سرگرمی - ویدئو

در نقاط مختلف دنیا با یک دلار چه چیزی می توانید بخرید؟

در نقاط مختلف دنیا با یک دلار چه چیزی می توانید بخرید؟
۳ ماه پیش
ویدئو

۶ ترفند علمی برای خوابیدن

شش ترفند علمی برای خوابیدن
۳ ماه پیش
ویدئو

فیلم: گربه ها چگونه بر جاذبه زمین غلبه میکنند؟

گربه‌ها از جمله موجوداتی هستند که با رفتارهای خود، مدام آدم‌ها را شگفت‌زده می‌کنند. یکی از ویژگی‌های گربه‌ها که همیشه باعث حیرت محققان بوده، مهارت و قابلیت آن‌ها در پرش است.
۴ ماه پیش
ویدئو

فیلم: اگر انسان‌ها خصوصیاتی مشابهِ سگ‌ها داشتند

برای مقایسه‌ی بهترِ ویژگی‌های انسان‌ها و سگ‌ها، ویدئویی جالب تهیه گشته که به خوبی نشان می‌دهد، اگر انسان‌ها خصوصیاتی مشابهِ سگ‌ها داشتند، چه وضعی پیش‌ می‌آمد؟

با 10 مورد از زیباترین نژاد گربه ها آشنا شوید

به اعتقاد بسیاری از مردمِ سراسر دنیا، یکی از زیباترین، بامزه‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین مخلوقاتِ خداوندِ متعال، گربه‌ها هستند. این موجودات ملوس، تو دل برو و غیرقابل پیش‌بینی، از سالیان دور به خوبی یاد گرفته‌اند که چگونه با انسان‌ها همزیستی داشته باشند.
۵ ماه پیش
ویدئو

فیلم: زیباترین نژاد سگ ها

در گذرِ زمان، به دلیل جهش‌های طبیعی، شرایط آب و هوایی و انتخاب‌های ترجیحی انسان‌ها، تعدادِ نژادهای سگ افزایش یافته است، به طوری که امروزه، حدود ۳۴۰ نژادِ سگ توسط سازمان جهانی «اِف‌سی‌آی» (FCI) شناسایی شده است.

فیلم: دانستنی های جالب پیرامون کشور چین

کشور چین یکی از اعجاب‌برانگیزترین کشورهای دنیاست. این کشورِ پنهاور حائزِ بسیاری از رکوردهای ثبت شده در طول تاریخ است. به هر گوشه‌ی دنیا که سر بکشیم، می‌توانیم بخشی از تولیدات، فرهنگ و تمدن چین را مشاهده کنیم.
۷ ماه پیش
ویدئو

فیلم: کلیدهای برق را مطابق میل جابجا کنید!

دور از دسترس بودن کلیدهای چراغ، یکی از معضلات بسیاری از خانه‌هاست. حال به لطف یک فناوری نوین، کلیدهایی ابداع شده‌اند که می‌توانید آن‌ها را هر جا که دلتان خواست قرار دهید.
۷ ماه پیش
ویدئو

فیلم: چیدنی‌ها، سرگرمی‌ای سرشار از ظرافت، خلاقیت و هنر

«چیدنی‌ها» از جمله سرگرمی‌هایی است که امروزه زیاد به آن پرداخته می‌شود. در این سرگرمی، با کنار هم قرار گرفتن دانه‌های دومینو، طرح‌ها و شکل‌های جالب و خلاقانه پدید می‌آید.
۷ ماه پیش
ویدئو

فیلم: ترفندها و آزمایش‌های جالب و مهیج با کبریت

کبریت از جمله مایحتاجی است که تقریباً در هر خانه می‌توان آن را یافت. عمده‌ترین کاربرد کبریت معطوف به روشن کردن آتش است؛ با این حال، گاه می‌توان با آن، آزمایش‌ها و ترفندهای سرگرم‌کننده و مهیج انجام داد.
۷ ماه پیش
ویدئو

موتور پرنده؛ تجهیزات جدید ناوگان پلیس در شهر دبی

پلیس دبی در حال حاضر ماشین‌های گشت لامبورگینی، ربات‌های خودران و افسرهای اندرویدی را در ناوگان خود دارد. اما گویا این تجهیزات و امکانات مدرن برایشان کافی نبوده زیرا همزمان با برگزاری نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۷ از فناوری جدیدی نظیر موتور پرنده رونمایی کرده است که نمادی از آینده‌ی شهرهای مدرن با فناوری‌های بلندپروازانه بشمار می‌رود.
۹ ماه پیش
ویدئو

حمله شبانه شیرهای نر به شیرهای ماده

شیر از لحاظ اندازه بدن و دم تقریبا مانند ببر است ولی از لحاظ داشتن رنگ یکنواخت گندمگون که بدون نوارهای تیره عرضی است با آن تفاوت می کند.
۹ ماه پیش
ویدئو

اثبات قانون اول نیوتن با اسپینر در فضا

طبق قانون اول نیوتن تا زمانی که به یک جسم نیرویی وارد نشود و یا برایند نیروهای وارد بر آن صفر باشد، تغییری در وضعیت آن بوجود نیامده و در وضعیت قبلی خود باقی خواهد ماند. به این قانون اصطلاحا قانون لختی و یا اینرسی نیز می‌گویند.
۹ ماه پیش
ویدئو

استعداد خارق‌العاده یوزپلنگ در شکار

یوزها برای زندگی اغلب مناطق خشک را انتخاب می کنند. در چنین محیط هایی است که یوز می تواند با سرعت در پی طعمه هایش بدود. در ادامه فیلمی از استتار فوق العاده یک یوزپلنگ را مشاهده می کنید که به دنبال شکار یک آهو است.
۹ ماه پیش
ویدئو

ساخت هولوگرام سه بعدی شناور در دنیای واقعی

هولوگرام سه بعدی شناور ، رویایی علمی تخیلی که حالا به واقعیت تبدیل شده است. بله، هولوگرام سه بعدی اکنون دیگر محدود یه آزمایشگاه تونی استارک در مجموعه فیلم های مرد آهنی نیست!
۹ ماه پیش
ویدئو

نبرد خونین دو قبیله از میمون‌های ماکاک

میمون های آسیایی و آفریقایی از میمونهای آمریکایی متمایزند و سوراخهای بینی آنها نزدیک به هم و رو به پایین بوده و لپهای بعضی از آنان مانند بابون ها برای ذخیره کردن غذا انعطاف پذیر است و طرفین باسن آنها دارای پوست شاخی و پینه مانندی است که اغلب رنگ تندی دارد.
۹ ماه پیش
ویدئو

اولین ویدئوی گرفته شده از بچه گربه‌های شنی وحشی

س از چهار سال جستجوی گسترده، بالاخره بچه گربه‌های شنی برای اولین بار توسط یک دوربین ثبت شدند. بچه گربه‌ها که بین شش تا هشت هفته دارند در صحرای مراکش در آوریل امسال فیلمبرداری شدند.
۹ ماه پیش
ویدئو

کتک زدن زنان برای خارج کردن روح شیطان!

رسم و رسوم خشونت بار برخی قبایل آن در هیچ جامعه ای پیدا نمی شود. تصاویری که به تازگی منتشر شده نشان از این دارد که در یکی از مناطق این کشور، زنان در مراسمی مذهبی از سوی یکی پیران قبیله به باد کتک گرفته می شوند تا ارواح شیطانی از جسمشان خارج شود
۹ ماه پیش
ویدئو

سهم هر ایرانی از یک ماه پول فروش نفت چقدر است؟

اگر حقتو از یک ماه فروش نفت بهت بدن، زندگیت چه شکلی میشه؟ چیزی که شمارو شوکه خواهد کرد!
۹ ماه پیش
ویدئو

جگلاین؛ گربه بی نظیر حاصل جفت‌گیری جگوار و شیر

جگلاین (Jaglion) حیوانی بسیار نادر است که حاصل جفتگیری جگوار نر و شیر ماده می باشد. برعکس این مورد نیز یعنی توله حاصل از جفت‌گیری شیر نر و جگوار ماده نیز لیگوار نامیده می شود.
۹ ماه پیش
ویدئو

نبرد گراز ماده با چیتا برای نجات فرزندش

گراز وحشی در جنگلهای پست و بیشه زارها و نیزارها و بوته زارها کنار رودها و مردابها زندگی می کنند.
۹ ماه پیش
ویدئو

بارش ماهی از آسمان مکزیک

اگر از اهالی شهر Coastal در ایالت Tampico کشور مکزیک وضعیت هوا را بپرسید، آنها پاسخی عجیب به شما می‌دهند؛ احتمال بارش ماهی از آسمان وجود دارد! آخر هفته گذشته بود که در این شهر شمالی مکزیک، گزارش‌هایی مبنی بر سقوط ماهی از آسمان شنیده شد که در برخی موارد، سقوط قورباغه و دیگر آبزیان نیز گزارش شده است.
۹ ماه پیش
ویدئو

ارواح در دوربین مدار بسته یک مدرسه

دوربین دبیرستانی در ایرلند تصاویری ثبت کرده که نشان می دهد ظاهرا ارواح در وقت تعطیلی مدرسه، بیکار نمی مانند.
۹ ماه پیش
ویدئو

آفارها؛ سرسخت‌ترین مردمان کره زمین

زندگی بر روی سنگ های ماگمایی کاری بسیار خطرناک است اما مردمان قوم «آفار» نسل هاست که به این شیوه زندگی خود ادامه داده اند. این قوم بیابانگرد که در جیبوتی زندگی می کنند، دشت های بیرحم مناطق جنوبی این کشور و به طور ویژه دره ی «گریت ریفت» را سکونت گاه خود کرده و زندگی خود را بر پایه ی عناصری که زندگی آن ها را به خطر می اندازند بنیان نهاده اند.
۹ ماه پیش
ویدئو
آخرین عناوین
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج