موفق ترین بازیگر جوان سینمای ایران در دهه 80 کیست ؟
۲۰۶۱۱
۲۹ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۶:۱۸
۱۹۱۳۴ 
پايان امپراتوري چشم‌رنگي‌ها
از وقتي سينماي ايران در دهه 70 به اين صرافت افتاد كه از نقش ستاره‌ها به‌عنوان عاملي در جذب مخاطب استفاده كند بازيگران جوان زيادي پا به اين عرصه گذاشتند و مدتي اين وظيفه را به دوش كشيدند.
برترین مجله اینترنتی ایران

برترین ها:  از وقتي سينماي ايران در دهه 70 به اين صرافت افتاد كه از نقش ستاره‌ها به‌عنوان عاملي در جذب مخاطب استفاده كند بازيگران جوان زيادي پا به اين عرصه گذاشتند و مدتي اين وظيفه را به دوش كشيدند. ابوالفضل پورعرب و نيكي كريمي پاياني بودند بر دوره حكمراني ستاره فيلم‌هاي اكشن آن زمان جمشيد هاشم پور. در همان زمان مسعود كيميايي، فيلمسازي بود كه ستاره‌ها از فيلم‌هايش متولد مي‌شدند؛ فيلم «ضيافت» را با حضور تعدادي از بازيگران جوان و ناشناخته تهيه كرد و فريبرز عرب‌نيا و پارسا پيروزفر از همين فيلم در مسير ستاره شدن قرار گرفتند. عرب نيا با وجود ستاره جوان ديگري كه هديه تهراني نام داشت، جوان اول سينما شد و پيروزفر در فيلم «مرسدس» كيميايي بازي كرد كه در آن هم با تولد ستاره ديگري به‌نام محمدرضا فروتن همراه بود. امين حيايي هم در همين دوران آرام آرام از نقشي كوچك در سريال «آپارتمان» به نقش‌هاي كليدي و اصلي رسيد. عمر ستاره‌ها در سينماي ايران كمي پايين‌تر از استاندارد سينماي سطح اول دنياست و همين موضوع باعث شد، تقريبا هيچكدام از ستاره‌هاي نسل بعد از دهه 70 به‌طور امروز آن شكوه و جلال را نداشته باشند البته ستاره جديدي روي كار نيامده و پديده‌اي هم در راه نيست و ستاره‌هاي اكنون سينماي ايران همان‌هايي هستند كه بعد از نسل فروتن، پيروزفر و حيايي پا به سينما گذاشتند. بهرام رادان با «شور عشق» در آغاز جريان قرار داشت، شهاب حسيني از تلويزيون و اجراهاي تلويزيوني، آرام‌آرام خودش را به اينجا رساند، پديده محمدرضا گلزار سرفصل تازه‌اي بود و بهداد هم جذابيت در بازيگري را در نقش‌هاي جوان با خود به‌همراه آورد.اين 4 نفر هنوز هم ستاره‌هاي جوان مرد سينماي ايران هستند ولي خبرهاي در گوشي همواره به گوش مي‌رسد كه حرف از رقابت برسر ستاره اول سينماي ايران بودن نيز بين آن‌ها و طرفداران‌شان وجود دارد.  براي بهتر معلوم شدن اين ماجرا يك نظرسنجي انجام گرفت كه نتايج جالبي هم به‌همراه داشت. شهاب حسيني و حامد بهداد كه هر 2 تقريبا همسن و سال و در آستانه 40 سالگي هستند، نفرات اول و دوم اين نظر سنجي و محمدرضا گلزار و بهرام رادان كه آن‌ها هم تقريبا همسن و سال هستند به‌ترتيب سوم و چهارم شدند و اين‌‌طور به نظر مي‌رسد كه 2 بازيگري كه چشم و ابروي تيره رنگ دارند نظرسنجي آن‌ها بالاتر از 2بازيگري است كه چشماني سبز و آبي دارند. آيا اين به معناي پايان عصر موفقيت چشم رنگي‌ها در سينماست؟پايان عصر چشم رنگي‌ها يا طلوع دوباره مشكي ها

محمدرضاگلزار و بهرام رادان با هياهوي زيادي وارد سينما شدند و به‌نظر از همان زمان بود كه بحث چشم رنگي‌ها در سينماي ايران شدت گرفت. شايد مخالفان بزرگي هم داشتند اما ميزان علاقه‌مندان و هواداراني كه براي ديدن آن‌ها به سينما مي‌رفتند حاكي از اين بود كه آن‌ها ستاره‌هايي پول ساز هستند. هنوز هم فروش خيلي فيلم‌ها مديون محمدرضا گلزار و تا حدودي بهرام رادان است البته رادان برخلاف گلزار كه تنها سينماي تجاري را مي‌پسندد، چندسالي است كه انتخاب‌هاي متفاوتي انجام مي‌دهد. با اين تفاسير اكنون شواهد و قرائن بيانگر اين موضوع است كه حامد بهداد و شهاب حسيني آرام آرام جاي اين 2 را در صدر رده‌بندي ستاره‌هاي سينماي ايران گرفته‌اند. هر 2نفر بازيگراني هستند كه از نظر چهره و زيبايي بازي را به رادان و گلزار احتمالا مي‌بازند ولي در مقياس فن بازيگري بهتر هستند و فيلم‌هاي مهم‌تري هم بازي كردند. شهاب حسيني «جدايي نادر از سيمين» را با خيل جوايزش در كارنامه دارد كه شايد تا چندسال آينده بهترين فيلم سينماي ايران باشد.

نكته: اين نظرسنجي تنها ميان خوانندگان تپش انجام شده و شايد نتيجه يك آمار كلي در سراسر كشور با آن فرق‌هايي داشته باشد. با اين حال نتيجه به‌دست آمده از يك اجتماع كوچك(خوانندگان تپش)هم مي‌تواند جالب توجه باشد.

شهاب حسيني 46/7 %

او متولد بهمن سال 52 است. او كارش را در بازيگري با بازي در تئاترهاي دانشجويي و سپس گويندگي در راديو آغاز كرد. سپس مجري برنامه اكسيژن و چند برنامه جوان‌پسند ديگر شد. مجموعه «پس از باران» سكوي پرتابش به سينما بود. او در حد فاصل سال‌هاي 82 تا 83 براي فيلم‌هاي «واكنش پنجم»، «شمعي درباد» و «رستگاري در 8 دقيقه» كانديداي دريافت سيمرغ و تنديس خانه سينما شد تا اين‌كه در سال 86 براي بازي در نقش پزشك جوان و عاشق در فيلم «محيا» ديپلم افتخار بهترين بازيگر مرد جشنواره فيلم فجر را به‌دست آورد. سال 87 را بايد نقطه عطفي در كارنامه شهاب حسيني به حساب آورد كه او در «سوپراستار» و «درباره الي...» بازي كرد. او در همين سال سيمرغ بلورين بهترين بازيگر مرد جشنواره فجر را گرفت. سال 89 نيز او در موفقيتي بزرگ شريك شد و براي فيلم «جدايي نادر از سيمين» جدا از ديپلم افتخار جشنواره، خرس طلاي برلين را نيز تصاحب كرد. او عادت دارد در ميان چند فيلم سينمايي يك سريال هم بازي كند كه اين خود مي‌تواند به ارتباط گسترده‌تر او با مخاطبان در سراسر ايران بينجامد.

حامد بهداد 26/9 %

او متولد آبان سال 52 و ليسانس بازيگري است. از آنجايي كه نقش جوان‌هاي عاصي همواره مورد توجه علاقه‌مندان سينماي ايران بوده او اكنون يكي از پرطرفدار‌ترين بازيگران جوان به‌شمار مي‌رود هرچند بازي‌هاي متفاوت دشوار او در نقش‌هاي كوچكي مثل «مجنون ليلي» و «شبانه‌روز» به جلب نظر منتقدان نيز منجر شده است. بهداد از اولين فيلمش به‌نام «آخر بازي» كه كانديداي دريافت سيمرغ بلورين بهترين بازيگر مرد شد همه او را به‌عنوان استعدادي براي ستاره شدن پذيرفتند. در سال 85 در 2فيلم خوب «روز سوم» و «كافه ستاره» بازي كرد و براي «روز سوم» نامزد سيمرغ بلورين شد. «بوتيك» يكي ديگر از فيلم‌هايي است كه بهداد با آن جاي پاي محكم‌تري پيدا كرد. او آنقدر كانديداي دريافت جايزه شد تا عاقبت در سال 89 سيمرغ بلورين بهترين بازيگر جشنواره را براي بازي در فيلم «جرم» گرفت. او هم مثل شهاب حسيني هرازگاهي با بازي در سريال‌هاي تلويزيوني هواداران پرشمارش را در سراسر ايران راضي مي‌كند.

محمدرضا گلزار  16 %

او متولد فروردين سال 56 در تهران و فارغ‌التحصيل مهندسي مكانيك است. او ابتدا به‌عنوان خواننده، گيتاريست و مدل معرفي شد و سپس توسط ايرج قادري براي بازي در فيلم «سام و نرگس» به بازي در سينما رسيد. گلزار بازيگري است كه فرصت بازي در چند فيلم خوب را از دست داده است. «لبه پرتگاه» بهرام بيضايي، «مهمان مامان» داريوش مهرجويي، «سربازهاي جمعه» مسعود كيميايي و «دعوت» ابراهيم حاتمي‌كيا اما با اين‌حال گلزار طي چند سال، ستاره پول‌ساز و بي‌رقيب سينماي ايران بود. گلزار در سال‌هاي حضورش هرگز نتوانسته نظر منتقدان را به‌خود جلب كند و بيشتر جوايزي كه نيز نصيبش شده به خوش‌پوشي و چهره‌اش مربوط بوده است. هرچند فيلم‌ها و بازي‌هاي خوبي در كارنامه‌اش به چشم مي‌خورد از جمله؛ «آتش بس» و «بوتيك». او در «بوتيك» يكي از بهترين بازي‌هايش را انجام داد و براي همين نقش، كانديداي دريافت جايزه از خانه سينما شد.

بهرام رادان 10/4 %

او متولد ارديبهشت سال 58 در تهران و فارغ‌التحصيل رشته مديريت بازرگاني است. «شور عشق» اولين كار بهرام رادان در عرصه بازيگري بود و از همان ابتدا روي او به‌عنوان ستاره آينده سينماي ايران سرمايه‌گذاري‌هاي زيادي انجام شد اما رادان برخلاف گلزار از يك مقطعي بازي در فيلم‌هاي خوب را انتخاب كرد و كمتر فرصتي را از دست داد.

 او در سال 80 و براي فيلم «آواز قو» نامزد دريافت جايزه از خانه سينما شد و در سال 82 موفق شد سيمرغ بلورين بهترين بازيگر را براي فيلم «شمعي در باد» به‌دست آورد. او در سال 85 نيز به دليل بازي در فيلم «سنتوري» به كارگرداني داريوش مهرجويي براي بار دوم سيمرغ بلورين بهترين بازيگر جشنواره را به‌خود اختصاص داد.

 رادان در ميان 3 ستاره ديگر با دريافت 2 سيمرغ پرافتخارترين بازيگر به‌شمار مي‌رود، هرچند شهاب حسيني با جوايز بين‌المللي و حامد بهداد با كانديدشدن‌هاي متوالي تداوم بهتري داشته‌اند.
انتشار یافته: 115
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1390/12/29
ای جان حامد بهداد و سید شهاب حسینی
هر 2تاشون را دوست دارم
شهاب حسینی خوب با نقشی که بهش میدن مچ میشه
حامد بهداد هم که هر نقشی که بازی کرده بهترین بوده
پاسخ ها
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
فقط پرسپولیس را عشقه و بازیکنان با تعصب و غیرتیش که بازی این تیم با الشباب از 10تا فیلم سینمایی و100تا سریال هم بهتر بود
پرسپولیس ایران 6_1 الشباب امارات
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1390/12/29
سلام
به نظر بنده آقای شهاب حسینی بهترین بازیگر حال ایران است
باتشکر
Iran, Islamic Republic of
21:52 - 1390/12/29
بهترین بازیگر ایران شهاب حسینی.
واقعآ حقش بود...
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1391/01/01
بجز گلزار که ........ بقیه یه دونن
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1391/01/05
وای چقدر دوست دارم این حامد بهداد رو ..! محشره !!!
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1391/01/05
به نظر من شهاب حسینی از تمامی بازیگرا قشنگتره مخصوصآ در فیلم غیر منتظره
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1391/01/07
این محمد رضا گلزار اصلا جذابیت نداره دخترا به خاطر زیباییش بهش رای می دن
پاسخ ها
رها
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۰
ولی من که شخصا حالم ازش بهم می خوره.
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۰
بنده واقعا از گلزار هم خوشم میاد چون پولداره زورتون میاد
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۰
گلزار بیشترین رای را اورده 16درصد
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۱
مرتضی خان حسود هم به خاطر زیبایی ش و هم اخلاق عالی اش
رها
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۹
نخیر بخاطر اینکه خیلی شیک تشریف دارن
رها
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
منظور من شیت بود نمی دونم چرا شیک نوشته شده
ناشناس
United Kingdom
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۵
دعوا نشه لطفا.هر کس یه نظری داره ولی بازم شهاب حسینی تکه
صبا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
فقطططططططططططططططططططططط شهابببببببببببببببببببببببببببببببببببببب واییییییییی جووووووووووووووووووووووون
United States
17:48 - 1391/01/07
شهاب حسینی بهترینه
همیشه عالی بوده و دوستش داشتم
از وقتی که مجری برنامه ی اکسیژن بود
گلزار که اصلا جالب نیست.بهداد و رادان بد نیستن
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1391/01/08
شهاب حسینی عالی ترین بازیگر است . من یک دختر هستم و اورا خیلی دوست دارم
Iran, Islamic Republic of
17:33 - 1391/01/09
bahram radan vaghean jazabo fogholadas !
bar khalafe golzar ke hamash tu hameye naghsh yejur bazi mikoneo hoseleye adamo sar mibare baghiashun vaghean mahsharan
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1391/01/11
همون طور که آرا نشون میده گلزار عالیه! البته از حق نگزریم رادان هم خیلی گله!
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1391/01/11
به نظر من كه حامد بهداد از همشون بهتره مخصوصا با بازي كه در فيلم سقوط آزاد داشت نقش خوبي رو ايفا كرد. من كه خيلي حال كردم.
United States
16:35 - 1391/01/11
shahab hoseini bishtarin rayo aavorde na golzar,46 bishtare ya 16???????aaghaye hasan71
پاسخ ها
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
7/46 رای شهاب حسینی هست
16% هم رای گلزار
9/26 هم حامد بهداد
4/10 هم بهرام رادان
حالا شما بگید 16 بیشتره یا 7؟؟؟؟؟؟؟؟/
amir
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
دست خودش نیست کامپیوترش مشکل داره
مام قبول کردیم فقط یه سوال که دوست داشتم اول واسه خودت پیش بیاد این درصدها که شما اعلام کردی آیا به صد میرسه؟؟؟
بر عکس دیدی از عشق گلزار ولی زهی خیال باطل که گلزار اول شه
کمال
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
خیلی ببخشید از کی تا حالا عدد رو از راست به چپ میخونن لطفا یه بار دیگه نگاه کنین حسن جان از شما دیگه بعیده
حسن71
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
آها ببخشید تازه گرفتم تو دستگاه من اینطور نوشته اما راست میگی 100% نمیشن مرسی از راهنمایتون
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1391/01/12
شهاب حسینی بجز هنر پیشه بودن واقعا یک انسان والاست
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1391/01/12
فقط شهاب حسینی!به نظرم بهرام رادان فقط سنتوری رو خوب بازی کرده
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1391/01/13
به نظرم آقای رادان بهترین بازیگر مرد هستن فقط من فیلم راه ابریشمشون به خاطر نحوه صحبت کردنشون دوست نداشتم چون گویششون مناسب با نقش نبود
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1391/01/13
به نظر من که شهاب حسینی بین همشون تکه.
Iran, Islamic Republic of
21:54 - 1391/01/14
اه واقعا کسی هست که از گلزار خوشش بیاد؟!!! وقتی یه بازیگر به خودش اجازه بده تو فیلم کلاغ پربازی کنه باید خفش کرد به نظر من البته ها ....
Iran, Islamic Republic of
09:25 - 1391/01/15
سلام
به نظر من تو تموم بازیگرای ایرونی فقط شهاب حسینی اخر بازیه
خیلی توپه
اخرشه
Iran, Islamic Republic of
04:29 - 1391/01/16
فقط پرسپولیس را عشقه که به الشباب امارات 6تا زد
Iran, Islamic Republic of
09:24 - 1391/01/16
موفقیت شهاب غیر قابل انکاره.همه بازیگرای معرفی شده دارن به طرز فجیعی خودشونو میکشن که به اندازه شهاب موفق و محبوب بشن.حتی اگه این کارشونو انکار کنن.
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1391/01/16
اول شهاب حسینی چون جیلی قشنگ بازی میکنه بعد حامد بهداد بعد بهرام رادان اما گلزار واقعا بیخود بازی میکنه فقط قیافه وتیپ داره
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1391/01/16
شهاب حسینی عالیه هیچ هنر پیشه ای مثل اون نیست . فردین دوم ایرانه
Iran, Islamic Republic of
16:28 - 1391/01/16
هر کسی که خوب تو نقشش فرو بره و حس اون نقشو بهتر بتونه اجرا کنه بازیگر خوبیه که شهاب حسینی از این نوع بازیگراس. گلزار هم بازیگر خوبیه ولی خیلی خشک بازی میکنه البته یادتون نره که هر کسی بهترین بازیگر میشه از نظر و رای های ما و امثال ماست
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1391/01/17
عزیزانم چرا شلوغش می کنید اصلا هیچ کدوم به درد نمی خورند
پاسخ ها
کمال
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
پس تو خوبی بچه ها سوپراستار جدید ایشونن به افتخارش بزن اون کف قشنگه رو
Iran, Islamic Republic of
20:34 - 1391/01/17
دعوا نکنید فققققققققققققط شهاب حسینی همینو بس رفقا
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1391/01/18
به نظر من شهاب بهترین بازیگر سینمای ایران تو این سالهای اخیر هست مخصوصا بازیش در سوپر استار
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1391/01/20
همه ی بازیگرانی که داریم عالی هستندودوست داشتنی.
اماجسارتا در این گزینه ها آقای شهاب حسینی انتخاب من میباشد
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1391/01/21
بچه ها اینقدر حرف نزنید سرم رفت.فقط بگید اول و اخر دنیا شهاب شهاب شهاب جون حسینی
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1391/01/23
سلام به همه
رادان عزیزه و امین حیایی هم باحاله خدایی ولی اسمی نیست ازش اخراجی 1 آخرش بود به نظرم کسی نمی توتست اینجوری به این زیبایی از همین بازیگرایی که مقام اولن بازی کنند
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1391/01/24
به نظر من باید به جای گلزار که فقط به خاطر تیپ و چهرش اومده بالا امین حیائی رو بزارن ..
از نظر من
اول شهاب حسینی
دوم حامد بهداد
سوم بهرام رادان
چهارم امین حیائی
.
هر 4 تاشون بهترین ها هستن ..
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1391/01/24
شهاب حسینی نهایتشه
فوق العاده دل نشینه .من که عاشق معصومیت چهرشم. خیلی هم سنگینه بعدش تو بازی بهدا بعد رادان گلزار که پر...
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1391/01/25
اينكه ديگه پرسيدن نداره
فقط سيد شهاب الدين حسيني
فقط........................................
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1391/01/27
تو رو خدا حيف نيست شهاب حسيني رو با بقيه مقايسه مي كنين.عشق من شهاب حسيني فقط
Iran, Islamic Republic of
17:34 - 1391/01/27
شهاب حسيني،همه خوباي عالم فداي يه تار موت،تو ببخش اگه تو رو با اين بازيگرا انداختن...هورااااااااااا
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1391/01/27
گلزارفقط اسم در کرهده.الگی افتاده تو دهنا.کدوم فیلمش خوب بوده؟دوخواهرش؟انگارملتومسخره کردن.خیلیا بدشون میاد ازش
Iran, Islamic Republic of
08:58 - 1391/01/28
شهاب حسینی مردم رو می فهمه ، مردم هم اونو دوست دارن ، پارسا پیروزفر و امین حیایی هم واقعا خوبند .
Iran, Islamic Republic of
21:54 - 1391/01/29
اصلا کسی پیدا میشه از شهاب حسینی خوشش نیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچکس
Iran, Islamic Republic of
02:15 - 1391/01/31
سلطان بی چون و چرای سینمای ایران کسی نیست جز;
حامد بهداد
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1391/01/31
به نظر من فقط شهاب حسینی چون از غرور به دور و یه معصومیت خاصی داره .در ضمن اقای گلزار کم شخصیتی نیست چون نقشهاش عالین ولی بازم میگم اول شهاب بعد حامد بهداد بعد علی صادقی عزیز دلم
Iran, Islamic Republic of
21:19 - 1391/02/04
فقط و فقط محمد رضا گلزار
خندیدنش می ارزه به تموم بازیگرا
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1391/02/05
من هم با نظر دوستان موافقم شهاب حسینی واقعا ایده ال مردم رو میفهمه ایمانش هم تحسین انگیز خیلی وقته که تونسته خودش رو به اثبات برسونه.واقعا هنرمنده.مثل یه عده نیست که فقط اسم در کرده باشه.
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1391/02/05
onlyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy shahab hosseini
Iran, Islamic Republic of
02:14 - 1391/02/10
باسلام وخسته نباشید
رای من به آقای شهاب حسینی
Iran, Islamic Republic of
09:29 - 1391/02/10
فقط شهاب حسيني
من نميدونم اينا چه بازي تو وجود گلزار و رادان ميدونن خودِ گلزار هم ميگه من پول قيافمو ميخورم .ولي شهاب حسيني سالهاست بدون حاشيه داره بازي ميكنه و همه ي فيلم هاش هم فوق الهادست.
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1391/02/10
سلام.فقط شهاب حسینی.مخصوصا توی فیلم شوق پرواز و تب سرد
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1391/02/13
دنیا شهاب حسینی هم چهره مردونه و جذابی داره هم کلا بازیگریش حرف نداره توپه توپه
انصافا عالی بازی میکنه
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1391/02/16
1شهاب حسینی2-حامد بهداد فقط و فقط
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1391/02/18
شهاب حسینی محشره

تو شوق پرواز که همتون میدونید دیگه
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1391/02/20
I love shahab hosseyni asan eftezah tarin kare momken ine ke shahab ba in afrad moghayese beshe
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1391/02/21
به نظر من اول شهاب جان دوم شهاب جان سوم شهاب جان
حالا بعدش چهارم علی صادقی پنجم حامد بهداد
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1391/02/22
بابا گلزار به درد مانکن شدن میخوره و بسو کجاست هنر بازیگر بودنش!
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1391/02/24
از همشون بهتر بهرام رادان و شهاب حسینی
حامد بهداد که از همه بدتره
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1391/02/24
شهاب حسینی بهترین , پاکترین و جذاب ترین فرد در این سینما هست.بعدش بازی قشنگ بهرام رادان میپسندم.اخه گلزارم شد بازیگر؟؟؟؟؟!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1391/02/27
فقط بهرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام رادان
Iran, Islamic Republic of
09:37 - 1391/03/02
faghat aghaye golzar chon khayli ba namaktar va mardomi bar khalaf behdad ke khodesho migire radan ham bere khanandegisho bekone
United Kingdom
19:53 - 1391/03/05
اول اقای شهاب حسینی و بعد گلزار
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1391/03/07
عسل تو از چیه این گلزار خوشت میاد آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1391/05/02
سلام دوستان خوشحالم که مردم ما برخلاف چند سال پیش که فقط دنباله قیافه بودند الان به بازی توجه میکنند واین نشون دهنده ی سطح بالای فرهنگ و معلومات ماست ولی به نظر شما بی انصافی نیست گلزار رو اسمش رو در این لیست به عنوان مدل قرار دادین؟
بهترین بازیگر سید شهاب الدین حسینی
و
بهترین مدل محمد رضا گلزار
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۲
ولی به نظر شما بی انصافی نیست گلزار رو اسمش رو در این لیست به عنوان بازیگر قرار دادین؟

ببخشید بازیگر
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1391/06/22
Faghat faghat faghat mohammad reza golzarrrrrr aliYeeee az ame naZarrrrrrr .... MehrabOon mardomi naghsheshO aliiii bazi mikone....
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1391/09/26
بهرام رادان بهترین بازیگر دنیاست من خیلی دوسش دارم پس چرا عکس شهاب شهابی نیست
Iran, Islamic Republic of
10:47 - 1392/02/23
فقط شهاب حسيني
باوقار و متانت و با شخصيت
هر چي بازي كني بهش مي خوره
تو نقشش فرو ميره ولي خودش رو گم نمي كنه
بارك الله پسر
Iraq
03:13 - 1392/05/08
فقط وفقط حااااااااااااااااااااااااااامد بهداااااااااااااااااااااد
حامد بهداد حامد بهداد حامد بهداد
Iraq
03:13 - 1392/05/08
فقط وفقط حااااااااااااااااااااااااااامد بهداااااااااااااااااااااد
حامد بهداد حامد بهداد حامد بهداد
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1392/09/04
امین حیایی رد خور نداره...
نمیدونم چرا همه فراموشش کردن؟
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1392/12/26
بچه ها همه بازیگرا درحد توانشون برای جلب رضیایت ما تلاش میکنن ...درست نیست اینطوری حرف بزنین...از نظر من همشون اولن..ومن همشونو دوست دارم
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1392/12/26
بچه ها همه بازیگرا درحد توانشون برای جلب رضیایت ما تلاش میکنن ...درست نیست اینطوری حرف بزنین...از نظر من همشون اولن..ومن همشونو دوست دارم
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1393/02/14
خوشتیب ترین شون گلزار و شهاب حسینی هر دو رو فقط عشق
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1393/03/11
متاسفانه قبول ندارم شهاب خیلی خوش تیپه چون اصلابه خودش نمیرسه.اون 3بازیگرخیلی واسه خودشون خرج میکنن.امااینومطمئنم میتونه خوش تیپ ترینشون باشه.زیبایی وداشتن آراستگی که به پوشیدن لباس جلف نیس مثه بعضیا.به شهاب لباسای اسپورت خیلی میادااماکوچیکش میکنه .همه اونوباکتوشلواراواورای شیکش دیدیم به صدتای این گلزارورادانم می ارضه.فیلمایی هم که بازی میکنه اصلامزخرف نیستن.به نظرمن جاداره که بهش هایبراستار هم بگیم.
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1393/03/12
واوو..هایبراستار..!؟بابانرگس سردی نکنه این عموشهاب !.شوخی کردم.بله موافقم شهاب واقعامتین ودوست داشتنیه.فیلماشم خیلی به دل میشینه من که واقعالذت میبرم ازدیدن کارهای اون.ولی به نظرمن همه بازیگراخوبن این نقش اوناس که بدشون میکنه.یه چیزدیگه دقت کردین چندنفری که ازخارج پیام گذاشتن واسه شهاب گذاشتن بجزیکی دوتا!امیدوارم روزبه روزبه جمع طرفداراش اضافه بشه تاروی بعضی بیجنبه هاکم شه.
Iran, Islamic Republic of
00:47 - 1393/03/22
ازهیچ کدام شان خوشم نمی آد(غیرازگلزار)
فقط رضاشفیعی جم
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1393/11/01
واقعا حامد بهداد هم شد ادم با اون طرز حرف زندنش معلوم نیس چی داره میگه ..گلزار ن خشک بازی میکنه ن پول تیپشو می خوره اون واقع زیباس یه بار فیلم تو من رو ببینین باور میکنین خوبه شهاب و بهرام هم بد نیستن اونا هم خوبن !!!!همتون خیلی بی احساس هستین !!!
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1394/02/28
الاهی برای هرچی حسوده که میگن گلزار خوب نیست بمیرم.عزیزم اگر به تیپ و پول و مقامش و بازیش حسودی میکنی خب مجبور نیستی نظر بدی.......فقط گلزاز .گلزار.گلزار
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1394/06/17
فقطططططططططططططططط پارسا پیروووووزفرو عشقه خوشگل خوشتیپ جذاب ناز
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1395/10/23
فقط شهاب حسینی ازهمه خوشگل تروجذاب تروباشخصیت تره.بازیشم بهتره.
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1396/02/15
دوستان بیایید یکم فنی تر به این نظردهی ها نگاه کنیم؛طبق نظرسنجی که انجام شده از آخر میام اول؛نفر چهارم بهرام رادن که خوشتیپو دوستداشتنی با دو جایزه جشنواره فجر که تو این اواخر هم نشون داده دوستداره بیشتراز قبل به چشم بازیگرخوب بهش توجه بشه که با انتخاب فیلمهایی که اخیرا بازی کرده میشه پیشرفتشو دید؛داره کارشو ادامه میده سوم محمدرضا گلزار خوشتیپو خوش چهره که سابقا با گروه آرین دیده شدو علاوه بر نواختن گیتارو سازایه دیگه یه آریشگر حرفه ای به معنایه واقعی که چندتا سالن آرایش مدرن تو یوسف آبادو ... با مدیریتش داره اداره میشه (که شاید باورش سخت باشه ولی همیشه این حرفه رو طور جد پیگیر بوده وهست) اخیرا هم خوانندگی میکنه که خدایش اگه خیلی خوبم نباشه متوسط هست؛(البته ازنظر این حقیر)؛ توکار بازیگری به نظر منتقدین بیشتر تو گیشه موفق بوده این خودش یه پوئن خیلی مثبتیه واسه آقایه گلزارعزیز (به گلزارعزیز بعداز حدود دو دهه نابازیگر گفتن واقعا دوراز معرفته ولی خیلی بیشتراز اینا جایه پیشرفت داره)نفر دوم حامدبهداد که یه سبک خاص حامد بهدادی رو با خودش آورد تو سینماو یک دوره بهترین بازیگرجشنواره فجرو چندین دوره هم نامزدیه این جشنواره نشانه قهاروقدر بودنه این بازیگر خوبو صاحب سبک کشورمونه که البته طی یکی دوسال اخیر اکثرا کاراکتراش خیلی شبیه بهم داره میشه که انشالله هز این جو دربیادو توانمندیشو دوباره ثابت کنه نفر اول شهاب حسینی(عزیزدل) آقا شهاب خوشچهره خوش تیپ با تریپایه شیکومجلسی که داره بعداز مجموعه پس از بارانو پلیس جوان پله به پله با زحمت به وقتش دل تک تک هوادارشو تسخیرکرد آقاشهاب حسینی با بردن تندیسها دیپلم افتخهارها نخل طلاییها خرس نقره ای ها و.... دیگه احتیجاجی به توضیح نداره نگفتم تعریف که واقعا وقتی شهاب عزیزو کاراشو توضیح میدی همین توضیح تعریف بحساب میاد نامبروان دهه هشتاد سینمایه ایران سوپراستار بی چونو چرایی سینماوتلویزیون ایران سیدشهاب الدین حسینی تنکابنی آقا شهاب میدونم وقت نمیکنی که این متناو کامنتارو بخونی ولی بدون عشقی عششششق
Iran, Islamic Republic of
17:39 - 1396/03/18
آقامحمدجوادباحرفاتون درباره بهداد،رادان وگلزارتقریبا موافقم اما باحرفاتوت درباره شهاب جان حسینی دقیقاموافقم.من عاشقشم عاشق وتمام حرفاتون درباره ش درست بود.آقای حسینی عزیزمیدونم نمیخونی امامن عاشقتم وگفتنی هارودوستان لطف کردن توکامنتاگفتن ومنم فقط میگم خیلی خییییییییییییلیییییییییی دوست دارم.توهمه چی تمومی♡♥
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج