آیا به هم ریختگی اوضاع در شبه جزیره عرب لزوما کار را برای ما ساده تر می سازد و جمهوری اسلامی ایران با خیال راحت می تواند در منطقه خاورمیانه آمد و رفت داشته باشد؟
امروز در تاریخ
امروز 5 اردیبهشت برابر با 25 آوریل تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
ما در اینجا عجیب ترین ورزش های جهان را برایتان آورده ایم.
هزار نکته برای تحصیل رایگان در خارج از ایران
بخش سبک زندگی مجله اینترنتی برترین ها قصد دارد ، سلسله مقالاتی درباره فرآیند اخذ پذیرش در مقاطع عالی تحصیلی در کشورهای مختلف جهان را برای مخاطبان خود ارائه کند.
در سالی که گذشت 555 تن مواد مخدر کشف شد که 87 درصد این مواد تریاک، 14 درصد حشیش، 5 درصد هروئین، یک درصد شیشه و 2درصد سایر مواد بوده است.
امشب، اولین شب جمعه ماه رجب است که به آن «لیلة‌الرّغائب» گویند، در این شب ملائک بر زمین نزول می‌کنند، برای این شب عملی از رسول خدا(ص) ذکر شده است که فضیلت بسیاری دارد.
امروز در تاریخ
امروز 3 اردیبهشت برابر با 23 آوریل تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
رنگ کردن مو یکی از عادت های زنانه است که برای زیبایی بیشتر صورت و خودِ موها انجام می شود. بعضی از خانم ها به طور فصلی یا بر اساس مد و رنگ سال رنگ موهای خود را تغییر می دهند.
اهمیت و تاثیر روان شناختی رنگ ها بر خلق و خوی فردی و اجتماعی افراد، بر کسی پوشیده نیست. بیش از 32 میلیون رنگ در طبیعت شناخته شده که همگی نشان از خالقی دارند که آن ها را هدفمند آفریده و رمزی ناشناخته یا شناخته شده در آن ها نهفته است.
جدی استریپ!
در ایران، تصویرگری برای کتاب از گذشته بسیار دور رونق داشته است. اما نه تنها وجود شوخی، طنز، فکاهی یا اجرای حالت های فکاهی در آنها مورد بررسی قرار نگرفته. بلکه حتی تصویرهای چند صحنه ای که به راحتی می توان گفت بسیار قوی تر از نمونه های خارجی هستند.
ایران در سربالایی پیرشدن
دو بچه کافی است یا نیست؟ لااقل نیم قرن است که جامعه ایران با این «شعار- سوال» مواجه است. نسل های متوالی از ایرانیان که خود حاصل سیاست های متناقض جمعیتی هستند، هنوز هم با این شعار درگیرند. هر روز پوستر تازه ای با مضمونی متناقض که بچه بیشتر بهتر است یا نیست!؟
پسری جوان بعد از اطلاع از اینکه دختر موردعلاقه‌اش قصد دارد با فردی دیگر ازدواج کند، این دختر و خواهرش را کشت و سپس به زندگی‌اش پایان داد.
در این مطلب 5 مدل کفشی را معرفی کرده ایم که هر مرد خوش‌پوشی باید دست‌کم یک جفت از آنها را در خانه داشته باشد. مردها نیز همانند خانم ها برای هر مجلس و موقعیتی به نوع خاصی کفش نیاز دارند. از جمله باید به مدل های زیر اشاره کرد. با ما همراه باشید.
زباله؛ کابوس زمین!
حال زمین خوب نیست، نفس‌هایش به شماره افتاده و زیبایی‌اش به تاراج رفته است. زمین امروز به کما رفته اما زنده است.
امروز در تاریخ
امروز 2 اردیبهشت برابر با 22 آوریل تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
اوایل سال 1359 و پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، دانشگاه های سراسر کشور به مدت سه سال تعطیل شدند. هدف از این تعطیلی دستوری که مورد تایید و حمایت امام خمینی(ره) و سایر بزرگان نظام نوپای اسلامی بود، یکپارچه سازی و تصفیه ی دانشگاه از عوامل عموما مخالف و وابسته ی دانشگاه ها بود.
سوم رجب مصادف است با سالروز شهادت امام هادی (ع)، پیشوای دهم شیعیان در ماه ذی الحجه سال 212 ه.ق در شهر صریا (نزدیک مدینه) دیده به جهان گشود.
یکی از اولین گام هایی که می توانید برای «کنترل خشمتان» بردارید، «شناختن جرقه های احتمالی» ایجادکننده خشم است تا بتوانید خود را برای کنترل آن آماده کنید.
هزار نکته برای تحصیل رایگان در خارج از ایران
خیلی از متقاضیان تحصیل در خارج از کشور در این فکر هستند که با پرداخت میلیون ها تومن به موسسات چاپ کننده مقالات در نشریات درج شده در فهرست ISI ، ضریب پذیرش خود را ارتقا دهند.
کارگروه تعیین صلاحیت های عمومی دانشگاه خواجه نصیر طوسی صلاحیت یکی از استادان نخبه این دانشگاه برای ادامه تدریس را به دلیل داشتن «صدای زنانه» رد کرد.
ما در اینجا مکان هایی را که گرفتن سلفی در آن ممنوع اعلام شده، برایتان آورده ایم.
همانقدر که خانم ها به پوشش خود اهمیت می دهند، آقایان نیز برای پوشش خود اهمیت قائل می شوند و برای خود قانون های مشخصی دارند.
"شبکه‌های اجتماعی" موثرتر است یا "بی‌پولی"؟
تاثیر شبکه‌های مجازی ارتباطی بر زندگی مردم مدتی است که بحث برانگیز شده است.
شبکه های اجتماعی با دامن زدن به شایعات، صبح دیروز از کشته شدن فرزند امیر قلعه نویی و فرزاد حسنی خبر داده بودند.
برند «دولچه و گابانا» که از جواهرات و کیف و کفش گرفته تا لباس زیر و لباس شب، و خلاصه تمام ریز و درشت پوشاک و اکسسوری را تولید می کند مجموعه ای نیز برای کودکان دارد، که مانند کلکسیون های بزرگسالان، ظرافت و زیبایی بی نظیری دارد.
زهرا و فاطمه خواهرانی هستند که دستانش را به هم دادند تا بر نابینایی و ناشنوایی خود غلبه کنند و از مادر مهربانشان پرستاری کنند
جشن هولی یکی از قدیمی ترین جشن هایی است که می توان در تقویم هندی ها پیدا کرد. شرکت کنندگان در این جشن به هندوها محدود نمی شوند و می توان گفت هولی برای غیرهندوها نیز به میزانی برابر، اهمیت دارد.
مقایسه شرایط شغلی صنف آموزگاران در برابر پلیس ها، آتش نشانان، پرستاران، کارگران معدن و ...
امروز در تاریخ
امروز 1 اردیبهشت برابر با 21 آوریل تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
سری زده ایم به مشهورترین خبرهای دروغ علمی امسال و البته پرسروصداترین خبرهای علمی تاریخ.
تاحالا زن و شوهر هایی را دیده اید که 10 سال، 20 سال و شاید هم 30 سال از زندگی مشترکشان می گذرد اما هنوز عین روزهای اول ازدواج عاشق هم هستند؟ تحقیقات پژوهشگران نشان داده همسرانی که زندگی مشترک موفقی دارند و از آن لذت می برند، هر دو برای زنده نگه داشتن جادوی عشق تلاش کرده اند.
بخش سبک زندگی مجله اینترنتی برترین ها قصد دارد سلسله مقالاتی درباره فرآیند اخذ پذیرش در مقاطع عالی تحصیلی در کشورهای مختلف جهان را برای مخاطبان خود در روزهای زوج ارائه کند.
رسانه‌ها باید فضای موجود در تمایل برای دیدن تصاویر خشن و فجیع را پیش از آنکه به درجه حاد برسد تلطیف کنند و اگر قرار است خبرگزاری‌ها و رسانه‌های تصویری خبری مربوط به یک حادثه را منتشر کنند...
به‌مناسبت میلاد باقرالعلوم(ع)
امام صادق(ع) در احاديث زيادی عباراتی چون «کان أبی يفعل کذا» يا «کان ابی يقول کذا» به کار می برد که اين جمله ها نشان دهنده استمرار و تداوم رفتار يا گفتار است.
حوادث هوایی با وجود این که در بیشتر مواقع به علت نقص فنی و دلایلی خارج از کنترل خلبان ها رخ داده اند اما گاهی هم اشتباهات انسانی عامل اصلی حادثه بوده و باعث شده تا افراد بسیاری در اثر این کوتاهی جان خود را از دست بدهند.
امروز در تاریخ
امروز 31 فروردین برابر با 20 آوریل تقویم میلادی است. روزی که در تاریخ آبستن وقایع و اتفاقات زیادی در ایران و جهان بوده است. به مرور برخی از این وقایع می‌پردازیم.
روزی که وایبر و واتس آپ و امثالهم به زندگی ها وارد شدند، کمتر کسی بود که از آسیب های شبکه های اینچنینی حرف به میان بیاورد.
هزار نکته برای تحصیل رایگان در خارج از ایران
از فردی که متقاضی تحصیل در دوره های کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه های خارج از کشور است، انتظار می رود تا حدودی نسبت به موضوعی که قصد تحقیق و تحصیل در مقاطع عالیه دارد، اطلاعات اجمالی در اختیار داشته باشد.
برند «دولچه و گابانا» که از جواهرات و کیف و کفش گرفته تا لباس زیر و لباس شب، و خلاصه تمام ریز و درشت پوشاک و اکسسوری را تولید می کند مجموعه ای نیز برای کودکان دارد، که مانند کلکسیون های بزرگسالان، ظرافت و زیبایی بی نظیری دارد.
سلام بر ماه رجب
حدیث قدسی می‌فرماید: ماه رجب را ریسمانی میان خود و بندگانم قرار داده‏‌ام؛ هر کس به آن چنگ زند، به وصال من رسد.
حقایقی درباره خیانت مردها به همسرشان وجود دارد که به احتمال زیاد نمی دانید، پس با ما همراه شوید.
شاید شما جزو کسانی باشید که به دنبال بوی مخصوص خودشان هستند یا همیشه عطرهایتان را عوض می کنید و دوست دارید بوی تازه ای به انتخاب هایتان اضافه کنید.
چقدر هزینه کرده اید تا با سفر رفتن، خرید کردن، انتخاب یک ماشین جدید، رفتن به یک رستوران لوکس و... خودتان یا اطرافیانتان را خوشحال کنید؟ نتیجه هم گرفته اید؟ قطعا جوابتان مثبت است ولی تا کی می شود برای شادتر بودن به مادیات تکیه کرد؟ اصلا مگر قرار است همیشه شادی را بخریم؟
اين تنها يك عكس نيست! شما با قرار دادن يك تصوير در صفحه پروفايل‌تان مي‌خواهيد حرف‌هاي زيادي را به‌دوستانتان بزنيد.
1
اخبار ورزشی
جالبترین ها
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج