۲۴۶۸۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۴
۱۲۶۶۵ 
روز گذشته یک بمب خبری در فضای خبری دست به دست چرخید؛ همه از افتتاح مرکز رسمی ازدواج موقت با مجوز وزارت ارشاد و ثبت در سایت ساماندهی خبر می دادند.
خبرگزاری فارس: روز گذشته یک بمب خبری در فضای خبری دست به دست چرخید؛ همه از افتتاح مرکز رسمی ازدواج موقت با مجوز وزارت ارشاد و ثبت در سایت ساماندهی خبر می دادند.
 
 محتوای سایت آنقدر جدی به بیان مشخصات خانم های مایل به صیغه ، مبلغ و زمان و شرایط ارتباط اشاره کرده بود، که خواننده را در بهت فرو می برد و تنها تاسف بود که می توانست از شنیدن این خبر ابراز داشت.
این خبر که اولین‌بار توسط وحید آنلاین (از فعالین فضای مجازی ستاد قیطریه میرحسین و پناهنده )در فضای مجازی منتشر شد، آنقدر سریع دست به دست شد که طی کمتر از 12 ساعت هزاران بار بازنشر داده شد و بارها مورد بحث و کامنت مخاطبان قرار گرفت، آنچنان که حتی برخی سایت های خبری آن را وسیله ای برای تخریب برخی وزارتخانه ها از جمله ارشاد کردند.

در این بین با یک نگاه دوباره به دور از هیجان اولیه چند نکته مشخص می کند که این یک پروژه جدید تخریبی علیه مذهب است که توسط برخی افراد معلوم حال آغاز و برخی افراد ناآگاه هم به آن دامن می زنند.

اول اینکه نشانی اینترنتی سایت مذکور یک ساب دامین در یک سایت خدمات دهنده است و اصل سایت روی بلاگفاست. پس لزومی برای ثبت دامنه آی آر و ثبت مشخصات نیست.دوم، این سایت بر خلاف ادعای انجام شده این مرکز در سایت ساماندهی ثبت نشده است. و حتی بر فرض ثبت مجوز فعالیت برای آن نمی شود چه آنکه ساماندهی سایت های اینترنتی با مجوز چنین مراکزی قطعا ارتباط گودرز و شقایقی خواهد داشت!

سوم در این سایت یک شماره ایرانسل جهت ارتباط با مشتری ها ارائه شده، در حالی که در صورت رسمی بودن میتوانست چند شماره ثابت بدهد.

چهارم آدرس ثبت شده به عنوان نشانی مرکز هم غیر واقعی و وجود خارجی ندارد.

و بالاخره پنجم اینکه شماره حسابی اعلام نشده درحالی که اگر کار رسمی و قانونی باشد مشکلی برای اعلام وجود نداشت.
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:40 - 1391/03/09
سایت و وبلاگ خیلی دیگه جوابگو نیست ، الان خیلی هم به فضای مجازی توجه نمی کنند چون کسی اهمیت نمی دهد ، به ناچار وارد فضای واقعی جامعه میشوند با رد و بدل کردن چند جمله سوژه مورد نظر خود را پیدا می کنند !!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:18 - 1391/03/10
کاش میشد عشق واقعی رو پیدا کرد....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:54 - 1391/03/10
امیدوارم ارتش سایبری در مقابل این جریان هم قدرت خودش نشون بده هدف اصلی این سایت هر چی که هست بنیان خانواده و ازدواج رو با خطر جدی مواجه میکنه ....
HONG KONG
08:52 - 1391/03/11
مجله جون حالت خوبه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آخه من که چیزی نگفتم اااااااااااااه
کو نظر من ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:55 - 1391/03/13
سلام نيلي با نظرت موافقم؟
پاسخ ها
nili
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۳
merc hamid jan
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج