ساختمان پزشکان

امسال ستاره های هالیوودی در رنگ و اندازه موهای خود تغییرات زیادی به وجود آورده اند. تعدادی موهای خود را کوتاه و برخی رنگ آن را روشن یا تیره کرده اند.
پاییز آمد. با شروع این فصل هزینه های جدیدی اضافه می شود. نباید بگذاریم این مخارج کمرشکن شود! در این چند روش ساده می آموزید که چگونه بخشی از هزینه های این فصل را کم کنید.
درباره ماده جنجال برانگیز قانون ثبت احوال که خیلی از خانواده ها از آن بی اطلاعند، قانونی که سال هاست وجود دارد اما به تازگی سوژه داغ رسانه ها شده است.
فکر می کنید مالکان ثروتمند تیم های اروپایی با چه روشی بازیکن می خرند؟ به نظرتان همه چیز به همان سادگی است که در FIFA و PES می بینید؟
در فرهنگ ما ایرانی ها دست دادن و روبوسی یکی از روش های مرسوم در سلام و احوالپرسی است. این کار برای همه ما کاملا عادی است و در بیشتر شهرهای کشورمان نیز انجام می شود.
با این لباس‌ها می‌توانید شکم و پهلوهای‌تان را بپوشانید.
اگر کسی در یک جمع بگوید: «رفتم و مدارک‌هایم را تحویل دادم…»، احتمالاً فردی پیدا می‌شود که تذکر دهد: «مدارک» خودش لغت «جمع» است آن را با «ها»، دوباره جمع نکن.
عروس‌خانم «بعله» اولیه را گفته و مراسم خواستگاری با همه حاشیه‌ها و متن‌های خود به اتمام رسیده و خانواده‌های دوطرف نظرات خود را اعلام کرده‌اند.
خوراک های لذیذی در سراسر جهان وجود دارد که غیر بومی ها خوردنی بودن آن را حتی نمی توانند تصور کنند، بسیاری از این خوراکی های عجیب حاوی موجودات زنده است.
این هفته سری به تالارها و باغ تالارهای سطح شهر تهران زده‌ایم تا در گزارشی میدانی، تصویری از بازار حال حاضر این صنف در پایتخت ارائه کنیم. شهر شهر فرنگ نیست، اما از همه رنگ است! شاید برای برخی از ما هنوز باورش سخت باشد که در همین تهران 14 میلیونی تالارهایی وجود دارند که در یک شب چندصدمیلیون کاسب می‌شوند و در همین حین، تالارهایی هم هستند پایین شهر که با 7 میلیون شام شب عروسی را برای‌تان برگزار می‌کنند.
مردان خاص سکو های فوتبال ایران را بشناسید
در کنار هر موضوعی که بتواند توجه دیگران را به خود جلب کند، پیدا می شوند. آنها مردان خاصی هستند که به قول سینمایی ها خوب بلدند «فوکوس کشی» کنند و درمیان جماعتی کثیر بدرخشند و انگشت نماشوند.
خوشبختی در زندگی فقط این نیست که سالی یک مرتبه به مسافرت خارجی بروید یا خانه رویایی تان را بخرید یا هر ماه از محبوب تان هدیه ای گران قیمت دریافت کنید. در عوض لذت واقعی در زندگی بستگی به کارهای کوچکی دارد که هر روز انجام می دهید.
شخصیت شناسی
حرف تان یادتان می رود. برای اینکه از خانه بیرون بروید، مردد هستید و وقتی هم تصمیم می گیرید از خانه بیرون بروید، چند قدم آنطرف تر دلتان می خواهد به خانه برگردید. دلتان می خواهد گریه کنید یا اگر گریه نکنید و به خودتان مسلط باشید، نسبت به هیچ کس احساس خوبی ندارید.
تکفیری ها با چه ترفندی یارگیری می کنند؟ چه اتفاقی می افتد که تحصیلکرده های اروپایی برای پیوستن به این گروه تروریستی راهی سوریه و عراق می شوند؟
در زیر از ستاره هایی نام برده ایم که پول زیادی خرج کرده اند تا موهایی زیبا و شیک داشته باشند.
لایک ها را ببین؛ ایرانی ها را بشناس
ایرانی ها در فیس بوک چگونه علایق خود را نشان می دهند؟ بین برندها، شخصیت ها و تیم های ورزشی، کدام یک را انتخاب می کنند؟ آمار میلیونی کاربران فیس بوک در ایران، اطلاعات خوبی به ما می دهد.
آیین جشن انگور (شانادر)، جشن خرمن (کوکوله)، جشن هندوانه، برداشت عسل، هویج، برداشت ساقه‌های طلایی گندم، برنج و ... از جمله جشن‌هایی هستند که همزمان با برداشت محصول و شکرگزاری برگزار می‌شوند و برخی از آنها قدمت چندین و چند هزار ساله دارند.
این مطلب برای شماست تا دیگر در سفر هیچ دعوایی نداشته‌ باشید و هزینه‌ زیادی را که صرف مقدمات و انجام سفر کرده‌اید به هدر نرود. فراموش نکنید تا خودتان نخواهید به شما خوش نخواهد گذشت.
ایرانی‌ها نخستین اقوامی بود‌ند‌ که از فلز طلا برای تهیه وسایل زینتی و همچنین سکه‌های حکومتی استفاد‌ه کرد‌ند‌.
فداکاری توأم با « توقع » چندان موجب تحریک هورمون عشق و الفت نمی شود، زیرا آمیخته با منفی بودن و عصبانیت است. البته اگر شوهر قدرنشناسی دارید، این نکات می تواند به شما کمک کند.
آیا ظاهر یک سیاستمدار روی تصویری که در ذهن رأی دهندگان می‌سازد تاثیرگذار است؟ در اینجا به ۱۰ مورد در تاریخ مد می‌پردازیم که شاید بد نباشد سیاستمداران، پیش از انتخاب لباس جدید، خود به آن‌ها دقت کنند.
از «مایه داری» تا «سرمایه داری» در فوتبال ایران
فضا طوری شده است که ستاره های فوتبال نه تنها پول درشت می گیرند، بلکه به این پول گرفتن و ثروت اندوختن افتخار هم می کنند. به نظر می رسد آنچه در فوتبال ایران رخ داده، نوعی تغییر فرهنگی بزرگ بوده است.
آنهایی که در خانه گربه دارند معتقدند که گربه ها به غذاهایی که آنها می خورند علاقه بسیار دارند. این مساله خیلی هم غیر واقعی نیست.
قرار نيست بعد از ازدواج با دوستانتان قطع رابطه کنيد؛ فقط بايد مديريت صحيح داشته باشيد.
آیا در شرایط بحرانی ترس‌های‌تان به جای شما و برای شما تصمیم می‌گیرند یا علایق‌تان؟
عکس های خانوادگی پاییزی بی نظیرند! طبیعت پاییزی، فضایی بسیار ایده آل برای عکس های خانوادگی است، و طبیعتا انتخاب رنگ لباس تاثیر بسزایی در زیبایی این عکس ها خواهد گذاشت. نکات زیر در ساخت عکس هایی زیبا و خاطره انگیز به شما کمک خواهد کرد.
فرد منفی کسی است که هیچ حمایتی از شما نمی‌کند و فقط به شما حس بد می‌دهد. کسی که ایده‌های عالی و اهداف بزرگ شما را مسخره یا تحقیر می‌کند.
جوانان ایرانی، پابند سنت و اسیر تجدد
وقتی صحبت از زندگی جوان ایرانی می‌شود خیلی‌ها تنها به مسئله ازدواج می‌پردازند ؛ البته ازدواج هم یکی از مولفه‌های مهم جوانی است اما همه ابعاد جوانی را در برنمی‌گیرد.
برای اینکه با اطرافیان ارتباط مؤثرتری داشته‌باشید درست و به‌موقع از آنها تعریف کنید.
خیانت کردم اما حالا پشیمانم ، چگونه می توانم زندگی ام را سر و سامان دهم و کاری کنم که همسرم مرا ببخشد؟
همه نکاتی که باید در مورد رنگ صورتی بدانید
صورتی رنگی آرامبخش و شادی‌آور است که به شما کمک می‌کند در صلح و آرامش زندگی کنید.
بیایید کمی به این تصویر بیندیشیم: صبح زود از خواب بیدار می‌شوید. نگاهی به ساعت می‌اندازید: وای! دوباره باید برم سرکار!
آیا ظاهر یک سیاستمدار روی تصویری که در ذهن رأی دهندگان می‌سازد تاثیرگذار است؟ در اینجا به ۱۰ مورد در تاریخ مد می‌پردازیم که شاید بد نباشد سیاستمداران، پیش از انتخاب لباس جدید، خود به آن‌ها دقت کنند.
خرید کیف یا کفش کار چندان سختی نیست اما پیدا کردن ستی جذاب و گیرا واقعا کار سختی است؛ ست‌های این‌چنینی که هر بیننده‌ای را جذب می‌کنند.
آزمون ویژه برای تشخیص وابستگی
منظور از شخصیت معتاد، کسی است که وابستگی به انجام هر فعالیتی پیدا می‌کند.
برای من حتی یک شب تا صبح سر کردن در چادر یا حتی خانه های محلی بدون تسهیلات رفاهی معمول قابل تحمل نیست. حالا تصور کنید عده ای هستند (آن هم عده قابل توجهی) که داوطلبانه از سیم برق و تلفن و لوله کشی آب و ... دل می کنند.
بازی‌های سنتی قدیمی همچون هفت سنگ، عمو زنجیرباف، قایم موشک، گرگم به هوا، کی بود کی بود، لی لی، شیر و آهوها، وسطی و ... ریشه در سنت های دیرینه مردم ایران دارد و هنوز نسلی که با این بازی ها اوقات فراغت خود را سپری می کردند
روبرتو کاوالی، طراح مد معروف ایتالیایی، در سال 1940 در فلورانس متولد شد کارهای او بخاطر طرح های بینظیر با جزئیات فراوان مشهور است.
با انتخاب سوارکاری به عنوان ورزش، می توانید راهی مفرح و جذاب برای آشنایی با افراد و دنیایی جدید پیدا کنید. ورزشی که در آن با یک موجود زنده سر و کار دارید.
از صفویه تا امروز
نسبت دادن های ناروا در هر دوره ای به حسب شرایط زمانی ومکانی مختلف بوده و تغییر می کرده است. در عصر حکومت صفوی ها چون مدتی با دولت عثمانی ها در جنگ بودند،هر کسی را می خواستند بردارند ،می گفتند فلانی سنی یا ملحد شده است...
موضوع امروز این صفحه «بوق زدن» است! بله همین بوقی که خیلی از ما فرهنگ استفاده از آن را نداریم و البته برخی هم نمی‌دانیم که نحوه درست استفاده کردن از آن چگونه است.
اگر می‌بینید که اینترنت و شبکه‌های اجتماعی زندگی مشترک شما را تحت تاثیر قرار داده برای رفع این مشکل به فکر چاره باشید
این گزارش نگاهی است به چرخه ای از محدودیت ها که در همین تابستان داغ متولد شده اند. محدودیت هایی که تنها میراثش در خانه نشاندن آدم هاست و پر شدن پستوهایی که با آغوش باز پذیرای جوانان سرخورده این روزگارند.
در ایامی که هنوز خبری از ملی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شدن نفت در ایران نبود و انگلیس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها در خرمشهر و آبادان یکه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تاز میدان بودند اتفاقاتی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌افتاد که هر کدام برای خود داستانی دارد.
1
اخبار ورزشی
جالبترین ها