۱۴۲۸۹۷
۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۶
۱۵۳۵۱ 
یک زن ایرانی که بدون اطلاع همسرش قصد داشت به همراه دو دختر خود برای همیشه به ایران بازگردد، با ممانعت پلیس آلمان روبه‌رو شد.
عصر ایران: یک زن ایرانی که بدون اطلاع همسرش قصد داشت به همراه دو دختر خود برای همیشه به ایران بازگردد، با ممانعت پلیس آلمان روبه‌رو شد. پرونده طلاق این زوج در جریان است و پلیس احتمال داده که مادر قصد ربودن بچه‌‌ها را داشته است.
 
به گزارش دویچه وله ، نام‌های خانوادگی متفاوت، پایان تعطیلات تابستانی مدارس سبب شد که پلیس فرودگاه فرانکفورت آلمان روز ۲۷ سپتامبر (۵ مهر) بر سر خروج یک مادر و دو دخترش اندکی واکاوی کند.
 
در نهایت مشخص شد که مادر ۳۸ ساله ایرانی قصد داشته به همراه دو دختر ۱۲ و ۱۴ ساله‌اش برای همیشه به ایران برود، بدون این‌که پدر فرزندان را در جریان گذاشته باشد.
 
این زوج ایرانی شهروند آلمان هستند و فرزندان‌شان در آلمان متولد شده‌اند. پرونده طلاق والدین در جریان است و اگر مادر با دختران از مرز خارج می‌شد، تصمیم‌گیری در مورد حق سرپرستی فرزندان با مشکل روبه‌رو می‌شد.
 
بنا بر گزارش پلیس آلمان، از خروج دو دختر جلوگیری شده و آنان به اداره حمایت از کودکان و نوجوانان سپرده شده‌اند. مادر هم از سفر صرف نظر کرده است. پلیس برای این زن ایرانی به ظن بچه‌دزدی پرونده تشکیل داده است.
 
حضور در مدرسه در آلمان اجباری است و خارج از فصل تعطیلات مدارس کنترل ویژه‌ای بر مسافرت کودکان و نوجوانان صورت می‌گیرد.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج