ساختمان پزشکان

نتفلیکس چگونه پول در می‌آورد؟

نتفلیکس بزرگ ترین سرویس استریم ویدئویی در جهان است. این شرکت سرویس های خود را در 190 کشور ارائه می کند، بیش از 109 میلیون کاربر دارد و فیلم ها و سریال هایش به 21 زبان منتشر می شود. مهم تر از همه، نتفلیکس با پخش آگهی تجربه کاربران را خراب نمی کند. اما نتفلیکس چگونه پول در می آورد؟
۱ روز پیش
تلویزیون

شبکه «افق»، عزیزدردانه تلویزیون

واکاوی یک اتفاق که بارها رخ داده: دلیل بازپخش و معرفی برنامه های شبکه «افق» و در شبکه های دیگر چیست؟ آیا «افق» به خوبی دیده نمی شود یا رانت آن قوی است؟
۳ روز پیش
تلویزیون

مهراب قاسم خانی: صدا و سیما را باید کوبید و دوباره ساخت

مهراب قاسم‌خانی که سابقه سال‌ها نوشتن فیلمنامه سریال‌ها را در کارنامه دارد حالا می گوید سیستم صداوسیما در حال حاضر به گونه ای شده که باید آن را کوبید و دوباره ساخت.
۴ روز پیش
تلویزیون

داستان ترسناک آمریکایی؛ فوبیای دلقکی به نام ترامپ!

درباره فصل هفتم داستان ترسناک امریکایی که از ترسی جدید صحبت می کند: ترس از ترامپ؛ ماجرای آن از زمانی شروع می شود که ترامپ رییس جمهوری امریکا شده است.

داریوش کاردان: ایرانی جماعت، جنبه شوخی ندارد

با اینکه بعضی جاهای کلامش نیش‌دار می‌شود ولی نوع بیانش شیرین و طنازانه است. وقتی در مورد وضعیت فعلی طنز در کشور صحبت می‌کند، می‌گوید: «الان طاقت نیش و‌ کنایه و انتقاد واقعا کم شده است؛ چه در مردم، چه در مسئولان.»
۵ روز پیش
تلویزیون

«محکومین»؛ سریالی که حال شما را خوب نمی‌کند

سید جمال سیدحاتمی، بعد از موفقیت فیلم «لاک قرمز» در سینما حالا در تازه ترین تجربه کارگردانی اش در سرمایه محکومین، دوباره سراغ دغدغه آسیب های اجتماعی رفته است. با او در این باره گپ زده ایم.
۵ روز پیش
تلویزیون

پدیده هایی که سروش رو می کند؛ ناشناس اما جذاب

مروری بر شخصیت های فرعی و بامزه سروش صحت از چارخونه تا لیسانسه ها به بهانه موفقیت نقش فرعی ستوان نعیمی با بازی مهدی ربیعی در فصل دوم لیسانسه ها که کلی هوادار پیدا کرده است.
۷ روز پیش
تلویزیون

سرگذشت ندیمه؛ بردگی برای زوج‌های نابارور

«سرگذشت ندیمه» یکی از سریال های اقتباسی است که مخاطبان زیادی در جهان داشته است.
۷ روز پیش
تلویزیون

گفت و گو با «مهدی ربیعی»، پلیس محبوب این روزهای لیسانسه‌ها

شخصیت ستوان نعیمی این روزها بین مخاطبان سریال «لیسانسه ها» طرفداران زیادی پیدا کرده. مهدی ربیعی، بازیگر این نقش از چگونگی حضور در سریال، مواجهه اش با پلیس و شیوه کارکردن با سروش صحت می گوید.
۸ روز پیش
تلویزیون

«میهمان خانه»؛ برنامه متفاوت شبکه ۴

برنامه زنده «میهمان خانه» چند وقتی است که از قاب شبکه چهار سیما مهمان خانه ایرانیان شده. امیرحسین مدرس، مجری برنامه و مهمانانش از شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت 14:30 تا 16 از هر دری با رنگ و بوی ایرانی و اسلامی با همراهی بینندگان به گپ وگفت می نشینند.
۱۱ روز پیش
تلویزیون

نت فلیکس؛ شبکه‌ای که دنیا را زیر و رو کرد

دوست داشته باشیم یا نه، باید قبول کنیم که عصر تلویزیون آخرین روزهای خود را سپری می کند و این تلویزیون های اینترنتی و سرویس های استریم هستند که جای شبکه های تلویزیون را پر خواهند کرد.
۱۲ روز پیش
تلویزیون

سریال هایی که نباید تماشا کنید!

برای سال ها تنها تعداد اندکی مجموعه تلویزیونی توان جلب نظر مخاطب ها را داشتند اما این روزها در حال پشت سر گذاشتن دوران رونق تلویزیون و مجموعه های آن هستیم و همین مسئله باعث شده تولیدکننده ها موقعیت را برای سو استفاده بهتر از هر زمان دیگری ببینند.
۱۳ روز پیش
تلویزیون

چرا باید منتظر فصل سوم «لیسانسه ها» باشیم؟

اگرچه روند روبه رشد سروش صحت از «چارخونه» تا «لیسانسه ها 2» را به وضوح می توان مشاهده کرد اما صحت از همان ابتدا راه خود را در سریال سازی، آن هم در گونه طنز پیدا کرده بود. شاید در این میان «داستان» مهم ترین ویژگی آثار سروش صحت باشد.
۱۴ روز پیش
تلویزیون

به مناسبت ۷۷ سالگی هایائو میازاکی؛ والت دیزنی ژاپنی‌ها

همه آنهایی که از نزدیک روند کارهای هایائو میازاکی را دنبال کرده بودند، می دانستند که چندان نباید نگران اعلام بازنشستگی او بعد از «باد بر می خیزد» باشند. می دانستند که استاد پیر پنج بار دیگر هم از این تصمیم حرف زده است و هر پنج بار نتوانسته است به تن نکردن پیش بند سفید و به دست گرفتن مداد را ترک کند.
۱۴ روز پیش
تلویزیون

سروش صحت: فعلا لیسانسه‌ام شاید فوق لیسانس گرفتم!

لیسانسه‌ها که این شب‌ها سری دومش روی آنتن می‌رود، مجموعه طنزی استاندارد و قابل دفاع در میان دیگر ساخته‌های نمایشی تلویزیون است که نمره قبولی گرفته و شوخی‌هایش مقبول افتاده است.
۱۵ روز پیش
تلویزیون

سریال «سایه بان»؛ کم اتفاق و کشدار پر از دعوا و بگو مگو

در هر قسمت از سریال سایه بان چه اتفاق های مهمی می افتد؟ چقدر دیالوگ های تکراری و بی ربط می بینیم؟ چقدر تنش بین کاراکترها وجود دارد؟ با آنالیز جزء به جزء پنج قسمت از سریال، این مسائل را بررسی کرده ایم.
۱۶ روز پیش
تلویزیون

سروش صحت: ملودرام هم بسازم رگه‌های طنز دارد

در این سال‌ها تعداد افراد بیشماری در حوزه طنز آثاری را نوشته، کارگردانی و یا بازی کرده‌‌اند اما از میان همان تعداد کم، افرادی بودند که هم کارگردانی و هم نویسندگی سریال طنزی را به عهده داشته‌اند که اتفاقا هم با اقبال خوبی از سوی مخاطب مواجه شدند.
۱۷ روز پیش
تلویزیون

تلگرام بازی تلویزیون در روز قطع تلگرام

با توجه به اختلال در سیستم تلگرام و محدود شدن دسترسی مخاطبان به کانال های تلگرامی، شبکه ها و برنامه های مختلف تلویزیون ضمن واکنش به این مسئله، کماکان فعالیت شان را در این کانال ها ادامه دادند. این فعالیت ها را مرور می کنیم.
۱۸ روز پیش
تلویزیون

جدیدترین سریال های ترسناک برای طرفداران ژانر وحشت

امسال شاهد فیلم های سینمایی ترسناکی مانند "برو بیرون" و "آن" بودیم، اما به نظر می رسید که سریال های ترسناک تنها به "مردگان متحرک" و "داستان های ترسناک امریکایی" محدود است .
۱۸ روز پیش
تلویزیون

سروش صحت: من استندآپ کمدین نیستم

‌«من هیچ‌گاه خود را استندآپ کمدین نمی‌‌دانم، در‌واقع من استند آپ کمدین نیستم، بنابراین این‌کار را انجام نمی‌دهم زیرا فکر می‌کنم مناسب این کار نیستم.»
۱۹ روز پیش
تلویزیون

بازگشت «یانگوم» با سریالی در حال و هوای «شهرزاد»

سریال کره ای «سایمدانگ» با بازی لی یونگ ئه، بازیگر نقش یانگوم در سریال جواهری در قصر، قرار است به احتمال زیاد سریال نوروزی شبکه تماشا باشد. اطلاعات دست اول را درباره این سریال بخوانید.
۱۹ روز پیش
تلویزیون

برنامه «نود»، پر از اتهام‌های بی پاسخ؟!

امشب دوباره «عادل فردوسی پور» با برنامه نود روی آنتن تلویزیون می آید و چشم های میلیون ها بیننده تا ساعاتی بعد از نیمه شب، به او و برنامه اش خیره می ماند.
۲۰ روز پیش
تلویزیون

گفت و گو با «امیر کاظمی»؛ مازیار سریال لیسانسه ها

امیر کاظمی تمام جایگاهی را که دارد مدیون صبر و حوصله مرضیه برومند می‌داند. او در اواسط دهه 20 زندگی به یکی از چهره‌های تلویزیون تبدیل شده که همه او را به خاطر سبک بازی راحتش به خاطر می‌آورند.
۲۱ روز پیش
تلویزیون

این برنامه، پاتوق «کتاب باز»هاست

محمدرضا رضائیان 29 ساله و دانش آموخته ارتباطات از دانشگاه امام صادق(ع) کارگردان و تهیه کننده برنامه «کتاب باز»، این روزها یکی از جذاب ترین برنامه های تلویزیونی مرتبط با کتاب را در شبکه نسیم درحال پخش دارد و با استفاده از سروش صحت به عنوان مجری برنامه، توانسته است برنامه ‌ای متفاوت درباره کتاب و کتاب خوانی را که نگاهی غیرکلیشه ‌ای به مقوله کتاب‌خوانی دارد روی آنتن ببرد.
۲۳ روز پیش
تلویزیون

مینی سریال «باروت»؛ شورش «جان اسنو» در قرون وسطی

مینی سریال باروت که توسط یکی از تلویزیون های اینترنتی به شکل رسمی در اختیار مخاطبان قرار گرفته، یک مجموعه تاریخی است که با بازی کیت هرینگتون یا همان جان اسنو توانست خیلی ها را پاگیر خودش کند. دلایل اهمیت این سریال را در این گزارش بخوانید.
۲۵ روز پیش
تلویزیون

سریال «چیزهای عجیب ۲»؛ یک نوستالژی‌ شگفت انگیز

کوئن‌ها، واچوفسکی‌ها، دوپلاس‌ها؛ در سینما و تلویزیون خواهر و برادرانی که با هم کار می‌کنند کم نیستند، اما این روزها نام دوقلوهای دافر را بیشتر می‌شنویم. مت و راس دافر 33 ساله، اهل کارولینای شمالی، خالقان سریال «چیزهای عجیب» شبکه‌ «نت‌فلیکس» هستند. بعد از گذشت یک سال و 18 نامزدی امی،
۲۶ روز پیش
تلویزیون

چرا ۲۰۱۸ سال فیلم‌های آنلاین خواهد بود؟

امروزه؛ درایوهای فلش و مموری کارت های کوچک و قابل حمل که در دستان هر دانش آموزی دیده می شوند، دسترسی به اینترنت با سرعت بالا در هر مکان و البته آگاهی بالای مردم از شیوه استفاده از تکنولوژی، همه کسانی را که گوشی هوشمند دارند – فارغ از کیفیت و کمیت محتوا – تبدیل به یک کمپانی کوچک فیلمسازی کرده است.
۲۸ روز پیش
تلویزیون

یلدای بی حال تلویزیون با کلی مهمان معمولی

خوشبینانه به استقبال شب یلدا رفتیم اما این بار هم نشد چیزی که باید. نه؛ همه دلیل ناموفق بودن شبکه های تلویزیونی را نمی توان به ماجرای ناصر ملک مطیعی ربط داد. حتما اگر «دورهمی» و «من و شما» پخش می شدند، حجم زیادی از توجه بیننده ها به سوی این دو برنامه معطوف می شد، اما بقیه چه؟
۲۸ روز پیش
تلویزیون

زنگ‌ها برای تلویزیون به صدا درآمده‌اند!

این روزها رسانه‌ها و نشریات سراسر دنیا را این گمان که «زنگ خطر برای تلویزیون به صدا درآمده است» پر کرده؛ که این حکایت از پایان یک دوران و به عبارت بهتر آغاز یک دوران جدید رسانه‌ای دارد.
۱ ماه پیش
تلویزیون

رمز و رازهای بی جواب سریال «بازی تاج و تخت»

هفتمین فصل از سریال Game of Thrones و پنجمین کتاب از «نغمه‌ی آتش و یخ» اطلاعات بسیار زیادی از وستروس و کاراکترهای مختلف دنیای GoT در اختیار مخاطب قرار می‌دهد.
۱ ماه پیش
تلویزیون

وقتی شبکه «نسیم» همه را قورت داد

شبکه های اصلی تلویزیون در شب های بلند پاییز و زمستان موفقیت چندانی در پخش برنامه های سرگرم کننده ندارند و بار اصلی سرگرمی روی دوش شبکه نسیم است. برنامه های شبکه های یک، دو، سه، پنج و نسیم را از ساعت 19 تا 24 بررسی می کنیم.
۱ ماه پیش
تلویزیون

۱۰ سریال برتر ۲۰۱۷ به انتخاب IMDb

۱۰ سریال پربازدید ومعروف سال ۲۰۱۷ به انتخاب IMDb و کاربران آن که ماهیانه بیش از ۲۵۰ میلیون نفر از آن ها بازدید کردند.
۱ ماه پیش
تلویزیون

هنوز «شهرزاد»، قصه‌گوی شب‌های زمستانی است

زیاد از آن روزها دور نشده‌ایم؛ که مردم و البته «شهرزادی‌ها» غرقه در جو، محبوبیت شگفت‌انگیزی که با موفقیت شگرف بخش اول سریال شهرزاد حاصل آمده بود، برای انتشار سری دوم این سریال روزشماری می‌کردند. آن روزها همه چیز طعم و بوی شهرزاد می‌داد و همه‌جا پر از شهرزاد بود.
۱ ماه پیش
تلویزیون

«دورهمی» جدید؛ مدیری بدون تغییری!

از چهارشنبه شب و با پخش اولین قسمت از سری جدید «دورهمی»، مهران مدیری بعد از حدود سه ماه و نیم، دوباره به قاب تلویزیون برگشت.
۱ ماه پیش
تلویزیون

سریال «عالیجناب»؛ خانه پوشالی به سبک ایرانی!

قسمت دوم سریال عالیجناب به کارگردانی سام قریبیان در حالی توزیع می شود که قسمت اول آن هیچ موج و هیجان خاصی میان مخاطبان ایجاد نکرده است.
۱ ماه پیش
تلویزیون

«رکورد»، آغاز جدایی میثاق از فردوسی پور

«رکورد» اولین برنامه ای است که محمدحسین میثاقی مستقل از عادل فردوسی پور تهیه و اجرا می کند. آیا فصل جدایی شاگرد و استاد فرارسیده؟ میثاقی با ترافیک کاری می تواند کیفیت «فوتبال 120» و «نود» را حفظ کند؟ در این گزارش امروز ضمن واکاوی این نکات، «رکورد» آنالیز شده است.
۱ ماه پیش
تلویزیون

خیزش دوباره تلویزیون با تولیدات بین‌المللی

مینی سریال «مدیر شب» یک مینی سریال جاسوسی با بازی تام هیدلستون و هیولوری بر اساس رمانی به همین نام از جان لی کاری است. قسمت آخر آن یکشنبه شب مه آوریل سال 2016 در بریتانیا روی آنتن رفت ولی این سریال در همین جا متوقف نخواهدشد.
۱ ماه پیش
تلویزیون

برنامه های تلویزیونی ایرانی که تاریخ انقضا ندارند

بعضی از برنامه ها هستند که از وقتی یادمان می آید، آن ها را دیده ایم. یک جورهایی انگار جزء سرقفلی های تلویزیونند و هیچ وقت عمرشان به سر نمی رسد.

مردانی در آتش؛ اوج و فرودهای سریال عملیات ۱۲۵

عملیات ۱۲۵ یکی از عجیب ترین تجربه های تلویزیون ایران در کار با موضوعات و مضامین آموزشی است. سریالی که برخلاف بیشتر سریال های ایرانی نه تنها توانست سه دوره کامل توسط سه کارگردان مختلف جلوی دوربین برود و در هر سه دوره روی آنتن آمدنش مجموعه‌ای محبوب و پرطرفدار به شمار آمد.
۱ ماه پیش
تلویزیون

شکارچی ذهن، سریال قاتلان زنجیره ای

کارنامه دیوید فینچر پر است از ذهن های غیرطبیعی و ناهنجار، از «هفت» گرفته تا «باشگاه مبارزه»، «زودیاک»، «دختری با خالکوبی اژدها» و «دختر گمشده»، اما او می گوید که جدیدترین پروژه اش با عنوان «شکارچی ذهن»، در مورد روان پریش ها نیست.
۱ ماه پیش
تلویزیون

«13 دلیل برای این‌که...»؛ حکایت از خود رفتگان و د‌ر خود مردگان

دختری نوجوان و دبیرستانی خودکشی کرده است. در حالی‌ که همه دبیرستان درگیر این اتفاقات هستند، مشخص می‌شود او هفت نوار کاست ضبط کرده که در آن‌ها 13 دلیل خودکشی خود را بیان می‌کند. همین یک خط داستانی و ایده کافی است تا مخاطب را مجذوب این سریال کند.

انیمیشن «ریک و مورتی»؛ دیوانه‌مرد دانشمند

درباره انیمیشن علمی - تخیلی «ریک و مورتی»؛ ریک پیرمرد دانشمند خل‌ وضعی است که با نوه پریشان‌ احوالش، مورتی، ماجراجویی های فراوان دارد.
۱ ماه پیش
تلویزیون

جعبه جادوی شکسته؛ انحصار در تلویزیون ایران

تلویزیون از لحاظ نظری، رسانه ای ارتباطی است که نقش بسیار مهمی در پیشبرد اهداف یک جامعه دارد. در این خصوص، مباحث گسترده ای مطرح می شود و کم و بیش از دیدگاه های جامعه شناسی و ارتباط مورد بررسی قرار گرفته است. اما آنچه کمتر شکفته شده، اقتصاد و گردش مالی در این رسانه جمعی است.
۱ ماه پیش
تلویزیون

بازگشت «جان اسنو» با «باروت»

«باروت» نام مینی سریالی سه قسمتی است که شبکه بی بی سی آن را تهیه کرده است؛ یک سریال تاریخی پر هزینه و باشکوه که رخدادی بسیار مشهور در تاریخ انگلستان را به تصویر می کشد. این سریال توسط کمپانی «کودوس» و «کیت هرینگتون» برای شبکه اول بی بی سی تهیه شده است و نمایش آن از اکتبر 2017 در این شبکه آغاز شد.
۱ ماه پیش
تلویزیون

بیست سریال ترکی پربیننده را بشناسید

در شرایطی که سریال‌های ترک، به محصولات هنری موثر و پرمخاطبی در نقاط مختلف دنیا، از جمله در ایران، تبدیل شد‌ه‌اند، ما در اینجا ، مجموعه مطالبی به این موضوع اختصاص داده‌ایم.
۱ ماه پیش
تلویزیون
آخرین عناوین
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج