ساختمان پزشکان

موتور پرنده؛ تجهیزات جدید ناوگان پلیس در شهر دبی

پلیس دبی در حال حاضر ماشین‌های گشت لامبورگینی، ربات‌های خودران و افسرهای اندرویدی را در ناوگان خود دارد. اما گویا این تجهیزات و امکانات مدرن برایشان کافی نبوده زیرا همزمان با برگزاری نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۷ از فناوری جدیدی نظیر موتور پرنده رونمایی کرده است که نمادی از آینده‌ی شهرهای مدرن با فناوری‌های بلندپروازانه بشمار می‌رود.
۴ روز پیش
ویدئو

حمله شبانه شیرهای نر به شیرهای ماده

شیر از لحاظ اندازه بدن و دم تقریبا مانند ببر است ولی از لحاظ داشتن رنگ یکنواخت گندمگون که بدون نوارهای تیره عرضی است با آن تفاوت می کند.
۴ روز پیش
ویدئو

اثبات قانون اول نیوتن با اسپینر در فضا

طبق قانون اول نیوتن تا زمانی که به یک جسم نیرویی وارد نشود و یا برایند نیروهای وارد بر آن صفر باشد، تغییری در وضعیت آن بوجود نیامده و در وضعیت قبلی خود باقی خواهد ماند. به این قانون اصطلاحا قانون لختی و یا اینرسی نیز می‌گویند.
۵ روز پیش
ویدئو

استعداد خارق‌العاده یوزپلنگ در شکار

یوزها برای زندگی اغلب مناطق خشک را انتخاب می کنند. در چنین محیط هایی است که یوز می تواند با سرعت در پی طعمه هایش بدود. در ادامه فیلمی از استتار فوق العاده یک یوزپلنگ را مشاهده می کنید که به دنبال شکار یک آهو است.
۶ روز پیش
ویدئو

ساخت هولوگرام سه بعدی شناور در دنیای واقعی

هولوگرام سه بعدی شناور ، رویایی علمی تخیلی که حالا به واقعیت تبدیل شده است. بله، هولوگرام سه بعدی اکنون دیگر محدود یه آزمایشگاه تونی استارک در مجموعه فیلم های مرد آهنی نیست!
۶ روز پیش
ویدئو

نبرد خونین دو قبیله از میمون‌های ماکاک

میمون های آسیایی و آفریقایی از میمونهای آمریکایی متمایزند و سوراخهای بینی آنها نزدیک به هم و رو به پایین بوده و لپهای بعضی از آنان مانند بابون ها برای ذخیره کردن غذا انعطاف پذیر است و طرفین باسن آنها دارای پوست شاخی و پینه مانندی است که اغلب رنگ تندی دارد.
۸ روز پیش
ویدئو

اولین ویدئوی گرفته شده از بچه گربه‌های شنی وحشی

س از چهار سال جستجوی گسترده، بالاخره بچه گربه‌های شنی برای اولین بار توسط یک دوربین ثبت شدند. بچه گربه‌ها که بین شش تا هشت هفته دارند در صحرای مراکش در آوریل امسال فیلمبرداری شدند.
۹ روز پیش
ویدئو

کتک زدن زنان برای خارج کردن روح شیطان!

رسم و رسوم خشونت بار برخی قبایل آن در هیچ جامعه ای پیدا نمی شود. تصاویری که به تازگی منتشر شده نشان از این دارد که در یکی از مناطق این کشور، زنان در مراسمی مذهبی از سوی یکی پیران قبیله به باد کتک گرفته می شوند تا ارواح شیطانی از جسمشان خارج شود
۱۰ روز پیش
ویدئو

سهم هر ایرانی از یک ماه پول فروش نفت چقدر است؟

اگر حقتو از یک ماه فروش نفت بهت بدن، زندگیت چه شکلی میشه؟ چیزی که شمارو شوکه خواهد کرد!
۱۱ روز پیش
ویدئو

جگلاین؛ گربه بی نظیر حاصل جفت‌گیری جگوار و شیر

جگلاین (Jaglion) حیوانی بسیار نادر است که حاصل جفتگیری جگوار نر و شیر ماده می باشد. برعکس این مورد نیز یعنی توله حاصل از جفت‌گیری شیر نر و جگوار ماده نیز لیگوار نامیده می شود.
۱۱ روز پیش
ویدئو

نبرد گراز ماده با چیتا برای نجات فرزندش

گراز وحشی در جنگلهای پست و بیشه زارها و نیزارها و بوته زارها کنار رودها و مردابها زندگی می کنند.
۱۲ روز پیش
ویدئو

بارش ماهی از آسمان مکزیک

اگر از اهالی شهر Coastal در ایالت Tampico کشور مکزیک وضعیت هوا را بپرسید، آنها پاسخی عجیب به شما می‌دهند؛ احتمال بارش ماهی از آسمان وجود دارد! آخر هفته گذشته بود که در این شهر شمالی مکزیک، گزارش‌هایی مبنی بر سقوط ماهی از آسمان شنیده شد که در برخی موارد، سقوط قورباغه و دیگر آبزیان نیز گزارش شده است.
۱۲ روز پیش
ویدئو

ارواح در دوربین مدار بسته یک مدرسه

دوربین دبیرستانی در ایرلند تصاویری ثبت کرده که نشان می دهد ظاهرا ارواح در وقت تعطیلی مدرسه، بیکار نمی مانند.
۱۳ روز پیش
ویدئو

آفارها؛ سرسخت‌ترین مردمان کره زمین

زندگی بر روی سنگ های ماگمایی کاری بسیار خطرناک است اما مردمان قوم «آفار» نسل هاست که به این شیوه زندگی خود ادامه داده اند. این قوم بیابانگرد که در جیبوتی زندگی می کنند، دشت های بیرحم مناطق جنوبی این کشور و به طور ویژه دره ی «گریت ریفت» را سکونت گاه خود کرده و زندگی خود را بر پایه ی عناصری که زندگی آن ها را به خطر می اندازند بنیان نهاده اند.
۱۳ روز پیش
ویدئو

شکار ناگهانی گورخر توسط شیر

ک شیر ماده که برای گورخر از همه جا بیخبر کمین کرده است ناگهان از پشت به او حمله ور شده و گلویش را می گیرد. بعد از اینکه شکار انجام می شود گله شیرهای گرسنه که از دور منتظر این لحظه بوده اند به گورخر هجوم آورده و بعضی بر سر آن می جنگند.
۱۵ روز پیش
ویدئو

صدای خنده دار پسربچه پس از قورت دادن سوت!

تا حالا فکر کردید اگر یک سوت اسباب بازی در نای گیر کند صدایتان چه تغییری می‌کند؟ خوشبختانه به لطف ویدئوی زیر که توسط یک پزشک آرژانتینی گرفته شده مجبور نیستید خودتان این کار را امتحان کنید.
۱۶ روز پیش
ویدئو

ویدیویی ترسناک از حمله شیر به عکاس

اگر در طبیعت وحشی آفریقا هستید و ناگهان با یک شیر مواجه می شوید بهتر است فکر مزاحمت به سرتان نزند و از او دور شوید. اگر او را در حال خوردن شکاری که تازه از پای درآورده دیدید نیز باید اجازه دهید ناهارش را بخورد و بگذارید از خوردن غذای خوشمزه اش لذت ببرد.
۱۶ روز پیش
ویدئو

اگر هندی‌ها موسیقی سریال گیم آو ترونز را می‌نواختند!

موسیقی سریال گیم آو ترونز آنقدر محبوب است که در یوتیوب ده‌ها و شاید صدها نفر آن را با آلات موسیقی مختلف و با سبک‌های متفاوت اجرا کرده‌اند. بماند که کنسرت این سریال هم چند ماه پیش برگزار شده بود.
۱۷ روز پیش
ویدئو

موتورسیکلت اعجاب انگیز با سوخت آبی!

شاید جالب باشید بدانید که موتورهای خیالی دوران کودکیتان اکنون تا حدی شکل واقعی به خود گرفته اند و با سوخت «آب»ی می توانند از سرعت صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت را در عرض نیم ثانیه پر کنند.
۱۷ روز پیش
ویدئو

تردستی‌های دیجیتالی جذاب و دیدنی «کوین پری»

«کوین پری» نیز همانند «زاش کینگ» یکی دیگر از هنرمندانی است که با تردستی های دیجیتالی خود طرفداران بسیاری در دنیا پیدا کرده است.
۱۸ روز پیش
ویدئو

سگ محافظ طوطی‌های در خطر انقراض

آژاکس یک سگ گله ی کالی آموزش داده شده و باهوش است که از گونه ای طوطی در خطر انقراض در نیوزیلند به نام «کی» (kea) محافظت کرده و آن ها را مکان یابی می کند. این گونه ی طوطی کمیاب که در ارتفاعات به سر می برد در جزیره ای در مناطق دوردست جنوب این کشور یافت می شود.
۲۱ روز پیش
ویدئو

انگامبا، بهشت شامپانزه‌ها در اوگاندا

جدا از سرزمین اصلی، جزیره ی «انگامبا» فاصله ی زیادی از دیگر نقاط اوگاندا دارد. شامپانزه ها همیشه مورد سوء استفاده انسان ها قرار گرفته اند؛ چه از طریق از بین بردن جنگل ها و چه با فروش غیرقانونی خودِ شامپانزه ها.
۲۲ روز پیش
ویدئو

ببر‌های بنگال، ببر سفید نادر را کشتند

یک ببر سفید به دلیل اشتباه کارکنان باغ‌وحش توسط گروهی از ببرهای بنگال کشته شد.
۲۵ روز پیش
ویدئو

جاده‌ای در مکزیک که پس از وقوع زلزله نفس می‌کشد

در حالی که مردم مکزیک هنوز هم از خرابی هایی که زلزله ی اخیر در پی داشته شوکه هستند، یک پدیده ی غیرطبیعی که در خیابان های این کشور دیده شده بر ترس و وحشت مردم افزوده است.
۲۶ روز پیش
ویدئو

۱۰ گونه از ترسناک‌ترین و خطرناک‌ترین مار‌ها (۲)

مارها یکی از جذاب ترین، شگفت انگیزترین و البته مرموزترین و ترسناک ترین جانوران در حیات وحش هستند که هر کسی، حتی دوستداران آن ها نیز با دیدن آن ها ترسیده و یا دستکم با احتیاط کامل به آن ها نزدیک خواهند شد.
۲۸ روز پیش
ویدئو

برترین شعبده بازی‌های «زاش کینگ»

«زاش کینگ» در چهارم فوریه سال ۱۹۹۰ میلادی در پورتلند، ایالت اورگان در آمریکا متولد شد و در حال حاضر یکی از مشهورترین و محبوب ترین ستاره های واین، فیلم ساز و یوتوبر در آمریکا و سراسر جهان به شمار می رود.
۲۹ روز پیش
ویدئو

با این ساعت می‌توانید ببینید که فرزندانتان کجا هستند

«اِتا کلاک»، ساعتی است که با استفاده با تکیه بر سیستم عصبی بدن انسان می تواند موقعیت مکانی افرادی که برایتان اهمیت ویژه ای دارند را ردیابی کند.
۲۹ روز پیش
ویدئو

۱۰ گونه از ترسناک‌ترین و خطرناک‌ترین مار‌ها (۱)

برای بسیاری از افراد، مارها فارغ از اندازه یا سمی بودن و نبودن ترسناک هستند و اگر حقیقت را بخواهید حق دارند. اگر در این موضوع شک دارید کافی است بدن یک مار را لمس کنید تا حالت ناخوشایندی که به شما دست می دهد را درک نمایید.

دردناک‌ترین و دیوانه‌وار‌ترین آموزش‌های نظامی (۲)

شاید خدمت سربازی کابوس مخوفی (دستکم در گذشته) برای پسران بوده که هیچ راهی برای خلاصی از آن وجود نداشته است. البته امروزه در جهان به لطف روش های مختلف معافیت سربازی و قوانین سربازی غیر اجباری،پسران در بسیاری از کشورهای جهان نفسی به راحتی می کشند.

مراحل تست کف‌های آتش‌نشانی

معمولا برای اطفا حریق مناطق پرخطر همانند انبارهای مایعات قابل اشتعال، آشیانه های هواپیما، مخازن سوخت، سالن های رنگ و … از سیستم Foam (کف) استفاده می کنند.
۱ ماه پیش
ویدئو

دردناک‌ترین و دیوانه‌وار‌ترین آموزش‌های نظامی (۱)

هر کسی که مدتی را در میان نیروهای نظامی حضور داشته باشد می داند که آموزش های نظامی طاقت فرسا بوده و هر کسی توان انجام آن ها را ندارد. در واقع کسانی که در این آموزش های نظامی شرکت دارند باید خود را برای سخت ترین و غیرانسانی ترین شرایطی که یک فرد ممکن است با آن ها مواجه شود آماده نماید.

پرتاب دارت از ارتفاع ۴۶ متری و اصابت آن به مرکز سیبل

بازی دارت یکی از سرگرمی های اقتصادی است که می توان در خانه، گوشه حیاط، باغ یا ویلا از آن استفاده کرد. البته بدون شک باید در مکانی نصب شود که یا اطرافش دیواری وجود نداشته باشد، یا سالم ماندن دیوار برای صاحبش چندان مهم نباشد.
۱ ماه پیش
ویدئو

یک هفته زندگی یک هنرمند داخل سنگ!

یک هنرمند فرانسوی یک هفته در داخل یک سنگ چندین تُنی با آب و غذای اندک به سر برد.
۱ ماه پیش
ویدئو

ابراز احساسات دیدنی دو شیر به ناجی شان

ابراز احساسات دو شیر به زنی که وقتی توله بودند و رها شده بودند مراقبشان بوده.
۱ ماه پیش
ویدئو

نکات ساده‌ای برای زنده ماندن در شرایط سخت

دنیای امروزی دنیای خشن و بدون بخششی است. بعضی روزها چنان شرایط برای زندگی دشوار می شود که ادامه ی زندگی شما به نتیجه ی پرتاب یک سکه شبیه است.
۱ ماه پیش
ویدئو

سفر به دور دنیا از نگاه پهپاد

فردی به نام «لئو سیتادلا» به مدت یک سال به بیشتر کشورهای جهان سفر کرده تا با پهپاد خود از زیبایی های کره خاکی فیلم برداری نموده و آن را با مردم دنیا به اشتراک بگذارد.
۱ ماه پیش
ویدئو

پارک حیات وحش هوشمند در مبارزه با شکارچیان

هفته ی گذشته، پارک ملی آکاگِرا در رواندا به یک سیستم جدید مجهز شد که به نگهبانان پارک اجازه می دهد به طور دائمی و لحظه ای از اتفاقاتی که در پارک رخ می دهد و شرایط جانوران، بازدید کننده ها و تجهیزات موجود در این پارک آگاهی داشته باشند.
۱ ماه پیش
ویدئو

الگوهای مهاجرتی حیات وحش در سراسر دنیا

جانوران برای مهاجرت نیازی به پاسپورت و ویزا ندارند و هیچ اهمیتی به مرزهای کشورها نمی دهند، این موضوع را می توانید به وضوح در ویدیویی که در ادامه ی این مطلب آمده است ببینید. در این ویدیو مسیرهای مهاجرتی بیش از ۱۵۰ گونه ی جانوری بر اساس داده هایی که توسط ۱۱٫۰۰۰ محقق در سراسر جهان گردآوری شده است به نمایش در می آید.

دیوانگی شاخ و دم ندارد؛ دوچرخه سواری با یک هزار راکت انفجاری

دوچرخه سواری بدون کلاه ایمنی، مصداق بی احتیاطی است. حالا تصور کنید دوچرخه ای را برانید که یک هزار راکت انفجاری به آن وصل است و شما هم هیچ گونه پوشش ایمنیِ مناسبی به تن ندارید. در این صورت باید گفت این حرکت، یک دیوانگی محض است!
آخرین عناوین
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج