کد خبر: ۲۴۴۶۰
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۲
تعداد بازدید: ۱۴۷۹۹۹
تعداد نظرات: ۱۲۲ نظر
هیچ چیز مثل این موضوع قلب زنی را که برای بارداری تلاش می‌کند، به تپش نمی‌اندازد. آیا من باردارم؟
برترین مجله اینترنتی ایرانبرترین ها: هیچ چیز مثل این موضوع قلب زنی را که برای بارداری تلاش می‌کند، به تپش نمی‌اندازد. آیا من باردارم؟ و فکر می‌کنید چند روز دیر شدن عادت ماهانه دلیلی برای بارداری است؟ اینطور نیست. برای اینکه واقعا بدانید باردار هستید یا نه نشانه‌های بیشتری از تعویق عادت ماهانه وجود دارد. بعضی وقت‌ها ممکن است عادت ماهانه شما به دلایل دیگری عقب افتاده باشد.ده نکته از شایع‌ترین علل تاخیر در عادت ماهانه

۱- استرس. استرس می‌تواند بر خیلی از مسائل زندگی تاثیر بگذارد از جمله عادت ماهانه. گاهی استرس بیش از حد باعث کاهش مقدار هورمون مسئول تخمک‌گذاری می‌شود و به این ترتیب عادت ماهانه به تاخیر می‌افتد.

۲- بیماری. یک بیماری کوتاه و ناگهانی یا حتی طولانی مدت می‌تواند بر زمان عادت ماهانه تاثیر بگذارد.

۳- تغییر در ساعات بدن. تغییر در برنامه‌های کاری مثل تغییر شیفت کاری از روز به شب یا برعکس، ساعات بدن را تغییر می‌دهد و موجب تاخیر عادت ماهانه می‌شود.

۴- تغییر در داروهای کنترل بارداری. گاهی تغییر در داروهای بارداری باعث تاخیر در عادت ماهانه می‌شود.

۵- اضافه وزن. داشتن وزن زیاد می‌تواند از طریق هورمونی چرخه‌های ماهانه را تغییر دهد یا حتی متوقف کند. بسیاری از زنان بعد از کم کردن وزن، دوباره به چرخه باروری و  مرتب بازمی‌گردند.
۶- کمبود وزن. اگر بدن شما به اندازه کافی چربی نداشته باشد عادت‌های ماهانه منظمی نخواهید داشت و گاهی اوقات همین موضوع می‌تواند شما را در آستانه توقف عادت ماهانه قرار دهد. به طور معمول با افزایش وزن می‌توان به برگشتن عادت‌های ماهانه کمک کرد. این علت در تاخیر عادت ماهانه اغلب در زنانی که به شدت بیرون از خانه کار می‌کنند یا ورزشکار حرفه‌ای هستند، رخ می‌دهد.

۷- محاسبه غلط. چرخه قاعدگی در هر خانمی متفاوت است. در حالی که کار‌شناسان معتقدند چرخه قاعدگی به طور متوسط ۲۸ روز است ولی درباره همه به این شکل نیست. گاهی اوقات فکر می‌کنید عادت ماهانه به تاخیر افتاده است در حالی که به سادگی دچار محاسبه غلط زمان عادت ماهانه شده‌اید.

۸- دوره پیش از یائسگی. دوره‌ای که خانم از سن باروری به سن غیر باروری می‌رود را دوره یائسگی می‌گویند. عادت‌های ماهانه در این دوران ممکن است زیاد‌تر یا کمتر شوند که البته این امر عادی نیست و اگر قصد بارداری ندارید بهتر است از یک روش جلوگیری مطمئن استفاده کنید چون تا مدتی هنوز احتمال باروری وجود دارد.

۹- یائسگی. زمانی است که شما به نقطه‌ای از زندگی می‌رسید که دیگر تخمک‌گذاری نمی‌کنید و یک رویداد طبیعی در زندگی است.

۱۰- بارداری. بالاخره! ممکن است تاخیر عادت ماهانه به دلیل باردار بودن شما باشد. یک تست ساده حاملگی مثل ادرار یا خون می‌تواند نشان دهد شما باردار هستید یا نه.احساس درد در رحم

بسیاری از زنان در اوایل بارداری دردهای رحمی را احساس می‌کنند و این می‌تواند برای برخی نسبتا نگران کننده باشد. شایع‌ترین علت احساس درد در واقع مربوط به رشد رحم است. این درد طبیعی است و باید در یک بارداری سالم مورد انتظار باشد. یک احساس سنگینی در ناحیه رحم به وجود می‌آید که اغلب زنان آن را به احساس شروع هر لحظه عادت ماهانه توصیف می‌کنند. اگر در ادامه این درد‌ها هر کدام از موارد زیر را مشاهده کردید فورا با پزشک خود تماس بگیرید.

الف- لکه بینی یا خونریزی ب- درد یک طرفه

ج- درد در حال افزایش یا درد شدید

د- تهوع و استفراغ. تهوع صبحگاهی معمولا اولین علامت بارداری است که بیشتر زنان آن را تجربه می‌کنند و ممکن است به محض این‌که جواب تست بارداری مثبت بود، شروع شود.تغییر بافت سینه‌ها

زمانی که برای اولین بار باردار می‌شوید تغییرات بافت سینه‌ها یکی از علائم مهم بارداری محسوب می‌شود. سینه‌ها در تغییر برای آماده‌سازی تغذیه کودک با شیر مادر هستند و برخی از شایع‌ترین تغییرات آن‌ها عبارتند از:

 الف-  درد در ناحیه سینه. این درد در 3 ماهه اول بارداری احساس می‌شود. برای برخی از زنان این درد یکی از نشانه‌های وقوع عادت ماهانه است. بنابراین ممکن است از نظر دور بماند.

ب-  تغییرات نوک سینه.‌‌ همان طور که بارداری پیشرفت می‌کند ممکن است نوک سینه‌ها بزرگ‌تر و تیره‌تر شود. همچنین امکان دارد جوش‌ها یا نواحی سفید رنگی روی هاله قهوه‌ای اطراف نوک سینه‌ها مشاهده شود. وجود همه این موارد طبیعی است.

ج- بزرگ‌تر شدن سینه‌ها. در اواخر 3 ماهه اول یا شروع 3 ماه دوم ممکن است مشاهده کنید که سینه‌ها شروع به رشد می‌کنند. این به این دلیل است که بافت‌های سینه برای تغذیه کودک آماده می‌شوند. در اواخر بارداری باید از یک لباس زیر مناسب استفاده کنید.

د-  بیرون آمدن آغوز. آغوز اولین شیری است که بدن می‌سازد. آغوز هر چیزی را که نوزاد برای شروع زندگی نیاز دارد برای او تامین می‌کند. در اواخر بارداری ممکن است برخی از زنان متوجه شوند که این مایع طلایی رنگ از سینه‌های‌شان خارج می‌شود یا در نوک سینه یک ماده سخت ببیند، هر دوی آن‌ها آغوز است.

ه- بدون تغییر در سینه. ممکن است شما یکی از زنانی باشید که فقط علائم خفیف در سینه یا هیچ علامتی نداشته باشید. نگران نباشید این ربطی به توانایی شما در داشتن یک بارداری موفق یا تغذیه نوزاد با شیر نخواهد داشت.ادرار مکرر

ادرار مکرر می‌تواند یکی از علائم اولیه بارداری باشد. این علامت می‌تواند در اوایل بارداری شروع شود وتا 3 ماهه سوم ادامه پیدا کند. در هفته‌های اول بارداری ادرار اغلب به علت به کارگیری خون و مایعات اضافی در بارداری است که از طریق کلیه‌ها دفع می‌شود. همان‌طور که بارداری پیشرفت می‌کند نوزاد هم فشار بیشتری بر مثانه ایجاد می‌کند و باعث تکرر ادرار می‌شود. ادرار مکرر در بارداری به طور کلی نشان‌دهنده مشكل در مورد شما یا نوازد نیست. اگر چه ممکن است شما علائم زیر را تجربه کنید. اگر دچار عفونت دستگاه ادراری یا عفونت مثانه باشید:
 
الف-سوزش هنگام ادرار، 
ب- تب،
ج- دردهای شکمی،
د- کمر درد،
ه-  ادرار کردن زیاد.هوس‌های عجیب

بسیاری از زنان در طول بارداری هوس‌های عجیب دارند. برخی مطالعات نشان می‌دهد بیشتر از ۶۸ درصد زنان در بخش‌هایی از بارداری ولع مصرف دارند. هوس‌ها می‌تواند چیزهای مختلف در افراد مختلف باشد. ما معمولا فکر می‌کنیم آنچه بدن ما هوس کرده همان چیزی است که ما برای سلامت به آن نیاز داریم. بعضی از هوس‌ها می‌توانند مضر باشند مثل مواد غیر غذایی و خطرناک، خاک رس، پودر رختشویی و....تغییرات پوستی

فکر می‌کنید پوست‌تان بعد از این بارداری به شدت تغییر می‌کند؟ پاسخ این است: احتمالا بله. پوست هم به علت تغییرات هورمونی و هم تغییرات مکانیکی دچار دگرگونی می‌شود.

نشانه‌های کشش پوست. این نوع نشانه‌ها احتمالا از مورد بحث‌ترین تغییرات پوستی در طول بارداری هستند كه تقریبا هر زنی از آن‌ها می‌ترسد و درباره آن‌ها فکر می‌کند. این تغییرات پوستی معمولا در ۵۰ تا ۹۰ درصد همه زنان باردار در نیمه آخر بارداری ظاهر می‌شود. در حالی‌که اکثر این تغییرات روی قسمت پایین شکم خواهد بود ولی آن‌ها همچنین می‌توانند در ران‌ها، باسن، بازو‌ها و سینه‌ها نیز دیده شوند. این تغییرات اغلب به صورت فرورفتگی‌های کوچکی در پوست دیده می‌شوند. در زنانی که پوست‌شان روشن است رنگی مایل به صورتی دارند و در زنانی که پوست تیره دارند رنگ‌شان روشن‌تر از پوست اطراف‌شان است. آن‌ها جدایی کلاژن از پوست را منعکس می‌کنند در حالی که دردناک نیستند ولی ممکن است احساس سوزش یا خارش ایجاد کنند. درحالی‌که برخی از زنان سعی می‌کنند از کرم‌ها یا لوسیون‌های خاص استفاده کنند. حقیقت این است که شما نمی‌توانید کار زیادی در مورد این تغییرات انجام دهید. عواملی وجود دارد که به بروز این تغییرات دامن می‌زند:

 الف- خانواده (اگر خواهر یا مادر شما دچار این علائم شده باشند)

ب- افزایش سدیم

ج- وضعیت تغذیه‌ای

د- قومیت و‌ نژاد

این تغییرات در ‌‌نهایت بعد از تولد نوزاد محو می‌شوند و به خطوط نقره‌ای رنگ تبدیل می‌شوند. در حالی که بیشتر زنان بعد از مادر شدن به این خطوط فکر نمی‌کنند، بعضی دیگر می‌خواهد آن‌ها را بردارند. امروزه تکنیک‌های جدید و جراحی‌های متعددی برای برداشتن این خطوط وجود دارد.

خط سیاه. خطی تیره رنگ است که به بالای رحم امتداد یافته است. معمولا در زنانی که برای اولین بار مادر شده‌اند حدود ماه سوم آشکار می‌شود. در زنانی که بیشتر از یک فرزند دارند و بارداری دوم یا سوم آن‌هاست، معمولا زود‌تر دیده می‌شود. هر چند همه زنان وجود این خط را تجربه نمی‌کنند ولی در باورهای خرافی اعتقاد بر این است که نوزاد پسر در راه است.

جوش و آکنه. در واقع زنان درمی‌یابند هورمون‌های بارداری جوش‌های آن‌ها را دوباره زنده می‌کند و پوست آن‌ها چرب و مستعد جوش زدن است. اینجاست که باید از راه‌حل‌های دوران دبیرستان استفاده كرد. در واقع باید اطمینان داشته باشید که مقدار زیادی آب می‌نوشید، صورت‌تان را به اندازه کافی می‌شویید و از کارهایی که باعث بروز جوش می‌شود، پرهیز می‌کنید.خستگی

خستگی در دوران بارداری چیزی است که در بسیاری از زنان تا پایان 3 ماهه آخر مورد انتظار است ولی به طور دقیق‌تر خستگی می‌تواند یک علامت اولیه در بارداری باشد. یکی از بزرگ‌ترین شکایت‌ها در دوره 3 ماهه اول این است که خستگی در شما چگونه می‌تواند باشد؟ خستگی بارداری صرفا احساس کسل بودن هنگام بیدار شدن از خواب نیست. برخی از زنان احساس می‌کنند در تمام اوقات خواب‌آلود هستند و این چیزی است که زندگی را مختل می‌کند. خبر خوب این‌که فقط در 3 ماهه اول باید فشار این علامت بارداری را تحمل کرد. خستگی بارداری می‌تواند از حدود‌‌ همان وقتی که جواب تست مثبت شد، شروع شود و تا آغاز 3 ماهه دوم برطرف شود در حالی که اکثر قریب به اتفاق زنان باردار دوباره این خستگی را در 3 ماهه آخر احساس خواهند کرد که معمولا به شدت اوایل بارداری نیست. راه‌هایی وجود دارد که با انجام آن‌ها می‌توانید تاحدودی با خستگی و خواب آلودگی مبارزه کنید:

 الف- هر وقت توانستید چرت کوتاهی بزنید ولی خیلی طولانی نباشد.

ب- هر شب در زمان مشابهی به رختخواب بروید.

ج- هر روز در زمان مشخصی از خواب بلند شوید.

د- همیشه ورزش کنید، البته نه بعد از شام.

ه- از نوشیدنی‌های کافئین‌دار اجتناب کنید.

و- مواد غذایی و آبرسانی به بدن‌تان را بررسی کنید.

ز- از نظر کم خونی آزمایش شوید.
بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بانک اطلاعات تجاری برترین ها
 
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۱۲۲
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۸
پاسخ
2
6
- تغییر در داروهای کنترل بارداری. گاهی تغییر در داروهای بارداری باعث تاخیر در عادت ماهانه می‌شود.
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۰
پاسخ
24
3
خوبه.
نظر مهدیه
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۹
پاسخ
3
7
سلام
من بیش از یک سال بود که برای بارداری اقدام کرده بودم اما خبری نشد تا اینکه دکترم گفت برو عکس رنگی بگیر از رحم. به خانمهایی که نمیدونن عکس رنگی چیه توصیه میکنم برن عکس بندازن چون تو اون عکس مایعی رو در رحم شما میر یزن که باعث میشه لوله های رحمی باز بشه و من بعد از اون من به فاصله یک ماه باردار شدم در حالی که اصلا باورم نمیشد.
الانم خیلی خوشحالم انشاالله قسمت همتون بشه نمیدونین چه حس خوبیه!
نظر سمیرا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۷
پاسخ
10
5
سلام.عکس رنگی همراه با درده من خیلی می ترسم دکترم گفته باید عکس رنگی بگیرم
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۹
پاسخ
1
4
سلام
نظر سمیرا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۵
پاسخ
20
4
سلام اینطور که معلومه بیش از یک ساله کسی اینجا نظرنداد چرررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااهیچ کس بخه سوال هیچ کس جواب نمیده
نظر مهدیه
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۷
پاسخ
12
14
سلام.من یک هفته است که برای بارداری اقدام کردم استرس دارم میخوام بدونم ایاباردارم
پاسخ ها
نظر s
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۶
سلام عزیزم منم 1هفته ای میشه اقدام کردم خیلی استرس دارم انشالله که خوبه
نظر مریم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۳
عزیزم خیلی عجله داری.من الان 6 ماهه دقیقا در زمان تخمک گذاری اقدام می کنم و خبری نیست.
نظر فاطی
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۹
پاسخ
14
13
من یکسال و نیمه برای بارداری اقدام کردم و هرماه هم دارو خوردم یک بار هم iiui منفی داشتم این ماه هم عکس رنگی گرفتم ، امیدوارم منم حامله بشم ، برام دعا کنید
پاسخ ها
نظر user
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۴
انشاءالله به زودي زود مامان ميشي براي منم دعا کن که مامان بشم
نظر سارا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۶
سلام من حدودیک هفته که عقب انداختم ولی
نظر زهرا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۳۰
پاسخ
3
4
منم هشت ماهه اقدام كردم ولي خبري نشده اما هنوز اميد دارم
نظر بهار
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۶
پاسخ
11
11
سلام من 4 روز پیش لک دیدم فردا هم زمان پریودیمه.به نطرتون باردارم؟یه کم هم درد مشابهه درد پریودی دارم .
به نظرتون باردارم؟
نظر نادیا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۵
پاسخ
17
8
سلام منم خیلی دوست دارم مادر بشم برام دعا کنید
نظر صفورا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۰
پاسخ
9
6
سلام
مامانای مهربون منم تازه عکس رنگی دادم تو همین ماه روز 8پریودی رفتم الان دو هفته میگذره درد تو رحمم احساس میکنم .یعنی میشه مامان بشم من 6ساله که ازدواج کردم
نظر سولماز
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۸
پاسخ
16
10
سلام میخواستم از مامانای مهربون بپرسم بارداری از هفته چندم معلوم میکنه؟چون بهم گفتن قبل از هفته پنجم نشون نمیده؟من 4 روز که عقب انداختم ولی سرگیجه و بی جونی و حالت افسردگی دارم تا حالت تهوع،ممنون میشم در این زمینه بیشتر مطلعم کنید.
پاسخ ها
نظر پری
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۰
salam solmaz jan manam hamin aleme shoma ro daram.4rozam hast ke peryodam aghab oftade.shoma bardar bodi?
نظر ناشناس
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۹
پاسخ
5
1
از مطالب مفیدتون واقعا ممنونم . یه ماهه عقب انداختم . تست بارداریم منفی بود . البته این یک ماهو مسافرت بودم با تغییر شدید آب و هوایی و استرس هم داشتم .
نظر ai da
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۶
پاسخ
0
2
منم خيلي دوست دارم مامان بشم دعا كنيد بشم يه هفته هست اقدام كرديم دعا كن خيييييييييلي دوست دارم مامان بشم
نظر ندا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۳
پاسخ
1
3
سلام . من 26 سالمه و تقریبا 8 ماه که ازدواج کردم . الانم 20 روزه از پریو گذشته آزمایش خونمم منفی بوده . خودم خیلی دوست دارم باردار بشم و لی همسرم خیلی راضی نیست . چیکار کنم .
نظر رضا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۲/۱۰/۰۳
پاسخ
4
8
سلام همسرم 9دي وقت پريودش ولي ديشب ازش يكمي خون اومده ولي پريود نشده زير شكمش درد داشت ادرارش هم باسوزش بود الان چيكاركنه يعني همسرم بارداره توروخداجواب بدين
پاسخ ها
نظر user
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
نه ممکن نیس
نظر دينا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۴
پاسخ
5
7
سلام٠من يك دختر ٧ ساله دارم واين چند سال من طبيعي جلوگيري ميكنم ولي الان چند روزه پريودم عقب افتاده و وقتي دستشويي ادرار دارم با درد رحم بدجوري مواجه ميشم و ادرارم هم زرد ،زرد هستش موندم كه من حامله هستم يا عفونت شديد دارم ؟ ممنون ميشم اگه به سوالم جواب بديد.
نظر سونیا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Germany
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
پاسخ
3
3
سلام من شکم درد مثل پریود دارم اونم هر گاهی و سمت چپ شکمم کمی بزرگ تر شده سینم موقع دست زدن خیلی درد میکنه و زیر چشم تیره تر شده از علایم حاملگی هست
پاسخ ها
نظر شیوا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۱
س منم علایم تو دارم برام دعا کنید باردار باشم عاشق بچه هستم خداکنه همه اونایی که بچه دوست دارن ی فرشته کوچولو تو بغلشون باش
نظر سونیا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Germany
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
پاسخ
1
3
پس جواب من چی شد اگه میشه زود جواب بدین خیلی استرس دارم
نظر مریم
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۰
پاسخ
0
1
سلام من همه علایم بارداری رو دارم. سیکلم در ماههای گذشته 27 روزه یا 31 روزه بوده الان توی 29 روزم تا کی باید منتظر بمونم بعد آز بدم؟
نظر منير
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۴
پاسخ
0
1
سلام منم علائم حاملگي رو دارم امروز لکه ديدم ميشه که منم حامله باشم برام دعا کنيد
نظر ELHAM
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
United States
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۵
پاسخ
0
3
من شوهرم واریکوسل داره وعمل نکرده الان 2 ماه جلوگیری نکردم وخبری نشده کسی هست با واریکوسل شدید شوهرش حامله شده باشه ؟خیلی خیلی نگرانم خواهشا 1 جوابه منو بده
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۵
پاسخ
0
6
منم مامان بشم
نظر فرشته
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۶
پاسخ
1
2
منم دوست دارم حامله بشم
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۸
پاسخ
1
4
منم یه هفته ای میشه که هم سینه هام درد میکنه هم حالت تحوع دارم هم احساس خستگی میکنم.یعنی این علایم حامتگی هستش
نظر یاس
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
1
0
سلام من یک وسال ونیم هستش که ازدواج کردم وجلوگیری طبیعی میکردم الان ۳ماه هستش که اقدام به بارداری کردمه ولی نتیجه ای نگرفتمه منم دوست دارم مامانشم
نظر خاطره
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۴
پاسخ
1
1
سلام یاس عزیز ایشالله که بزودی نتیجه میگیری ایشالله همگی باردار بشییییید
منم سه ساله ازدواج کردم دو سه هفته اس اقدام کردم ولی بیتابم که ببینم باردارم یا نه
نظر اسی
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۳
پاسخ
1
2
پاسخ به الهام

واریکوسل یک بیماریه که تقریبا 70 درصد مردا دارن و اگه قرار باشه واریکوسل باعث عدم بارداری بشه نسل بشر خیلی کم میشد.

ضمن اینکه داداش بنده واریکوسل شدید داشت دکترا گفتن بچه دار نمیشه اگر هم بشه دختر میشه ولی شکر خدا پارسال زنش یه پسر خوشکل زایید.
تا معلوم بشه هنوز دکترا خیلی چیزا رو نمی دونن.
نظر نویده
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۸
پاسخ
0
1
سلام من بد از یه هفته تاخیر با درد خیلی شدید پریود شدم ولی متفاوت از ماههای قبل بوده. یعنی با وجود مصرف قرص کلرفین بازم باردار نشدم..........لطفا یکی بهم جواب بده
نظر حدیث
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۸
پاسخ
0
3
سلام بیشتر علایم که خوندم رودارم خیلی استرس دارم کاش خدا یه نی نی بهم بده کمکم کنید نمیدانم از کجا جوابتون رو بگیرم
نظر طلا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۷
پاسخ
0
1
سلام من 2 سال اقدام به بارداری کردم . و 23 سال سن درم و شوهرم مشکل غلظت اسپرم داره و 2 بار iuiشدم ولی جواب نگرفتیم ... و الان 3 ماه پریودیم 4 هر ماه بود و شوهرم دارو مصرف میکنه تا ابن ماه که امروز هفتمه هنوز پری نشدم و رو بازوهام جوش زده خیلی زیاد ولی هیچ علائمی ندارم بنظرتون من باردار شدم؟!
نظر سارا قربانى
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
پاسخ
0
1
سلام بچه ها من سه پسر تو شگم دارم ىعنى منظورم سه قلوى برام دعا کنىد تا به سلامتى به دنىا بىان انشالله روزى خودتون باشه
نظر زهرا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۷
پاسخ
0
0
سلام دوستان عزیز,من تازه بیست ساله شدم,آیا برای بارداری زوده یانه؟خواهشاجواب بدین,م
نظر سوده
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
پاسخ
0
3
منو همسرم الان ۲۴ ساعت متوجه شدیم که خدا بهمون فرزند داده و من خیلی خوشحالم که دارم مامان میشم
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۷
پاسخ
0
2
سلام، منم 2ماه هست اقدام کردم ولی خبری نیست. تو را خدا برام دعا کنین مامان بشم
نظر مریم
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
پاسخ
0
2
من 3ماه هست که اقدام به بارداری کردم وخبری نیست خیلی استرس دارم 10روز دیگه تاریخ پری هست نمیدونم باردارم یانه دکترم کفته احتمال زیاد این ماه باردار میشم واسم دعا کنید
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
پاسخ
1
0
سلام من بعد از ماه رمضان خيلي حالت تهوع داشتم ولي چون قرص ميخوردم پريوديم سر موقع بود بيبي چك هم گرفتم منفي بود الان شكمم خيلي بزرگ شده ممكنه باردار باشم؟
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
پاسخ
0
1
سلام من 5روز میشه که باردار شدم
نظر لیدا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۲
پاسخ
0
0
سلام،منم بیست روزه پری م عقب افتاده،آزمایش خون دادم منفی بود بنظرتون من حامله ام؟؟؟؟
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۷
پاسخ
0
1
سلام من هم خیلی دوست دارم مادر شم دعا کنید به من مرسی
نظر asl
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۹
پاسخ
0
0
ایا باردار نباشم هم میشه برای استرس درس خواندن تهوه صبحگاهی داشته باشم برای گاهی اوقات
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۳
پاسخ
0
1
سلام مندوسال ونیم ازدواج کردم ویک سال اقدام به بارداری وای نشده برام دعا کنید!!!!
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۶
پاسخ
0
0
سلام
نظر مژده بیات
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
پاسخ
0
2
سلام لطفاجوابمو بدین ممنون میشم

ایا ازمایش ادراروخون علایمی ازبارداری رونشون میده؟؟
نظر نرگس
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۸
پاسخ
0
1
سلام من3ساله ازدواج کردم تازه اقدام به بارداری کردیم تورو خدا برام دعاکنیدمنم مامان بشم خیلی تنهام
نظر حدیث
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۳
پاسخ
0
2
سلام من 3 ساله که ازدواج کردم 1 ساله قصد بارداری دارم ولی نشد تو رو خدا برام دعا کنید خیلی زندگیم یکنواخت شده
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۹
پاسخ
0
1
سلام.من 8عید پرید بودم تا13.بداز پریدم با نامزدم نزدیکی داشتیم من اصلاً در این رابطه ها چیزی نمیدونم بدون هیچ جلو گیری هنوز عادت نشدم ....خیلی استرس دارم سنم کم است واقعا نمی دونم .تورا خدا هر کی میدونه کمکم کنه ؟ یعنی من بار دارم .الا اطراف شکمم چن روزه ک درد میکنه کم کمردردم دارم یه کم
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۰
پاسخ
0
0
ی تست بارداری خون بده
نظر پرستو
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
United States
|
۰۴:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
پاسخ
0
3
سلام,من پری هام منظمه ۲۸روزه است,۶ساله ازدواج کردم,برای اولین بار اقدام کردم اما دقیقا تو روزای تخمک گذاری,چون خیلی عجولم از دادم یعنی ده روز مونده به پری بعدد که منفی بود الان چند روز دیگه باید منتظر باشم که پری میشم یا نه,سوالم اینه که با همه اینااحتمال داره این ماه باردار شم؟راستش خیلی نی نی می خوام و صبرمم کمه,حوصله دوا و درمونم ندارم,ایشالله همتونم بزودی مامان بشین
نظر مهدیه
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۶
پاسخ
0
2
سلام من دوهفته س از وقتم گذشته،از راه طبیعی پیشگیری میکردیم و تصمیم نداشتیم به بچه دار شدن.احتمال بارداریم وجود داره؟
نظر سانا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۸
پاسخ
0
1
سلام دعا کنید منم زود مامان بشم
نظر نفیسه
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
پاسخ
0
0
سلام من دوساله ونیمه ازدواج کردم الان دوسه ماهه جلوگیری ندارم ولی هنوز حامله نشدم سه روزدیگه وقت دارم تا پریودی ولی چندتا از علائم بارداری مثل خستگی کم اوردن نفس وکمردرد دارم ایا احتمال بارداری هست؟؟؟؟؟؟
نظر سملنه
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۲
پاسخ
0
1
س. بچه ها من 12 روزه که پریودیم عقب افتاده بعد از هفت روز تست دادم مثبت نشون داد اما روز 10 منفی به نظرتون من حاملم یا ن جواب بدین توروخدا
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۱
پاسخ
1
0
آیا من باردارم تورا به خدا برام دعا کنین
نظر شیما
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Bahrain
|
۰۱:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۲
پاسخ
0
1
منم یه سال ازدواج کردم اول جلو گیر طبیعی میگردم دوهفته ای میشه اقدام به بارداری کردم پایین شکم خیلی درد میکند و تنگی نفس هم یکم دارم خیلی دوست دارم مادر بشم یعنی باردار هستم واسم دعا کنید لطفا
نظر فاطمه
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
پاسخ
0
0
Salam kasi hast
نظر سوگل
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۵
پاسخ
0
1
سلام من ماه گذشته فکرمی کردم حامله ام چون بیست وهشت روزنشدم رفتم دکترم گفت حامله نیستی الان این ماه هم نه روزنشدم برای دعا کنید بچه دارشوم
نظر من مریم
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۷
پاسخ
0
0
من امروز باید پریود میشوم ولی نشدم دوس داشتم برم رژیم بچم پسر بشه ولی انگار حامله بی بی چک گرفتم میترسم استفاده کنم برام دعاکنید اگه حامله بودم بچم پسربشه
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۹
پاسخ
0
0
سلام. من دو سال ازدواج کردم. اقدام به بار داری نکردم. اولین بار اقدام کردیم. 4 روز تاخیر در عادت ماهیانه دارم. درد ناحیه رحم و تکرر ادرار دارم . تست میزنم منفی هست. چیکار کنم؟
نظر nasrin
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۴
پاسخ
0
0
aliiiiiiiii
نظر سمیرا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
پاسخ
0
0
منم حالت خستگی ودرد. زیرشکم دردارم مخصوصا وقتی بلند میشم دوماه جلوگیری ندارم زیر نظر دکتربودم دوسال براپسر برام دعاکنین
نظر سارا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
پاسخ
0
0
سلام عزیزان من سه سال هست قصد بارداری دارم ولی خبری نبود این ماه از پریودم دو روزه گذشته زیر شکمم هم درد میکنه یعنی احتمال داره حامله باشم برام دعا کنید خیلی دوس دارم مامان بشم مرسی
نظر سمیه
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۶
پاسخ
0
0
با سلام.میخواستم بدونم بعد از نزدیکی چطوری منی داخل واژن را خالی کرده پ طهارت کنم
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
پاسخ
0
0
سلام من هشت روز از کاشت جنینم میگذره ولی هیچ علایم بارداری ندارم.دعاکنید منم مامان بشم.خیییییییییییلی دوس دارم.ده ساله ازدواج کردم ولی هنوز مامان نشدم دعام کنید تورو خدا
نظر baraan
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۳
پاسخ
0
0
سلام چرا نظر منو ثبت نمیکنین خواهشمندیم ثبت کنین تو کتیبه برترین ها
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۳
پاسخ
0
0
سلام من هشت ماهه عروسی کردم الان یک هفته اس فهمیدم مامان شدم خیلی خوشحال شدم عاشق بچه ام ...توروخدا دعا کنید نی نی ام سالم باشه از الان جونمم براش میدم ....
نظر baraan
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۷
پاسخ
0
0
سلام من 1 ماهمه تازه باردار شدم .خیلی خوابم میاد ب ماهی علاقه زیادی دارم و کمرم درد میکنه دستام خشک میشن پاهامم خیلی سرد میشن .یعنی میشه قبل سونو بدونم جنسیتشو؟ ؟؟؟ لطفا ج بدین .ممنون از سایت عالی و بی نظیرتون
نظر baraan
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۷
پاسخ
0
1
یعنی کسی نیس ج بده چرا اینجا فعال نیس! !!!!!!!!!!!
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۴
پاسخ
0
0
سلام .من دوماه هست ازدواج کردم این ماه اقدام کردم برای حاملگی 4 روز دیگه به زمان پری مانده چطوری بفهم حامله هستم یا نه
نظر ویدا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
United States
|
۰۳:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۵
پاسخ
0
0
سلام 7 ماه قصد بارداری دارم ولی نشدم نزدیک پریودیمه ولی احساس نمیکنم که میخوام پریود شم سینه ها مم درد میکنه از کجا بفهمم باردارم
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۶
پاسخ
0
1
انشاالله خدا به همتون نی نی نازوخوشگل بده
نظر نسترن
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۳
پاسخ
0
0
من سه روزه که از پریودیم گذشته سینه هامم ردر میکنه یعنی ممکنه باردار شده باشم دوسال از ازدواجم میگذره
نظر نجمه
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۵
پاسخ
0
0
سلام من سیزده روز از پریودیم میگذره امروز تست دادم مثبت بود الان مثانه ام درد داره وعفونت شدید دارم.دوبار سقط هم داشتم لطفا کمک کنیدچکارکن.لطفا ج را به این ایمیل بفرستید خواهشن ایمیل بردارمه
نظر سحر
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Sweden
|
۰۴:۲۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
پاسخ
0
0
سلام منم دوهفته است كه اقدام كردم برام دعا كنيد من و همسرم عاشق بچه اينم
نظر neda
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۲
پاسخ
1
0
با سلام خسته نباشید من چندتا سوال داشتم
یک ماه اقدام به حاملگی کردم آخرین دوره قاعدگیم برج۹بود یک هفته از شروع قاعدگیم میگذره دو بار تست انجام دادم خط tکمرنگ بود بعد یک هفته فقط 3 روز لخته خونی جزعی داشتم که شبیه به دوره قاعدگیم میخواستم بدونم الان من باردار هستم تا حالا دوره قاعدگیم اصلا عقب نیوفتاده ؟
لطفا ک جواب منو بدین خیلی خیلی نگرانم
نظر زینب
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۴
پاسخ
0
0
خوبه
نظر زینب
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۴
پاسخ
0
0
من ماه قبل ۲۵ ابان پری شدم و سیکلام همش منظم ۲۸ روزه میباشد یعنی باید ۲۲پری میشدم الان دوروزه عقب انداختم درد های زیر شکمی دارم خصوصا سمت چپ یعنی باردارم
نظر سونا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۷
پاسخ
0
0
من ۲هفتس به بارداری اقدام کردم چه جوری بفهمم باردارم لطفا جوابموبدین
نظر darya
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۲
پاسخ
0
0
ازته دلم برا همتون ارزو میکنم نی نی های خوشگل بیارید خودم دارم برا نی نی دومم اقدام میکنم دعا کنید نی نیم سالم باشه
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۸
پاسخ
0
0
چگونه بفهمم باردارم سک ماهه نزدیکی دارم
نظر سارا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۶
پاسخ
0
0
سلام برام دعاکنید بچه ام پسر باشه
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۳
پاسخ
0
0
سلام
نظر نازن
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۳
پاسخ
0
0
دعا کنیین حامله شم تروخدا
نظر شیما
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۴
پاسخ
0
0
من سه سال ازدواجکردم اصلا جلوگیری نداشتم رفتم یزد بهم داروداد به طور طبیعی هم پریود نمیشم الان با داری پریود میشم حدود ده روز دیگه باید امپول منوگان بزنم تو رو خدا واسم دعا کنین باردار بشم خیلی غصه میخورم.انشاا... به حق فاطمه زهرا هر کی بچه میخواد خدا بهش بده به من بده
نظر اعظم
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۴
پاسخ
0
0
سلام
خسته نباشید
من دوره های پریودی تقریبا نامنظمی داشتم بین 22 تا سی روز پریود میشدم.دوماه متوالی قرص سیپروترون کمپاند میخوردم و پریودیهام 22 روزه شده بود.چندماهی میشه که برای بارداری اقدام کردم ولی خب نزدیکی منظمی نداشتیم ولی این ماه هردوروز یکبار نزدیکی داشتیم.روز 22 سیکلم پرید نشدم و سه روز بعدش بی بی گذاشتم منفی شد هفت روز بعدشم ازمایش دادم و بازم منفی شد روز سیم سیکلم یه لکه دیدم و بعد ازاون دیگه هیچی ندیدم. چهارروز بعدش بازم از دادم و منفی شد بتا صفر بود.من خیلی وقت نیست که هم سونو رفتم و گفت رحم هیچ مشکلی نداره و حتی کیست هم نداشتم.و حتی ازمایش هورمون هم دادم که بازهم مشکلی نبود.یعنی ممکنه حامله باشم و ازمایش نشون نده؟ چند روز دیگه بگذره بی بی بذارم تا جواب قطعی بده؟الان با احتساب 30 روزه بودن پریدیم هشت روز گذشته
نظر الهام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۷
پاسخ
0
0
من یه هفته پریود عقب افتاده بود بی بی چک استفاده کردم دیر نشون داد ولی مثبت بود ازمایش بیتا منفی الان لک دیدم نمیدونم بچه خیلی دلم میخاد دعا کنید واسم
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۳
پاسخ
0
0
سلام امیدوارم همه صاحب نی نی بشن حتی خودم
نظر عاشق
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۱
پاسخ
0
0
من تازه بچم روسقط کردم پنج ماهه بودبچم مشکل ژنتیکی داشت دخترم سه سالشه خداروشکر سالمه ولی پسرم مشکل ژنتیکی روتوسونگرافیش تشخیص دادن گفتن سقط بشه بهتره خانوما به تشخیص دکترها احترام بذارین خواهشن
نظر صفیه
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۱
پاسخ
0
0
من ۱۵روزجلوگیری رو ول کردم بچه اولم رو بار اول حامله شدم وپسر حالا علائم حاملگی وکمی دارم دوست داشتم بچه دومم دختر باشه الان میشه باتغذیه فرزندم رودختر کنم
نظر دلنا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۳ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
پاسخ
0
0
سلام من بعداز پر بودیم اقدام به بارداری کردم اما الان یک هفته مونده دوباره پریود بشم وپریودیم هم منظمه که کمر درد دارم و هرلحظه احساس میکنم دارم پریود میشم چطوری باید بدانم باردار هستم لطفا سریع جواب بدید.
نظر سلام M هستم
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۵
پاسخ
0
0
من دو ماه هست كه اقدام مى كنم براى بادارى دقيقا روزهاى تخمك گذارى ولى تست بادارى منفى بود بعد درد شكم زياد نمى دونم چه كار كنم أيا من بادارم
نظر زهرا ح
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۰
پاسخ
0
0
سلام؛من چهار ساله ازدواج کردم؛پریودهام 28 روزه بود چند روزی هست اقدام به بارداری کردیم ؛ولی فقط یکبار؛یعنی با یکبار میشه حامله بشم؟سه روز قبل از تخمک گذاری بود؛
نظر baraan
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۵
پاسخ
0
0
سلام بچه ها من الان پنج ماهمه پسر دارم امروز رفته بودم براش لباس بخرم انقد شیطونه هنش تکون میخوره .از خدا ب خاطر این میوه روزی هزار بار شکر میکنم .منم عاشق بچع بودم .انشاا.. همتون مامانی بشین
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۷
پاسخ
0
0
سلام من ١٣ ساله ازدواج كردم از لقاح و ... هر چیزی که فکرش و بکنید انجام دادم ولی خدا هنوز من و لایق مادر بودن ندونسته الان ۵۰ روزه که از موعدم عقب انداختم ولی هیچ حسی ندارم .. در اصل حتی ذوق آزمایش ندارم از همه ی دوستان خوبم التماس دعا دارم برام دعا کنید تا مادر شده باشم و دلم شاد شه ممنون از همتون
نظر شایان
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۰
پاسخ
0
0
من یک هفته مونده پریود بشم ولی تمام علائم بارداری دارم ازکجا بایدبفهم باردارم
بدون نام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۸
پاسخ
0
0
برای منم دعا کنید که بار دارشم لصفا 5 ساله که ازدواج کردم
نظر Nazila
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iraq
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۰
پاسخ
0
0
سلام
نظر الهام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
پاسخ
0
0
من چند ماهه اقدام به بارداری کردم هر ماه ناانید میشم دلم نی نی می خواد برام دعا کنین.
نظر الهام
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
پاسخ
0
0
من چند ماهه اقدام به بارداری کردم هر ماه ناانید میشم دلم نی نی می خواد برام دعا کنین.
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۱
پاسخ
0
0
سلام من اوایل این ماه زمان تخمک گذاریم اقدام داشتم .سره ماه یعنی28ام وقت پریودمه نشدم فرداش بی بی زدم منفی بود الان چهارروز گذشته برم آزمایش خون نشون میده؟
نظر سارا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Belgium
|
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۷
پاسخ
0
0
سلام من 6 روزه از پریودیم گذشته یعنی از آخر پریودی قبلیم تا الان 33 روز میگذره هیچ علائمی هم ندارم به نظرتون بار دارم؟
نظر سپیده
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۳
پاسخ
0
0
من الان 8روز از زمان پریودم میگذره هنوز پریود نشدم بی بی چک هم زدم منفی بود توروخدا دعاکنید پریود شم من ی ماه عروسی کردم فعلا بچه نمیخام
نظر سحر
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۰
پاسخ
0
0
من 23 سالمه و سه ساله ک ازدواج کردم.تازگیا فهمیدم ک باردارم.اما نمیدونم چرا اصلا حس خوبی ندارم.همش حس میکنم خیلی زود بود...الان سه دوزه ک فهمیدم از استرس و ناراحتی نمیتونم غذا بخورم.توروخدا کمکم کنید.چکار کنم
نظر sara
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۹
پاسخ
0
0
سلام خانما من 2سال قصد بارداری دارم باردار نشدم تو رو خدا برام دعا کنین خیلی زود مامان بشم
نظر بهاره
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۳
پاسخ
0
0
سلام برام دعاکنیدباردارباشم بیشتراین علایم دارم
نظر نرگس
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۰
پاسخ
0
0
من عقدم ازکجابدونم حاملم ۶روزه پریودیم عقب افتاده چیکارکنم راهنماییم کنین میترسم سنم کمه
نظر سارا
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۳
پاسخ
0
0
سلام من بانامزدم رابطه جنسی داشتم ممکنه بارداربشم؟؟؟
نظر مهشید
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۲
پاسخ
0
0
سلام خانم ها منم 6ماهه اقدام کردم به بارداری وهر ماه یه هفته 10از زمان پریودیم دیرتر پریود میشم وعقب میندازم توروخدا دعاکنید برام تامنم باردارشم.توروبه همین ماه رمصون برام دعاکنید
نظر hana
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Finland
|
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۳
پاسخ
0
0
سلام یه سوال دارم من بعد از پریودی ترشح زیاد داشتم که الان کمتر شده رنگ سینه هام هم تیره تر شده ایا باردارم ممکنه لطف کنید راهنماییم کنید
نظر گل پسرمامان
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۱
پاسخ
0
0
برای منم دعاکنیدهشت ماه اقدام به بارداری کردم اماخبری نیست دعاکنید
نظر عسل بانو
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۵
پاسخ
0
0
سلام من چنددفعست اقدام ب بارداری کردم اماباردارنشدم پریودمیشدم حالامن عفونت دارم ؟مشکلم چیه خیلی دوست دارم بارداربشم یک سالونیمه ازدواج کردم23سالمه حالا منوراهنمایی کنین باتشکر
نظر عاطفه
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۵
پاسخ
0
0
سلام من پریودی خیلی خیلی منظمی دارم علاوه برروز ساعت دقیقی پریود سیکل قاعدگیمم30 روزه است دقیقه.سه ماهه اقدام به بارداری کردم نشده ،دیروز تاریخ پریودیم بوده نشدم آیاامکان داره باردار باشم درضمن ماه های 31روزه سال سیکل چجوری محاسبه میشه من 5هرماه دقیق پریود میشم توی خرداد که31روزه است چجوری محاسبه میشه تاریخ پریودیم توروخدا جواب بدبد
نظر سعیده
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
پاسخ
0
0
سلام من الان نزدیک یه سال اقدام به بارداری کردم اینماه روزایی که احتمال تخمک گذاری بوده اقدام داشتم حالا امروز روز 20پریودم نمیدونم چرا لکه های صورتی میبینم البته خیلی کم ،نمکنه از روزه باشه یعنی بدنم ضعف کرده باشه و صعیف شده باشم یا دارم مریود میشم ولی سابقه نداره من 10روز جلو بندازم
نظر عسل بانو
| درباره از کجا بفهمم باردارم؟
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
پاسخ
0
0
سلام چراجواب نمیدیدکسی نیست؟سعیده خانوم احتمال تخمک گذاری یعنی چی میشه برام توضیع بدی ممنون میشم عزیزم؟؟؟
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: