مدیرعامل سایپا توافق با جلالی را تکذیب کرد
۲۰۷۲۱۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۱
۱۰۳۴۴ 
مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: مدیران این باشگاه برای لیگ پانزدهم با دو مربی معروف و صاحب نام صحبت کرده اند.
ایرنا: ''بیت الله رضایی'' با تکذیب خبر توافق با جلالی گفت: آقای جلالی گزارشی به هیات مدیره داده که بایستی با بررسی آن نتیجه را پیش بینی کرد، او در پایان فصل استعفا کرده و بایستی ببینیم علت این کار چه بوده است ، آیا مشکلات مدیریتی باعث این کار شده است و یا این که بازیکنان و عوامل دیگر دخیل بوده اند.

وی اظهار کرد: به هیچ عنوان صحبت تمدید قرارداد ایشان درست نیست و واقعیت ندارد. رضایی افزود: ایشان در باره مشکلاتی در باشگاه صحبت کرده اند که بایستی برای حل آن این موضوعات ریشه یابی شود ، جلالی استعفا کرده و حتما دلیلی برای این کار خود داشته است.

مدیرعامل باشگاه سایپا بیان کرد: با دو مربی صاحب نام داخلی و یک مربی خارجی صحبت های خوبی انجام داده ایم و تا هفته های آینده تکلیف سرمربی مشخص خواهد شد ، برای لیگ پانزدهم برنامه های زیادی داریم که دوست داریم با کیفیت بالایی آنها را انجام دهیم.

رضایی ادامه داد:صحبت هایی که درخصوص تمدید قرارداد جلالی عنوان شده درست نیست و برای این که متوجه شوید این موضوعات دروغ است بایستی تا شروع لیگ صبر کنید!وی گفت: فعلا نمی توانم از مربیانی که با آنها صحبت کرده ایم نامی ببرم اما همین قدر بدانید که دارای جایگاه خوبی در فوتبال کشور هستند و صاحب نامند.

رضایی در خصوص رفتن جلالی به ارمنستان برای انتخاب بازیکن نیز گفت: ایشان از مدت ها قبل با مربی ارمنی دروازه بان های سایپا در این خصوص برنامه ریزی کرده اند و به هیچ عنوان از سوی باشگاه اعزام نشده اند و بایستی دلیل این کار را از خودشان سوال بپرسید.

مدیر عامل سایپا با تبریک به فرهاد پورغلامی برای حضور در تیم ملوان نیز با جمله ای عجیب گفت: برای پورغلامی شدیدا آرزوی موفقیت می کنم!

 رضایی در خصوص حضور در البرز برای لیگ پانزدهم نیز گفت: ما تصمیم خود را گرفته ایم و به احتمال هزار درصد از استان البرز خواهیم رفت.

نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج