۲۳۰۱۱
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۲
۱۹۲۸۳ 
شاید شما هم از خودتان بپرسید که به جز گل، شمع، ظرف، لباس و .... چه گزینه های دیگری وجود دارند که هم بتوانند مادر را خوشحال کنند و هم به او نشان بدهند که این هدیه از سر رفع تکلیف یا آسان طلبی تهیه نشده بلکه راجع به آن فکر شده است.
 
 


برترین ها: شاید شما هم از خودتان بپرسید که به جز گل، شمع، ظرف، لباس و .... چه گزینه های دیگری وجود دارند که هم بتوانند مادر را خوشحال کنند و هم به او نشان بدهند که این هدیه از سر رفع تکلیف یا آسان طلبی تهیه نشده بلکه راجع به آن فکر شده است. بد نیست امسال کلیشه ها را بشکنیم و چیزی را بخریم که به او ثابت کند که دوستش داریم و برای خریدن هدیه نوآوری و انرژی به خرج داده ایم. برترین ها برای شما چند پیشنهاد دارد:

1. گیاهان قابل کاشت چرا برای خریدن گل هایی هزینه کنیم که بعد از چند روز پژمرده می شوند و ناچار باید دور انداخته شوند؟ می توانیم بوته های گلی را بخریم که تا سال ها سرسبز می مانند و گل می دهند، یا بوته های گوجه فرنگی که همه تابستان میوه می دهند و دیدن میوه های قرمز آنها لبخند را بر لب مادر می نشاند. حتی اگر مادر باغبان خوبی نیست، می توانیم مراقبت از این بوته ها را هم به عنوان قسمتی از هدیه خود در نظر بگیریم، به هرحال وقت گرانبها ترین هدیه ای است که می توانیم به دیگران بدهیم.

2. غذاهای خانگی خوشمزهدرست است که آشپزی مادر حرف ندارد، اما حتی او هم از غذاهای خانگی آماده لذت خوهد برد. می توانید بهترین غذاهای قابل فریز را تهیه کنید و آنها را در ظرف های کوچک فریز کنید. با این کار هر بار موقع صرف غذاها به یاد شما خواهد افتاد.

3. تاج مادر شما مسلماً یک پرنسس است پس چرا با او مثل پرنسس ها رفتار نکنید؟ هرخانمی باید لااقل یک تاج موی زیبا در کمد لباس هایش داشته باشد.

4. آلبوم عکس دیجیتال یک آلبوم عکس دیجیتال یا چیزی مثل آی پاد می تواند هدیه ای دوست داشتنی و تازه برای مادر شما باشد. عکس های موردعلاقه او را اسکن و در دستگاه ذخیره کنید. اگر امکانات دستگاه اجازه می دهد آهنگ های موردعلاقه او را هم ذخیره کنید.

5. گردنبند دردار برای مادرتان گردنبندی بخرید و عکس مادرش را داخل آن بگذارید. به هرحال او هم فرزند مادرش است، حتی در روز مادر.

6. پیشبندهای آشپزخانه با طرح های خلاقانه اگر مادر شما هم آشپزی را دوست دارد و زمان زیادی را در آشپزخانه می گذراند، احتمالاً لکه های غذا پیشبندش را پوشانده اند . می توانید پارچه سفیدی بخرید و نوشته های دلخواه خود را روی آن بنویسید، بعد با آن برای مادرتان یک پیشبند نو بدوزید!

7. کتاب آشپزی شاید کتاب آشپزی در نگاه اول ایده چنان خلاقانه ای به نظر نرسد، اما طریقه نشان دادن آن می تواند باشد. اگر مادرتان آشپزی را دوست ندارد، بگویید این کتاب را برای پدر خریده ام تا آشپزی را یاد بگیرد . اگر مادرتان آشپزی را دوست دارد، بگویید این کتاب را برای پدر خریده ام تا بتواند یک شام رومانتیک تهیه کند. به هرحال بد نیست گاهی پدر از مبل و روزنامه و تلویزیون دل بکند و سری به آشپزخانه بزند!

انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:21 - 1391/02/17
خیلی مزخرف بودمثلامن برای مامانم که 50 سال سن داره تاج یا بقیه روبخرم خوب خنده دارنیست .این هدایابرای مامان های ی تاسن 30 می خوره نه مامانهای سن بالا
پاسخ ها
شهرزاد
UNITED STATES
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۸
آقا یا خانوم عزیز حتما تیتر رو خوندین. نوشته ایده های نوآورانه. حالا شما اگه دوست دارین هدیه های کلیشه ای بخرین خوب بخرین ولی به نظر من ایده های جالبی بود.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:25 - 1391/02/17
روز مادر را بهانه ای برای تشکر از مامانامون ندونیم هر روز میشه دستشون رو بوسید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:41 - 1391/02/17
فكر كن بريم برا مامانامون تاج بخريم!!
احتمالاً يا تاج رو روى سرمون خورد ميكنه يا اينكه صاف برمون ميداره ميبره پيش روانپزشك!!!
پاسخ ها
دریا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۹
اره فکرشو بکن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:37 - 1391/02/17
پیشاپیش روز مادر برهمه مادران عزیز مبارک . مخصوصاً مادر خوب خودم . من که عاشق مادرم هستم امسال کادوشم از چند روز قبل خریدم امیدوارم خوشش بیاد . هرچند اگر دنیا هم کادو بدیم در برابر زحمت ها و محبت های مادرا کمه .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:20 - 1391/02/20
راست میگه اخه تاج بابا اینچه فازیه خیلی زشته فکر کن تاج ههههههههههههههههههههههه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:21 - 1391/02/20
راست میگه اخه تاج بابا اینچه فازیه خیلی زشته فکر کن تاج ههههههههههههههههههههههه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:11 - 1391/02/20
حالا تاج به کنار.فکر کن واسه مامانت ای پد بگیری.این دیگه از همه مسخره تره. خیلی مزخرفه همشون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:59 - 1391/02/21
ایده غذای اماده اونم تو فریزر جالب نیست.اخه اون غذا دیگه ویتامین نداره عزیزم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:42 - 1391/02/24
خیلی فکر کردی نه ایده هات مسخره بودن خیلی مسخره بودن خیلی خیلی مسخره بودن
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج