هنرنمایی میکرومجسمه‌ای روی نوک مداد

اثری میکرومجسمه ای دو میلیمتری از «صلوات فیدایی» یک قفل و کلید در نوک یک مداد!
۳ ساعت پیش
ویدئو

موجودات فضایی سیاره پروکسیما بی

احتمال وجود بیگانگان در منظومه پروکسیما قنطورس برای اولین بار در حدود 60 سال قبل مطرح شد. آیا موجودات فضایی سیاره پروکسیما بی به زمین آمده‌اند؟

تجربه پرواز در آسمان با سوئیت وینگ‌های مجهز به موتور هواپیما

اگر تفریحات و ورزش های هوایی همانند پاراگلایدر و پرش با سوئیت وینگ یکی از علاقه مندی های درجه اول شما محسوب می شود، احتمالا می دانید که تنهایی پرواز کردن در آسمان با چتر بسیار لذت بخش تر از این است که یک خلبان شما را همراهی کند.
۳ روز پیش
ویدئو

واقعیاتی جالب در مورد زرافه‌ها

تمامی حیوانات در جای خود جذاب و دوست داشتنی هستند و هر یک دلیلی برای دوست داشته شدن به ما انسان ها خواهند داد اما زرافه ها یکی از گونه های جانوری نادر و دوست داشتنی هستند که نسبت به دیگر حیوانات کمتر مورد توجه قرار گرفته و اکثر ما چیز زیادی در مورد آن ها نمی دانیم.
۴ روز پیش
ویدئو

ویدئوی کوتاه و دیدنی از آب بازی بچه اسب آبی

فیونا یک اسب آبی ماده جوان است که ۱۶۰ کیلوگرم وزن دارد و در باغ وحشی در اوهایو زندگی می‌کند. فیونا قبلا در اینترنت مشهور شده، اما دیدن این ویدئوی ۸۱ ثانیه از آب بازی او روزتان را خواهد ساخت.
۵ روز پیش
ویدئو

کشف مورچه ای عجیب شبیه دایناسورها!

راه های زیادی برای نامگذاری یک گونه ی جانوری تازه کشف شده وجود دارد، برای مثال اسم یک قایق یا یک رییس جمهور یا حتی صدایی که هنگام پیدا کردن آن گونه ی جانوری تولید می کنید.
۶ روز پیش
ویدئو

سگ‌های ولگرد شهر بمبئی تغییر رنگ داده‌اند.

بر اساس گزارش express، حضور سگ‌های ولگرد رنگارنگ در خیابان‌ها و محله‌های این شهر ساکنین محلی را دچار سردرگمی و نگرانی کرده است.
۸ روز پیش
ویدئو

تایم لپس حیرت انگیز از طوفان در ایالات مختلف آمریکا

به نظر می رسد که مایک اوبلینسکی عکاس همیشه می داند کجا باشد که بتواند خشم مادر طبیعت را به بهترین شکل ممکن ثبت کرده و به تصویر بکشد.
۹ روز پیش
ویدئو

هیجان موج سواری در بندرگاه با عبور از کانتینر‌ها

تفاوت این ورزش با موج سواری را شاید بتوان تخته آنها دانست؛ در ویک بوردینگ، تخته با برآمدگی و وزنه های مخصوص طراحی شده تا به موج سوار امکان کنترل آن به کمک پاهایش را بدهد.
۹ روز پیش
ویدئو

دستکشی که هنگام مشت زدن شعله آتش پرتاب می‌کند

یک مبتکر خلاق به نام آلن پن دو دستکش بسیار خاص و جالب ساخته است که یک کپسول گاز حاوی گاز بوتان و یک وسیله ی الکتریکی شبیه فندک همراه با یک سنسور حرکتی روی آن نصب شده است و در هنگام مشت زدن به صورت خودکار یک شعله ی وحشتناک را به سمت جلو پرتاب می کند.
۱۰ روز پیش
ویدئو

هیولای قطب جنوب؛ موجودی غول پیکر با نام نینگن

بر اساس گفته‌های افرادی که این موجود غول‌پیکر را دیده‌اند، نینگن موجودی انسان‌نما و غول‌پیکر است که اندازه آن به 30 متر هم می‌رسد. ویژگی‌های صورت او، همانند انسان بوده و در آب‌های سرد نزدیک به قطب جنوب سکونت دارد.
۱۱ روز پیش
ویدئو

فضای داخل کشتی متروکه که به فضاپیمای بیگانگان شبیه است

مادر طبیعت در ایجاد کردن غارهای سنگی و آهکی مخفی بسیار موفق عمل کرده است و وقتی که یکی از این غارهای سحرآمیز کشف شده و ویدیویی از فضای داخل آن تهیه می شود در می یابیم که طبیعت هنرمندی بی بدیل است.
۱۱ روز پیش
ویدئو

وعده ناهار تمساح ها!

در یک مرکز پرورش تمساح، کارگران مشغول غذا دادن به تمساح ها هستند.
۱۳ روز پیش
ویدئو

وقتی دو بادکنک هلیومی موجب انفجار شهر می‌شوند

بادکنک های هلیومی در سال های اخیر موارد استفاده گوناگونی پیدا کرده اند و علاوه بر جشن ها و مهمانی ها، در مراسم های گوناگون شادی نیز به کار می روند.
۱۴ روز پیش
ویدئو

شکار ماهرانه گورخر توسط شیرهای ماده

برخی معتقدند خطوط موجود بر تن گورخرها به نوعی به استتار آنها در مقابل شکارچیان کمک می کند.
۱۴ روز پیش
ویدئو

جدال مرگبار برای یافتن جفت!

یکی از موجودات نادر در کالیفرنیا قوچ کوهی بیابانی(Bighorn) است که در رشته کوه های بیابانی سرتاسر دره مرگ در تمام ارتفاعات، لبه های غیر قابل دسترس و تنگه ها(تقریبا تمام کوه های Cottonwood) زندگی می کنند آنها از جنوب تا کوههای سان برناردینو و از جنوب شرقی تا مرزهای مکزیک پرکنده اند.
۱۴ روز پیش
ویدئو

۵ استفاده جالب از بادکنک در زندگی روزمره

همه ما تصور می کنیم که بادکنک فقط برای تزئین در جشن ها و مراسم شادی مورد استفاده قرار می گیرد و هیچ کاربرد دیگری هم ندارد.
۱۵ روز پیش
ویدئو

تنبیه کفتارِ دزد توسط گله شیرها

کفتارها بطور غریزی دشمنی پایان ناپذیری با شیرها بر سر تصاحب قلمرو دارند. بطوری که حتی بصورت گلّه ای به نبرد با یکدیگر می پردازند که باعث تلفات زیاد از هر دو گروه بویژه کفتارها می شود.
۱۶ روز پیش
ویدئو

واکنش مردم امریکا به ازدواج یک پیرمرد با دختر خردسال

در کشورهای اسلامی ازدواج یک پیرمرد با یک دختر خردسال برای کسی تعجب برانگیز نیست، ولی واکنش مردم امریکا به این موضوع جالب توجه است.
۱۷ روز پیش
ویدئو

تایم لپسی جالب از شلوغی یک ایستگاه قطار در ژاپن

همه ژاپن را به عنوان کشوری پیشرفته و متمدن که مردمان آن به ادب و نزاکت، سخت کوشی و نظم مشهور هستند می شناسیم. مردم این کشور به کار خود بیش از هر چیزی اهمیت می دهند و ساعات زیادی از روز را در محل کار خود به سر می برند که همین موضوع باعث شده این کشور یکی از بالاترین راندمان های کاری را در دنیا داشته باشد.
۱۷ روز پیش
ویدئو

ویدئوی جالبی که ثابت می‌کند جغد‌ها هم بانمک هستند

تاکنون فکر کرده اید که جغد هم می تواند یک گزینه مناسب و سرگرم کننده برای یک حیوان خانگی محسوب شود؟
۱۸ روز پیش
ویدئو

کابین هواپیما با قابلیت جدا شدن

شاید زمان فکر کردن به هواپیما یا سوار شدن در آن اولین فکر و بزرگ ترین ترسی که به سراغ شما می آید ترس از سقوط هواپیما باشد.
۱۸ روز پیش
ویدئو

ویدئوی جالب از صد روز اول زندگی پاندا‌ها

امروزه پانداهای بیشتری به دنیا می‌آیند. اما چه تعداد از ما واقعا یک بچه پاندا دیده ایم؟ علاوه بر این، چه تعداد از ما شاهد رشد یک بچه پاندا بوده ایم؟
۱۹ روز پیش
ویدئو

تیراندازی با کمان یک مرد در حالات مختلف

در فیلم ها همیشه شاهد تیراندازی های خارق العاده ی بسیاری از شخصیت ها بوده ایم از رابین هود گرفته تا شخصیت های دیگر در فیلم های «ارباب حلقه ها» و غیره.
۱۹ روز پیش
ویدئو

مراسم خاکسپاری با رقص و آواز در غنا

خانواده‌ها در غنا به طور فزاینده‌ای به گروه‌های نعش کشی روی می‌آورند که حین رقصیدن تابوت را حمل می‌کنند.
۲۱ روز پیش
ویدئو

خطرناک‌ترین حوادثی که در شهربازی‌ها رخ داده است

بسیاری از مردم دوست دارند تا تعطیلات خود را به شهربازی ها بروند و خوش بگذرانند، اغلب وسایل بازی در شهربازی ها اوقات شادی را برای مردم به وجود می آورد، اما گاهی عدم رعایت اصول ایمنی فجایع فراموش نشدنی به بار می آورند.
۲۲ روز پیش
ویدئو

واکنش زنان ایرانی به جمله «شما بسیار زیبا هستی»

عكاسى از چند خانم در مناطق ایران عكس می گیرد، بعد به آنها می گوید «شما بسیار زیبا هستی.» و بلافاصله دوباره عكس می گیرد. نتیجه را ببینید.
۲۳ روز پیش
ویدئو

عجیب‌ترین مراسم نامزدی در قفس شیرها!

​​​​​​​یک جوان مصری با برگزاری مراسم نامزدی خود در داخل قفس شیرها در یک سیرک، در شبکه های اجتماعی جنجال به پا کرد.
۲۵ روز پیش
ویدئو

ویدئویی که نشان می‌دهد رنگین کمان، یک دایره کامل است

همه ما در دوران کودکی رنگین کمان را به صورت نیم دایره ترسیم می کردیم و تصورمان این بود که این پدیده ی بی نظیر طبیعت، کمانی است.
۲۵ روز پیش
ویدئو

ساخت سازه‌های بزرگ و بی نظیر با استفاده از کارت‌های بازی

کارت های بازی بسیار نازک و منعطف هستند و در ظاهر به نظر نمی رسد که بتوان با آن ها سازه ای ساخت. اما یک دانشجوی رشته حقوق در کشور مصر به نام «احمد حسن رفائی» با هنر بی نظیر خود نشان داده که هیچ کاری نشد ندارد.
۲۶ روز پیش
ویدئو

غرق شدن یک معبد بودایی در رودخانه

در ویدئوی زیر خواهید دید که یک معبد بودایی (پاگودا) در میانمار در نتیجه بارش باران های سیل آسا و بالا آمدن سطح آب، درون رودخانه فرو رفته و غرق می شود.
۲۸ روز پیش
ویدئو

خانه‌ای که با فشار تنها یک کلید جمع یا باز می‌شود

کمپانی Ten Fold Engineering در جدیدترین اختراع خود مفهوم تازه ای به خانه بخشیده است. مهندسان شرکت یاد شده، نوعی ساختار تا شونده ساخته اند که با فشار تنها یک کلید، باز و قابل استفاده یا بسته و قابل حمل می شود.
۲۹ روز پیش
ویدئو

تولد بزغاله با ظاهری بسیار عجیب در آرژانتین

صورت این بزغاله شبیه انسان است با این تفاوت که چشم های آن در پیشانی اش قرار دارد. این بزغاله عجیب تنها 3 ساعت پس از تولد زنده ماند
۱ ماه پیش
ویدئو
آخرین عناوین
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج