عکس هایی از دکوری، برای میز ناهار خوری

دکور روی میز ناهار خوری با سایر قسمت ها مانند چیدمان مبل راحتی و میز جلو مبلی تفاوت زیادی دارد. میزهای ناهارخوری جدید، خصوصا در مدل هایی که میز چوبی طبیعی بوده و طرحی نیمکتی دارند کمی عجیب تر و البته جالب تر بنظر می رسند.
۲۱ ساعت پیش
دکوری - چیدنی

کاشی های جدیدِ آشپزخانه

چیدمان کاشی آشپزخانه یا اتاق های دیگر خانه مانند حمام و سرویس بهداشتی نهایتا محدود به چند شکل مشخص می شوند. تفریبا ۹۰ درصد آشپزخانه ها چیدمان ساده مستطیلی یا مربعی را برای کاشی انتخاب می کنند و خیلی کم به طرح های مورب و … توجه می شود.
۲ روز پیش
دکوری - چیدنی

عکس هایی از نشیمن هایی با ترکیب رنگ های مدرن

همه ما اتاق نشیمن را بعنوان یک واحد یکپارچه می بینیم، طوریکه همه اجزای دکوراسیون باید کاملا با هم مچ باشند. وقتی برای مثال ترکیب رنگ مبل راحتی اتاق نشیمن انتخاب می شود، سایر عناصر باید دقیقا بر اساس همین ترکیب رنگ چیده و تزییین شوند.
۳ روز پیش
دکوری - چیدنی

روی این صندلی ها «تاب» بخورید و استراحت کنید!

مدل های بسیار مختلفی از صندلی تابی در بازار وجود دارد که برخی مخصوص اتاق خواب هستند و برخی دیگر هم برای اتاق نشیمن طراحی می شوند. اگر شما هم از جلمه افرادی هستید که از صندلی های معمولی و مدرن خسته شده و بدنبال ایده های جذاب و جدید می گردید، شک نکنید که صندلی های تابی شکل بهترین گزینه پیش روی شما خواهد بود.
۵ روز پیش
دکوری - چیدنی

نورپردازی خانه با این لوسترهای پذیرایی

یکی از موثرترین عوامل در جلوه ی فضای داخلی نورپردازی می باشد. نورپردازی می تواند به عنوان بخشی از معماری فضای داخلی در فضای شما ایجاد شود. یکی از عناصری که می تواند علاوه بر کاربرد روشنایی جلوه ی دو چندانی به زیبای فضای داخلی شما ببخشد لوسترها می باشند.
۶ روز پیش
دکوری - چیدنی

طرح هایی دیدنی از «جاگلدانی های تزئینی»

گیاهان نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی همینطور در فضای بیرونی دارند و تنها عناصری هستند که در هر فضایی و برای انواع سبک های دکوراسیون مناسب بوده و به محیط روح و سر زندگی می بخشند.
۸ روز پیش
دکوری - چیدنی

فیلم: با جعبه های مقوایی، این کارها را بکنید

به این روش از جعبه های فلزی و مقوایی استفاده بهینه بکنید.
۸ روز پیش
دکوری - چیدنی

فیلم: بادکنک‌هایی که به جشن‌ها زیبایی می بخشند

این ایده های تزئینی بادکنک را یاد بگیرید و در جشن ها از آنها استفاده کنید.
۹ روز پیش
دکوری - چیدنی

فیلم: ساختن جا شمعی با ظرف های شیشه‌ای

با شیشه هایی که در منزل دارید جا شمعی های زیبا بسازید.
۱۰ روز پیش
دکوری - چیدنی

تزئین اتاق ها، با خوش قدم های بامبو

بامبو که به نام‌های دراسینای روبانی و گیاه نواری و خیزران خوش یمن و خوش قدم نیز معروف است، از خانواده لیلیا سه بوده و با وجود این که در کشور ما امکان تولید و تکثیر عمده ندارد و وارداتی است، مورد استقبال بسیاری از افراد طرفدار گل و گیاه و طبیعت قرار گرفته است.
۱۰ روز پیش
دکوری - چیدنی

آباژورهای مدرن و شیک برای خانه های شیک

مدل های شیک آباژور مدرن یکی از ابزارهای بسیار مفید برای تزیین محیط های کوچک و کمجاست. در حقیقت بعضی چیزهای ساده و کوچک مانند یک میز عسلی ساده، می توانند بقدری زیبا و شیک تزیین شوند که کل دکوراسیون اطراف خود را تحت تاثیر قرار بدهند.
۱۳ روز پیش
دکوری - چیدنی

فیلم: ساختن شلف دیواری با قاب های قدیمی

قاب های قدیمی را ببرید، به هم بچسبانید و شلف های دیواری مورد علاقه خود را بسازید.
۱۶ روز پیش
دکوری - چیدنی

فیلم: ساخت تابلویی که کهکشان را تداعی می کند

این ویدیو طرز ساختن دکور کهکشانی را نشان میدهد.
۱۸ روز پیش
دکوری - چیدنی

فیلم: تبدیل سنگ های معمولی به قاب عکس دکوری

با سنگ هایی که در تعطیلات از ساحل دریا جمع کرده اید قاب عکس های دکوری زیبا و خلاقانه بسازید.
۲۰ روز پیش
دکوری - چیدنی

دکوراسیون داخلی خانه با نورپردازی مدرن

دکوراسیون داخلی خانه ای بدون نورپردازی قوی ، هیچ حرفی برای گفتن نخواهد داشت . در این مقاله گشتی در دو آپارتمان خاص خواهیم داشت که تیم خلاقی آن را ساخته‌اند.
۲۱ روز پیش
دکوری - چیدنی

فیلم: چند ضلعی های تزئینی بسازید

در این ویدیو خواهید دید که چگونه با ساده ترین ابزار میتوانید چند ضلعی های تزئینی زیبا بسازید.
۲۱ روز پیش
دکوری - چیدنی

چگونگیِ استفاده از حداکثر فضای سرویس بهداشتی

یکی از دغدغه‌های خانم‌ها مشکل جانمایی وسایل بهداشتی در حمام و سرویس است؛ حتی داشتن حمامی بزرگ هم نمی‌تواند این مشکل را به‌تنهایی حل کند. اگر شما هم احتمالا با مشکل جاسازی وسایلی از جمله حوله، لوسیون‌ها و ... در چیدمان سرویس بهداشتی مواجه هستید، با ما همراه باشید.
۲۲ روز پیش
دکوری - چیدنی

ایده هایی برای «دعوتِ فصل طراوت به خانه»

یکی از مشخصه های اصلی و انرژی بخش تغییر فصل و ورود به فصلی تازه، عبور از دریچه ی سرسبز و با طراوت فصل بهار و استقبال از عید نوروز است.
۲۲ روز پیش
دکوری - چیدنی

فیلم: ایده هایی برای تزئین اتاق کودک

با این ایده ها اتاق فرزندتان را به زیبایی تزئین کنید.
۲۲ روز پیش
دکوری - چیدنی

فیلم: تزئین دیوار با پارچه های رنگی

با پارچه های رنگی طرح های مختلف درآورده و دیوار اتاق را با آنها تزئین کنید.
۲۳ روز پیش
دکوری - چیدنی

فیلم: آموزش ساخت جاشمعی با سیمان

در این ویدیو طرز ساخت جا شمعی سیمانی را آورده ایم.
۲۴ روز پیش
دکوری - چیدنی

10 اشتباه در دکوراسیون که خون طراحان را به جوش می آورد

مطمئن باشید زمانی که یه عالمه بالش که این ور و آن ور انداخته شده، در اتاق تان به چشم می خورد، راه درستی را برای چیدمان آن اتاق به کار نگرفته اید. ده مورد از رایج ترین این اشتباهات که مورد انتقاد طراحان شناخته شده نیز است را با هم مرور می کنیم
۲۷ روز پیش
دکوری - چیدنی

مدل چیدن قاب عکس ها را یاد بگیرید

کامل سازی دکوراسیون اتاق فقط به خرید و چیدن مبلمان شیک و رنگ زدن دیوارها خلاصه نمی شود. استفاده از قاب عکس و همچنین انتخاب درست مدل چیدن قاب عکس روی دیوار اتاق نیز یکی از مهم ترین قسمت های تزیین دکوراسیون داخلی منزل حساب می شود.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

فیلم: ساختن تخته سیاه مگنت دار

این تخته سیاه های مگنت دار را بسازید و در آشپزخانه و برای یادداشت های روی یخچال از آنها استفاده کنید.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

راهنمای از صفر تا صد تغییر کابینت آشپزخانه

همیشه در هنگام انتخاب کابینت برای دکوراسیون آشپزخانه شما سوالاتی وجود دارد که باید هم از طراح کابینت ها و هم از خودتان بپرسید. در این مطلب می خواهیم شما را در این راه کمک کنیم تا به طرح و تصوری مشخص در طراحی حرفه ای آشپزخانه خود برسید.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

ایده های دست ساز و جالب دکوراسیون حمام

در دکورسیون منزل، چیدمان وسایل حمام و جای دادن وسایلی مانند حوله ها، آرایشی ، بهداشتی و وسایل تزیینی در کمد ها و قفسه ها از اهمیت زیادی برخوردار است.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

با این میزها در پذیرایی کردن راحتید

مدل های میز پذیرایی چند تکه و مدولار گزینه بسیار خوبی برای افرادی است که می خواهد در اتاق نشیمن و پذیرای خود تحول و تنوع ایجاد کنند.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

ایده‌های نوروزی: تزیین تخم‌مرغ های هفت‌سین

مادرم هر عید با وسواس خاصی تخم‌مرغ رنگی‌ها را می‌شمارد.... که مبادا از بی‌حواسی‌های من یکی‌شان کم شده باشد! هنوزم هم همین‌طور است...
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

هنر پتینه برای هفت سینِ سفره عید

آموزش پتینه به زبان ساده برای شما که به دنبال نوروزی متفاوت هستید. موج خرید از الان آغاز شده تا شب عید؛ تا همان لحظه که آدم‌ها شتابان طول و عرض خیابان‌ها را طی می‌کنند تا آخرین جامانده‌ها را بخرند و خودشان را برای تحویل سال آماده کنند.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

تکنیک های حرفه ای برای چیدن میز شام

اگر اصول چیدمان میز شام را نمی دانید و از جایگاه قاشق و چنگال ، تعداد آنها ، نحوه چیدمان بشقاب ها و اصول پایه چیدمان و پذیرایی اطلاعی ندارید حتما این مطلب را بخوانید.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

کتابخانه‌ هایی زیبا مناسب محیط خانه

ایده های تصویری که در این مطلب مشاهده خواهید کرد، برای استفاده در اتاق های خانه مناسب هستند و در مکان های اداری و محیط کار کاربرد ندارند.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

8 ایده ساده برای تزیین شمع سفره هفت سین شما!

نور آتش در هر فضایی غوغا می کند و شمع ها به سادگی می توانند تداعی کننده ی نور آتش برای فضای شما باشند.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

تغییر دکوراسیون نوروز با ایده های کم هزینه

اگر مایل به خرید فرش گران قیمت برای خانه خود نیستید، به راحتی می توانید با استفاده از نخ های ضخیم و چسباندن آن ها به شکل مدور برای اتاق خود فرشی مدرن و متفاوت بسازید. مراحل این کار را می توانید در تصاویر مشاهده کنید.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

بالن آرزوها، چهارشنبه سوری را بی خطر جشن بگیرید!

بالن آرزوها یکی دیگر از همان سنت های شرق دور است که مدت زیادی نیست به کشور ما آمده است. این بالن های کاغذی از جمله وسایل ساده و سرگرم کننده و بی خطر است که می تواند اوقات خوشی را برای شما و خانواده تان فراهم کند
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

تزیین تخم مرغ های هفت سین 96

تزیین تخم مرغ سفره هفت سین یکی از پرطرف ترین بخش های چیدمان سفره هفت سین می باشد. همه ی ما معمولا هر سال از راه های معمول و متداول برای تزیین سفره هفت سین می کنیم.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

كوسن‌ ها را بيشتر بشناسيم

كوسن‌ها در هر خانه‌اي معرف سليقه صاحبخانه هستند و وجودشان به خانه عمق، بعد و زيبايي مي‌بخشد. كوسن‌ها مي‌توانند دنيايي از نقش‌هاي زيبا، رنگ‌هاي دوست‌داشتني و هر آنچه را كه از جزييات به آن نياز داريد به خانه‌تان بياورند.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

ایده های خلاقانه برای تزیین تخم مرغ های عید

شما به راحتی و با کمی خلاقیت می توانید تخم مرغ های عید را به مدل ها و طرح های گوناگون و زیبا تزئین و یک دکور بسیار منحصر بفرد را در خانه متناسب با فصل بهار ایجاد کنید و از آن نهایت لذت ببرید.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

تزئین سفره هفت سین با رنگ ویترای

ابتدا ظرف مورد نظر را با مواد شوینده یا الكل كاملاً تمیز نمائید تا عاری از هرگونه گرد و غبار شود، الگوی مورد نظرتان را به وسیله چسب كاغذی در داخل ظرف بچسبانید. به‌وسیله دورگیر طلائی طرح مورد نظرتان را روی شیشه منتقل كنید.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

زیبا ترین گیاهان گلدانی در دکوراسیون منزل

گیاهان گلدانی تاثیر بسیار زیادی بر نشاط و سرزندگی افراد در محیط خانه می گذارد. نتایج بسیاری از تحقیقات علمی نشان می دهد میکروب هایی که هوا را آلوده می کنند در نزدیکی محیط هایی که گیاهان گلدانی قرار دارند به میران بسیار کمتری وجود دارند.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

تخم‌مرغ‌ های عیدتان را با رنگ های طبیعی رنگ کنید

یکی از تزیینات مهم سفره هفت سین، تخم مرغ رنگی است. اگر در خانه وسایل مورد نظر برای رنگ کردن تخم مرغ مانند گواش یا آبرنگ و قلمو ندارید، یا دلتان می خواهد رنگ تخم مرغ هایتان یک دست و شبیه بهم باشد، روشی را که در اینجا به شما آموزش می دهیم، امتحان کنید.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

کوسن های جذاب برای مبل پذیرایی و نشیمن

انتخاب مدل کوسن برای مبل همیشه یکی از جذاب ترین بخش های تزیینات داخلی است چرا که طرح ها بسیار متنوع و زیاد هستند که هر کدام زیبایی خاص خود را داشته و تاثیر خود را بروی دکوراسیون محیط می گذراند.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

فیلم: تبدیل پالت چوبی به شلف دیواری

با این پالت های چوبی میتوانید قفسه های دیواری بسازید و وسایل مختلف روی آنها قرار دهید.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

ایده های نوروزی: دکور شیک با تخم‌مرغ

تخم‌مرغ رنگی را فقط لازم نیست در گوشه ای از سفره هفت سین قرار دهید. از آنها برای تزئینات بهاری بخش های مختلف خانه هم می توانید استفاده کنید.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

کانتر آشپزخانه، روح دکوراسیون داخلی فضا!

همان طور که آشپزخانه را قلب دکوراسیون داخلی منزل می نامند، اجزای اصلی آشپزخانه از جمله کانتر و جزیره را می توان یکی از مهم ترین قسمت های داخلی خانه در نظر گرفت.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی

ناگفته هایی مهم برای نصب پرده

هر پارچه فروشی می تواند انواع مختلف و کاربردی از پارچه هایی را عرضه کند که هم امنیت لازم و هم کنترل و نگهداری کافی نور را داشته باشد اما این را بدانید که چگونگی نصب پرده هم اهمیت بسیاری دارد تا جایی که می تواند اندازه فضای اتاق را نیز مشخص کند.
۱ ماه پیش
دکوری - چیدنی
آخرین عناوین
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج