۲۵۶۳۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۵:۲۵
۴۲۹۸ 
محمد رويانيان مي‌گويد درباره گفته‌هاي جديد علي كريمي مبني بر جدايي‌اش از پرسپوليس هيچ صحبتي نمي‌كند.
ایسنا: محمد رويانيان مي‌گويد درباره گفته‌هاي جديد علي كريمي مبني بر جدايي‌اش از پرسپوليس هيچ صحبتي نمي‌كند.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره بازيكناني كه تاكنون به اين تيم جذب شده‌اند و ارزيابي خود از پرسپوليس فصل آينده اظهار كرد: من به نهايتي فكر مي‌كنم كه هنوز به آن نرسيده‌ايم و تا زماني كه پروژه من تمام نشده نمي‌توانم به خودم نمره خوبي بدهم، بنابراين فعلا درباره عملكردمان در فصل نقل و انتقالات صحبتي نمي‌كنم.

وي افزود: با اين وجود از اين خوشحالم كه تيمي كه تا الان بسته‌ايم همه بازيكنان در آن همدل و هماهنگ بوده و به دنبال پيشرفت پرسپوليس هستند.

رويانيان با اشاره به مذاكرات خود با چند بازيكن، در حالي كه از مطرح كردن نام آن‌ها خودداري مي‌كرد، گفت: مذاكرات خوبي با اين بازيكنان داشتم و در يكي دو روز آينده تكليف آن‌ها هم براي حضور در پرسپوليس مشخص خواهد شد.
 
علي كريمي پس از ديدار ايران مقابل قطر گفته بود ديگر در پرسپوليس نمي‌ماند. رويانيان در اين رابطه به ايسنا گفت: هيچ صحبتي در اين باره ندارم، اساسا دوست ندارم كه جواب بازيكنان را بدهم. حالا اين بازيكن مي‌خواهد رونالدو باشد يا مسي.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره مذاكرات اين باشگاه با محمدرضا خلعتبري هم به ايسنا گفت: چه كسي گفته ما از آوردن خلعتبري نااميد شده‌ايم. مرد نااميد نمي‌شود. مذاكرات ما با اين بازيكن همچنان ادامه دارد.

وي در ادامه درباره صحبت‌هاي جديد فتح‌الله‌زاده مبني بر اينكه پرسپوليس از رانت دولتي استفاده مي‌كند، گفت: من از صحبت‌هاي فتح‌الله‌زاده تعجب مي‌كنم. اگر معاملات ماشين رانت است، من صحبت‌هاي او را قبول دارم. در ضمن آقاي فتح‌الله‌زاده با اين سوادي كه داريد من از شما تعجب مي‌كنم. دولت چه زماني از اين ماشين‌ها داشته است؟ اگر توجه كرده باشيد، دولت سمند دارد نه بنز.

رويانيان با اشاره به اينكه دولت به استقلال بيشتر از پرسپوليس كمك كرده، گفت: آقاي فتح‌الله‌زاده شما كه تا ديروز بانك تات و بازار مبل را در اختيار داشتيد اما ما از اين اسپانسرها نداشتيم و فقط چند تا ماشين معامله مي‌كنيم. بايد بگويم كه اين ماشين‌ها در بنگاه‌هاي همه شهرستان‌ها هم وجود دارد. من با اعتبار خودم چند ماشين قسطي مي‌خرم و خريد و فروش مي‌كنم. اگر از اين ماشين‌ها مي‌خواهيد مي‌توانيد در بنگاه ها بخريد!
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:1
UNITED STATES
15:57 - 1391/03/24
حاج فتل تک دلی...
این رویانیان دو روز اومده تو فوتبال جه دوری ور داشته ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:14 - 1391/03/24
این فوتبالو با پمپ بنزین اشتباهی گرفته
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:05 - 1391/03/25
من رویانیانو دوست دارم خیلی مودبه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:31 - 1391/03/25
پرسپولیس امسال مثه رئاله پول زیاد خرج کرده ولی هیچی نمیشه.استقلال بارساس از ریشه درسته.تازه دنیزلیم که رفت بشیکتاش دایی بیاد پرسپولیس چقد بخندیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:09 - 1391/03/25
.« یک ، دو ، سه ، چهار ، پنج ، شیش ، شیش تایی ها ، شیش تایی ها» این شعار مطمئنا روی اعصاب استقلالی هاست.شعاری که پس از 37 سال همچنان محبوب ترین شعار پرسپولیسی هاست.استقلالی ها البته با لنگی گفتن دوست دارند دردشان را التیام بخشند اما این شعار همیشه روزهایی که پرسپولیسی ها در ورزشگاههای مختلف کشور بازی دارند بارها وبارها توسط سرخ پوشان طنین انداز می شود.
سرمربی : آلن راجرز
گلزنان : همایون بهزادی 3 گل ( دقایق 50 - 87 - 90 ) ایرج سلیمانی 2 گل ( دقایق 45 و 57) و حسین کلانی یک گل در دقیقه 32 )
ایران یکسره قرمز بود .
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج