فیلم: چند استفاده متفاوت از گریل

در این ویدیو چند استفاده متفاوت از گریل را مشاهده میکنید.
۲۱ ساعت پیش
مهارت های زندگی

لباس ۲۴۴ میلیونی برای عروس!

همه آسیب‌های اجتماعی متاثر از بالا رفتن سن ازدواج را کنار بگذارید، آمار عجیب طلاق در سال‌های اولیه و حتی تعداد بالای زندانیان مهریه را هم همین‌طور، شاید مغفول‌مانده‌ترین دلیل بالا رفتن سن ازدواج هزینه‌های آن است، هزینه‌هایی که اتفاقا به نظر می‌رسد در برنامه مسئولان و تحقیقات جامعه‌شناسان جایی ندارد.
۲۱ ساعت پیش
مهارت های زندگی

چطور جذاب‌تر به نظر برسیم؟

شاید فکر کنید برای تغییر جذابیت ظاهری‌تان کار زیادی نمی‌توانید انجام دهید، اما تغییرات کوچکی وجود دارند که هر کسی می‌تواند با کمی تلاش و صرف وقت، تاثیرش روی دیگران و جذابیتش در نگاه آنها را بیشتر کند.
۲۱ ساعت پیش
مهارت های زندگی

راه هایی برای دادرسی اینترنتی، با شکایت آنلاین!

قوه قضاییه هر سال با پنج میلیون پرونده قضایی که باید آن ها را حل کند رو به رو است. پس بهتر است راه هایی را که برای شکایت غیرحضوری و در این صف طویل نماندن پیدا کنیم.
۲۲ ساعت پیش
مهارت های زندگی

چرا نسل جدید به فضای مجازی پناه برده اند؟

گفت و گو با مقصود فراستخواه درباره نسل ها، زندگی در دنیای مجازی رونق حیات در اینستاگرام و از کار افتادگی دستگاه معناساز.
۲۳ ساعت پیش
مهارت های زندگی

لباس هایی که گران‌ترین های روی زمین هستند

لباس های باشگاهی گران ترین مناطق روی کره زمین هستند؛ تصور کنید شرکت هایی وجود دارند که برای اجاره ابعاد 50×70 سانتی متری روی پیراهن، حاضرند تا 100 میلیون دلار در سال پرداخت کنند.
۱ روز پیش
مهارت های زندگی

گران‌ترین خانه‌های پایتخت در بازار اجاره

آخرین گزارش های رسمی شهادت می دهند متوسط قیمت اجاره بهای ماهیانه در تهران، پایتخت ایران چیزی حدود 27 هزار و 647 تومان است.
۱ روز پیش
مهارت های زندگی

فیلم: کوسن‌های پشمالو برای مبل‌ها

با این روش برای مبل های خود کوسن های زیبا بسازید.
۱ روز پیش
مهارت های زندگی

تابستان اسفناک اهالی غزه

ساحل گسترده غزه یکی از مشخص ترین ویژگی های این شهر است. حلقه های رنگارنگ برای شنا بیش از هر چیز دیگری به چشم می خورد. قایق کوچکی برخی افراد را به نوبت تا میانه دریا می برند و سپس باز می گرداند.
۲ روز پیش
مهارت های زندگی

ما ایرانی ها، در لباس پوشیدن بلاتکلیفیم

افشین صنایعی، طراح لباس هنرمندانی چون لیلا حاتمی، اصغر فرهادی و پیمان معادی روی فرش قرمز جشنواره های بین المللی فیلم همچون اسکار و کن و همچنین رویدادهای داخلی است.
۲ روز پیش
مهارت های زندگی

فیلم: شلوارهایتان را اینطوری سایز کنید

حتما شما هم مشکلاتی از قبیل بلند بودن یا تنگ بودن شلوار جین را تجربه کرده اید، این ویدیو به شما ترفندهایی برای رفع این مشکلات آموزش میدهد.
۴ روز پیش
مهارت های زندگی

با آدم‌های بی‌ادب چطور رفتار کنیم؟

ما چه بخواهیم و چه نخواهیم با آدم‌های بی‌ادب برخورد داریم. ممکن است این بی‌ادب‌ها کاملا غریبه باشند، مثلا کسی که پشت سر شما در صف سینما ایستاده و یا متصدی امور بانکی. شاید هم مجبور باشید به طور مرتب با یک فرد بی‌ادب برخورد داشته باشید، مثلا یک همکار یا کسی در اقوام.
۵ روز پیش
مهارت های زندگی

خون انسان ها، رنگین تر از یوزپلنگ ها نیست!

پروژه بین المللی حفاظت از یوزپلنگ آسیایی با همکاری نهادهای بین المللی نظیر سازمان ملل و سازمان حفاظت محیط زیست نزدیک به دو دهه است که تلاش می کند وضعیت یوزپلنگ ایرانی را بهبود بخشد، با دبیر این پروژه به گفت و گو نشستیم تا از اهمیت و وضعیت این کار اطلاعات بیشتری به دست آوریم.
۵ روز پیش
مهارت های زندگی

فیلم: کاربردهای آویز لباس

از آویز لباس استفاده های متفاوتی میتوان کرد که در این ویدیو نشان داده شده است.
۵ روز پیش
مهارت های زندگی

دلایل علمی به نفع تنبلی

هر کسی که تیپ شخصیتی‌اش بیشتر به نوع L یا همان تنبلی (!) نزدیک است، باید بداند که ویژگی‌های بسیار خوبی دارد. به هر حال پذیرفتن این ویژگی‌ها از تغییر کردن که راحت‌تر است!
۶ روز پیش
مهارت های زندگی

فیلم: ترفندهای پدرانه در کارهای تعمیراتی

این چند ترفند را یاد بگیرید و در تعمیرات منزل از آنها استفاده کنید.
۶ روز پیش
مهارت های زندگی

ایمنی و امنیت در سفر معنوی حج

آنچه در این مطلب می‌خوانید، نتیجه پژوهش‌های متعدد درباره حوادثی است که در مسیر سفر روحانی حج تمتع به شکل‌های مختلف اتفاق افتاده و اینک به‌صورت توصیه‌هایی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.
۶ روز پیش
مهارت های زندگی

بیمه بیکاری در ایران و مقایسه با دنیا

شاید اگر به قرن 10 برگردیم، هیچ کس حتی به مخیله اش هم خطور نکند که روزی به کسی که کار نمی کند حقوق پرداخت شود؛ تازه نه برای اشراف و روحانیون رده بالا، بلکه برای کارگران و مردمان عادی که اکنون قانونی حامی آن ها شده است.
۶ روز پیش
مهارت های زندگی

فیلم: چند کاربرد متفاوت قلاب آویز

در این ویدیو چند کاربرد متفاوت قلاب آویز را تماشا میکنید.
۷ روز پیش
مهارت های زندگی

«جیب خالی» و «پُز عالی»

مدیریت هزینه و درآمد آن هم طی ماه یکی از دغدغه های اصلی خانواده های ایرانی است؛ اما همیشه راهکارهایی وجود دارد که می تواند به تناسب دخل و خرج شما تا انتهای ماه کمک کند.
۷ روز پیش
مهارت های زندگی

تکرار این جملات تاکیدی، جادو می کند

مثبت اندیش بودن یکی از راههای نجات بشر در این دنیای بی رحم است. زمانی که ما احساس شکست یا ناراحتی می کنیم، به دنبال راهی برای فرار از افکار منفی هستیم. در این شرایط ،گاهی برخی جمله ها زندگی ما را از این رو به آن رو می کنند.
۷ روز پیش
مهارت های زندگی

13 اگوست، روز جهانی چپ دست ها مبارک!

روز ۱۳ آگوست برابر با ۲۲مرداد به نام روز جهانی چپ‌دست‌ها نام‌گذاری شده ‌است. نام این روز در ‌سال ۱۹۷۶ برابر با ۱۳۵۵خورشیدی پیشنهاد شد و به تصویب رسید.
۸ روز پیش
مهارت های زندگی

تجربه تلخ چپ دست‌‌ها، در دنیای راست دست‌ها

مهم‌ترین عامل در تعیین چپ دستی و راست دستی، عوامل ژنتیکی است. چنانکه اگر پدر و مادر هر دو چپ دست باشند، احتمال چپ دست بودن فرزندشان ۵۰٪ و اگر هر دو راست دست باشند، احتمال چپ دست بودن فرزندشان حدود دو درصد است.
۸ روز پیش
مهارت های زندگی

فیلم: نو کردن آباژورهای قدیمی

آباژورهای قدیمی را به این روش به آباژور نو و زیبا تبدیل کنید.
۸ روز پیش
مهارت های زندگی

ماجرای فروش خانه 10 میلیاردی پسر مظفرالدین شاه

سریال فروش خانه های تاریخی یک قسمت جدید دارد. خانه تاریخی ناصرالدین میرزا. اگرچه قسمت های قبلی این سریال معمولا پایان دلخواه سازندگان خود نداشته اند اما این بار سازمان بازنشستگی کشوری می گوید این خانه را به جای بدهی خود از دولت گرفته و امیدوار است بتواند با فروش آن بعد از بیش از ربع قرن بدهی خود را از دولت نقد کند.
۸ روز پیش
مهارت های زندگی

نشاط بدون هزینه و امکانات

سالیان زیادی است که کشورهای توسعه‌یافته برای پیشرفت به یک نقطه مشترک رسیده‌اند که آن‌ هم پیشرفت از راه ورزش یا موفقیت در رقابت‌های جهانی از طریق ورزش است. وقتی صحبت از فعالیت‌های ورزشی می‌شود، نباید همه نگاهمان را معطوف به بُعد حرفه‌ای آن کنیم و این موضوع دقیقا همان دلیل توسعه کشورهای پیشرفته یعنی توجه ویژه به بُعد دیگر ورزش یعنی ورزش همگانی است.
۸ روز پیش
مهارت های زندگی

فیلم: ساخت عروسک برای گربه

به این روش برای گربه‌ی خود عروسک سوشی درست کنید و آن را سرگرم کنید.
۹ روز پیش
مهارت های زندگی

نگاه های جنسیتی به زنان در شرکت های بزرگ فناوری

زنان کمی در سیلیکون ولی از افشای جزییاتی که این ماه سوزان فاولر آشکار کرد شوکه شدند. فاولر مهندس نرم افزاری است که گزارش درباره فرهنگ جنسیت گرایی و رفتارهای غیراخلاقی منتشر کرد که به گفته او در طول دورانی که در شرکت حمل و نقل کار می کرد، با آن به مبارزه پرداخته بود.
۹ روز پیش
مهارت های زندگی

تامین حقوق اولیه یک کودک چقدر هزینه دارد؟

طرح صندوق آتیه فرزندان، حذف محرومیت ها برای فرزند چهارم به بعد، اهدای سکه به مادرانی که صاحب فرزند شوند، افزایش طول مرخصی زایمان، پرداخت پاداش اولاد به صورت پله کانی و...؛ اینها تنها بخشی از سیاست هایی است که در سال های اخیر در راستای تشویق جامعه به فرزندآوری و افزایش جمعیت به اجرا گذاشته شد.
۱۲ روز پیش
مهارت های زندگی

ازدواج سنتی هنوز جواب می دهد؟!

آسیب شناسی ازدواج در گفت و گو با نصرالله پورجوادی؛ پرسش اصلی این است: وقتی همه چیز جامعه تغییر کرده است آیا شکل ازدواج سنتی هنوز می تواند پاسخگوی نیاز انسان امروز باشد؟
۱۲ روز پیش
مهارت های زندگی

فیلم: با کارتن ها، چیزهای خلاقانه درست کنید

شما میتوانید این 4 راه را برای استفاده مجدد از مقوای کارتن به کار ببرید.
۱۲ روز پیش
مهارت های زندگی

دنیای ناشناخته مشاوران املاک، با درآمدهای هنگفت

28 ساله است؛ از قلب منیریه بلند شده و آمده نشسته پشت میز یک بنگاه معاملات املاک در شمال تهران. همان جایی که بیشتر افراد با حسرت به خانه هایش نگاه می کنند و به سختی می توان صفرهای جلوی قیمت خانه هایش را شمرد.
۱۲ روز پیش
مهارت های زندگی

فیلم: آموزش دوختن کش مو

به این روش میتوانید کش موهای زیبا و مورد علاقه خود را بدوزید.
۱۲ روز پیش
مهارت های زندگی

«طرز نشستن در تاکسی»؛ یک معضل اجتماعی

فرهنگسازی در ایران واژه گمی نیست اما نظر مردم و مسئولان این است که «باید کار شود.» آری. باید کار شود تا در تمام زمینه ها از جمله سیاسی، اقتصادی و اجتماعی و از همه مهمتر در زمینه فرهنگی، فرهنگسازی صورت گیرد. یکی از موضوعاتی که چندین و چند سال است ایرانی‌ها از آن با دلخوری یاد می کنند، طرز نشستن در تاکسی است.
۱۲ روز پیش
مهارت های زندگی

«زومبا»؛ دلایل و تبعات ممنوعیت

جای دوری نرویم، در همین پایتخت که باید گل سرسبد ورزش کشور باشد، براساس آمارهای رسمی فقط 20 درصد مردم ورزش می کنند و سرانه فضای ورزشی برای هر تهرانی هم حدود 43 سانتی متر است. در شهرستان ها که اوضاع خیلی بدتر است.
۱۲ روز پیش
مهارت های زندگی

فیلم: یک استفاده متفاوت از رگال لباس

از رگال لباس میتوان استفاده ی متفاوتی کرد که در این ویدیو نشان داده شده است.
۱۳ روز پیش
مهارت های زندگی

چرا ریاکار می شویم و نقش بازی می کنیم؟

گفت و گو با دکتر هدایت علوی تبار درباره ریا و پنهان کاری و نقاب به چهره زدن از نظر ژان پل سارتر؛ فیلسوف فرانسوی در کتاب «هستی و نیستی» مفصل تر به این موضوع پرداخته است.
۱۳ روز پیش
مهارت های زندگی

چگونه ناخواسته به روابط مان آسیب می زنیم؟

دانستن اصول در روابط و پرورش مهارت‌ها گفتگو به شما کمک می‌کند در مهم‌ترین روابط زندگی خود کمتر دچار اشتباه شوید و خواسته یا ناخواسته به خود، اطرافیان و تعاملاتی که با آنها دارید آسیب نزنید.
۱۴ روز پیش
مهارت های زندگی

فیلم: چند روش برای استفاده از بطری‌های پلاستیکی

در این ویدیو به شما چند روش برای استفاده دوباره از بطری پلاستیکی را آموزش میدهیم.
۱۵ روز پیش
مهارت های زندگی

مقایسه هزینه‌های آب و برق یک خانواده در ایران، و شش کشور دنیا

وقتی قبض آب و برق و گاز درِ خانه مان می آید، یکی از اولین کارهایی که می کنیم لعنت کردن زندگی و هزینه های آن است.
۱۵ روز پیش
مهارت های زندگی

اگر می‌خواهید شاد باشید، این ۱۰ عادت را ترک کنید

شاید لازم باشد از یک سری از عادت‌ها دست برداریم تا شادتر باشیم. اما بیشتر افراد فکر می‌کنند برای شادتر بودن حتما باید چیزی به زندگی‌شان اضافه شود. کلید اصلی شاد بودن در واقع رها کردن یک سری از نگرش‌ها و رفتارهاست.
۱۶ روز پیش
مهارت های زندگی

فیلم: تیشرت هایی که برای سگ ها، اسباب بازی هستند!

با تیشرت های قدیمی که قابل پوشیدن نیستند میتوانید برای سگ ها اسباب بازی بسازید.
۱۶ روز پیش
مهارت های زندگی

چطور کیف قاپ ها را ناامید کنیم؟

کیف و موبایل وسایل ثابتی هستند که آدم ها با خودشان جا به جا می کنند. این وسایل همیشه در معرض گم شدن و به سرقت رفتن اند؛ اما همیشه راهکارهایی وجود دارد که می تواند از احتمال این خطرات کم کند.
۱۶ روز پیش
مهارت های زندگی

عادات کوچکی که زندگی شما را دگرگون می کند

قدم های کوچک هم می توانند تغییرات بزرگی در زندگی مان ایجاد کنند. اگر چه ایجاد تغییرات بزرگ کار ساده ای نیست اما با تکرار عادات کوچکی که در ادامه مطلب برایتان آورده ایم، می توانید تغییرات مثبتی را به مرور زمان در زندگی تان مشاهده کنید.
۱۸ روز پیش
مهارت های زندگی
آخرین عناوین
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج