از کجا بفهمم باردارم؟
۲۴۴۶۰
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
۳۹۵۳۰۸ 
هیچ چیز مثل این موضوع قلب زنی را که برای بارداری تلاش می‌کند، به تپش نمی‌اندازد. آیا من باردارم؟ و فکر می‌کنید چند روز دیر شدن عادت ماهانه دلیلی برای بارداری است؟ اینطور نیست. برای اینکه واقعا بدانید باردار هستید یا نه نشانه‌های بیشتری از تعویق عادت ماهانه وجود دارد.
مجله شهرزاد: هیچ چیز مثل این موضوع قلب زنی را که برای بارداری تلاش می‌کند، به تپش نمی‌اندازد. آیا من باردارم؟ و فکر می‌کنید چند روز دیر شدن عادت ماهانه دلیلی برای بارداری است؟ اینطور نیست. برای اینکه واقعا بدانید باردار هستید یا نه نشانه‌های بیشتری از تعویق عادت ماهانه وجود دارد. بعضی وقت‌ها ممکن است عادت ماهانه شما به دلایل دیگری عقب افتاده باشد.
 
از کجا بفهمم باردارم؟

ده نکته از شایع‌ترین علل تاخیر در عادت ماهانه

۱- استرس. استرس می‌تواند بر خیلی از مسائل زندگی تاثیر بگذارد از جمله عادت ماهانه. گاهی استرس بیش از حد باعث کاهش مقدار هورمون مسئول تخمک‌گذاری می‌شود و به این ترتیب عادت ماهانه به تاخیر می‌افتد.

۲- بیماری. یک بیماری کوتاه و ناگهانی یا حتی طولانی مدت می‌تواند بر زمان عادت ماهانه تاثیر بگذارد.

۳- تغییر در ساعات بدن. تغییر در برنامه‌های کاری مثل تغییر شیفت کاری از روز به شب یا برعکس، ساعات بدن را تغییر می‌دهد و موجب تاخیر عادت ماهانه می‌شود.

۴- تغییر در داروهای کنترل بارداری. گاهی تغییر در داروهای بارداری باعث تاخیر در عادت ماهانه می‌شود.

۵- اضافه وزن. داشتن وزن زیاد می‌تواند از طریق هورمونی چرخه‌های ماهانه را تغییر دهد یا حتی متوقف کند. بسیاری از زنان بعد از کم کردن وزن، دوباره به چرخه باروری و  مرتب بازمی‌گردند.

۶- کمبود وزن. اگر بدن شما به اندازه کافی چربی نداشته باشد عادت‌های ماهانه منظمی نخواهید داشت و گاهی اوقات همین موضوع می‌تواند شما را در آستانه توقف عادت ماهانه قرار دهد. به طور معمول با افزایش وزن می‌توان به برگشتن عادت‌های ماهانه کمک کرد. این علت در تاخیر عادت ماهانه اغلب در زنانی که به شدت بیرون از خانه کار می‌کنند یا ورزشکار حرفه‌ای هستند، رخ می‌دهد.

۷- محاسبه غلط. چرخه قاعدگی در هر خانمی متفاوت است. در حالی که کار‌شناسان معتقدند چرخه قاعدگی به طور متوسط ۲۸ روز است ولی درباره همه به این شکل نیست. گاهی اوقات فکر می‌کنید عادت ماهانه به تاخیر افتاده است در حالی که به سادگی دچار محاسبه غلط زمان عادت ماهانه شده‌اید.

۸- دوره پیش از یائسگی. دوره‌ای که خانم از سن باروری به سن غیر باروری می‌رود را دوره یائسگی می‌گویند. عادت‌های ماهانه در این دوران ممکن است زیاد‌تر یا کمتر شوند که البته این امر عادی نیست و اگر قصد بارداری ندارید بهتر است از یک روش جلوگیری مطمئن استفاده کنید چون تا مدتی هنوز احتمال باروری وجود دارد.

۹- یائسگی. زمانی است که شما به نقطه‌ای از زندگی می‌رسید که دیگر تخمک‌گذاری نمی‌کنید و یک رویداد طبیعی در زندگی است.

۱۰- بارداری. بالاخره! ممکن است تاخیر عادت ماهانه به دلیل باردار بودن شما باشد. یک تست ساده حاملگی مثل ادرار یا خون می‌تواند نشان دهد شما باردار هستید یا نه.

احساس درد در رحم

بسیاری از زنان در اوایل بارداری درد های رحمی را احساس می‌کنند و این می‌تواند برای برخی نسبتا نگران کننده باشد. شایع‌ترین علت احساس درد در واقع مربوط به رشد رحم است. این درد طبیعی است و باید در یک بارداری سالم مورد انتظار باشد. یک احساس سنگینی در ناحیه رحم به وجود می‌آید که اغلب زنان آن را به احساس شروع هر لحظه عادت ماهانه توصیف می‌کنند. اگر در ادامه این درد‌ها هر کدام از موارد زیر را مشاهده کردید فورا با پزشک خود تماس بگیرید.
 
از کجا بفهمم باردارم؟ 

الف- لکه بینی یا خونریزی
 
ب- درد یک طرفه
 
ج- درد در حال افزایش یا درد شدید
 
د- تهوع و استفراغ. تهوع صبحگاهی معمولا اولین علامت بارداری است که بیشتر زنان آن را تجربه می‌کنند و ممکن است به محض این‌که جواب تست بارداری مثبت بود، شروع شود.
 
تغییر بافت سینه‌ها

زمانی که برای اولین بار باردار می‌شوید تغییرات بافت سینه‌ها یکی از علائم مهم بارداری محسوب می‌شود. سینه‌ها در تغییر برای آماده‌سازی تغذیه کودک با شیر مادر هستند و برخی از شایع‌ترین تغییرات آن‌ها عبارتند از:

 الف-  درد در ناحیه سینه. این درد در 3 ماهه اول بارداری احساس می‌شود. برای برخی از زنان این درد یکی از نشانه‌های وقوع عادت ماهانه است. بنابراین ممکن است از نظر دور بماند.

ب-  تغییرات نوک سینه.‌‌ همان طور که بارداری پیشرفت می‌کند ممکن است نوک سینه‌ها بزرگ‌تر و تیره‌تر شود. همچنین امکان دارد جوش‌ها یا نواحی سفید رنگی روی هاله قهوه‌ای اطراف نوک سینه‌ها مشاهده شود. وجود همه این موارد طبیعی است.

ج- بزرگ‌تر شدن سینه‌ها. در اواخر 3 ماهه اول یا شروع 3 ماه دوم ممکن است مشاهده کنید که سینه‌ها شروع به رشد می‌کنند. این به این دلیل است که بافت‌های سینه برای تغذیه کودک آماده می‌شوند. در اواخر بارداری باید از یک لباس زیر مناسب استفاده کنید.

د-  بیرون آمدن آغوز. آغوز اولین شیری است که بدن می‌سازد. آغوز هر چیزی را که نوزاد برای شروع زندگی نیاز دارد برای او تامین می‌کند. در اواخر بارداری ممکن است برخی از زنان متوجه شوند که این مایع طلایی رنگ از سینه‌های‌شان خارج می‌شود یا در نوک سینه یک ماده سخت ببیند، هر دوی آن‌ها آغوز است.

ه- بدون تغییر در سینه. ممکن است شما یکی از زنانی باشید که فقط علائم خفیف در سینه یا هیچ علامتی نداشته باشید. نگران نباشید این ربطی به توانایی شما در داشتن یک بارداری موفق یا تغذیه نوزاد با شیر نخواهد داشت.
 
ادرار مکرر

ادرار مکرر می‌تواند یکی از علائم اولیه بارداری باشد. این علامت می‌تواند در اوایل بارداری شروع شود وتا 3 ماهه سوم ادامه پیدا کند. در هفته‌های اول بارداری ادرار اغلب به علت به کارگیری خون و مایعات اضافی در بارداری است که از طریق کلیه‌ها دفع می‌شود. همان‌طور که بارداری پیشرفت می‌کند نوزاد هم فشار بیشتری بر مثانه ایجاد می‌کند و باعث تکرر ادرار می‌شود. ادرار مکرر در بارداری به طور کلی نشان‌دهنده مشكل در مورد شما یا نوازد نیست. اگر چه ممکن است شما علائم زیر را تجربه کنید. اگر دچار عفونت دستگاه ادراری یا عفونت مثانه باشید:
 
از کجا بفهمم باردارم؟
 
الف-سوزش هنگام ادرار

ب- تب

ج- دردهای شکمی

د- کمر درد

ه-  ادرار کردن زیاد
 
هوس‌های عجیب

بسیاری از زنان در طول بارداری هوس‌های عجیب دارند. برخی مطالعات نشان می‌دهد بیشتر از ۶۸ درصد زنان در بخش‌هایی از بارداری ولع مصرف دارند. هوس‌ها می‌تواند چیزهای مختلف در افراد مختلف باشد. ما معمولا فکر می‌کنیم آنچه بدن ما هوس کرده همان چیزی است که ما برای سلامت به آن نیاز داریم. بعضی از هوس‌ها می‌توانند مضر باشند مثل مواد غیر غذایی و خطرناک، خاک رس، پودر رختشویی و....
 
تغییرات پوستی

فکر می‌کنید پوست‌تان بعد از این بارداری به شدت تغییر می‌کند؟ پاسخ این است: احتمالا بله. پوست هم به علت تغییرات هورمونی و هم تغییرات مکانیکی دچار دگرگونی می‌شود.

نشانه‌های کشش پوست. این نوع نشانه‌ها احتمالا از مورد بحث‌ترین تغییرات پوستی در طول بارداری هستند كه تقریبا هر زنی از آن‌ها می‌ترسد و درباره آن‌ها فکر می‌کند. این تغییرات پوستی معمولا در ۵۰ تا ۹۰ درصد همه زنان باردار در نیمه آخر بارداری ظاهر می‌شود. در حالی‌که اکثر این تغییرات روی قسمت پایین شکم خواهد بود ولی آن‌ها همچنین می‌توانند در ران‌ها، باسن، بازو‌ها و سینه‌ها نیز دیده شوند. این تغییرات اغلب به صورت فرورفتگی‌های کوچکی در پوست دیده می‌شوند. در زنانی که پوست‌شان روشن است رنگی مایل به صورتی دارند و در زنانی که پوست تیره دارند رنگ‌شان روشن‌تر از پوست اطراف‌شان است. آن‌ها جدایی کلاژن از پوست را منعکس می‌کنند در حالی که دردناک نیستند ولی ممکن است احساس سوزش یا خارش ایجاد کنند. درحالی‌که برخی از زنان سعی می‌کنند از کرم‌ها یا لوسیون‌ های خاص استفاده کنند. حقیقت این است که شما نمی‌توانید کار زیادی در مورد این تغییرات انجام دهید. عواملی وجود دارد که به بروز این تغییرات دامن می‌زند:
 
از کجا بفهمم باردارم؟

 الف- خانواده (اگر خواهر یا مادر شما دچار این علائم شده باشند)

ب- افزایش سدیم

ج- وضعیت تغذیه‌ای

د- قومیت و‌ نژاد

این تغییرات در ‌‌نهایت بعد از تولد نوزاد محو می‌شوند و به خطوط نقره‌ای رنگ تبدیل می‌شوند. در حالی که بیشتر زنان بعد از مادر شدن به این خطوط فکر نمی‌کنند، بعضی دیگر می‌خواهد آن‌ها را بردارند. امروزه تکنیک‌های جدید و جراحی‌های متعددی برای برداشتن این خطوط وجود دارد.

خط سیاه. خطی تیره رنگ است که به بالای رحم امتداد یافته است. معمولا در زنانی که برای اولین بار مادر شده‌اند حدود ماه سوم آشکار می‌شود. در زنانی که بیشتر از یک فرزند دارند و بارداری دوم یا سوم آن‌هاست، معمولا زود‌تر دیده می‌شود. هر چند همه زنان وجود این خط را تجربه نمی‌کنند ولی در باورهای خرافی اعتقاد بر این است که نوزاد پسر در راه است.

جوش و آکنه. در واقع زنان درمی‌یابند هورمون‌های بارداری جوش‌های آن‌ها را دوباره زنده می‌کند و پوست آن‌ها چرب و مستعد جوش زدن است. اینجاست که باید از راه‌حل‌های دوران دبیرستان استفاده كرد. در واقع باید اطمینان داشته باشید که مقدار زیادی آب می‌نوشید، صورت‌تان را به اندازه کافی می‌شویید و از کارهایی که باعث بروز جوش می‌شود، پرهیز می‌کنید.
 
خستگی

خستگی در دوران بارداری چیزی است که در بسیاری از زنان تا پایان 3 ماهه آخر مورد انتظار است ولی به طور دقیق‌تر خستگی می‌تواند یک علامت اولیه در بارداری باشد. یکی از بزرگ‌ترین شکایت‌ها در دوره 3 ماهه اول این است که خستگی در شما چگونه می‌تواند باشد؟ خستگی بارداری صرفا احساس کسل بودن هنگام بیدار شدن از خواب نیست. برخی از زنان احساس می‌کنند در تمام اوقات خواب‌آلود هستند و این چیزی است که زندگی را مختل می‌کند. خبر خوب این‌که فقط در 3 ماهه اول باید فشار این علامت بارداری را تحمل کرد. خستگی بارداری می‌تواند از حدود‌‌ همان وقتی که جواب تست مثبت شد، شروع شود و تا آغاز 3 ماهه دوم برطرف شود در حالی که اکثر قریب به اتفاق زنان باردار دوباره این خستگی را در 3 ماهه آخر احساس خواهند کرد که معمولا به شدت اوایل بارداری نیست. راه‌هایی وجود دارد که با انجام آن‌ها می‌توانید تاحدودی با خستگی و خواب آلودگی مبارزه کنید:

 الف- هر وقت توانستید چرت کوتاهی بزنید ولی خیلی طولانی نباشد.

ب- هر شب در زمان مشابهی به رختخواب بروید.

ج- هر روز در زمان مشخصی از خواب بلند شوید.

د- همیشه ورزش کنید، البته نه بعد از شام.

ه- از نوشیدنی‌های کافئین‌دار اجتناب کنید.

و- مواد غذایی و آبرسانی به بدن‌تان را بررسی کنید.

ز- از نظر کم خونی آزمایش شوید.
انتشار یافته: 212
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
18:28 - 1391/03/18
- تغییر در داروهای کنترل بارداری. گاهی تغییر در داروهای بارداری باعث تاخیر در عادت ماهانه می‌شود.
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1391/11/29
سلام
من بیش از یک سال بود که برای بارداری اقدام کرده بودم اما خبری نشد تا اینکه دکترم گفت برو عکس رنگی بگیر از رحم. به خانمهایی که نمیدونن عکس رنگی چیه توصیه میکنم برن عکس بندازن چون تو اون عکس مایعی رو در رحم شما میر یزن که باعث میشه لوله های رحمی باز بشه و من بعد از اون من به فاصله یک ماه باردار شدم در حالی که اصلا باورم نمیشد.
الانم خیلی خوشحالم انشاالله قسمت همتون بشه نمیدونین چه حس خوبیه!
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1391/12/07
سلام.عکس رنگی همراه با درده من خیلی می ترسم دکترم گفته باید عکس رنگی بگیرم
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1392/02/25
سلام اینطور که معلومه بیش از یک ساله کسی اینجا نظرنداد چرررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااهیچ کس بخه سوال هیچ کس جواب نمیده
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1392/02/27
سلام.من یک هفته است که برای بارداری اقدام کردم استرس دارم میخوام بدونم ایاباردارم
پاسخ ها
s
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۶
سلام عزیزم منم 1هفته ای میشه اقدام کردم خیلی استرس دارم انشالله که خوبه
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۳
عزیزم خیلی عجله داری.من الان 6 ماهه دقیقا در زمان تخمک گذاری اقدام می کنم و خبری نیست.
مارال
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۶
منم ده ماه ازدواج کردم باردار نشدم از اول جلو باردار گیری نکردم درد شکم دارم این ما خیلی دوست دارم
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1392/02/29
من یکسال و نیمه برای بارداری اقدام کردم و هرماه هم دارو خوردم یک بار هم iiui منفی داشتم این ماه هم عکس رنگی گرفتم ، امیدوارم منم حامله بشم ، برام دعا کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۴
انشاءالله به زودي زود مامان ميشي براي منم دعا کن که مامان بشم
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۶
سلام من حدودیک هفته که عقب انداختم ولی
Iran, Islamic Republic of
00:50 - 1392/02/30
منم هشت ماهه اقدام كردم ولي خبري نشده اما هنوز اميد دارم
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1392/03/06
سلام من 4 روز پیش لک دیدم فردا هم زمان پریودیمه.به نطرتون باردارم؟یه کم هم درد مشابهه درد پریودی دارم .
به نظرتون باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1392/03/25
سلام منم خیلی دوست دارم مادر بشم برام دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1392/04/20
سلام
مامانای مهربون منم تازه عکس رنگی دادم تو همین ماه روز 8پریودی رفتم الان دو هفته میگذره درد تو رحمم احساس میکنم .یعنی میشه مامان بشم من 6ساله که ازدواج کردم
Iran, Islamic Republic of
00:50 - 1392/07/08
سلام میخواستم از مامانای مهربون بپرسم بارداری از هفته چندم معلوم میکنه؟چون بهم گفتن قبل از هفته پنجم نشون نمیده؟من 4 روز که عقب انداختم ولی سرگیجه و بی جونی و حالت افسردگی دارم تا حالت تهوع،ممنون میشم در این زمینه بیشتر مطلعم کنید.
پاسخ ها
پری
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۰
salam solmaz jan manam hamin aleme shoma ro daram.4rozam hast ke peryodam aghab oftade.shoma bardar bodi?
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1392/07/29
از مطالب مفیدتون واقعا ممنونم . یه ماهه عقب انداختم . تست بارداریم منفی بود . البته این یک ماهو مسافرت بودم با تغییر شدید آب و هوایی و استرس هم داشتم .
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1392/08/16
منم خيلي دوست دارم مامان بشم دعا كنيد بشم يه هفته هست اقدام كرديم دعا كن خيييييييييلي دوست دارم مامان بشم
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1392/09/23
سلام . من 26 سالمه و تقریبا 8 ماه که ازدواج کردم . الانم 20 روزه از پریو گذشته آزمایش خونمم منفی بوده . خودم خیلی دوست دارم باردار بشم و لی همسرم خیلی راضی نیست . چیکار کنم .
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1392/10/03
سلام همسرم 9دي وقت پريودش ولي ديشب ازش يكمي خون اومده ولي پريود نشده زير شكمش درد داشت ادرارش هم باسوزش بود الان چيكاركنه يعني همسرم بارداره توروخداجواب بدين
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
نه ممکن نیس
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1392/11/04
سلام٠من يك دختر ٧ ساله دارم واين چند سال من طبيعي جلوگيري ميكنم ولي الان چند روزه پريودم عقب افتاده و وقتي دستشويي ادرار دارم با درد رحم بدجوري مواجه ميشم و ادرارم هم زرد ،زرد هستش موندم كه من حامله هستم يا عفونت شديد دارم ؟ ممنون ميشم اگه به سوالم جواب بديد.
Germany
12:26 - 1392/12/06
سلام من شکم درد مثل پریود دارم اونم هر گاهی و سمت چپ شکمم کمی بزرگ تر شده سینم موقع دست زدن خیلی درد میکنه و زیر چشم تیره تر شده از علایم حاملگی هست
پاسخ ها
شیوا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۱
س منم علایم تو دارم برام دعا کنید باردار باشم عاشق بچه هستم خداکنه همه اونایی که بچه دوست دارن ی فرشته کوچولو تو بغلشون باش
Germany
12:40 - 1392/12/06
پس جواب من چی شد اگه میشه زود جواب بدین خیلی استرس دارم
Australia
00:13 - 1393/02/10
سلام من همه علایم بارداری رو دارم. سیکلم در ماههای گذشته 27 روزه یا 31 روزه بوده الان توی 29 روزم تا کی باید منتظر بمونم بعد آز بدم؟
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1393/02/14
سلام منم علائم حاملگي رو دارم امروز لکه ديدم ميشه که منم حامله باشم برام دعا کنيد
United States
15:07 - 1393/02/15
من شوهرم واریکوسل داره وعمل نکرده الان 2 ماه جلوگیری نکردم وخبری نشده کسی هست با واریکوسل شدید شوهرش حامله شده باشه ؟خیلی خیلی نگرانم خواهشا 1 جوابه منو بده
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1393/02/25
منم مامان بشم
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1393/04/06
منم دوست دارم حامله بشم
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1393/04/08
منم یه هفته ای میشه که هم سینه هام درد میکنه هم حالت تحوع دارم هم احساس خستگی میکنم.یعنی این علایم حامتگی هستش
Iran, Islamic Republic of
02:02 - 1393/05/04
سلام من یک وسال ونیم هستش که ازدواج کردم وجلوگیری طبیعی میکردم الان ۳ماه هستش که اقدام به بارداری کردمه ولی نتیجه ای نگرفتمه منم دوست دارم مامانشم
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1393/05/04
سلام یاس عزیز ایشالله که بزودی نتیجه میگیری ایشالله همگی باردار بشییییید
منم سه ساله ازدواج کردم دو سه هفته اس اقدام کردم ولی بیتابم که ببینم باردارم یا نه
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1393/05/13
پاسخ به الهام

واریکوسل یک بیماریه که تقریبا 70 درصد مردا دارن و اگه قرار باشه واریکوسل باعث عدم بارداری بشه نسل بشر خیلی کم میشد.

ضمن اینکه داداش بنده واریکوسل شدید داشت دکترا گفتن بچه دار نمیشه اگر هم بشه دختر میشه ولی شکر خدا پارسال زنش یه پسر خوشکل زایید.
تا معلوم بشه هنوز دکترا خیلی چیزا رو نمی دونن.
Iran, Islamic Republic of
19:18 - 1393/05/28
سلام من بد از یه هفته تاخیر با درد خیلی شدید پریود شدم ولی متفاوت از ماههای قبل بوده. یعنی با وجود مصرف قرص کلرفین بازم باردار نشدم..........لطفا یکی بهم جواب بده
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1393/06/08
سلام بیشتر علایم که خوندم رودارم خیلی استرس دارم کاش خدا یه نی نی بهم بده کمکم کنید نمیدانم از کجا جوابتون رو بگیرم
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1393/07/07
سلام من 2 سال اقدام به بارداری کردم . و 23 سال سن درم و شوهرم مشکل غلظت اسپرم داره و 2 بار iuiشدم ولی جواب نگرفتیم ... و الان 3 ماه پریودیم 4 هر ماه بود و شوهرم دارو مصرف میکنه تا ابن ماه که امروز هفتمه هنوز پری نشدم و رو بازوهام جوش زده خیلی زیاد ولی هیچ علائمی ندارم بنظرتون من باردار شدم؟!
Iran, Islamic Republic of
08:05 - 1393/08/07
سلام بچه ها من سه پسر تو شگم دارم ىعنى منظورم سه قلوى برام دعا کنىد تا به سلامتى به دنىا بىان انشالله روزى خودتون باشه
پاسخ ها
نازنین
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۷
انشااللله که سالم و سلامت و بدون درد به دنیا بیان گلم
Iran, Islamic Republic of
09:29 - 1393/08/27
سلام دوستان عزیز,من تازه بیست ساله شدم,آیا برای بارداری زوده یانه؟خواهشاجواب بدین,م
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1393/09/06
منو همسرم الان ۲۴ ساعت متوجه شدیم که خدا بهمون فرزند داده و من خیلی خوشحالم که دارم مامان میشم
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1393/09/07
سلام، منم 2ماه هست اقدام کردم ولی خبری نیست. تو را خدا برام دعا کنین مامان بشم
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1393/09/27
من 3ماه هست که اقدام به بارداری کردم وخبری نیست خیلی استرس دارم 10روز دیگه تاریخ پری هست نمیدونم باردارم یانه دکترم کفته احتمال زیاد این ماه باردار میشم واسم دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
19:27 - 1393/10/04
سلام من بعد از ماه رمضان خيلي حالت تهوع داشتم ولي چون قرص ميخوردم پريوديم سر موقع بود بيبي چك هم گرفتم منفي بود الان شكمم خيلي بزرگ شده ممكنه باردار باشم؟
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1393/10/08
سلام من 5روز میشه که باردار شدم
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1393/11/12
سلام،منم بیست روزه پری م عقب افتاده،آزمایش خون دادم منفی بود بنظرتون من حامله ام؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1393/12/17
سلام من هم خیلی دوست دارم مادر شم دعا کنید به من مرسی
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1393/12/29
ایا باردار نباشم هم میشه برای استرس درس خواندن تهوه صبحگاهی داشته باشم برای گاهی اوقات
Iran, Islamic Republic of
03:39 - 1394/01/03
سلام مندوسال ونیم ازدواج کردم ویک سال اقدام به بارداری وای نشده برام دعا کنید!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1394/01/21
سلام لطفاجوابمو بدین ممنون میشم

ایا ازمایش ادراروخون علایمی ازبارداری رونشون میده؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1394/01/28
سلام من3ساله ازدواج کردم تازه اقدام به بارداری کردیم تورو خدا برام دعاکنیدمنم مامان بشم خیلی تنهام
Iran, Islamic Republic of
10:30 - 1394/02/03
سلام من 3 ساله که ازدواج کردم 1 ساله قصد بارداری دارم ولی نشد تو رو خدا برام دعا کنید خیلی زندگیم یکنواخت شده
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1394/02/09
سلام.من 8عید پرید بودم تا13.بداز پریدم با نامزدم نزدیکی داشتیم من اصلاً در این رابطه ها چیزی نمیدونم بدون هیچ جلو گیری هنوز عادت نشدم ....خیلی استرس دارم سنم کم است واقعا نمی دونم .تورا خدا هر کی میدونه کمکم کنه ؟ یعنی من بار دارم .الا اطراف شکمم چن روزه ک درد میکنه کم کمردردم دارم یه کم
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1394/02/10
ی تست بارداری خون بده
United States
04:13 - 1394/02/20
سلام,من پری هام منظمه ۲۸روزه است,۶ساله ازدواج کردم,برای اولین بار اقدام کردم اما دقیقا تو روزای تخمک گذاری,چون خیلی عجولم از دادم یعنی ده روز مونده به پری بعدد که منفی بود الان چند روز دیگه باید منتظر باشم که پری میشم یا نه,سوالم اینه که با همه اینااحتمال داره این ماه باردار شم؟راستش خیلی نی نی می خوام و صبرمم کمه,حوصله دوا و درمونم ندارم,ایشالله همتونم بزودی مامان بشین
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1394/04/06
سلام من دوهفته س از وقتم گذشته،از راه طبیعی پیشگیری میکردیم و تصمیم نداشتیم به بچه دار شدن.احتمال بارداریم وجود داره؟
Iran, Islamic Republic of
17:26 - 1394/05/18
سلام دعا کنید منم زود مامان بشم
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1394/06/18
سلام من دوساله ونیمه ازدواج کردم الان دوسه ماهه جلوگیری ندارم ولی هنوز حامله نشدم سه روزدیگه وقت دارم تا پریودی ولی چندتا از علائم بارداری مثل خستگی کم اوردن نفس وکمردرد دارم ایا احتمال بارداری هست؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1394/06/22
س. بچه ها من 12 روزه که پریودیم عقب افتاده بعد از هفت روز تست دادم مثبت نشون داد اما روز 10 منفی به نظرتون من حاملم یا ن جواب بدین توروخدا
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1394/07/21
آیا من باردارم تورا به خدا برام دعا کنین
Bahrain
01:50 - 1394/08/02
منم یه سال ازدواج کردم اول جلو گیر طبیعی میگردم دوهفته ای میشه اقدام به بارداری کردم پایین شکم خیلی درد میکند و تنگی نفس هم یکم دارم خیلی دوست دارم مادر بشم یعنی باردار هستم واسم دعا کنید لطفا
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1394/08/15
سلام من ماه گذشته فکرمی کردم حامله ام چون بیست وهشت روزنشدم رفتم دکترم گفت حامله نیستی الان این ماه هم نه روزنشدم برای دعا کنید بچه دارشوم
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1394/08/17
من امروز باید پریود میشوم ولی نشدم دوس داشتم برم رژیم بچم پسر بشه ولی انگار حامله بی بی چک گرفتم میترسم استفاده کنم برام دعاکنید اگه حامله بودم بچم پسربشه
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1394/08/19
سلام. من دو سال ازدواج کردم. اقدام به بار داری نکردم. اولین بار اقدام کردیم. 4 روز تاخیر در عادت ماهیانه دارم. درد ناحیه رحم و تکرر ادرار دارم . تست میزنم منفی هست. چیکار کنم؟
Iran, Islamic Republic of
08:43 - 1394/08/25
منم حالت خستگی ودرد. زیرشکم دردارم مخصوصا وقتی بلند میشم دوماه جلوگیری ندارم زیر نظر دکتربودم دوسال براپسر برام دعاکنین
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1394/08/25
سلام عزیزان من سه سال هست قصد بارداری دارم ولی خبری نبود این ماه از پریودم دو روزه گذشته زیر شکمم هم درد میکنه یعنی احتمال داره حامله باشم برام دعا کنید خیلی دوس دارم مامان بشم مرسی
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1394/08/26
با سلام.میخواستم بدونم بعد از نزدیکی چطوری منی داخل واژن را خالی کرده پ طهارت کنم
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1394/08/30
سلام من هشت روز از کاشت جنینم میگذره ولی هیچ علایم بارداری ندارم.دعاکنید منم مامان بشم.خیییییییییییلی دوس دارم.ده ساله ازدواج کردم ولی هنوز مامان نشدم دعام کنید تورو خدا
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1394/09/13
سلام چرا نظر منو ثبت نمیکنین خواهشمندیم ثبت کنین تو کتیبه برترین ها
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1394/09/13
سلام من هشت ماهه عروسی کردم الان یک هفته اس فهمیدم مامان شدم خیلی خوشحال شدم عاشق بچه ام ...توروخدا دعا کنید نی نی ام سالم باشه از الان جونمم براش میدم ....
Iran, Islamic Republic of
00:56 - 1394/09/17
سلام من 1 ماهمه تازه باردار شدم .خیلی خوابم میاد ب ماهی علاقه زیادی دارم و کمرم درد میکنه دستام خشک میشن پاهامم خیلی سرد میشن .یعنی میشه قبل سونو بدونم جنسیتشو؟ ؟؟؟ لطفا ج بدین .ممنون از سایت عالی و بی نظیرتون
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1394/09/17
یعنی کسی نیس ج بده چرا اینجا فعال نیس! !!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1394/09/24
سلام .من دوماه هست ازدواج کردم این ماه اقدام کردم برای حاملگی 4 روز دیگه به زمان پری مانده چطوری بفهم حامله هستم یا نه
United States
03:10 - 1394/09/25
سلام 7 ماه قصد بارداری دارم ولی نشدم نزدیک پریودیمه ولی احساس نمیکنم که میخوام پریود شم سینه ها مم درد میکنه از کجا بفهمم باردارم
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1394/09/26
انشاالله خدا به همتون نی نی نازوخوشگل بده
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1394/10/03
من سه روزه که از پریودیم گذشته سینه هامم ردر میکنه یعنی ممکنه باردار شده باشم دوسال از ازدواجم میگذره
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1394/10/05
سلام من سیزده روز از پریودیم میگذره امروز تست دادم مثبت بود الان مثانه ام درد داره وعفونت شدید دارم.دوبار سقط هم داشتم لطفا کمک کنیدچکارکن.لطفا ج را به این ایمیل بفرستید خواهشن ایمیل بردارمه
Sweden
04:22 - 1394/10/20
سلام منم دوهفته است كه اقدام كردم برام دعا كنيد من و همسرم عاشق بچه اينم
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1394/10/22
با سلام خسته نباشید من چندتا سوال داشتم
یک ماه اقدام به حاملگی کردم آخرین دوره قاعدگیم برج۹بود یک هفته از شروع قاعدگیم میگذره دو بار تست انجام دادم خط tکمرنگ بود بعد یک هفته فقط 3 روز لخته خونی جزعی داشتم که شبیه به دوره قاعدگیم میخواستم بدونم الان من باردار هستم تا حالا دوره قاعدگیم اصلا عقب نیوفتاده ؟
لطفا ک جواب منو بدین خیلی خیلی نگرانم
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1394/10/24
من ماه قبل ۲۵ ابان پری شدم و سیکلام همش منظم ۲۸ روزه میباشد یعنی باید ۲۲پری میشدم الان دوروزه عقب انداختم درد های زیر شکمی دارم خصوصا سمت چپ یعنی باردارم
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1394/10/27
من ۲هفتس به بارداری اقدام کردم چه جوری بفهمم باردارم لطفا جوابموبدین
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1394/11/02
ازته دلم برا همتون ارزو میکنم نی نی های خوشگل بیارید خودم دارم برا نی نی دومم اقدام میکنم دعا کنید نی نیم سالم باشه
Iran, Islamic Republic of
20:47 - 1394/11/08
چگونه بفهمم باردارم سک ماهه نزدیکی دارم
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1394/11/16
سلام برام دعاکنید بچه ام پسر باشه
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1394/11/23
دعا کنیین حامله شم تروخدا
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1394/11/24
من سه سال ازدواجکردم اصلا جلوگیری نداشتم رفتم یزد بهم داروداد به طور طبیعی هم پریود نمیشم الان با داری پریود میشم حدود ده روز دیگه باید امپول منوگان بزنم تو رو خدا واسم دعا کنین باردار بشم خیلی غصه میخورم.انشاا... به حق فاطمه زهرا هر کی بچه میخواد خدا بهش بده به من بده
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1394/11/24
سلام
خسته نباشید
من دوره های پریودی تقریبا نامنظمی داشتم بین 22 تا سی روز پریود میشدم.دوماه متوالی قرص سیپروترون کمپاند میخوردم و پریودیهام 22 روزه شده بود.چندماهی میشه که برای بارداری اقدام کردم ولی خب نزدیکی منظمی نداشتیم ولی این ماه هردوروز یکبار نزدیکی داشتیم.روز 22 سیکلم پرید نشدم و سه روز بعدش بی بی گذاشتم منفی شد هفت روز بعدشم ازمایش دادم و بازم منفی شد روز سیم سیکلم یه لکه دیدم و بعد ازاون دیگه هیچی ندیدم. چهارروز بعدش بازم از دادم و منفی شد بتا صفر بود.من خیلی وقت نیست که هم سونو رفتم و گفت رحم هیچ مشکلی نداره و حتی کیست هم نداشتم.و حتی ازمایش هورمون هم دادم که بازهم مشکلی نبود.یعنی ممکنه حامله باشم و ازمایش نشون نده؟ چند روز دیگه بگذره بی بی بذارم تا جواب قطعی بده؟الان با احتساب 30 روزه بودن پریدیم هشت روز گذشته
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1394/11/27
من یه هفته پریود عقب افتاده بود بی بی چک استفاده کردم دیر نشون داد ولی مثبت بود ازمایش بیتا منفی الان لک دیدم نمیدونم بچه خیلی دلم میخاد دعا کنید واسم
Iran, Islamic Republic of
02:15 - 1394/12/03
سلام امیدوارم همه صاحب نی نی بشن حتی خودم
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1394/12/11
من تازه بچم روسقط کردم پنج ماهه بودبچم مشکل ژنتیکی داشت دخترم سه سالشه خداروشکر سالمه ولی پسرم مشکل ژنتیکی روتوسونگرافیش تشخیص دادن گفتن سقط بشه بهتره خانوما به تشخیص دکترها احترام بذارین خواهشن
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1394/12/21
من ۱۵روزجلوگیری رو ول کردم بچه اولم رو بار اول حامله شدم وپسر حالا علائم حاملگی وکمی دارم دوست داشتم بچه دومم دختر باشه الان میشه باتغذیه فرزندم رودختر کنم
Iran, Islamic Republic of
03:43 - 1394/12/22
سلام من بعداز پر بودیم اقدام به بارداری کردم اما الان یک هفته مونده دوباره پریود بشم وپریودیم هم منظمه که کمر درد دارم و هرلحظه احساس میکنم دارم پریود میشم چطوری باید بدانم باردار هستم لطفا سریع جواب بدید.
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1394/12/25
من دو ماه هست كه اقدام مى كنم براى بادارى دقيقا روزهاى تخمك گذارى ولى تست بادارى منفى بود بعد درد شكم زياد نمى دونم چه كار كنم أيا من بادارم
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1395/01/10
سلام؛من چهار ساله ازدواج کردم؛پریودهام 28 روزه بود چند روزی هست اقدام به بارداری کردیم ؛ولی فقط یکبار؛یعنی با یکبار میشه حامله بشم؟سه روز قبل از تخمک گذاری بود؛
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1395/01/15
سلام بچه ها من الان پنج ماهمه پسر دارم امروز رفته بودم براش لباس بخرم انقد شیطونه هنش تکون میخوره .از خدا ب خاطر این میوه روزی هزار بار شکر میکنم .منم عاشق بچع بودم .انشاا.. همتون مامانی بشین
Iran, Islamic Republic of
04:17 - 1395/01/17
سلام من ١٣ ساله ازدواج كردم از لقاح و ... هر چیزی که فکرش و بکنید انجام دادم ولی خدا هنوز من و لایق مادر بودن ندونسته الان ۵۰ روزه که از موعدم عقب انداختم ولی هیچ حسی ندارم .. در اصل حتی ذوق آزمایش ندارم از همه ی دوستان خوبم التماس دعا دارم برام دعا کنید تا مادر شده باشم و دلم شاد شه ممنون از همتون
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1395/01/20
من یک هفته مونده پریود بشم ولی تمام علائم بارداری دارم ازکجا بایدبفهم باردارم
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1395/01/28
برای منم دعا کنید که بار دارشم لصفا 5 ساله که ازدواج کردم
Iran, Islamic Republic of
02:22 - 1395/01/31
من چند ماهه اقدام به بارداری کردم هر ماه ناانید میشم دلم نی نی می خواد برام دعا کنین.
Iran, Islamic Republic of
02:22 - 1395/01/31
من چند ماهه اقدام به بارداری کردم هر ماه ناانید میشم دلم نی نی می خواد برام دعا کنین.
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1395/02/01
سلام من اوایل این ماه زمان تخمک گذاریم اقدام داشتم .سره ماه یعنی28ام وقت پریودمه نشدم فرداش بی بی زدم منفی بود الان چهارروز گذشته برم آزمایش خون نشون میده؟
Belgium
01:14 - 1395/02/07
سلام من 6 روزه از پریودیم گذشته یعنی از آخر پریودی قبلیم تا الان 33 روز میگذره هیچ علائمی هم ندارم به نظرتون بار دارم؟
Iran, Islamic Republic of
02:30 - 1395/02/13
من الان 8روز از زمان پریودم میگذره هنوز پریود نشدم بی بی چک هم زدم منفی بود توروخدا دعاکنید پریود شم من ی ماه عروسی کردم فعلا بچه نمیخام
Iran, Islamic Republic of
00:59 - 1395/02/20
من 23 سالمه و سه ساله ک ازدواج کردم.تازگیا فهمیدم ک باردارم.اما نمیدونم چرا اصلا حس خوبی ندارم.همش حس میکنم خیلی زود بود...الان سه دوزه ک فهمیدم از استرس و ناراحتی نمیتونم غذا بخورم.توروخدا کمکم کنید.چکار کنم
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1395/02/29
سلام خانما من 2سال قصد بارداری دارم باردار نشدم تو رو خدا برام دعا کنین خیلی زود مامان بشم
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1395/03/03
سلام برام دعاکنیدباردارباشم بیشتراین علایم دارم
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1395/03/10
من عقدم ازکجابدونم حاملم ۶روزه پریودیم عقب افتاده چیکارکنم راهنماییم کنین میترسم سنم کمه
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1395/03/13
سلام من بانامزدم رابطه جنسی داشتم ممکنه بارداربشم؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1395/03/22
سلام خانم ها منم 6ماهه اقدام کردم به بارداری وهر ماه یه هفته 10از زمان پریودیم دیرتر پریود میشم وعقب میندازم توروخدا دعاکنید برام تامنم باردارشم.توروبه همین ماه رمصون برام دعاکنید
Finland
00:47 - 1395/03/23
سلام یه سوال دارم من بعد از پریودی ترشح زیاد داشتم که الان کمتر شده رنگ سینه هام هم تیره تر شده ایا باردارم ممکنه لطف کنید راهنماییم کنید
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1395/04/01
برای منم دعاکنیدهشت ماه اقدام به بارداری کردم اماخبری نیست دعاکنید
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1395/04/05
سلام من چنددفعست اقدام ب بارداری کردم اماباردارنشدم پریودمیشدم حالامن عفونت دارم ؟مشکلم چیه خیلی دوست دارم بارداربشم یک سالونیمه ازدواج کردم23سالمه حالا منوراهنمایی کنین باتشکر
Iran, Islamic Republic of
18:34 - 1395/04/05
سلام من پریودی خیلی خیلی منظمی دارم علاوه برروز ساعت دقیقی پریود سیکل قاعدگیمم30 روزه است دقیقه.سه ماهه اقدام به بارداری کردم نشده ،دیروز تاریخ پریودیم بوده نشدم آیاامکان داره باردار باشم درضمن ماه های 31روزه سال سیکل چجوری محاسبه میشه من 5هرماه دقیق پریود میشم توی خرداد که31روزه است چجوری محاسبه میشه تاریخ پریودیم توروخدا جواب بدبد
Iran, Islamic Republic of
05:36 - 1395/04/06
سلام من الان نزدیک یه سال اقدام به بارداری کردم اینماه روزایی که احتمال تخمک گذاری بوده اقدام داشتم حالا امروز روز 20پریودم نمیدونم چرا لکه های صورتی میبینم البته خیلی کم ،نمکنه از روزه باشه یعنی بدنم ضعف کرده باشه و صعیف شده باشم یا دارم مریود میشم ولی سابقه نداره من 10روز جلو بندازم
Iran, Islamic Republic of
09:34 - 1395/04/06
سلام چراجواب نمیدیدکسی نیست؟سعیده خانوم احتمال تخمک گذاری یعنی چی میشه برام توضیع بدی ممنون میشم عزیزم؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
03:00 - 1395/05/21
سلام دوستان ، من تنبلی تخمدان دارم سه دوره هست متفورمین و فولیک اسید و ویتامین ای میخورم و دو دورست کلومیفن و لتروزول داده دکتر بعلاوه امپولhcg ، چند درصد امکان داره باردار بشم این ماه؟
خیلی دوست دارم زود مامان بشم
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1395/05/21
در ضمن امپول اچ ام جی هم در روز هفت و نهم سیکل تزریق کردم، یعنی میشه این ماه بارداربشم
Iran, Islamic Republic of
03:18 - 1395/06/06
سلام دوستان تورو خدا برا منم دعا کنین.دو روز دیگه ب موعد پری مونده از ده روز پیش تخمدونام شدید درد میکرداما الان ن بهتره بنظرتون حامله م
Iran, Islamic Republic of
06:51 - 1395/06/09
سلام.من برای اولین بار با همسرم رابطه از جلو داشتم.و 3 بار ارضا شدن تخلیه شد در رحمم.از قرص ال دی استفاده کردم.بشدت خارش داشتم یک هفنه.بعد خارشم خوب سد.اما الان پریودم 2 3 روزه عقب افتاده ولی دوبار لک شدم خونش سیاه بود.زعفرون وم کرده خوردم گفتم ک اگر باردار شده باشم ارین راه سفط شه.به نظذتون من باردار شدم؟
Iran, Islamic Republic of
11:08 - 1395/07/01
سلام تو رو خدا جوابمو بدین دارم از استرس میمیرم
من دیروز بیبی چک استفاده کردم مثبت بود اما امروز صبح دوباره استفاده کردم منفی بود نمیدونم کدوم درسته خیلی دوست دارم مامان بشم
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1395/07/07
سلام خسته نباشید ما تحت نظر دکتر هستیم همسرم اسپرمش کمه وداره دارومیخوره دکتر داد ودکتربه من هم برای من آزمایش نوشت وهم عکس داخل رحم امکان داره که من این ماه باردار باشم تورا خدا جواب بدین خیلی دوست داریم بچه بیاریم
United States
22:49 - 1395/07/11
سلام من الان دوازده روز از ماهانه م میگذره بیبی چک هم جوابش منفی بود البته هیچ اقدامی برای بارداری هم نکردیم همش جلو گیری طبیعی ب نظرتون باردارم
Iran, Islamic Republic of
10:43 - 1395/07/12
سلام من سه روز قبل از تخمک گذاری اقدام به بارداری کردم یعنی ممکنه باردار باشم..انشالله هممون مامان بشیم
Iran, Islamic Republic of
16:34 - 1395/07/14
سلام شاید شما باردارید سر من همین بلا اومده بد چهار هفته بیبی چک جواب داد
Iran, Islamic Republic of
21:57 - 1395/07/26
دو بار نزدیکی داشتم الان سینه هام به شدت درد میکنه و تکرر ادرار دارم یعنی حامله ام؟
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1395/08/06
سلام دوستان من 31شهریور پریود شدم 6مهر پاک شدم ولی چندروزه حالت تحوع دارم تست انجام دادم منفی بود به نظرشما من باردارم
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1395/08/07
من شش ماهه ازدواج کردم ازهمون ماه اول اقدام کردم برا بارداری اما فعلا نیستم با اینکه دکترم خوب و سرشناسه. برا منم دعاکنید
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1395/08/10
سلام خانما من یک سالو نیمه ازدواج کردم همسرم اسپرمش ضعیف این ماه اقدام کردم برای بارداری دعاکنید منم مامان بشم
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1395/08/11
سلام ب همه
معصومه خانم انشالله ک شما و همه خانمایی ک حسرت بچه دارشدن دارن هرچه زودتر مامان بشن. برا منم دعاکنید.امروز وقت پریدمه احساس میکنم نمیخام بشم چون فک میکنم باردارم.اگه پریدنشدم کی بیبی چک بگیرم ک دقیق نشون بده.
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1395/08/11
راستی وقتی من رفتم دکتر گفت ک باید چهار روز قبل وبعد از تخمک گذاری باید حتما یک روز درمیون نزدیکی داشته باشید.البته ماداریم.اماشاید بپرسید تخمک گذاری چه موقع اس؟اگه سیکل قاعدگی منظمی دارید ،تعداد روزای یک دوره تقسیم بر دو یعنی دقیقا روز وسط یک سیکل میشه روز تخمک گذاری ک معمولا دوره ها۲۸روز یکباره و روز تخمک گذاری میشه روز۱۴ حالا اگه میخواهید هرماه اقدام کنید از روز دهم پریودی یعنی سه روز بعد پاکشدن یک روز در میون نزدیکی داشته باشید. درضمن نعیین جنسیت قبل لقاح باید صورت بگیره. اگه دختر دوست دارید بهتره نیم ساعت قبل لقاح خانم محل واژن رو اسیدی کنه میشه با سرکه یا ژل بانوان اسیدی کرد.روز تخمک گذاری نزدیکی نکنید.ودیگر اینکه خانم نباید ارضا بشه.همه اینا کنار هم و باتوجه به اسپرم آقا،اگه خدا صلاح بدونه بچه دختر تشکیل میشه. اما بچه پسر باید محیط واژن حالت بازی داشته باشه ک میشه با جوش شیرین شست وشو داد. هرچه به تخمک گذاری نزدیک باشه نزدیکی تواون روز بهتره. آقا میتونه بیضه هاش رو نیم ساعت قبل نزدیکی باکیسه یخ خنک کنه. و لحظه نزدیکی خانم حتما باید ارضا بشه. اینا بهترین راههای تعیین جنسیت بچه قبل بارداری ک من خوندم.اگه همه اینکارارو انجام دادی اگه خدا بخواد فرشته ای که مدنظر خودتون هست رو بهتون میده.
Iran, Islamic Republic of
01:38 - 1395/08/17
سلام ب همه من ۱۶آبان آزمایش دادم نتیجه مثبت بود اما نوبت دکترم چندروز دیگه هست کسی میدونه چی استفاده کنم تا بچه سالم و زیبا و چهره بور داشته باشه؟یا تو این مدت چه دارویی استفاده کنم ؟داروهای قبل بارداریم تمومششد وبلافاصله باردارم چیکارکنم یا چیکار نکنم که سالم دنیا بیاد؟
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1395/09/12
سلام میشه لطفا جواب منو زود بدید اخه استرس وعجله دارم،من رابطه ی محافظت نشده داشتم ولی مطمین نیستم، بعد از اون پریودم عجیب بود ومثل همیشه نبود پنج روز زود تراز تاریخش بود وخون هم کمتر بود( البته چون همون موقع مریض هم شدم، سرماخوردگی، احتمال میدم بخاطر اونم باشه) وهفت روزم بود اما الان یه مدت که احساس سوزش درشکمم میکنم که هیچ وقت نداشتم فقط یه نقطه هم نیس نقاطش عوض میشه انگار که مثلا آبجوش ریخته باشه اشیا سنگین هم که بلند میکنم بدتر میشه حالا سوالم این که این میتونه شروع حاملگی باشه؟؟؟لطفا کامل توضیح بدین که اگه نیس پس احتمالا چیه،ممنون
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1395/09/13
سلام طاهره خانم این علامتی ک شما گفتید احتمالا ماه بعدی اگه جلوگیری نداشته باشید باردار بشید زیاده.اما این ماه باردارنیستید. اگه دوس دارید ک بچه دار شید جلوگیری نکنید.من خیلیارو دیدم ک ی ماه قبل بارداری پریدشون زودتر از موعد اتفاق میفته و البته متفاوت. اما اگه بچه دلتون نمیخاد میتونی مقدار زیادی زعفران دم کرده یا دارچین دم کرده یا پنیرک دم کرده میل کنی و اطمینان داشته باشی باردار نمیشی.انشاالله صلاح خدا با خواسته هرکس یکی باشه.برامنم دعاکنید بچه سالم دنیا بیارم الان ۸هفته اس باردارم. حس عجیبیه ک تو وجود من یکی داره زندگی آغاز میکنه.هرچند خانواده همسرم همه پسر دوس دارن اما برام هرچی خدابده عزیزه فقط آرزو میکنم سالم وصصالح و زیبا باشه
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1395/09/15
سلام من معصومم من باردار شدم الان 6 هفتمه خیلی حس خوبیه ولی سخته امیدوارم اونایی که دلشون میخواد باردار بشن زودتراین حسو تجربه کنن
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1395/09/16
سلام ببخشید من تازه نامزدی شدم و کم رو هستم رابطه داشتم اما ن از پشت ن از جلو فقط ریخت روی جلوم و سریع با دستمال پاک کردم خطری هست؟سه روز بعد پریودیم بود
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1395/10/29
سلام منم برابارداری اقدام کردم ولی نتیجه نگرفتم اللن هشت روزه ازپریودم عقب افتاده امروز لک های صورتی رنگی دیدم بعد پررنگ ترشد نمیدونم پریودم یا که خونریزی گرفتم کمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1395/11/03
منم۱۰ماهه اقدام کردم اما نتیجه نگرفتم
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1395/11/05
سلام خانوما کسی هست راهنماییم کنه.دارم میمیرم از استرس.من 10ماهه رژیم دختردارم.3ماهه کلومیفن خوردم.این ماه سونورفتم ودوفولیکول بالغ داشتم که دکترگفت دوقلو میشه.5روزمونده پریود بشم.حالت تهوع سرگیجه خواب آلودگی هم دارم.بنظرتون حامله ام کی برم آزمایش.من دوتاپسر خوشگلم دارم.
Iran, Islamic Republic of
17:18 - 1395/11/05
خانومای گل یعنی کسی نیست جواب منو بده.اولین باره درخواست داشتم شانسم کسی نیست راهنماییم کنه
Iran, Islamic Republic of
04:27 - 1395/11/12
سلام زهرا جون انشاالله كه حامله اي بيبي چم الان ديگه بايد جواب بده منم حال مشابه شمارو دارم لطفا بعد از مطمئن شدن خبر بديد ممنون ميشم.
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1395/11/17
من دو هفته تا پریود م وقت دارم از کجا بفهمم حامله هستم
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1395/11/24
سلام من برای بارداری اقدام خاصی نکردم اماچندروزه روبدنم جوش زده حالت تهوع دارم تکررادراردارم دل دردای شدیدم میگیرم ایامن باردارم
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1395/11/26
ممنون میشم زودترجواب بدین
Iran, Islamic Republic of
13:21 - 1395/11/29
سلام من 11بهمن ماه پریود شدم یه روز عقب انداخته بودم. و روز 16 بهمن پاک شدم و با همسرم رابطه داشتم و اب منی رو داخل ریخت و من بعد 5 مین رفتم شستم روز 27 بهمن حالت تهوع گرفتم و بالا اوردم و فرداش هم حالت تهوع داشتم و دلم یه جورایی درد میکرد و کسل و کوفته هستم. به نظرتون من باردارم ؟ اصلا احتمال بارداری هست؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1395/11/29
چرا کسی جواب منو نمیده . توروخدا یکی جواب بده .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۰
شما حامله اید عزیزم
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1395/11/30
یعنی کسی نیس جواب منوو بده. خانوما. خواهش میکنم
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1395/12/03
سلام کسی جواب نمیده
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1395/12/05
بچه ها من باردار بودم اگه کسی هم مشابه من بود احتمال داره باردار باشید
Iran, Islamic Republic of
02:04 - 1395/12/10
سلام به همه.
من پنج سال و نیمه ازدواج کردم رفتم دکتر عکس رنگی و نمونه برداری از رحم انجام دادن دکتر میگه تخمدان هام ضعیفه برام دعا کنید توروخدا باردار شم به خدادیگه دارم افسردگی میگرم خیلییییی برام مهمه که باردارشم...
انشاالله که هممون حاجت روا شیم..
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1395/12/19
من چهارده روز عقب انداختم تستم دادم مثبت بود ولی حالت تهوع ندارم اصلا هیچ علامتی که بگم حامله هستم ندارم به نطرتون میتونم حامله باشم
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1395/12/23
من 8ماهه اقدام ب بارداری کردم همش دوسه روز عقب انداختم ولی پریودشدم .این بارهم امتحان کردم الان ده روزمونده ب پریودم .تواین هشت ماه همه علایم حاملگی رو داشتم ولی نشدم.ادرارام زرد شکمم گنده شده توروخدا دعام کنیند حامله شم خیلی تنهام.چیکارکنم هزارتا دکتررفتم گفت هیچیت نیست پس من چیکارکنم
United Arab Emirates
09:17 - 1396/01/20
سلام من پریودم نامنظم هست چکار کنم بفهمم باردارم در ضمن من دوبار سقط داشتم به علت تشکیل نشدن قلب جنین هیچ علامتی هم از بارداری رو نداشتم چکار کنم نظر بدید تو رو خدا
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1396/01/27
سلام بچه ها خوبین من سنم کمه ولی شوهرم خیلی بچه دوست داره خودمم همینطور ازمایش پاپاسمیر گرفتم عفونت نداشتم ومن الان چند ماهی میشه اقدام کردم تو ماه اولی که اقدام کردم عقب انداختم ولی هرچی تست میگرفتم منفی بودو بعد به دکتر مراجعه کردم و ازمایش خون دادم بازم منفی بود ولی بعداز ۲۰ روز که عقب انداختن پریود شدم و اینم بگم که ۲۲ من پریود میشم اللن که دوباره اقدام کردیم هنوز پریود نشدمو وعقب انداختم ۵ روزه ولی امروز که تست گرفتم منفی بود یعنی به نظرتون من باردارم واینم بگم که دکتر بهم گفت سونو از تخمدان هام بگیرم شاید تنبل شدن چیکار کنم خواهشا بهم جواب بدین توروخدا
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1396/01/27
توروخدا جواب بدین خیلی واجبه
Iran, Islamic Republic of
11:22 - 1396/01/27
توروخدا جواب بدین خیلی واجبه
United States
12:05 - 1396/01/30
من الان ازمایش خون دادم دعا کنین بار دار باشم
United States
01:05 - 1396/02/03
سلام من یه پسردوساله دارم الان یک هفتس پریودم عقب انداختم دارم دیونه میشم میترسم بیبی چک بزارم احساس میکنم باردارم اصلا بچه نمیخواستم دیگه اینقدرگریه میکنم برام دعاکنید باردارنباشم وضعیت مالی خوبی ام نداریم همش منتظرم پریودبشم فکرحاملگی دوباره ودردسراش داره دیونم میکنه
Iran, Islamic Republic of
17:20 - 1396/02/03
من سه ساله ازدواج کردم ولی اصلا قرص جلوگیری نخوردم جلوگیری طبیعی داشتم الان دقیقا دوازده روز است که اقدام ب بارداری کردم از فردای آن روز کمر درد و درد باسن شدیدی دارم بطوریکه ک نشستن برام سخته.چهارروز پیش تست گرفتم منفی بود سه روز از پریودم گذشه البته همیشه پریودم نامنظمه. چند ساعت پیش یک لکه دیدم بعداز اون هم خونی خارج نشد. ممکنه حامله باشم؟؟؟؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1396/02/04
با سلام واحترام
ممممممنون از همه ی دوستان ولی اگه جواب ها قابل روئت باشه ممممنون میشیم چون گاهی با خوندن مطالب از استرس های دوستان ممکن کم بشه.مممممنون
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1396/02/04
سلام من یه بچهتقریبا14 ماهشه 14 روز ازپریودیم گذشته برام دعا کنید حامله نباشم
Iran, Islamic Republic of
18:43 - 1396/02/05
چرا هیشکی جواب المیرا رو نمیده...:'(:'(:'(
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1396/02/12
منم دوس دارم ک مادرشم .چهارسالع ازدواج کردم دوساله ک میخوام مادرشم ولی هرماه ناامیدمیشم دیگ خسته شدم ایشالله این ماه بشم بحق پنج تن
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1396/02/13
سلام.من سه سال ونیمه ازدواج کردم تقریبا تا پنج ماه پیش جلوگیری با کاندوم داشتیم.تازه هم چکاپ شدیم که شوهرمم سالمه خودمم سالمم.ولی الان پنج ماهه که اقدام کردیم ولی نتیجه ای هم نگرفتیم همیشه هم بازه ی تخمک گذاری رو در نظر گرفتیم.پریودای من همیشه منظم بود ولی الان دوماهه دوسه روز زودتر پریود میشم.نمیدونم به خاطر استرسه یا چی!البته زیادم استرس ندارما.امروز دقیقا سه روز مونده به پریود بعدیم.زیر شکمم درد میکنه ولی چون ماه های قبلم اینجوری شده بودم نمیتونم کاملا امیدوار باشم.خیلی دوست دارم باردار شم برام دعا کنین.ویه سوال دیگه که اگه ممکنه یکی که واقعا تخصص داره جوابمو بده.سه سال اول ازدواجمون خیلیا میگفتن حالا که جلوگیری میکنین بعدا بچه دار نمیشین ولی من بهشون اهمیت نمیدادم.نمیدونم ربطی داره آیا یا نه؟
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1396/02/17
سلام لطفا اگه کسی تخصص داره جواب بده
من چند ماهی اقدام به بارداری کردم ولی صحیح نبود یعنی روز تخمک گذاری کاری نکرده بودیم اما این ماه از بعد پریودیم همش دخول داشتیم ورکز تخمک گذاری هم دخول داشتیم الان چند روزیه زیر دلم درد میکنه روز تخمک گذاری من ۱۴ بوده به نظرشما بیبی چک استفاده کنم بانه خیلی مهمه جواب بدین سنم کمه و سر درنمیارم
Iran, Islamic Republic of
08:00 - 1396/02/19
سلام.عزیز ازوقت پریودت گذشته؟
Iran, Islamic Republic of
17:35 - 1396/02/19
نه ولی زیر دل و کمرم خیلی درد میکنه
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1396/02/21
سلام ببخشید من 8 ماه ازدواج کردم الان نزدیک ب دو هفته میشه که اقدام ب بارداری کردم چن روز پیش بی بی چک زدم t ی خط کمرنگ افتاد بد از 5 دقیقه پر رنگ شد بنظرتون باردارم زیر شکمم درد میکنه و دل دردم دارم ممنون میشم جواب بدین
Iran, Islamic Republic of
16:02 - 1396/02/21
یدونه دیگه بی بی چک استفاده کن ولی بشتر بارداری
Iran, Islamic Republic of
00:10 - 1396/03/14
سلام بچه ها من باردار بودم الان هفت هفتمه ایشالله اونایی هم که منتظرن به ارزوشون برسن
Iran, Islamic Republic of
18:28 - 1396/03/15
سلام ببخشید من ۱۸سالمه ادد ماهانگیم منظم نیست ولی الان ۱ماه پریود نشدم ادرارم زیاد تهوع ندارم سینمم تغیر نکرده یکم دل دارد دارم ب نظرتون باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1396/03/20
سلام دوستان من 17 سالمه 3 سال ازدواج كردم و جلوگيري طبيعي بوده الان يك هفته هست كه از وقت پريودم گذشته سينهام درد داره سر گيجه ام دارم و حالت تحو بنظرتون من حامله ام ؟
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1396/03/27
سلام،من نه ماهه ازدواج كردم ماه پيش اقدام كردم به بارداري متاسفانه باردارنشدم،اين ماه هم اقدام كردم الان سرگيجه دارم و بيحالم اشتهامم زياد شده هرچي هم ميخورم حس ميكنم سر معدم مونده،به نظرتون من باردارم؟توروخدا يكي راهنمايي كنه،خيلي اميدوارم اما ميترسم اين ماهم نشه
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1396/03/28
كسي نيست!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1396/04/04
سلام.من ۵ ساله ازدواج کردم و ۲ساله که اقدام کردم ولی حامله نشدم.خیلی هم دکتر رفتم میگن سالمی. به خدا خسته شدم.بدجور افسرده ام. برام دعا کنینن
Iran, Islamic Republic of
17:25 - 1396/04/04
منم یک سال ونیمه که اقدام میکنم.یه بار هم سقط یک ماهه داشتم دعا کنین منم نی نی دار بشم
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1396/04/23
سلام.من نزدیکه دوساله ازدواج کردم.سه ماهه که اقدام کردم ولی این ماه 5 روز از وقتم گذشته وخیلی تکرر ادرار وحالت تهوع دارم.یعنی باردارم؟کمکم کنید؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
08:10 - 1396/04/28
سلام عزيزم حتما برو آزمايش بتا بده
انشالله كه باردارى
نتيجه آزمايش رو به ماهم بگو
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1396/05/04
سلام. من تازه نامزد کردم و برای اولین بار با نامزدم رابطه از پشت داشتم بار اول دو روز قبل از پریود شدنم بود و بار دوم روز اول پریودیم بود یعنی بافاصله تقریبا سه روز از روز اول. ایا درنزدیکی از پشت در صورتی که اب منی داخل ریخته شود امکان بارداری با توجه به نزدیک بودن زمان پریودی و نزدیکی در زمان پریودی وجود دارد ؟ البته بعد از بار دوم از قرص اچ دی در دو نوبت ۱۲ساعته استفاده کردم اما بار اول خیر نگرانم که بخاطر بار اول بارداری صورت بگیره لطفا کمکم کنید خیلی نگرانم
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1396/05/08
سلام 5سال ازدواج کردم الان ده روزپریودیم عقب افتاده به نظرتون حاملم توروخدادعام کنیدمنوشوهرم خیلی بچه دوست داریم
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1396/05/11
سلام من 11 روز از روز تخمک گذاریم میگذره کمر درد شدید دارم با سوزش معده امکانش هست که باردار باشم
Slovakia
23:00 - 1396/05/12
من دو ماه و امروز ۳ روز است پریود نشدم و قبلن نزد داکتر رفتم منفی بود بار دار نبودم چی دلیل داری
Iran, Islamic Republic of
00:59 - 1396/05/14
سلام من از وقتی ازدواج کردم ینی چهارماه میشه هرماه ده روز پریودیم عقب میفتاد ینی از ۳۵ به ۴۰ به ۴۸ ماه اخرم الان ۵۲ روزه نشدم رفتم ازمایش خون دادم تاببینم خدا چی میخاد تهوع و سرگیجه و کسالت وخستگی هم دارم
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1396/05/18
سلام من دو ساله ازدواج کردم..و پریود نامنظمی دارم .و الان ۱۷ روزه عقب زدم و کمر درد شدید دارم ..ایا ب نظر شما من حامله ام..جلوگیری هم ندارم؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1396/05/19
سلام من نزدیک سه هفته اس برای بارداری اقدام کردم همه علایم بارداری دارم به جزحالت تهوع ایامن حامله هستم برام دعاکنید اخه خیلی تنهام
Iran, Islamic Republic of
03:59 - 1396/06/02
بهترین راه اول خونه بعد هم سونو
Iran, Islamic Republic of
01:51 - 1396/06/04
سلام من ۱۷ سالمه بچه خیلی دوست دارم ۴ماه عروسی کردم برام دعاکنین مامان بشم
Belgium
08:51 - 1396/06/15
سلام خوبین من خیلی کمردرددارم احساس خستگیم میکنم خیلی احتمال داره باردارباشم لطفاجوابموبدین
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1396/08/24
سلام من پنج روزه پریودیم به تاخیر افتاده احساس خستگیدارم حالت تهوعم ندارم به نظرتون باردارم پریودیم منظم بود
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1396/09/27
باسلام منم 4ماهه آی یودی برداشتم البته 7سال داشتم.هرچه اقدام می کنم.نمیشه.نگرانم؟؟؟؟؟؟؟
United Arab Emirates
15:57 - 1396/10/27
سلام همسر من دو هفته از زمان پریود رد میشه تست هم داده منفی ب نظر شما حامله است
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1396/11/12
سلام من ۲ماهه ازدواج کردم رفتم دکتر گفت بچه ات ۶هفته ای هس ولی بعد از چن روزخودب خود سقط شد دکترمیگه باید ۳ماه صبرکنی بعد دوباره اقدام ب بارداری کنی.خودمم نمیتونم صبرکنم بچه رو خیلی دوس دارم.ب نظرتون چیکارکنم.
Turkey
04:40 - 1397/01/24
از کجا بفهم حامله هستم سینه هام درد میکنه و ازش ترشح بیرون میشه یک طرف شکمم درد میکنه ایا من حامله هستم
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1397/02/19
سلام من دو ساله ازدواج کردم پریودم تقریبا ۳۰روزه ست الان ده روزه پریودم عقب افتاده.پریود نشدم بی بی چک هم چند بار زدم منفی بود.بشدت دل درد دارم وکمر درد.احتمالش هست باردار باشم؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:58 - 1397/02/24
سلام من ۱۰روزه امپول اچ سی جی زدم خاستم بدونم کی اثرش از بدنم میره و کی میتونم از بی بی چک استفاده کنم که کاذب نباشه
United Arab Emirates
07:15 - 1397/02/29
سلام من وهمسرم16و17 فروردین اقدام به بارداری کردیم باوجود خیلی ازعلایم بارداری روز موعد پریود پری شدم ولی خیلی فرق داشت باپریودای قبلی دوروز پری شدم ولی روز سوم لکه های واضح قهوه ای تونوارم دیدم که اصن اثری از پریوذی نبود خیلی ناراحت شدم ودوباره بعداز12اردیبهشت به صورت یک درمیان تا19اردیبهشت اقدام کردیم حالاهم حالت تهوع صبح ها ودرددرسینه وگاها یک طرف شکم دارم ونوک سینه هام حالت شکری داره به نظرتون باردارم. خیلی دوست دارم بارداربشم 23سالمه و3ساله که ازدواج کردم درضمن دوره قاعدگی ام 27روزست
Iran, Islamic Republic of
01:26 - 1397/02/30
لطفاجواب بدین خیلی ببخشید بوی خاص واژن وترشح ام دارم
United Arab Emirates
17:00 - 1397/02/30
میشه .راهنمایی کنین چرا کسی. نیس
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1397/03/03
سلام من برج ۹ پارسال سقط کردم از۱۹فروردین اقدام کردم پریودیم منظم نیس هرماه ۳روز تاخیری دارم این ماه ۸روز عقب انداختم گه گاهی سردرد دارم الانم روز ه ام به نظ تون امکان داره باردار باشم
روزه بگیرم یانه
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1397/03/04
سلام امیدوارم خدابه همتون یه فرزند سالمه صالح عطاکنه منم۳ماهه اقدام کردم ولی بااین حال خیلی ازمادرشدن میترسم مسئولیت خیییییلی بزرگیه انشالله خدانگاهه ویژه ای ب همه ی اونایی داشته باشه ک مدتهای زیادیه آرزوشودارن دوستان برای منم دعاکنیدلطفا
United Arab Emirates
15:08 - 1397/03/15
سلام بر همه من یک هفته ی دیگه وقت پریودمه الان دو ماه که نزدیکی داشتم ولی خبری نشد خیلی زیر شکمم درد دارم نمی دونم درد پرید هستش یا نه ایا من باردارم؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:02 - 1397/03/20
سلام من۲۰سالمه پارسال ۴بهمن بچه یک ونیم ماهه ام خودب خودسقط شد دکتربهم گفت باید۶ماه صبرکنی بعددوباره اقدام کنی.من هم الان چهارماه ونیم هس ی هفته پیش اقدام کردم الان پهلوی سمت راستم گاهی دردمیکنه احساس میکنم شکمم توش یجوری هس؟آیابنظرتون من باردارم یان؟
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج