بادامکی: باد گل کرار را زیبا کرد!
۲۰۰۴۶۷
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۶
۱۸۸۱۹ 
هافبک تهاجمی صبای قم وزش باد را به ضرر تیمش دانست و اظهار کرد که وزش باد باعث شد گل کرار زیباتر شود!
خبرگزاری ایسنا: هافبک تهاجمی صبای قم وزش باد را به ضرر تیمش دانست و اظهار کرد که وزش باد باعث شد گل کرار زیباتر شود!

حسین بادامکی با بیان اینکه وزش باد در بازی با استقلال به ضرر تیمش بود، گفت: کرار گل زیبایی را به ثمر رساند، اما باد هم در به ثمر رسیدن گل نقش داشت. دروازه‌بان ما فکر نمی‌کرد که توپ وارد دروازه شود اما وزش باد می‌توانست به ضرر هر تیمی باشد و نمی‌توانیم شکستمان را گردن باد بیندازیم.

بازیکن صبای قم با اشاره به بازی بهتر استقلال در نیمه نخست، خاطرنشان کرد: بازی خوبی بود. استقلال به سه امتیاز این بازی احتیاج داشت تا امیدوار به کسب سهمیه بماند. اگر این مسابقه را می‌بردیم می توانستیم شرایطمان را بهتر کنیم. آن‌ها در نیمه نخست بهتر از ما بودند. در آغاز نیمه دوم هم گل دوم را به سرعت دریافت کردیم که باعث شد نتوانیم بازی خودمان را انجام دهیم.

وی درباره گل چیپی که به استقلال زد، گفت: خدا را شکر که گلزنی کردم اما مهم برتری در این مسابقه بود که ناموفق بودیم.

بادامکی مشکلات مالی را عامل نتایج ضعیف صبا در نیم فصل دوم عنوان کرد و افزود: ما در هیچ بازی از نیم فصل دوم بی انگیزه نبودیم. فقط مشکلات موجود در تیم باعث شد که نتوانیم روند نیم فصل اول را در ادامه مسابقات دنبال کنیم. قرارداد بازیکنان صبا نجومی نیست و با پرداخت پیش قسط مشکل کسی حل نمی‌شود.

هافبک صبا مشکل جوانان تیم را بیشتر دانست و ادامه داد: متاسفانه مشکلات ما هنوز هم پابرجاست و باعث شده که کارایی لازم را نداشته باشیم. اعتراض ما در این برهه از فصل گره‌گشای مشکلات نیست و منتظر اتمام دو بازی آینده تیم هستیم. مدیرعامل باشگاه تلاشش را کرده اما یک نفر نمی‌تواند تمام مشکلات را حل کند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج