ساختمان پزشکان

همانگونه که عیب جویی زشت و حرام است کتمان عیب نیز خیانت است زیرا مومن باید مانند آیینه باشد و زشتی ‌ها و زیبایی ‌های برادر دینی خود را نشان بدهد. منت‌ها به خود او نه به دیگران ، که شأن آیینه همین است .
پدران ما چه دوست داشته باشند چه نه، چه قبول کنند و چه انکار، جهان در تغییری سرگیجه آور است. جوان امروز با مفهوم و تعابیر جدیدی از جغرافیای جهان روبروست. با درهم ریختن قواعد و قوانین بازی، جای کشورها در جغرافیای ذهنی نسل جدید به هم خورده است.
هرساله با حلول ماه مبارک رمضان بیش از یک و نیم میلیارد نفر مسلمان از کشورهای کوچک و بزرگ و اسلامی و غیر اسلامی، دور سفره ضیافت الهی گرد هم می‌آیند و هرکدام بر اساس فرهنگ و تاریخ خود، ماه میهمانی خدا را جشن می‌گیرند.
ماجرا پیچیده‌تر از آن است كه فكر می‌كنید. دوران نامزدی می‌تواند تنها بخش هیجان‌انگیزی از رابطه شما با كسی كه مطمئنید قرار است همسرتان شود، باشد یا اینكه بیشتر به یك آزمون و خطای ارتباطی كه جوابش را از پیش تعیین نكرده‌اید، تبدیل شود.
حتما حال که تابستان گرم از راه رسیده، چکمه های خود را کنار گذاشته اید و به دنبال کفش های راحتی و تخت می گردید. ما در اینجا مدل های زیبایی از کفش های تابستانه را برایتان آورده ایم تا تابستان خود را جذاب تر از قبل سپری کنید.
راهنمای زندگی و تحصیل در خارج از ایران
در این مطلب به ارائه نکاتی برای علاقمندان به تحصیل در گرایش‌های مختلف حقوق، روانشناسی، زبان‌های خارجی و علوم سیاسی می‌پردازیم.
اصطلاح «حاشیه نشین» که گاهی با نام هایی مانند «زاغه نشین»، «آلونک نشین»، «حلبی آبادنشین»، «گودنشین» و «کپرنشین» هم شناخته می شود، برای نخستین بار توسط رابرت پارک؛ جامعه شناس آمریکایی به کار برده شد.
درک متقابل برای شادی و سلامت رابطه عاطفی در بلند مدت ضروری است. اگر چه فهرستی که در اینجا برایتان نام برده ایم، برای تمام زوج ها یکسان عمل نمی کند (زیرا هر یک از ما شخصیت خاص خود را داریم) اما برای اکثر مردها صادق است.
مدیرکل خدمات مخابراتی استان تهران شرکت مخابرات اخیراً اعلام کرده است که این سامانه 118 تهران، روزانه به حدود 400 هزار مشترک پاسخ می‌دهد و از این تعداد،9 هزار نفر با فحش‌های رکیک، مزاحمت ایجاد می‌کنند.
حالا در دنيا كسي نيست كه كارتون « من نفرت انگيز» را نديده باشد و مينيون‌هاي بازيگوش اين فيلم را نشناسد. شخصيت‌هاي اين كارتون به سرعت به محبوبيتي باور نكردني در دنياي بزرگترها و كوچكتر‌ها دست يافتند و حالا ديگر خودشان را در دنياي مد هم ثبت كردند.
بازی والیبال بود، نه له کردن، نه سربریدن!
روزنامه های ورزشی شتاب بیشتری دارند. تیترهای جان دارتری می زنند. پرانرژی برای دزدیدن چشم و هوش رهگذرانی که از کنار کیوسک های روزنامه فروشی رد می شوند. برای قاب زدن هوادارانی که عکس و تیتر بازیکن محبوب شان را روی جلد روزنامه های ورزشی می بینند که در پیاده روها لم داده اند.
چند هنرمند به شما پیشنهاد می‌دهند در ماه رمضان و با شروع تابستان چطور اوقات فراغت‌تان را پر كنید؟
بانجی جامپینگ نام یک ورزش است که طرفداران زیادی در دنیا دارد، ورزشی که شاید در ظاهر دلهره آور باشد اما علاقه مندان زیادی را به سمت خود می کشاند.
«بافنده‌ زیلوی بیت رهبری» عنوانی بود که باعث شد کنجکاوانه به سراغ آقای شریف زاده در میبد رفته و ساعتی پای صحبت‌های او بنشینیم.
چالش های میهمان و میزبان
ترس و عدم اعتماد به مهاجران منجر به ایجاد و قدرت گیری احزاب مخالف مهاجرت در چندین کشور اروپایی شده است. بسیاری از این احزاب مشکلات اجتماعی مانند بیکاری، فقر و جنایت را با پدیده مهاجرت مرتبط می دانند.
برند ايراني «پوش ما» كه ديگر از شركت‌هاي جاافتاده و شناخته شده در طراحي و توليد مانتوست، برنامه متفاوتي براي تابستان 94 خود تدارك ديده است. حالا ديگر علاقه‌مندان به طراحي‌هاي اين برند مي‌توانند در ميان تورها و سفرهاي«پوش ما»، مانتوی مورد نظرشان را خريداري كنند.
هيچ چيز مانند رايحه خوش يك عطر خوب از شما خاطره به جا نمي‌گذارد؛ عطري كه نزديكان‌تان را هم در آن سوي مرزها به ياد شما بيندازد، اما اين ماندگار شدن رازهايي دارد كه درون شيشه‌هاي هزار شكل عطرهاي معروف دنيا پنهان شده است.
وقتی سری اول سریال پایتخت با آن فضا و كاراكترهای شیرین از رسانه ملی پخش شد، چنان موفقیت بی‌سابقه‌ای به دست آورد كه گروه سازنده‌اش سری دوم و سوم آن را هم تهیه كردند و حالا ماه رمضان امسال، سری چهارم سریال پایتخت را می‌بینید.
با این 10 راهکار رابطه تان را شاد و سالم نگه دارید
قرار گرفتن در یک رابطه زناشویی متعادل کار ساده ای نیست، اما زوج های سالم می دانند که چگونه فراز و نشیب ها را طی کنند و چطور بحران های احتمالی را مدیریت کنند.
کسانی که از گوشی های هوشمند استفاده می کنند، روزگاری بیشترین رنگی که روی صفحه نمایش گوشی شان رخ نمایی می کرد، «بنفش وایبری» بود اما حالا در گردشی یهویی و یکباره این رنگ «آبی تلگرامی» است.
توجه انسان‌شناسان، جامعه‌شناسان و فلاسفه به فرهنگ و فرهنگ‌شناسى سبب ارایه تعاریف گوناگونى از این مقوله‌ مهم انسانى شده است؛ به ‌نحوى که تاکنون بیش از ۲۵۰ تعریف از فرهنگ ذکر شده است.مفهوم فرهنگ در ایران پیشینه‌ای طولانى داد و این امر را مى‌توان در بررسى و مطالعه‌ آثار نویسندگان و پژوهشگران این سرزمین به ‌دست آورد.
شاید قبل از حضور تیم‌ملی والیبال ایران در لیگ جهانی، خیلی از هواداران امروزی والیبال که از ساعت‌ها قبل از شروع بازی‌های تیم‌ملی در سالن آزادی به انتظار می‌نشینند، حتی نام ملی‌پوشان را نمی‌دانستند.
در مطلب پیش رو به مناسبت واقعه ی تلخ "هفت تیر" روایت های مختلف افراد نزدیک به واقعه را فهرست کردیم. در ابتدای مطلب؛ گزارش روزنامه ی کیهان را هم آوردیم، که به حال و هوای آن روزها نزدیک شوید...
اگر ناخن هایتان کوتاه است، نگران مانیکور کردن آنها نباشید زیرا طرح های زیادی برای شما وجود دارند. ما در اینجا برخی از این طرح های زیبا را برایتان آورده ایم تا برای جذابیت بیشتر از آنها ایده بگیرید.
گردن بندهایی که اعضای خانواده سلطنتی سوئد، به ویژه ملکه سیلویا در مراسم مختلف استفاده می‌کند، همواره سوژه خبرنگاران و رسانه‌های مختلف جهان بوده است که در این گفتار، به مرور 50 مورد از طرح‌های آن می‌پردازیم.
اینکه متولدان هر ماه، یک سری خصوصیات روحی و عاطفی و اخلاقی مشترک دارند را باور دارید؟ راستش اگر کمی در مورد خصوصیات اخلاقی و ویژگی های ذهنی و رفتاری افرادی که در یک ماه از سال به دنیا آمده اند، دقت کنید، به نتایج جالبی می رسید. البته در هر موردی، استثناء هم وجود دارد.
در دهۀ 1950، گروهی از کودکان "اینوئیت" را از خانواده‌هایشان در گرینلند جدا کردند، تا شهروند نمونۀ دانمارکی از آنها تربیت کنند. بیش از 60 سال از آن زمان گذشته و آنها از دولت دانمارک می‌خواهند که بابت این آزمایش که آسیب‌های بزرگی به آنها زده، عذرخواهی کند.
الن دجنرس Ellen DeGeneres، مجری مشهور تلویزیونی آمریکا اخیراً از ثبت برند جدید خود به نام DE خبر داد که قرار است، در حوزه سبک زندگی در عرصه مد و لباس، محصولات و خدماتی را به جامعه مخاطبانش ارائه کند.
داستان مهاجرت
بزرگترین مهاجرت داوطلبانه مردم در سال های اخیر را می توان سال های بین 1850 تا 1914 دانست که سالانه حدود یک میلیون نفر خود را به جای جدیدی می رساندند.
تینا آخوندتبار هم هرچند یک بازیگر است اما او هم غرق هیجان این ورزش شده و چند سالی است که به صورت حرفه‌ای تنیس بازی می‌کند. او هم تایید می کند که چه قدر این ورزش مطلوب و دوست داشتنی است.
راهنمای زندگی و تحصیل در خارج از ایران
از این مطلب و تا چند مطلب آینده، به ارائه نکاتی درباره نحوه انتخاب رشته‌های دانشگاهی و مسائل اجمالی مربوط به آن خواهیم پرداخت.
مرحله به مرحله پیش از گرفتن تلخ ترین تصمیم زندگی
اگر رابطه شما و نامزدتان به هر دلیلی، به پایان رسیده و هیچ شکی در آن ندارید، این 31 قدم را طی کنید تا تکلیفتان یکسره شود!
اولین تصوری که اکثر مردم دنیا از سوئد دارند، سرما و صلح طلبی هست. کشور سرد سوئد با مردمانی با خلق و خوی سرد اما صلح طلب و علاقمند به کار مشارکتی و تیمی، کشوری پیشرو در جهان است که حقایقی از آن را در 40 پلان می‌خوانیم.
از آنجایی که معمولا مردها متوجه جزئیات زیاد بخصوص در مورد مدل موی شما نمی شوند، جالب است بدانیم چه مدل هایی در چشمشان زیبا به نظر می رسد. تصاویری که در ادامه می بینید تعدادی از این مدل های منتخب را در چهره ستاره های مختلف هالیوود نمایش می دهد.
پشیمانی قسمتی از زندگی است اما لزومی ندارد که قسمت بزرگی از زندگی شما را تصرف کند. گاهی‌اوقات انجام بعضی کارها تاثیری روی شما می‌گذارد که خودتان متوجه آن نمی‌شوید.
خیابانی فرعی و پرت بود. جایی در مرکز تهران. از ساختمان‌های اطراف بخوبی مشخص بود که سال‌هاست دیگر کسی برای زندگی سراغ اینجاها نمی‌آید و هر چه هست یا کارگاه صنعتی است و یا خانه‌های قدیمی ونیمه ویران که به حال خودش رها شده
این‌بار سراغ دو ترکیب کاملا متفاوت برای آقایان رفته‌ ایم؛ یکی ترکیبی کلاسیک و تعریف‌شده برای مجالس رسمی و دیگری ترکیبی اسپرت و اتفاقا برای استفاده روزمره در همین روزهای گرم تابستانی.
خیلی وقت‌ها موقع خرید به این موضوع فکر کرده‌ایم که ای کاش مجموعه‌ای وجود داشت که می‌توانستیم همه خریدهایمان را با قیمت و کیفیت مناسب از یک محل تهیه کنیم.
هيشكي مثل اين نداره!
در ميان جواهرات، مرواريد حس و حال عجيبي دارد؛ جواهري خاص كه امكان ست شدن آن با ست‌هاي مختلف اسپرت، نيمه‌رسمي و رسمي ميسر است.
بسیاری از خانم ها از نداشتن ناخن های بلند و زیبا رنج می برند. ما در این ویدئو یک درمان خانگی قطعی را که نیازی به مواد عجیب و غریب هم ندارد بهتان آموزش داده ایم.
این مرد مرد زندگی ماس؟
چطور نیم گمشده‌تان را پیدا کنید و یك رابطه خوب را به شروع زندگی مشترك سوق دهید؟
ست های تابستانی مخصوص خانم ها و آقایان
این لباس‌ها هستند كه روز ما را می‌سازند، ما را پشت تعریف خودشان پنهان می‌كنند و حتی گاهی به رفتار و كردارمان جهت می‌دهند. اگر روزی یك ست اسپرت بپوشید، بی‌شك رفتارهایی سریع‌تر و شادتر خواهید داشت.
دانستن هر چه بیشتر درباره مواد مختلف، بخصوص خانواده شاهدانه گان (حشیش و غیره) هم از این قائده مستثنی نیست. از گیاه شاهدانه، ماده ای استخراج می شود که به آن تتراهیدروکانابینول (THC) می گویند.
اولین تصوری که اکثر مردم دنیا از سوئد دارند، سرما و صلح طلبی هست. کشور سرد سوئد با مردمانی با خلق و خوی سرد اما صلح طلب و علاقمند به کار مشارکتی و تیمی، کشوری پیشرو در جهان است که حقایقی از آن را در 40 پلان می‌خوانیم.
کیت میدلتون، که چند سال پیش با پرنس ویلیام، نوه ملکه انگلیس ازدواج کرد، امروزه به عنوان خوش پوش ترین پرنسس جهان شناخته می‌شود و طرح ساده و جذاب لباس‌های وی در مراسمات مختلف، در کانون توجهات فعالان صنعت مد قرار دارد.
ظهور تروریسم در توفان گرد و غبار
حدود 20 سال پیش، برنامه توسعه ملل متحد (UNDP) گزارشی براساس اطلاعات دانشمندان منتشر کرد که گزاره «بیابان زایی و خشکسالی روی هم اثرات متقابل دارند» را تایید می کرد.
در باب تحقیقات محلی و امتحان كردن نامزد
می‌گویند قبل از ازدواج باید خوب چشم‌ها را باز كنید، با چشم باز شریك زندگی‌تان را انتخاب كنید و بعد از ازدواج چشم‌ها را ببندید، دهان‌تان را هم ببندید؛ اصلا با من حرف می‌زنید، دست‌تان را هم بیندازید.
همه آدم‌هاي موفق معدل بالايي ندارند و در امتحان كنكور رتبه خوبي نمي‌گيرند؛ آنها به جاي‌ «آي‌كيو» بالا، هوش هيجاني بالايي دارند.
راهنمای زندگی و تحصیل در خارج از ایران
دانشگاه‌های بلاروس، اگر چه اعتبار بین المللی چندانی در دنیا ر زمینه‌های پزشکی و فنی مهندسی ندارند، اما نسبت به هزینه‌های تحصیل و زندگی در سوئد و هلند و نروژ، گزینه خوبی برای متقاضیان تحصیل در اروپا هست.
«زندان اوین» خوش آب و هواترین زندان پایتخت قرار است تغییر کاربری دهد تا برنامه شهرداری برای تغییر کاربری زندان های پایتخت همچنان ادامه یابد.
همه ما به صورت غریزی و یا اکتسابی آموخته‌ایم که بعضی از رفتارها سالم و برخی ناسالم هستند اما واقعیت این است که دسته‌بندی‌ها و شابلون‌های رفتاری که پذیرفته‌ایم همواره صحیح نیستند.
همه ما جذابیت را دوست داریم اما برای جذاب بودن چه کارهایی باید انجام داد؟ برای این که زیبایی ظاهر خود را افزایش دهید، ما راههای ساده ای را به شما پیشنهاد می کنیم. راههای ساده ای که معجزه می کنند!
در آسمان قدم بزن
اسم «عروسكي» انتخاب خوبي براي كفش‌هايي بود كه در چند سال گذشته بازار گرمي داشتند؛ كفش‌هايي ظريف و اغلب تخت كه سبكي خوشایندی داشتند اما دوران شكوه اين كفش‌ها به پايان رسيده است.
این پرسشنامه برای ارزیابی زمینه های پنهان مشکل آفرین یا شناسایی زمینه قوی و پربارسازی رابطه زناشویی به کار می رود و می تواند به عنوان یک ابزار تشخیص، برای همسرانی که در جستجوی مشاوره زناشویی و به دنبال تقویت رابطه زناشویی شان هستند نیز استفاده شود.
مراسم اعطای جایزه نوبل به برترین های علم و فناوری، هر ساله در تالار آبی شهر استکهلم در سوئد برگزار می‌شود که مراسم پذیرایی از میهمانان عالی رتبه آن، باشکوه‌ترین ضیافت شام جهان را هر ساله ترتیب می‌دهد و مخاطبان میلیونی دارد.
هفته مد نیویورک-New York Fashion Week- یک رخداد نیمه سالانه در شهر نیویورک است که هر سال در ماه فوریه برای مد بهاره/تابستانه و در سپتامبر برای مد پاییزه/زمستانه برگزار می‌شود. ا
اگر جزو آن دسته از دانشجویانی هستید که به جز حضور در فیس بوک، توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی عمومی قصد دارید از امکانات تخصصی این فضاها بهره مند شوید، بهتر است یک صفحه اختصاصی در Academia.edu برای خود درست کنید.
درس هایی که از رودبار و منجیل نگرفتیم...
در سالگرد رودبار به سراغ بحث های داغی رفته ایم که نمایی مجازی از تهران و شهرهای کلان و متراکم کشور به هنگام زلزله و پس از وقوع آن را به نمایش می گذارد.
پل مدیریت برای خیلی از اهالی و ساکنان تهران اما بیش از اینکه یادآور یک پل باشد به نماد و نشانه ای از خودکشی و جنایت تبدیل شده است.
چند سالي است که مجتمع‌هاي تجاري بسيار عظيم و باشكوهي در نقاط مختلف کشور به ويژه کلان‌شهرها ساخته مي‌شود.
راهنمای زندگی و تحصیل در خارج از ایران
پرتغال، کشور کریستیانو رونالدو، از مطرح‌ترین فوتبالیست های عصر امروز است که با در اختیار داشتن دانشگاه های متنوع، معتبر و تقریباً ارزان قیمت، یکی از مقاصد تحصیلی برای ایرانیان در جنوب اروپا محسوب می‌شود.
خاموشی آتشفشان در 7 روز
یادتان می‌آید آخرین باری كه از دست افراد خانواده یا همسرتان عصبانی شدید، كی بود؟ یك ماه قبل، یك هفته قبل یا همین چند دقیقه پیش؟
همانطور كه مي‌دانيد براي موفق‌شدن و رسيدن به هر هدفي بايد برنامه‌ريزي داشت تا در راستاي آن برنامه‌ريزي، به هدف اصلي رسيد. براي استفاده بيشتر از اين ماه عزيز هم قطعاً بايد با برنامه جلو برويم و به نظر مي‌رسد بالاتر از رسيدن به رشد و كمالات معنوي، نتوان هدفي را براي اين ماه درنظر گرفت.
جواب هر پرسشی را از دو منظر می‌دهد؛ هم توسعه و هم روابط بین‌الملل و اساسا بنیادهای فکری‌اش برمبنای این دو حوزه گذاشته ‌شده است. جامعه ایرانی را خوب می‌شناسد همان‌طور که جامعه جهانی و نظم جهانی را. همین بنیان‌ها موجب می‌شود که پاسخ پرسش‌ها را از مناظر مختلف بدهد.
فهیمه احمدی دستجردی، اولین بانوی مهندس پرواز و یکی از شش خلبان زن ایرانی است. او داستان خلبان شدن را از نگاه یک زن روایت می کند.بچه که بود در انشاهایش می نوشت می خواهم معلم شوم، ولی خلبان شد. پراندن بادبادک ها در آسمان اولین تجربه های او از رهایی اش در اوج آسمان بود که بعدها شکل واقعی تری به خود گرفت.
لباس‌هاي رنگي، ارثيه خانوادگي
نگين معتقد است نحوه پوشش افراد و سليقه آنها در انتخاب لباس تا حد زيادي اكتسابي است و اعتراف مي‌كند خودش همواره در لباس پوشيدن از مادرش الگو گرفته است.
شبکه های اجتماعی حقایق و نکاتی را شامل می شود که تاکنون در جریان بسیاری از آنها قرار گرفته اید و البته برخی از آنها هم هرگز به اطلاع شما نرسیده است.
به‌طور قطع چگونگي برخورد با يك همسر بد زبان، به ميزان شكيبايي شما بستگي دارد.
بی نظیربوتو در تاریخ 21 ژوئن 1953 در کراچی در یک خانواده تحصیلکرده متولد شد. وی دختر ذوالفقار علی بوتو نخست وزیر اسبق پاکستان بود.
دنیای مد و لباس این قدر جذابیت و مخاطب دارد که لباس پرنس ها و پرنسس های جهان، در صدر اخبار و توجهان مراکز fashion و طرفداران برندها و طراحان مشهور قرار بگیرد. در گزارش امروز، نگاهی مصور خواهیم داشت به لباس عروسی 15 تن از پرنسس های جهان.
اگر از این که ساعت ها زمان خود را صرف درست کردن موهایتان در مقابل آینه کنید، تنفر دارید یا حتی اگر به این کار علاقه اما زمان آن را ندارید، حتما از مدل هایی که در اینجا برایتان آورده ایم لذت خواهید برد.
مک کارتنی نه فقط برای دوستداران موسیقی و گروه افسانه ای بیتل ها، بلکه در دنیای مد نیز نامی محبوب به شمار می رود.
تلفن های همراه این روزها تبدیل به عضوی از بدن ما شده اند و کمتر پیش می آید که مدت زمانی طولانی را از ما جدا باشند.
به تازگی میزگرد «دینداری در دنیای معاصر» با حضور مصطفی ملکیان و عبدالحسین خسروپناه در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد. امکان و شرایط گفت و گوی دینداران با دیگران یکی از محورهای اصلی این میزگرد بود.
این روزها علاوه بر مصرف سیگار، نگرانی از مصرف قلیان به خصوص بین دختران و زنان جوان از سوی مسئولان بهداشتی مطرح می شود.
خانواده پوزو را در ایتالیا با نام یکی از درستکارترین مردان ایتالیا می شناسند...
فقط هفت ساعت برای یک زندگی شبانه‌ی بدون دردسر زمان داریم. سانس‌های ویژه سینما و تئاتر، کافه‌ها و رستوران‌های بازِ از افطار تا دَم سحر، فرصت مغتنمی را فراهم می‌آورند که شاید در کل سال کمتر نصیب شود. این زندگی شبانه مرهون ماه مبارک خدا، رمضان است.
راهنمای زندگی و تحصیل در خارج از ایران
اسپانیا به عنوان یکی از 5 مقصد برتر گردشگری جهان، همواره برای دانشجویان تبادلی و علاقمندان به فرهنگ و زبان این کشور، به خصوص دانشجویان ایرانی، جالب توجه بوده است.
یک کمربند چرمی مشکی یا قهوه ای می‌تواند با تمام لباس‌های شما هماهنگ باشد. به عنوان مثال اگر یک کمربند چرمی قهوه ای را با یکتی شرت سفید، خاکستری یا حتی سبز به تن کنید، بسیار جذاب خواهید شد.
به زندگی ات حال بده!
در این مطلب راه هایی پیشنهاد می شود که از طریق آنها می توانید زندگی تان را از یکنواختی دربیاورید و آن را پرشور کنید.
انتخاب مجدد سپ بلاتر به عنوان رئیس فیفا واکنش های متفاوتی را همراه داشته است. در این باره با دکتر حسین غفاری همصحبت شده ایم.
بنابر اطلاعاتی که یکی از مقامات سفارت ایران در هلند در اختیار ما قرار داده، بیش از 50 هزار ایرانی در هلند زندگی می کنند و هلند چهارمین مقصد مهاجران ایرانی در اروپا محسوب می شود.
حتما شما هم چند جفت کفش بی مصرف در خانه دارید. شاید کفش هایی داشته باشید که از مد افتاده اند یا رنگ و طرح آنها با هیچ کدام از لباس هایتان سازگاری ندارند، پس بهتر است با کمی خلاقیت به آنها تنوع دهید تا قابل استفاده شوند.
فهم عقیده و مرام داعش به معضلی برای غرب و به ویژه آمریکا تبدیل شده است؛ «از کجا آمده اند و قصد و نیت شان چیست؟ این سوال مشخص و ساده ای است که به نوبه خود می تواند گمراه کننده باشد.
دوسال پیش، سپتامبر 2013، تجربه ای شگفت آور برای مردمان محله هنگونگ دونگ در شهر سوون کره جنوبی رقم خورد برای یک ماه محله از خودرو تهی شد. ساکنان این محله 4300 نفری تصمیم گرفته بودند، یک ماه از خودرو استفاده نکنند.
با شروع فصل تازه، مدل‌های تازه از راه می‌رسند و عینك‌ها هم از این قاعده مستثنا نیستند.سال تازه شد اما انتظار ندارید كه ویترین عینك فروشی‌ها همان شكلی باقی بماند و موجی از عینك‌های تازه از راه نرسد.
من همسرتم، کارمندت نیستم
هر وقت صحبت کار و زندگی خانوادگی، کنار هم به میان می آید، همه از تعادل بین کار و زندگی حرف می زنند. صحبت هم اغلب در مورد تعادل زمانی و انرژی است.
این روزها بازهم بحث حضور زنان در ورزشگاه ها چنان پررنگ شده است که سیل واکنش ها از هر طرف در این باره روان است. یکی تهدید می کند و دیگری اظهار بی اطلاعی و در این میان تنها دولت است که وعده دوباره حضور زنان در ورزشگاه ها را داده است.
در تمام سال، ماهی به عظمت ماه پربرکت رمضان نیست؛ زیرا ماهی است که خداوند آن را جهت اهدای بالاترین هدیه خود به جهان بشریّت، یعنی «قرآن مجید» برگزیده است.
هلن فیشر، پژوهشگر و روانشناس آزمونی برای‌ تان طراحی کرده که نشان می‌دهد شما چه شخصیتی دارید.
300 سال آبروریزی
نمره های روی بورد دفتر آموزش یا روی در اتاق استاد چه آبروها که تا حالا نبرده اند! چند بار با کنجکاوی و دلشوره به بورد رسیده اید و با خجالت و قایمکی برگشته اید و خودتان را ناپدید کرده اید؟
رضایت زناشویی در واقع نگرشی مثبت و لذت بخش است که زن و شوهر از جنبه های مختلف روابط زناشویی خویش دارند. پژوهش ها نشان داده اند که رضایت زناشویی در طول زندگی ثابت نبوده و با افت و خیزهایی همراه است.
اگر می خواهید برای تابستان ساعت مچی خود را تغییر دهید و ساعتی رنگی و زیبا انتخاب کنید، گزینه های زیادی، از ساعت راه راه گرفته تا لیمویی و پرتغالی، پیش روی شما است. ما در اینجا برخی از زیباترین مدل های ساعت زنانه را برایتان آورده ایم.
راهنمای زندگی و تحصیل در خارج از ایران
بلژیک به عنوان مرکز دییپلماسی اتحادیه اروپا، اگر چه کشور کوچکی به نسبت آلمان، فرانسه و حتی ایتالیا است، اما یکی از برترین مؤسسات علمی و تحقیقاتی قاره سبز را در خود جای دارد.
اگر شما هم از آن دست خانم‌هايي هستيد كه تنوع در پوشش را دوست داريد، مي‌دانيد خريد هميشگي از طراحان بودجه بالايي مي‌خواهد و هر كدام از ما بايد سري به فروشگاه‌هاي مانتو بزنيم و كمدمان را براي يك تابستان خوب آماده كنيم.
خاندان قاجاریه، از خانواده‌های بزرگ ایران بودند. ایشان، سالیانی دراز بر ایران حکومت راندند. (1174-1304) و اعضای آن از نوادگان پسری شاهزادگان قاجار بوده‌اند.
سالیان سال است كه خانواده‌های ایرانی نهایت آرزوی‌شان موفق شدن فرزندان‌شان در حدی است كه بتوانند دكتر و مهندس شوند و در این بین رسیدن به مدرك دكترا، آرزوی طلایی بسیاری از والدین است كه حتی تصورش هم به‌ایشان شور و هیجان می‌بخشد.
متفاوت بودن را خودتان باید تعریف كنید. هیچ وقت فراموش نكنید كه با داشتن نگاهی ویژه درباره لباس‌های كمدتان می‌توانید به ظاهری خاص برسید. هر فصلی ویژگی‌های خاص خودش را دارد و لباس‌های خاص خود را می‌طلبد.
همدلی، یعنی توانایی تصور اینکه زندگی برای دیگری چگونه است. به بیان دیگر، همدلی، یعنی اینکه فرد بتواند شرایط زندگی دیگران را حتی زمانی که در آن موقعیت قرار ندارد، درک کند.
صرف‌نظر از اینکه چند سال است ازدواج‌کرده‌اید و یا تا چه میزان نسبت به هم شناخت دارید، مردها بازهم چیزهایی برای پنهان کردن از شما خواهند داشت.
پیشتر از فیسبوک واقعا خوشم می آمد، به آنجا می رفتم تا جک بگویم و بشنوم، لینک های جذاب را یافته و یا آنها را با دوستانم به اشتراک گذارم.
بعد از اتفاق هایی که در ماه های اخیر روی داد، مساله واکنش های هیجانی بخشی از مردم بیشتر مورد توجه قرار گرفت. آنچه برآیند اتفاق های گذشته بود نشان از آن داشت که بیشتر واکنش های صورت گرفته از سوی مردم، هیجانی و براساس احساسات است.
اين روزها در ميان انواع پوشاك شلوار بيشترين كاربرد را دارد. خانم‌ها در سنين مختلف، دانشجو، شاغل يا خانه‌دار ترجيح مي‌دهند از شلوار استفاده كنند چون تن‌پوشي راحت‌ و كاربردي است.
1
اخبار ورزشی
جالبترین ها
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج