیاسی استفاده می کردند. امروز که حتی اثری از آن راهنما زدن هم دیده نمی شود و بحث ما هم اصلا سیاسی نیست.
در این گزارش به تعدادی از گرانقیمت‌ترین ورزش‌های لوکس در ایران پرداخته‌ایم.
حلقه ازدواج درباره شما چه می گوید؟ اگر در انتخاب حلقه دو دل هستید و نمی دانید چه نوع طراحی با شخصیت تان همخوان است، با راهنمایی های ما سلیقه خود را بهتر خواهید بشناسید.
به زودی« پاتایا » از شهر گناه به یک شهر خانوادگی تبدیل می‌شود.
پرونده‌های اسیدپاشی را می‌توان از حساس‌ترین پرونده‌های قضایی محسوب کرد که بازتاب گسترده‌ای در جامعه دارند.
پهلوی، مصدق و ولیعصر (عج) فعلی، نام‌هایی که در طول تاریخ به روی طولانی‌ترین خیابان خاورمیانه گذاشته‌اند... خیابانی با درختان چنار صد ساله که این روزها حال خوبی ندارند، درختانی که میراث ملی این شهر هستند، شهری که دور زمانی به خاطر همین چنارها، چنارستان نام داشت.
امروز روز خانواده است. شاید مرور عکس‌ها و آلبوم‌های خانوادگی که ردپای گذشت سال‌ها را می‌شود در آن دید، بتواند این روز شیرین را شیرین‌تر کند.
کم کم هوا رو به سردی می رود و خیلی از عروس و دامادها برگزاری مراسمشان را به روزهای باقی مانده از ذی الحجه یا بعد از ماه محرم و صفر موکول می کنند. اگر شما هم جزو این عروس و دامادها هستید این مطلب را بخوانید.
پرادا (Prada) برند ایتالیایی تخصصی مدل‌های لوکس مردانه و زنانه است. پرادا تولید کننده عینک، چرم، کفش، چمدان و کیف دستی است و به وسیله ماریو پرادا در سال ۱۹۱۳ میلادی تاسیس شده است.
خلاف جهت عقربه های ساعت
علوم پایه نه فقط در تعاریف پزشکی که در تمام رشته های دانشگاهی که ما خوانده ایم، کاربرد دارد و به همین خاطر است که پیش از آنکه اسم کارشناس روی ما بگذارند و پیش از آنکه رویمان شود رویای لیسانس در سر داشته باشیم یا پیش از آنکه باورمان شود اسم دکتر و مهندس روی ما گذاشته اند، با این درس ها روبرو می شویم.
صبحانه خوردن در روزهای عادی یا تعطیلات در فضایی مفرح، لذتی است که شاید خیلی ها نمیدانند چگونه باید آن را تجربه کنند. در این مطلب به معرفی سلف سرویس های صبحانه در نقاط مختلف تهران با بازه های قیمتی متنوع پرداخته ایم.
در ازدواج، آنچه شراکت یک زوج را قابل اطمینان می کند آگاهی از مسائل مالی است. سرانجام، اگر یکی از طرفین بمیرد و دیگری نداند که پول کجا پس انداز شده است چه اتفاقی می افتد؟
بسیاری از کالاهای ایرانی مانند خرما،پسته، فرش و حتی زعفران به نام کشورهای دیگر در دنیا خرید و فروش می‌شوند. دلیل این موضوع چیست؟
اولین روز جهانی دختر فرصت ویژه‌ای را برای صندوق جمعیت سازمان ملل متحد (UNFPA) به منظور جلب توجه عموم به رسم ناخوشایند «ازدواج دختران نابالغ» مهیا کرد.
در عصری زندگی می‌کنیم که ابزارهای الکترونیک‌، فضای خصوصی را از بین می‌برند. این پدیده به اتاق پزشک، بیمارستان و تخت جراحی هم تسری پیدا کرده است.
برای اینکه یک ازدواج موفق داشته باشیم هیچ راز و رمز پیچیده‌ای وجود ندارد فقط کافیست بدانیم که همه ما انسان هستیم و فراموشکار و مسلما انسان اشتباه می‌کند و روز بد هم در زندگی وجود دارد.
روزی که لیلا حاتمی ‌وارد عالم سینما شد، خیلی‌ها این حضور او و نقش‌آفرینی در فیلم‌ها را مدیون نام و آوازه پدرش می‌دانستند و معتقد بودند لیلا در سینما دوامی ‌نخواهد داشت، اما برخلاف پیش‌بینی تمام آن آدم‌ها، لیلا ماند.
حادثه اسیدپاشی به تنی چند از زنان بی‌دفاع اصفهان، درحالی توجه عموم و رسانه‌ها را به خود جلب کرد که این حادثه نه اولین اسیدپاشی در جامعه بوده و نه آخرین آن خواهد بود.
آمارها نشان می دهد متوسط درآمد یک فرد برای زندگی در شهر پاریس، یکی از گزانترین شهرهای دنیا باید بین 80 تا 150 هزار دلار در سال باشد.
برای آراستن صورت خود روش ساده، طبیعی و تازه‌ای را امتحان کنید
ما این مطلب آرایشی و پیرایشی را به دختران جوان و دانشجو پیشنهاد می‌کنیم تا با رعایت اصول آرایشی از پیری زودرس پوست و چهره‌شان جلوگیری کنند و چهره‌ای مطابق با سلیقه متعادل جامعه و موقعیتی که در آن قرار دارند، بسازند.
اگر ازدواج شما بر اساس خواسته‌ها و تمایلات خانواده‌ها نباشد چطور می‌توانید در کنار هم خوشحال باشید؟ نگاه سنگین مادرشوهر یا مادرزن تان وقتی که با اکراه سرسفره عقد ایستاده دلهره آور است. ازدواج با مخالفت خانواده ها یک جنگ بزرگ است که تمامی ندارد.
1
اخبار ورزشی
جالبترین ها