ساختمان پزشکان

پاییز و زمستان فصل خوبی برای خوش‌پوشی است. فصلی كه شما می‌توانید با دستمال گردن و شال‌گردن‌های متنوع، تیپ خود را به ستی خاص و متفاوت تبدیل كنید.
بامبو فقط یك گیاه زیبا نیست. بسیاری از مردم جهان معتقدند بامبو با خودش نشاط را به خانه شما می‌آورد. شاید كمتر كسی باشد كه بداند بامبو به غیر از زیبایی یك كاركرد دیگری هم دارد و آن هم لباس‌هایی است که از بامبو درست می‌شود!
پاتیناژ در قرن های گذشته در نزد مردمان کشورهای هلند و انگلستان جایگاهی خاص و ویژه داشته و در زمستان از ورزش های مورد علاقه این دو سرزمین بوده است.
دعوا بر سر مسافر ساده‌ترین نوع خشونتی است که می‌توان در خیابان هر شهری مشاهده کرد. هر روز هم افرادی به خاطر نزاع و ضرب و جرح به دادسرا مراجعه می‌کنند.
صد هزار نفر در مراسم شب هفت مهوش جمع شدند، در خیابان‌های جنوب شرقی شهر تاکسی پیدا نمی‌شد، هزاران زن و مرد، نوازنده و هنرمند و کلاه مخملی و کلاه نمدی به ابن‌بابویه رفتند.
چه خطراتی جوانان مجرد و به‌خصوص افرادی را که در خانه‌های مجردی زندگی می‌کنند،تهدید می‌کند؟
اون بالا هوا چطوره؟!
هر كاری می‌خواهید، انجام دهید ولی سراغ لباس‏هایی كه راه‌راه افقی دارند نروید! خط‌های افقی شما را بالا نمی‌برند! این قانون را به‌خاطر داشته باشید و برعكس سراغ خطوط عمودی بروید.
يادگرفتن اصول نقد كردن و نقدپذير شدن تنها در عرصه سياست و فعاليت‌هاي اجتماعي به درد شما نمي‌خورد، اگر اين دو مهارت را نداشته باشيد با همسر و فرزندتان هم نمي‌توانيد رابطه خوبي برقرار كنيد!
به لطف رسانه‌های جهان موضوع گروگان‌گیری در استرالیا خیلی زود به سوژه یک بدل شد ولی پس از آنکه رسانه ها اعلام کردند وی فردی ایرانی بوده است، کشف این تروریست برای رسانه های داخلی جذابیت بیشتری پیدا کرد!
اشتراکاتشان فراتر از جنسیت است. وقتی به چشمانشان نگاه می‌کنی هنوز دخترکان 16 - 17 ساله‌ای را می‌بینی که هر آنچه ترشح آدرنالین خونشان را افزایش می‌دهد، دوست دارند.
اسمش را هرچه می‌خواهید بگذارید. می‌گویید فلانی خالی‌بند است و فقط عادت به وارونه جلوه دادن واقعیت دارد؟ می‌گویید پاچه‌خوار است و معتقدید دروغ نگفته و تنها بخشی از واقعیت را پنهان کرده است؟
اگر قصد خرید هدیه شیک و البته کمی گران برای یک زن را دارید، این مطلب می تواند تا اندازه ای به شما کمک کند. همه نمونه ها برای برند فرانسوی لویی ویتون هستند.
شاید با خود فکر کنید کارکرد ماشین ظرفشویی، تنها شستن ظرفهاست، اما شما می توانید بسیاری از وسایل خود را در ماشین ظرفشویی شسته و ضدعفونی کنید.
کاهش قیمت نفت چه تاثیری بر بودجه سال آینده می گذارد؟
آیا باید نگران تاثیر سقوط قیمت نفت بر زندگی روزانه خود باشیم؟ کارشناسان انرژی به این پرسش پاسخ داده اند.
ترامپولین ورزش المپیکی
ترامپولین نمایشگر آزادی و فضاست و تعداد بی شمار و پیچیده پرش ها و چرخش ها، که گاها ارتفاع آنها به طول 8 متر می رسد، مهارت استادانه در تکنیک، کنترل بدن به نحو عالی و حرکات توام با هارمونی را طلب می کند.
شرکت رنگ پیشروی «پانتون» رنگ شرابی (Marsala ) را، که در دهه های 70 و 90 بسیار پرطرفدار بوده است، به عنوان رنگ سال 2015 معرفی کرده است. این رنگ متعلق به گروه رنگ قرمز است و ته رنگ قهوه ای دارد.
بگذارید در مورد آقایانی بگوییم که به دنبال چیزی فراتر از جذابیت ظاهری در دختران هستند...
وقتي دو جنس مخالف يکديگر را در محل کار، خواستگاري و... مي‌بينند يا جايي ارتباط اجتماعي برقرار مي‌کنند و هر دو احساس نزديکي زيادي به يکديگر دارند، اين حسشان هر روز بيشتر مي‌شود تا اينکه به رابطه نزديک‌تري تبديل مي‌شود و افراد متوجه مي‌شوند به طور اختصاصي به هم احساس وابستگي دارند.
داستان زندگی عباس برزگر، مرد شیرازی ساده و خوشدلی که میهمان نوازی اش، او را میلیاردر کرد.
نگار شناختن آدم‌ها کار سختی هم نیست، از نوع کفشی که می‌پوشند بگیرید تا رنگ لباس‌شان، همگی می‌توانند ویژگی‌های شخصیتی‌شان را آشکار کنند.
اگر قصد خرید هدیه شیک و البته کمی گران برای یک مرد را دارید، این مطلب می تواند تا اندازه ای به شما کمک کند. همه نمونه ها برای برند فرانسوی لویی ویتون هستند.
بلوز مشکی تان هیچ جلوه ای ندارد؟ برای تنوع دادن به آن نگاهی به طرح های پیشنهادی ما بیاندازید.
سال 1999 وقتی علی دایی برای گرفتن جایزه بهترین بازیکن سال آسیا روی سن رفت، مسئولان صدا و سیما مانده بودند با تصویر او چه کنند. دایی کت و شلوار خاکستری پوشیده بود با پیراهن آبی و در تصمیمی متهورانه کراوات سورمه ای!
دوران 20 سالگی معمولا با ویژگی هایی مانند سرخوشی و بی توجهی به آینده همراه است اما در همین دوران نیز افراد معمولا با محدودیت شدید بودجه مواجهند.
حق انتخاب یک حق طبیعی است و احتمال تحقق آن بستگی به آن دارد که اعضای خانواده تا چه اندازه نسبت به استفاده از آن مصر هستند!
برای هر کسی ممکن است پیش بیاید‌؛ اینکه یک روز چشم باز کنیم و ببینیم که د‌ر د‌ام اعتیاد‌ افتاد‌ه‌ایم؛ اعتیاد‌ به مواد‌‌مخد‌ر یا سیگار.
در این مطلب، بخشی از پژوهش های شخصیت شناسی دکتر کریستوفر جرمر را آوردیم تا در میان یافته هایش به دنبال سبک شخصیتی خود بگردید و اشتباهات تصمیم گیری و حل مسئله تان را بشناسید.
اگر به شما توصیه شود که شب‌ها هنگام خواب موسیقی پخش کنید یا یک شمع معطر در اتاق روشن کنید تا چیزهایی را که در طول روز یاد گرفته‌اید راحت‌تر به خاطر بسپارید، حتما تعجب می‌کنید.
روز پنجم مارس سال2014، رییس‌جمهور هند قانونی تحت عنوان «برخورداری از حق امرارمعاش و مقررات مربوط به دستفروشی» را از تایید هر دو مجلس کشور گذراند.
جادوگران آب
مرد، چوب به دست، آرام آرام حرکت می کند، انگار که به دنبال چیزی می گردد، جمعیتی از دور او را تماشا می کنند، بیابان بی آب و علف را می پیماید، بدون اینکه کلمه ای حرف بزند.
گرم‏ ترین ها
می‏گویند سه ثانیه اول در هر برخورد مهم‌ترین لحظه‌ها در تمام روابط است. اگر طی این زمان كوتاه بتوانید تاثیر لازم را بگذارید، برده‌اید! اما اگر نتوانید، مدت‎ها باید تلاش كنید تا تاثیر سه ثانیه طلایی از دست رفته را از ذهن بیننده پاك كنید.
فرقی نمی کند چقدر پول داشته باشید. بازار کفش زمان زیادی است که از دوران اوج خود دور شده!
تا سال 1377 تمام بانک ها دولتی بودند و دو سال بعد طبق قانون، تاسیس بانک های خصوصی مجاز اعلام شد. در سال های بعد از آن تعداد زیادی بانک موفق شدند با کسب مجوز از بانک مرکزی، به عنوان بانک خصوصی فعالیت کنند و احتمالا تعداد آنها می تواند افزایش پیدا کند.
چگونه ممکن است یک نرم‌افزار بی‌آزار مانند وایبر که قرار است دوری فاصله‌ها را جبران کند، زندگی مشترک را به باد دهد؟ در ادامه مطلب این تهدیدها را با شما در میان می‌گذاریم.
از فدایی شدن تا ناسزاگویی
فرقی نمی کند الناز شاکردوست با 500 هزار فالوئر باشد یا بازیگر ناشناسی با مثلا 10 هزار فالوئر چون در کامنت های هردوی اینها تقاضاهای مکرری برای فالو شدن دیده می شود.
از چربی خوک تا گوشت انسان
غذا می‌تواند روی خلقیات شما، دستگاه گوارشتان و جهان بینی شما تاثیر بگذارد. هر چند که نمی‌شود گفت خوردن چه غذاهایی به دیکتاتور شدن منجر می‌شود، اما در میان عادات غذایی دیکتاتورها شباهتهایی جالب وجود دارد.
هوا بس ناجوانمردانه سرد است؛
عده ای هستند که در حال حاضر به بخاری نیاز دارند و رویشان نمی شود بیایند به ما بگویند. تمام آنچه به عنوان راه حل برای این کار می شناسیم این است که شما چند نفر از اطرافیان دُنگی پول بگذارید روی هم. یک عدد بخاری بخرید ببرید درِ خانه همسایه‌تان که دارد یخ می زند تحویل دهید.
زندگی مردم کره شمالی نتیجه تجربه سیاسی منحصر به فردی است که بر این کشور حاکم است. این‌ها به قیمت داشتن ملتی سرکوب شده و منزوی است ولی بسیاری در این کشور ترجیح می‌دهند بگویند "ملتی که توسط رهبرشان از دنیای بیرون محافظت شده است."
اگر به کفش علاقه خاصی دارید این مطلب می تواند برایتان حسابی جذاب باشد.
شاید کمتر کسی فکرش را می کرد موج درگذشت مرتضی پاشایی در آخر به نفع بیماران سرطانی ختم شود. این روزها راهروهای بیمارستان شریعتی مملو از جمعیت افرادی شده که برای کمک به بیماران سرطانی سلول های بنیادی خود را اهدا کنند.
عشق که مرز سرش نمی شود
محسن ربانی دومین دوومیدانی کاری است که با یک دختر بلاروس ازدواج کرده. بعد از اینکه پیمان رجبی با لیلا ازدواج کرد، ربانی هم با آنا در اردوی بلاروس آشنا شد. اتفاق عجیب این بود که پدر محسن، روحانی است و در قم زندگی می کنند. باورش سخت بود که چطور آنها حاضر شدند محسن با دختری ازدواج کند که مسیحی است.
هولیگانیسم یکی از بزرگترین معضلات اجتماعی است که گریبان ورزش و تماشاگران را گرفته است.
راز و رمزهاي خواستگاري و رسيدن به تفاهم با همسر آينده
مکالمه، خياباني دوطرفه است که هر دو نفر هم بايد صحبت کنند و هم گوش کنند و اصلا يکطرفه معنا پيدا نمي‌کند. خانم‌ها بايد توجه داشته باشند وقتي براي آشنايي و ازدواج با آقايان صحبت مي‌کنند، هيچ اشکالي ندارد که نظرشان را بگويند و در مورد موضوع اصلي (ازدواج) بحث کنند.
بولینگ؛ هیجان، تفریح، ورزش
بولینگ ورزش خاصی به حساب می آید. این جمله ار از خیلی از کسانی که دستی در این کار دارند می شود شنید اما این خاص بودن دلیل بر گران بودن این تفریح نیست. با کمی هزینه می شود حسابی خوش گذراند.
1
اخبار ورزشی
جالبترین ها