۱۴۱۹
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۰ - ۱۶:۱۱
طراح نمايشگاهي كه هديه تهراني سال قبل با كمك ميراث فرهنگي برپا كرده بود، به خاطر نقد نشدن وجه چك، از اين بازيگر شكايت كرد. سنگ‌چي، وكيل مدافع شاكي هديه‌ تهراني در خصوص پرونده حقوقي و كيفري يك فقره چك، در گفت‌وگو با فارس با بيان اينكه صادركننده چك خانم هديه تهراني است، اظهار داشت: موكل من (شاكي پرونده) طراح نمايشگاهي است كه پارسال هديه تهراني برپا كرده بود.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 51703

طراح نمايشگاهي كه هديه تهراني سال قبل با كمك ميراث فرهنگي برپا كرده بود، به خاطر نقد نشدن وجه چك، از اين بازيگر شكايت كرد.

سنگ‌چي، وكيل مدافع شاكي هديه‌ تهراني در خصوص پرونده حقوقي و كيفري يك فقره چك، در گفت‌وگو با فارس با بيان اينكه صادركننده چك خانم هديه تهراني است، اظهار داشت: موكل من (شاكي پرونده) طراح نمايشگاهي است كه پارسال هديه تهراني برپا كرده بود.

وي ادامه داد: هديه تهراني مدعي است توانايي پرداخت اين پول را ندارد و سازمان ميراث فرهنگي كه پرداخت آن را تقبل كرده، بايد پول را پرداخت كند. شاكي نسبت به شكايت كيفري اقدام كرده بود كه هديه تهراني به تحمل يك سال زندان محكوم شد. اما وي به اين حكم اعتراض كردند.

وي با بيان اينكه رسيدگي به پرونده چك دو جنبه حقوقي و كيفري دارد، گفت: شاكي،‌ نسبت به شكايت كيفري اقدام كرده بود در تاريخ اول اسفند سال گذشته، با حكم دادگاه و توسط كلانتري 123 نياوران هديه تهراني جلب شد و پرونده در شعبه 5 اجراي احكام دادسراي ناحيه 3 ونك بود.

سنگ‌چي خاطرنشان كرد: به اتفاق و به همراه مأموران كلانتري به دادسرا و به شعبه بدوي صادركننده رأي (شعبه 1045) مستقر در مجتمع قضايي شهيد قدوسي منتقل شدند كه آن روز به حكم اعلام واخواهي كردند.

وي با بيان اينكه قاضي كاظمي كه هديه تهراني را به تحمل يك سال حبس محكوم كرده بود، به دادگاه تجديدنظر منتقل شده بود. روز محاكمه در آن شعبه دادرسي حضور داشت كه براي هديه تهراني قرار كفالت صادر كرد. شخصي به نام سهرابي از كارگردانان سينما كفالت وي را بر عهده گرفت.

اين وكيل مدافع با بيان اينكه دادرس شعبه، نسبت به پرونده كيفري تشخيص دادند كه چك وعده‌دار است و بر همين اساس هديه تهراني را تبرئه كردند.

وي ادامه داد: موكل من نسبت به اين تبرئه تجديدنظرخواهي كرده كه در حال حاضر پرونده در دادگاه تجديدنظر استان تهران است.

سنگ‌چي افزود: نسبت به پرونده حقوقي هم شاكي، طرح دعوي كرده بود كه هديه تهراني به پرداخت 34 ميليون وجه چك و خسارت تأخيرتأديه، از زمان سررسيد تا دادخواهي محكوم شد. بر اين اساس هديه تهراني نسبت به اين حكم هم واخواهي كرده كه امروز (سه شنبه)جلسه رسيدگي به شكايت حقوقي چك است.


منبع : فارس نیوزبرچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:17 - 1390/02/26
آقای مشائی کجائی ؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:32 - 1390/02/27
با كمال تاسف از اين دوره و زمونه نامردان مردنما . من حاضرم در حد توان خود جهت بازپرداخت چك خانم تهراني كمك كنم
UNITED STATES
12:35 - 1390/02/28
این نتیجه افتتاح حساب روی یخ است
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:15 - 1390/02/28
واقعا متاسفم براي خانم تهراني
UNITED STATES
22:13 - 1390/02/30
خانم تهرانی بایستی متوجه می شدند روی چه کسانی دارند سرمایه گذاری می کنند خنده های روز افتتاحیه یادتان نرفته ، تابلوهای میلیونی و این هم آخر و عاقبت اون .
خانم تهرانی یادبگیرید هنر خریدنی و فروختنی نیست
هنر فقط فقط برای ابراز احساسات دیگران است توسط شما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:52 - 1392/10/24
خیلی متاسفم واقعا دوست دارم کمک کنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:37 - 1393/02/01
واقعا براى مشايى متاسفم
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج