۲۲۳۳۵
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۵
۶۹۱۷ 
مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: حضرت فاطمه (س) سرور زنان جهان است.
 خبرگزاری فارس:  مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: حضرت فاطمه (س) سرور زنان جهان است.
 
عبدالرضا میرزائیان  اظهار کرد: حضرت فاطمه (س) در نزد مسلمانان دارای برترین و والا مقام‌ترین بانوی جهان در تمام قرون و اعصار است. این عقیده بر گرفته از مضامین احادیث نبوی است.

میرزائیان ادامه داد: رسول اکرم (ص) می‌فرمایند: «فاطمه سرور زنان جهان است».

وی تصریح کرد: فاطمه (ع) برترین بانوی جهانیان است و در بین زنان از هر لحاظ، کسی دارای مقامی والاتر از او نیست، پس شناخت سراسر زندگانی و تمامی لحظات حیات او، از ارزش بسیاری برخوردار است.

میرزائیان خاطر نشان کرد: آدمی با دقت و تامل در چگونگی زندگی حضرت فاطمه (س) می‌تواند به عالی‌ترین رتبه‌های روحانی دست پیدا کند.وی تاکید کرد: از سوی دیگر با مراجعه به قرآن کریم درمی‌یابیم که آیات متعددی در بیان شان و مقام ایشان نازل شده است.

میرزائیان افزود: فاطمه، در لغت به معنی بریده شده و جدا شده می‌باشد و علت این نام‌گذاری طبق احادیث نبوی، آن است که پیروان فاطمه (س) به سبب او از آتش دوزخ برکنارند.

میرزائیان افزود: زهرا به معنای درخشنده است، هنگامی که فاطمه در خانه پدر حضور داشت غم‌خوار پدر و در خانه شوهر نیز بانویی کامل بود.

مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: با این همه ویژگی و بزرگی حضرت فاطمه (س) می‌توانیم از شیوه زندگی کردن ایشان درس بگیریم و جامعه و نسل‌های آینده را بر این اساس تربیت کنیم و شاهد جامعه‌ای با ایمان، پویا و موفق باشیم.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج