کد خبر: ۲۶۰۵۳
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۵:۲۲
تعداد بازدید: ۹۰۰۷۵
تعداد نظرات: ۲۷۲ نظر
كسي نمي‌بيند كه من آدمي هستم كه 24 سال در عرصه هنري فعاليت مي‌كنم. اما من هم مدل نيستم يا «محمدرضا گلزار» نيستم كه محبوبيتي مثل ايشان داشته باشم.
 شرق: «اين تابستان فراموشت مي‌كنم» حكايت دو عشق قديمي و از دست رفته است كه حالا رنگي از آنها مانده است. روايتي از دو زن در دو دوره تاريخي كه هركدام روايت خودشان را نسبت به عشق دارند. عشق‌هايي كه شايد حالا تنها يادشان مانده است.

اين نمايش كه درست اولين روز تابستان 91 قرار است صحنه را ترك كند؛ نخستين تجربه «بهاره رهنما» به عنوان كارگردان روي صحنه است. رهنما كه بازيگر شناخته شده تلويزيون، سينما و حالا تئاتر است در نخستين تجربه كارگرداني از حضور دو بازيگر شناخته شده تئاتر يعني «شبنم فرشادجو» و «نسيم ادبي» روي صحنه كمك گرفته است و معتقد است كه هوشياري بزرگش اين بوده كه از اين دو بازيگر كه در نقش‌هايي بازي مي‌كنند كه كمتر آنها را در اين نقش‌ها در صحنه ديده‌اند كمك گرفته و نقطه قوت كارش حضور اين دو بازيگر روي صحنه است. در روزهاي گرم خرداد ماه زماني كه اين نمايش در سالن انتظامي خانه هنرمندان به روي صحنه رفته بود، به همراه بهاره رهنما، شبنم فرشاد جو و نسيم ادبي از اين تابستان فراموشت مي‌كنم و عشق و سختي‌هاي اجراي نمايش گفتيم.
 ‌«اين تابستان فراموشت مي‌كنم» يك نمايش كاملا زنانه است. در اين سال‌ها كمتر ديده شده كه نمايشي اين طور حس‌هاي زنانه را به روي صحنه نشان دهد. مي‌خواهم ببينم كه چطور توانسته‌ايد اين حس را اين‌گونه روي صحنه نشان دهيد؟

 نسيم ادبي: وقتي كه براي اولين بار نمايش را خواندم خيلي عميق به آن فكر نكردم. هميشه اين‌گونه هستم كه اول متن را مي‌خوانم و مي‌بينيم در سطح چه چيزي به من مي‌دهد. بعد وارد عمق آن مي‌شوم. در مورد شخصيتي كه در اين نمايش بازي مي‌كردم اینکه او زني عادي است كه رقيب عشقي يك ستاره سينما است. موضوعي كه خيلي در جامعه خودمان از آن ديده‌ايم. يعني آدم‌هايي كه عاشق آدم‌هاي معروف و شناخته شده هستند. حالا اينكه مي‌گوييد حس زنانه، من فكر مي‌كنم درباره مردها هم اين را داشته باشيم. مردي كه ستاره سينما باشد و مردي كه خودش را رقيب عشقي او مي‌داند يعني اين‌گونه نيست كه بگوييم فقط زنان اين حس را دارند يا اين حس زنانه است.

 ‌البته من خودم با زن بخش اول يعني «باران» احساس همذات‌پنداري داشتم. اما در اپيزود دوم كه خانم ادبي بازي مي‌كرد خيلي براي من ملموس بود. اينكه شخصيت اين دختر جوان خيلي خوب پرداخته و بازي شده بود. يك بخش‌اش متن بود و اما بخش اصلي‌اش بازي بود.

 ادبي: زماني كه مي‌خواهم نقشي را بازي كنم در ابتدا سعي مي‌كنم از تك بعدي بودن خارجش كنم. يعني به نظرم همان‌طوري كه هر انساني داراي وجوه مختلفي است؛ يك كاراكتر هم بايد وجوه مختلفي داشته باشد. زماني يك شخصيت درست در مي‌آيد و در دل تماشاچي مي‌نشينيد و به اصطلاح قابل باور مي‌شود كه بازيگر بتواند بعدهاي مختلف اين شخصيت را به تصوير بكشد. خيلي‌ها مي‌توانند بعدهاي مختلف يك شخصيت‌ را بيرون بياورند اما موضوع مهم اين است كه شما بتوانيد اينها را به نمايش بگذاريد.

 ‌يعني به نوعي باورپذيرش كنيد.

 ادبي: دقيقا شما بتوانيد نقش را باورپذير كنيد. تو هم عشق نسبت به نگين درخشان را در اين شخصيت مي‌بيني و هم ته قلبش يك احساس رقابت وجود دارد. يعني هم نقش‌هايي كه بازي كرده است را دوست دارد و هم نمي‌تواند حسش را نسبت به وحيد فراموش كند. هم وحيد را دوست دارد و هم در مقابل نگين درخشان احساس حقارت و حسادت دارد. همه اين حس‌ها را در كنار شخصيت كودكانه او مي‌بيني و در نهايت عشقي كه با پنهانكاري قصد دارد كه به آن نپردازد.

 ‌و البته تنهايي‌هاي اين زن. انگار به دنبال مردي مي‌گردد كه قرار است جاي خالي پدر و عشق را در زندگيش بگيرد. چندين بار تكرار مي‌كند كه من و مادرم و زن‌دايي و داييم. يعني جاي خالي پدر هم هست. هميشه حضور يك مرد را در كنارش خواسته و يك جايي هم مي‌بينيم كه انگار عاشق بازجويش شده است. با اين شرح كه مي‌دانيم كه او در نهايت با همين بازجو ازدواج كرده است. همان جايي كه باران در اپيزود اول مي‌گويد مادرم با بازجويش ازدواج كرده.

 ادبي: او بيشتر دلش مي‌خواهد كسي را پيدا كند كه به حرفهايش گوش بدهد مثل وحيد. بازجو دارد خاطره او را زنده مي‌كند. يك جايي مي‌گويد شما خيلي خوب حرف‌هاي من را گوش مي‌دهيد. وحيد برايش بيشتر يك گوش بوده است. اين دختر از يك طبقه متوسط جامعه و پرستار بيمارستان است با شرايطي كه پيش از انقلاب وجود داشته است كه بايد يك خانواده را بچرخاند. آن وقت با پسري كه در سطح او نبوده است آشنا مي‌شود. وحيد جواني از قشر هنري بوده كه دنيايش با دنياي اين دختر متفاوت بوده و اصلا شايد او برايش يك سرگرمي بوده و شايد دلش با او نبوده و فقط به حرفهايش گوش مي‌داده است. اصلا مورد جدي براي وحيد نبوده است.خودش هم در جايي مي‌گويد رابطه عين معادله رياضي دو سر دارد. يعني زماني كه تو فكر مي‌كني در يك رابطه خيلي عاشقانه هستي طرفت ممكن است اين جوري فكر نكند و اين در زندگي خيلي از ماها هست. براي همه پيش آمده است زماني كه فكر مي‌كرديم طرف عاشق ما است يا نه يك دوست صميمي است، مي‌بينيم كه نه براي او اين‌گونه نبوده است.

 ‌من حتي جاهايي از نمايش فكر مي‌كردم كه همه اين داستان‌ها در ذهنش رخ مي‌دهد. يعني با شخصيتي كه از خودش ارايه مي‌دهد به اين فكر مي‌افتي كه او يك‌بار شوهر نگين درخشان را ديده و فكر كرده كه عاشقش هست و خودش را رقيب عشقي او مي‌داند.

 ادبي: يعني واقعيت نداشته است؟ نه اين طوري نيست. چون دارد به خاطر اين عشق بازجويي مي‌شود. اما واقعا يك جاهايي اين قدر اين ذهنيت‌هاي او با واقعيت همراه مي‌شود كه تو فكر مي‌كني كه شايد واقعيت نداشته باشد. شايد حتي به اين فكر كني كه وحيد وجود نداشته است. براي من دردناك جايي است كه او اينها را نجات مي‌دهد و هيچ كدام او را نمي‌شناسند. شايد تا آخر عمرش هم كسي متوجه نشود كه اين دختر، وحيد و نگين را نجات داده است.

 ‌اين دو نفر با يك جمله‌اي كه باران در جايي از نمايش مي‌گويد كه مادرم با پدرم كه بازجويش بوده ازدواج كرده، به هم مرتبط مي‌شوند. يعني دو اپيزود به هم مي‌رسند.

 بهاره رهنما: يك نكته جالب؛ آقايي روي صفحه اينترنتي ما نوشته بود اين جنس عشقي كه نسيم نقشش را بازي مي‌كند خيلي قشنگ است اما در قصه‌ها اتفاق مي‌افتد. من برايش نوشتم كه تو شايد مردي اين حس را نداري. البته اين نكته را هم بگويم كه خودت مي‌داني كه من اصلا فمنيست نيستم، اين نمايش زنانه مي‌بيند.

 ‌نمايش«اين تابستان فراموشت مي‌كنم» اصلا نمايش فمنيستي نيست. يعني حس‌هاي زنانه دارد.

 رهنما: براي همين هم آقايان هم نمايش ما را دوست داشتند. همان جا نوشته بودم تنها چيزي كه مختص خانم‌ها در اين نمايش است جنس عشق است و جنس عشق اين دو در زن ايراني به چشم مي‌خورد كه از جايي نسبت به كسي كه دوستش دارد حس مادرانه پيدا مي‌كند و خوش است با رفتن طرفش.

 
‌اتفاقا در اپيزود اول همذات‌پنداري بيشتري كردم چون عشقش زنانه‌تر بود.

 رهنما: شايد به اين دليل كه آدم امروزي‌تر بود. اما ما نويسنده‌هايمان را به اين دليل مرد انتخاب كرده بوديم كه تلفيق شود.
 ‌اتفاقا سوالي كه براي خود من پيش آمده همين است كه نويسندگان اين نمايش مرد هستند و نمايش خيلي زنانه است. بعضي از آن‌هاي نمايش خيلي زنانه است. مثل آن صحنه‌اي كه باران مي‌گويد دارم فراموشت مي‌كنم و مي‌خندد و يك دفعه صداي اسكايپ آشفته‌اش مي‌كند. شبنم فرشادجو: گاهي وقت‌ها فكر مي‌كنيم كه فراموش كرديم. اما پنج سال بعد اگر بوي عطر كسي را مي‌فهميم يادش مي‌افتيم. بو، آهنگ و صدا اينها چيزهايي است كه خانم‌ها را به ياد عشق‌هاي قديمي‌شان مي‌اندازد.

 رهنما: فكر مي‌كنم و به گمانم اگر قرار است فراجنسيتي فكر كنيم مي‌توانيم با هم تبادل فرهنگي و احساسي داشته باشيم. اما من فضاي زنانه را بيشتر مي‌شناسم و براي همين در داستان‌هايم هميشه متهم به فمنيست شدن نيستم و اين فضاي زنانه به قدری چیره است كه مثلا «رامبد جوان» به من مي‌گفت كه خودم نسبت به نوشته‌هاي زنانه خيلي سمپات نيستم اما به عنوان يك مرد اين حس را داشتم كه نكند من كار بدي كردم. اين حس‌هاي زنانه تلنگر به مردها مي‌زند. خيلي از آقاياني كه كار را مي‌بينند مي‌گويند بدون هيچ شباهتي به زندگي مادرمان به ياد مادرمان افتاديم. خيلي خوشحالم كه هم نويسنده‌هاي كار و هم بازيگرانم هم در نهايت كمكي كه از آدم‌هاي اطرافم گرفتم و دراماتوژي خودم، اين اثر را آن طرف خط جنسيت برده است.

 ‌نقطه قوت اين نمايش جدا از متن و كارگرداني فكر مي‌كنم بازي بازيگران است. يعني هم خانم ادبي و هم خانم فرشادجو به عنوان دو بازيگر شناخته شده تئاتر توانستند اين همذات‌پنداري را براي مخاطب به وجود مي‌آورند. در اپيزود اول شايد چون امروزي‌تر و متعلق به نسل خودمان هست شايد اين همذات‌پنداري بيشتر باشد. خود من به عنوان مخاطب خيلي خودم را جاي باران قرار دادم.

 رهنما: وقتي اين تابستان فراموش مي‌كنم را با نمايش سجاد افشاريان مقايسه مي‌كنم، آن كار كارگردان‌محور است. يعني متن را كه مي‌خواندم به خودم مي‌گفتم كه اين كار چطور مي‌تواند روي صحنه برود؟ حتي يك‌بار به شبنم گفتم خيلي متن بدي است اما به خاطر اينكه سال‌ها روي متن كار كرده حاضر شدم بازي كنم. اما نمايش در كارگرداني درآمد و كار خوبي هم شد. اما در مورد كار خودم اعتراف مي‌كنم كه اين كار، كار بازي نويسنده و بعد كارگردان است. يعني در وهله اول بازي خوب بازيگران و بعد متني كه نويسندگان اين نمايش نوشتند و داستان‌هاي خودم و بعد تنها كار مهمي كه در بخش كارگرداني داشتم اين بود كه چون بازي بازيگرانم را دوست داشتم آنچه نوشته‌ام را خواستم بازي كنند. يعني به عنوان بازيگر از آنها نخواستم كه به فلان سبك بازي كنند. خودشان اينجا هستند و مي‌توانند درباره اين صحبت كنند. ‌در مورد هر دو نفر هم فكر مي‌كنم كه خيلي با بازي‌هاي خودشان تفاوت دارد. يعني حداقل بازي‌هايي كه من از خانم ادبي ديدم خيلي متفاوت از اين بازي است. هميشه نقش‌هاي سنگين را بازي مي‌كردند.

 فرشادجو: هر دوي ما سعي كرديم گونه‌اي ديگر بازي كنيم. يعني دقيقا برعكس روال بازي خودمان نقش‌ها را انتخاب كرديم.
 رهنما: شايد تنها نقطه مثبت كارگرداني من بازي گرفتن از دو بازيگرم در دو نقش متفاوت از خودشان بود. خيلي‌ها وقتي متن را مي‌خواندند به من مي‌گفتند كه بازيگران را جابه‌جا كنم. يعني شبنم نقشي كه نسيم بازي كرد را بازي كند و نسيم به جاي شبنم.

 ‌اين انتخاب شما بود يا بازيگران؟

 فرشادجو: من خودم انتخاب كردم كه در نقش باران بازي كنم.

 رهنما: از روز اول به همين تركيب فكر كرده بودم. البته يك اپيزود ديگر بود كه بين آن و اين يكي گفتم كه كدام يكي را انتخاب مي‌كنيد؟ اما در نهايت بين اين دو اپيزود انتخابم همين بود. همان اپيزودي كه حذف شد و من به تو و نسيم گفتم كه كدام يكي را انتخاب مي‌كنيد؟

 فرشادجو: تو به من گفتي من تو را قرمز مي‌بينم.

 رهنما: درست است. اما درباره انتخاب اين دو اپيزود همين بود. يك اپيزود ديگري بود كه حالا راجع به آن حرف مي‌زنيم و حذف شد؛ وقتي بچه‌ها خواندند مي‌توانستند آن را هم بازي كنند. مثلا من به شبنم گفتم بين اولي و اين، يكي را انتخاب كن. آن اپيزود وسط را مردد بودم كه خودم بازي كنم يا بچه‌ها. ما اصلا يك سه‌گانه به جشنواره ارايه كرديم كه همان جا هم قبول نشد. جالب اينجاست آدم به شكل كلي متهم به اين است كه وقتي يك آدم معروف كاري را روي صحنه مي‌برد مشكلي ندارد. اما ما واقعا اگر يك نامه اداري بخواهيم بنويسيم براي يك تخفيف ساده بايد شش نفر آن را امضا كنند.

چون من بهاره رهنما هستم حساسيت بيشتري دارند. اگر فردي معروف نبودم مسير كوتاه‌تر بود. اين اتفاق از ابتداي تصويب متن و حتي در جشنواره هم افتاد. گفتم كه در جشنواره يك‌بار كار رد شد. روز قبلش با رييس هيات داوران تماس گرفتم گفتم ما را از دور رقابتي خارج كند. اما كلا ما را از جشنواره حذف كردند. بعد از جشنواره كساني كه كار را ديده بودند گفتند كه اجراي عمومي بگيريد. ما متن را به سالن‌هاي مختلف داديم. قبل از جشنواره هم متني مقدماتي داده بودم كه جوابي نگرفتم. كساني كه در جشنواره ديده بودند به من توصيه كردند كه كار را كمي كوتاه‌تر كنيم تا سرعت انتقال مفاهيمي كه در آن هست سريع‌تر شود. اپيزود وسط را هم من به ناچاري بازي مي‌كردم.چون نمي‌توانم هم بازي كنم و هم كارگرداني. قرار بود خانم نونهالي در اين نقش بازي كند. ايشان قبول هم كردند اما همزمان با كار آقاي كياني شد. به همين دليل مجبور شدم خودم بازي كنم. بعد از جشنواره اولين كاري كه كردم اين بود كه تصميم گرفتم بازي نكنم و فقط كارگرداني كنم. ديدم كه نمي‌توانم وقت بگذارم و با يك بازيگر جديد اين اپيزود را تمرين كنم. از روز اول هم قبل از حذف آن اپيزود فكر مي‌كردم اين دو بخش با هم يك قرابتي دارد. در اتودهاي اوليه كه مي‌زدم فكر مي‌كردم كه بايد به طريقي اين دو اپيزود را در كنار هم قرار دهيم.


 ‌در اپيزود اول داستان بسته شروع مي‌شود و كم‌كم گسترش پيدا مي‌كند. از جايي شروع مي‌كند كه او از عشق از دست رفته‌اش صحبت مي‌كند و حس تنهايي بعد به جايي مي‌رسد كه مي‌بيني اين الان يك زندگي كاملا خوب را دارد. اما در دومي داستان گسترده است و بعد جمع مي‌شود تا جايي كه متوجه مي‌شوي از ابتدا در حال پنهان كردن موضوع در بازجويي است.

 ادبي: از اول متوجه شدي كه اين بازجويي است؟ چون من اشاره‌اي به اين نمي‌كنم.

 ‌من تقريبا در جمله دومي كه مي‌گويد متوجه بازجويي بودن موضوع شدم.

 فرشادجو: به نظر من هم معلوم است كه بازجويي است.

 ‌اپيزود دوم كاملا مشخص است كه چه اتفاقي افتاده يعني شخصيت اصلا پنهان‌كاري نمي‌كند. اين اتفاق در بازي مي‌افتد يا در متن هم چنين پيشنهادي به شما شده بود؟

 فرشادجو: به نظر من كه به متن مربوطه. متن پله پله جلو مي‌رود. نقش من از صفر شروع مي‌شود و به يك مي‌رسد.
 ‌در انتقال حس هم متن مي‌گويد؟ اولي كه صحبت مي‌كند خيلي عاشقانه صحبت مي‌كند. اما بعد وقتي جايي كه مي‌گويد شوهر و بچه دارم انگار حس افت مي‌كند.

 فرشادجو: نه اين را خودم تعريف مي‌كنم. يعني يك اوج دارد و يك فرود. البته يك بخشي هم به متن مربوط است.

 رهنما: فكر مي‌كنم يك كمي هم ميزانسن كمك كرده است. يادم هست در مورد شبنم سعي كرديم ميزانسني انتخاب كنيم كه كم‌كم به حس رهايي برسد كه نمي‌خواهد با آن فرد مواجه شود. اما كلا در متن قسمت اول و دوم هم در دراماتوژي و هم در نوشتن نويسنده‌ها حواسشان بود و من از آنها خواستم كه شگفت‌زدگي تماشاچي اين باشد كه تصويري كه از اين زن‌ها در ذهنش هست در ابتدا يك شكل باشد و در انتها شخصيت ديگري باشد.

 فرشادجو: تماشاچي حدس نمي‌زند كه اين ممكن است در انتها بگويد كه من زندگي خوبي دارم و همه چيز خوب است. حتي شايد فكر كند كه اين در لپ‌تاپ را مي‌بندد و با عشق اولش فرار مي‌كند.

 رهنما: يادم هست روي حس شبنم براي لحظه‌اي كه قصد دارد در لپ‌تاپ را ببندد خيلي كار كرديم. يعني زماني كه اسكايپ زنگ مي‌خورد چه برخوردي داشته باشد. اتفاقي كه افتاد با اينكه هم شبنم و هم نسيم از دوستان خوب من هستند به‌خصوص شبنم، تاكيد من بر اين بود كه دو تا بازيگر صرفا تئاتري و قوي به صحنه بياورم. در صورتي كه زماني كه به دنبال اسپانسر براي اين نمايش بودم خيلي‌ها مي‌گفتند كه فلان بازيگر چهره را بياوريد.مثلا براي خارج از كشور اسپانسر مي‌گويد كه اين بازيگر را بياورد. اما من گفتم كه به هيچ‌وجه حاضر نيستم كه بازيگرانم را تغيير بدهم. حتي سراغ صداي «هديه تهراني» رفتيم. هديه در جايگاه خودش بود. ما احتياج به يك سوپر استار داشتيم كه چند دقيقه بازي كند. ما در اتود اول به اندازه يك فلاش بك نگين درخشان را روي صحنه مي‌بينيم. وقتي قرار شد صدا باشد دنبال صدايي بوديم كه تداعي ذهني كند. اصلا دنبال فروش نبوديم. اما اين دو نفر سال‌هاست بازيگر تئاتر هستند و قدرت تحليل‌شان بالا بود خيلي به من كمك كردند.


 ‌موضوع همين است كه هر دوي بازيگران اين نمايش بازيگراني هستند كه به صورت مداوم روي صحنه هستند. يعني كمتر در حوزه‌هاي ديگر بازي كرده‌اند. اما كار شما هم اسپانسر دارد و هم توانسته تماشاچي را به خانه هنرمندان بكشاند.

 فرشادجو: كمتر كسي ما را مي‌شناسد. مي‌آيند مي‌گويند بازيگر اپيزود اول و بازيگر دوم. نمي‌دانند من شبنم هستم يا نسيم؟! تماشاگري كه براي ديدن اين كار مي‌آيد خيلي آشنا نيست.

 رهنما: ما داريم بدعتي مي‌گذاريم و آن هم اين است كه بعد از بيست و سه چهار سال كار در عرصه كار هنري با كساني آشنا شدم كه مي‌توانند سرمايه‌گذاري كنند. خيلي آدم‌هاي فرهنگ دوستي هم هستند. ما به 10 نفر مراجعه كرديم و سه، چهارنفر آمدند و سرمايه‌گذاري كردند. اينها را با بودجه‌هاي خيلي كم و نه بالا درگير نمايش كرديم. هم براي اينكه كمك بگيريم از آدم‌هايي كه از لحاظ تجاري آدم‌هاي موفق و كارآفرين‌هاي جوان هستند. به همه اينها تاكيد كردم كه من دو بازيگر تئاتري دارم و خودم هم بازي نمي‌كنم شما حاضريد سرمايه‌گذاري كنيد؟ توانستيم اسپانسر پيدا كنيم.

 البته با سختي خيلي زياد. اگر ما در خانه هنرمندان برای اجرا نمي‌رفتيم و جاي ديگري مي‌رفتيم اين اسپانسرها را مي‌برديم. آنها تئاتر شهر را مي‌شناختند و مي‌گفتند كه به يك سالن بزرگ‌تر برويم. اما كار سختي بود. اما دنبال اين قضيه هستم كه تئاتري راه بيندازم كه هرچند به اندازه سينما درآمد ندارد اما با گروه كوچك كاري راحت‌تر انجام دهيم. مثلا اگر بازيگر تئاتري كه با سقف دستمزد پنج‌‌ميليون، 30 شب روي صحنه مي‌رود، اين شش‌ميليون را در سه ماه نگيرد. اين را قبل از اينكه كار به نيمه برسد بگيرد. يا عوامل پشت صحنه كه دستمزدهاي خيلي كمي هم دارند. مگر فكر مي‌كني پول تئاتر چقدر است؟ مي‌بيني كه كسي پشت صحنه هست كه از 40 شب اجرا يك ‌ميليون مي‌گيرد مثل عكاس و دستيار. خوب اينها كار مي‌كنند و بعد پول‌شان را گيشه بدهد اگر به هنرهاي نمايشي برود تا به دستشان برسد چند ماه طول مي‌كشد. ما اين كمك را گرفتيم و اين ادعا را داريم كه توجه بخش خصوصي را به سمت تئاتر جلب مي‌كنيم. اين اولين كارمان است و گروه‌مان هم اسمش اين تابستان است و قرار است با حضور همين بچه‌ها كارهاي ديگري هم انجام دهيم. ما خيلي نمي‌توانيم كه در تئاتر خصوصي فعاليت كنيم. مسوولان هم اجازه نمي‌دهند. براي همين با اسپانسرها كلي صحبت كرديم.


 ‌اين كار تيزر تلويزيوني هم دارد؟

 رهنما: براي تيزر تلويزيوني و بيلبوردها نامه‌نگاري‌هاي زيادي كردم. نمي‌گويم گرفتن بيلبوردها در اينكه من بهاره رهنما بودم موثر نبود. اما كسي نمي‌بيند كه من آدمي هستم كه بيست و سه چهارسال دارم در عرصه هنري فعاليت مي‌كنم. اما من هم مدل نيستم يا «محمدرضا گلزار» نيستم كه محبوبيتي مثل ايشان داشته باشم. بنابراين اگر تلويزيون اين همكاري را با ما داشت؛ يا مديرهاي شهرداري آمدند و همراه شدند از تصويري بود كه در همه اين سال‌ها سعي كرده بودم از خودم ارايه بدهم. از تمام دوستي‌هايم كمك گرفتم. اما فكر مي‌كنم اينكه اين كار درباره عشق بود خيلي كمك كرد به موفقيتش.

تلويزيون 10نوبت تيزر مجاني به ما داد. من فقط نامه نوشتم گفتم كه يك خانم هستم و اين كار را بدون سرمايه روي صحنه بردم. در مورد بيلبوردها هم از يك شركت تخصصي كمك گرفتيم. از دور اين‌طور به نظر مي‌رسد كه ما براي اين تئاتر 100‌ميليون خرج كرديم كه در حالت عادي ممكن است 20‌ميليون بفروشد. اما اين طوري نيست همه ما دويديم تا اين كار به صحنه بيايد. من سر اين كار متوجه شدم كه هستند آدم‌هايي كه در تجارت موفق هستند و دوست دارند كه سرمايه‌گذاري كنند.    

بازدید از صفحه اول
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بانک اطلاعات تجاری برترین ها
 
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۲۷۲
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۳/۳۱
پاسخ
34
91
بهاره عاششششقتم
پاسخ ها
نظر حامد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۸
من 25 سالمه و مجردم وقتی حرف ها و تصاویر این وب سایت رو دیدم اصلا باورم نمیشه برای آدمهایی با این سن و سال عشق هنوز هم مهم باشه
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
مگه چند سالشه ؟! همچین میگه این سن و سال انگار طرف پاش لب گوره !!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۳۱
پاسخ
20
153
آخه خانم رهنمای عزیز؛ مگه گلزار محبوبه؟؟؟؟؟!!!!!!!
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۶
پ نه پ !تو لابود محبوبی.....
نظر بانو
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۶
من به عنوان یه دختر با حسام موافقم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۳۱
پاسخ
39
143
مدل نیستی ولی به خاطر سلامتی خوت هم که شده یه کم رژیم بگیر
پاسخ ها
نظر ملیکا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۲
- - - این یه موضوع شخصیه به خودشون مربوطه مهم بازیشه که خوبه
نظر ساینا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۳
موافقم ولی به نظرم ادمای چاق هم باید وجود داشته باشن این که خیلی بامزه است
(چجور توافقی بود)
نظر سی سی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۳
ملیکا جان ! کاملا باهات موافقم!
نظر شکیبا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۳
نه تپوله خوشگله!
نظر ملیکا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۳
ممنون سی سی جون
نظر اب زرشک
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۴
ba inke topole vali khoshgele
نظر محمد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۶:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
اوا ؛ ملیکا... سی سی... وای مامانم اینا!!!
نظر marzieh
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
اتفتقا تپلیش بامزست
هم خوشگله هم بازیش معرکست
مخصوصا تو سنپترزبرگ که مهشر بازی کرده
همه نقشی رو عالی بازی میکنه
دوسش دارم
نظر سیما
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۶
منم نظرم همینه فکر کنم باید یه 60-70 کیلویی کم کنه تا بشه در مورد مدل شدنشون بحث بشه
نظر امپراطور
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
من با نظر ملیکا ، ساینا ، سی سی ، شکیبا ، مرضیه و سیما کاملا موافقم
نظر ساینا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۴
ناگفته نماند این خانوم هم دوران که مثل مدلها بودن داشتن در فیلم افعی میتونید ببینید
نظر سحر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
اقای امپراطور یا خانم امپراطور کس دیگه نبود باهاش موافق باشی خوب یکی رو بگو شامل بقه هم میشه !!!!!!
نظر maryam Ronaldo
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۱
be kasi marboot nemishe ke ye nafar doos dare chagh bashe ya laghar...adam behtare ye meghdar ba fekr sohbat kone
نظر جعفر.
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۷
مریم رونالدو . درسته میگی به کسی مربوط نیست ولی توصیه مثبت و سازنده فکر عاقلانه ای است یا اینکه بگیم به کسی مربوط نیست . منم توصیه میکنم لاغر بشه واسه سلامتی اش . نه واسه مدل شدنش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۳۱
پاسخ
20
69
من خیلی دوسشون دارم خوب بازی میکنن.
پاسخ ها
نظر مینا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۵
اره بازیگر خوبیه بهاره رهنما تازه شوهرم باحال بازی میکنه .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۳
پاسخ
22
99
از گلزار متنفرم، یک بازی خوب در کارنامه اش نداره
پاسخ ها
نظر الی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۴
صد در صد باهات موافقم ترانه جون
نظر شکیبا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
با اون خنده ی مسخرش
یکی در میون میخنده
نظر شکیبا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
+++++++
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۴
يكي در ميونو خوب اومدي
نظر ازاده
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۸
كاملا موافقم با اون خنده مسخرش اهه اههه اههه
نظر محیا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
اههههههههههههه
خیلی نچسبه
اه
یخ
تفلون
هووووق
...
...
نظر سحر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
واقعا+++++++++++
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۱
اینا همش از حسادته خجالت بکشید ... تو ایران هر کی نقش دیوانه و معتادو بازی کنه بازیگر خوبیه . . .
نظر maryam Ronaldo
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۱
HESADAAAAAAT?? akhe be chie oon hesadat konim? adam bad nis ghabl az inke harf bezane ye kam fekr kone nashenas....ama bache ha lotfan shoma ham ziad tohin nakonid ! bikhial..
نظر محمد 2
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۴:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۴
باباااااااااااااااااااااا بيخياااااااااااااااااال
نظر vandy
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۶:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
hameye baziash mesle hame . hanoz farghe dorbine filmbardario ba axasi nemidone.
modele khobie vali bazigare khobi nist
نظر زهرا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۷
منم باهات موافقم اما بازیه بوتیکش خوب بود
نظر محمد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۳:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۱
faghattt kami khosh ghiyafast hamin vagarne bazish sefreee
نظر شهره
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۷
منم با نظر بچه ها موافقم.ولی اینا از حسادت نیست شاید از هرس این باشه که الکی پولدار و معروف شده باشه واینا حقش نیست واقعا
نظر نسرين
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۰
هرانسان با هر چه در ظاهرهست زيباس مهم زيبايي باطنه ك قضاوتش برعهده ما نيست
نظر nashenas
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
حرف زیادی نزن آتش بس رو تو بازی کردی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۳
پاسخ
10
23
بهاره جان حتما سعي مي كنم تاترت رو ببينم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۳
پاسخ
17
76
خانوم رهنما شما به مراتب از آقای گلزار محبوب تر هستید اصلا یه چیزی رو بدونید که شما یه هنرپیشه واقعی هستید اما ایشون کلی اگرها دنبالشونه که اصلا با شما قابل قیاس نیستن می بوسمتون شادی
پاسخ ها
نظر آزاده
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۸
حيف نيست خودت رو با گلزار چنش مقايسه كردي
نظر نسرين
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۵
سلام. با شادي َازاده و عاطفه موافقتم. آفرين
نظر نیو فولدر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۴:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۱
اره اره جان بهاره
نظر vandy
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۶:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
shadi zadi be hadaf
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۳
پاسخ
8
46
من از بازی روان وزیبای خانم رهنما لذت میبرم /واقعا یکی از بازیگران طنزموفق ایران هستند امیدوارم در عرصه کارگردانی هم موفق باشند/
پاسخ ها
نظر alireza
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۳
عاطفه خانوم فکر کنم شما فیلم ایشون رو ندیدید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۳
پاسخ
7
49
شما واقعا یه خانوم هستین و همه دوستتون دارن
پاسخ ها
نظر قلی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۴
منظور؟؟؟؟؟؟/
نظر maryam Ronaldo
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۱
خوب شدگفتی آقا رضا وملت رو آگاه کردی...تا امروز ملت ایشونا '' آقا ''فرض میکردن
نظر سوگند
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۲
گل گفتی ( مریم رونالدو ) جان حرف دله منو زدی
نظر vandy
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۶:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
reza mikhasti chio beresoni ba in harf?
نظر maryam
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۸
خوب که چی؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۳
پاسخ
13
43
یه سوأل برام پیش اومده:از هرکی شنیدم از گلزار خوشش نیومده پس چطور انقدر محبوبه و فیلماش فروش میره؟فکر کنم فقط دختربچه ها دوسش دارند.ها ها ها
پاسخ ها
نظر ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
سخت در اشتباهی!!!من یه دختر بچم که از گلزار متنفرم همه ی همسن و سالای خودمم همین طور!!!!بعدشم ایشون که معروف نیست
نظر vandy
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۶:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
ki mige marof nist?
نظر امیتیس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۲
از سر حسودی همه حرفی نزن
نظر سوگی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
نخیر هیچم اینطور نیس من یه کلاس ششمیم {12سال} وعاشق گلزارهم هستم حتی بچه که بودم روزی 100 بار فیلمای گلزارو میدیدم وگرنه خوابم نمیبرد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۴
پاسخ
15
31
خانم رهنما با سلام وخسته نباشید شما همیشه منو یا ماه رمضان می اندازید امیدوارم درتمام مراحل زندگی موفق باشید ضمنا شما محبوب تر از آقای گلزار هستید شما خیلی صمیمی هستید با تشکر محمدجعفری قم
UNITED STATES
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۴
پاسخ
84
25
من عاشق گلزارهستم.ادم باکلاس وباشخصیته.کارگردانها براش سروکله میشکنن.هردستمزدی بخوادمیدن.
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۴
بی سلیقه
نظر شکیبا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
من عاشق اون منفی هام
هنرمندی که خودشو از مردم قایم میکنه هنرمند نیست
نظر آزي
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۸
با شخصيت كه نيست پولداره و شخصيت خرديده وگرنه نداره خودش بعدشم از نعمت چهره الهي برخورداره كه لياقتشو نداره و كارگردانها هم به فكر پول در اوردن هستند نه به فكر مردم
نظر شیما
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۲
قیافه ای هم نداره:صورتشو برنز میکنه،دستاش رنگ خودشه!!!!!!!!!قدشم خیلی کوتاهه.شهاب حسینی که خیلی بهتره؛هم خوش تیپه هم بازیش عالیه هم با شخصیته هم آدم خوبیه هم با جنبس هم خونواده داره؛ترشیده هم نیست.این گلزار که بازی هم بلد نیست؛با40سال سن فکر میکنه خیلی"پسر "باحال و خوش تیپیه.تو فیلما حرف میزنه آدم فکر میکنه داره از رو برگه روخونی میکنه؛فکر کنم همون طور که دوست عزیزمون گفت فقط دختر"بچه راهنمایی ها"دوستش دارن.دیگه دوره گلزار گذشته؛خز شده دیگه.
نظر مریم
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
کی گفته کارگردانا هر دستمزدی که میخواد میدن؟
نظر محمد 2
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۴:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۴
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااي محمد درا اين دخترااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا اينقد با گلزار لج هستن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!هرچند كه حقيقت چيز ديگري ست...!هه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۴
پاسخ
10
27
خوبه اسم آقای گلزار تو این مصاحبه بود که دوستان یه موضوعی واسه بحث کردن داشته باشند!
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۴
موضوع بحث خانم رهنماست گلزار تو حاشیه است.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
پاسخ
35
17
اينقد از دوتاشون بدم مياد كه خدا ميدونه و بس.
پاسخ ها
نظر زهرا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۶
دل به دل بلوتوث
نظر سوگی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
برو بابا !!!!! بس اصلا واسه چی اومدی بهاره رهنما رو سرچ کردی؟
-
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
پاسخ
4
20
خیلی بازیشون عالیه فقط امیدوارم سر از اون ور آب در نیارن
پاسخ ها
نظر امیر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
سعیده جان ؛ مگه خبر داری که دوتائیشون با هم رفتن دریا که سر از اونور آب در نیارن؟؟؟ها ....
آها بابا منظورت رو یه ذره فهمیدم ، بابا گلزار که الان اونور آب داره "ساخت ایران" رو کار میکنه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۵
پاسخ
7
15
عاشق شما هستم.....
UNITED STATES
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
پاسخ
9
21
كي گفته؟ به نطرمن كه توفيلم سام وونرگس خ خوب بازي كرد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
پاسخ
14
26
من نمیدونم چرا سر رهنما و گلزار دعواست-باز به جای گلزار یه هنرپیشه ی واقعی می زاشتند که آدم حداقل یه کم تو شک بیفته-
رهنما هم بازیش بهتره و هم شخصیت داره!!!!
پاسخ ها
نظر ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
والا به خدا!!!گل گفتی مریم جون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۸
پاسخ
7
24
اره با اینکه تپل هستن قیافشون ملوسه و قشنگه!
ولی خب درباره ی گلزار بیچاره هم این همه بد نگین بابا!
حالا خیلی هم بد نیست!
ولی خانم رهنما دوست دارم!!!!!!!!
پاسخ ها
نظر maryam Ronaldo
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۱
be nazare man ham golzar kheyli khoob nis vali oonghadra bad ham nist...AAAli nis vali az kheyli haye dige ham behtare..bi ensafi nashe..bat movafegham MELIKA
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۸
من تاحالا با خودم فکر میکردم یعنی کسی هم پیدا میشه از این هنرمند بی هنر خوشش بیاد؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۳
پاسخ
12
21
ملیکا جون چرا از گلزار دفاع می کنی؟
خانوم رهنما به این خوبی. اینقد بانمکه خصوصا با اون خنده های بامزه اش. خیلی دوست داشتنیه. اما گلزار چی؟ تو همۀ بازیهاش فقط با خانوما لج می کنه و دوست داره حرف حرف خودش باشه.
پاسخ ها
نظر shabnam
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۴
خودت داری میگی تو همه ی"بازیهاش"
نظر maryam Ronaldo
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۱
Aferiiiin shabnam...adam bayad manteghi harf bazane
نظر محمد 2
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۴:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۴
اهااااااااااااااااااااااا.پس بگو دخترا واسه ي با گلزار لج اند.
نظر سوگی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
خخخخخخخییییییییللللییییی ححححسسسسوددددددییییییییییی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۳
پاسخ
10
25
از صدای گلزار چندشم میاد
پاسخ ها
نظر سوگی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
چون از حسودی داری میترکی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۳
پاسخ
5
22
با این که تپل هستید ولی بامزه اید
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۸
اصلآهم با مزه نیست خیلی هم گوش تلخ وچاق بد قیافه است الکی بهش انگیزه زندگی ندید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۴
پاسخ
36
10
بابا اصلا قابل قیاس نیستن ! هه هه هه ! خنده داره که این خانوم با اون بازیه کلیشه ای خودشو با سوپراستار سینمای ایران مقایسه کرده ! بهتون قول میدم این چن تا تعریفیم که ازش شده کار خودشه بسکه این زن عقده خودبزرگ بینی داره ! عه همه فیلمارو خراب کرده ! چقدرم سر خودش معطله!
پاسخ ها
نظر lili
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۷
chendeshi
نظر marzieh
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۷
اصلا با نظرت موافق نیستم
کاملا روان و عالی بازی میکنه
این گلزاره که فکر میکنه از دماغ فیل افتاده
نظر nafise
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۷
واقعابی ادبیnedaجون
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۲
کی گفته گلزار سوپر استاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون مال قبلا بود که سطح فرهنگ هم پایین تر بود اونموقع؛الآن سوپر استار حامد بهداد یا شهاب حسینین.الآن مردم به بازی نگاه میکنن.
نظر maryam Ronaldo
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۱
bi adab,bi mantegh,zaher negar
نظر مریم
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
چه طور تونستی همچین چیزی بنویسی!!!من هر چی فکر میکنم این نطر بیخود به ذهنم نمیرسه!!!اصلا باهات موافق نیستم
نظر زهرا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
نداجون حرفتو پس بگیر
نظر بانو
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۶
مشکلت اینه که هنر بازیگری رو با افه بازیگری اشتباه گرفتی ندا خانم
نظر سوگی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۰
عقده خود بزرگ بینی که هیچی داره میترکه از حسودی مگه عکساشو ندیدی ؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۵
پاسخ
1
4
neda 2ros nis injuri harf bzani.nazare har kaC qable ehtram.vali adam y bayane dg dashte bashe bhtare azizam.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۵
پاسخ
6
13
خانوم رهنما واقعا دوستون دارم در ضمن بازي خانم رهنما عاليه واقعا از اقاي گلزار بهتر و دوست داشتني تره و در ضمن خانوم رهنما در فيلم زنان ونوسي مردان مريخي واقعا ناز بودين و اميدوارم به ارزوي گرفتن نوبل ادبيات برسين با ارزوي موفقيتو سلامتي پريا جون دوستون دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۶
پاسخ
5
13
سلام ، من خانم رهنما رو خیلی دو.ست دارم به خصوص نوشته هاشونو.
فکر میکنم بهتره همه ما یاد بگیریم که احترام گذاشتن و توهین نکردن ابتدایی ترین گام ادب و روابط اجتماعی می باشد. ندا جان حداقل این مطلب رو در نظر داشتی خانم رهنما چند سال از تو بزرگتر، چون معلوم شما یه نوجوان موفقی یا یه جوان حول و حوش 20 سال.
تفاوت نظر حق همه است اما نه توهین
پاسخ ها
نظر سوگی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۹
خوب که چی ؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۶
پاسخ
9
14
حالا چرا با گلزار خودتو بهاره جون مقایسه کردی نه همجنسین نه هم وزن حداقل با یه خانم مقایسه میکردی
پاسخ ها
نظر زهرا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
سیما جون عزیزم تو و امثال تو از چی گلزار خوشتون اومده که انقدر سنگشو به سینه میزنین؟
لطفا جوابمو بده.من یه تار موی خانوم رهنمارو با صد تا مثل گلزار عوض نمیکنم
حالا نظره دیگه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۷
پاسخ
7
17
بخدا خسته شدم از این همه انسان توخالی. کاروزندگی ندارند افتادن دنبال همین پسره که بهش می گن گلزار ، یا این خانمه هنرپیشه که فامیلش رهنما می باشد. یا بقیه هنر مندان دیگه بابا اینهمه مشغله فکر،این همه مشکل گیر دادن به چندتا هنرپیشه وهی سوپر استار ، سوپر استارمی گن اون ها هم مثل ببخشید .......... کیف می کنند. بخدا اگر شما را توی خیابان ببیند به گونه ایی افی می آیند که انگر تمام کره زمین به وجود آونها می چرخد وبقیه...وخودشون هم از ............... بگذریم اینقدر هم سخت نگریم خدا وکیلی بعضی هاشون هم آنقدر خوبن که حد ندارد مثل آن مردبزرگ وخوب آقای محمد علی کشاورز که تمام هنرمندان امریکا،اروپا وهندی ............... را می ارزد البته مشایخی ، انتزامی ، ژاله الو و............. بقیه عزیزان لطفادر ارزیابیهاتون همش خوشکلی را دخالت ندین چیزهایی دیگری هم هست که با هاش بشه هنرمندان را ارزیابی کرد
پاسخ ها
نظر sima
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۷
جانم .... ژاله کی؟..... الو..... الو ..... نکنه منظورت علو ه..... بعدشم کاملا باهات موافقم این جدید مدیدا خوشایند نیستن چون به نظرم شخصیت اصلیشون وزندگی واقعیشون نرمال نیست ولی قدیمیاطلا میمونن اینا بدلی جعلی وقلابی اصلا متزلزل و بی ثباتن به دل نمی شینن نمیدونم چرا
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۲
پس تو چرا راجع بهشون مطلب می خونی؟
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۵
کشاورز هم نون به نرخ روز خوره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۷
پاسخ
9
4
یکی به این غضنفر بگه حس زنانه با فمینیسم تناقضی نداره
آخه چقدر بی سوادی و بی دانشی
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۲
حال کردین هیچکس بهش مثبتو منفی نداده؛یه نفر که راجع به متن نظر داده؟!
نظر maryam Ronaldo
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۱
kheyli bi mazze hasti..yani labod to ba savadi?????????????heee
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۲
این جا یه مشت تینیجر ریختند و این چیزها حالیشون نمیشه عزیزم !
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۸
پاسخ
5
14
به نظر من بهاره رهنما خیلی بهتر از محمدرضا گلزاره اخه گلزار خیلی مصنوعی بازی میکنه وقتی هم که داره فیلم بازی میکنه واسه هرکاری که میخواد انجام بده حس میگیره . یاوقتی از خونش میاد بیرون فک میکنه دیگه الان همه ی دنیا رو انگشت اون میچرخه . فک کنم یادش رفته که همه انسانیم هممونم از نظر ارزش با هم برابریم و اون هیچ فرقی بایک مهندس یا حتی یک کارگر ساده نداره ....
امیدوارم که اینا رو یادش بیاد
راستی قصد توهین به کارگرارو نداشتم فقط مثال زدم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۸
پاسخ
3
7
بچه ها قدرت بیان و بازی خوب شرط بازیگری که هر دو دارن از همه مهمتر هردو بازیگر طرفدار خودشو داره همه انسانها با گریم زشت و زیبا می شن مهم اینه که بتونه من و تو رو جذب کنه که این دو عزیز موفق شدن /خانم رهنما با تمام وجود براتون ارزوی سلامتی و موفقیت می کنم
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۸
گلزار با پول موفق بدون اون پشه هم نيست
نظر بانو
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۶
یه دور دیگه فیلم های آقای گلزار رو ببیند و یک دونه از این قدرت بیان و بازی خوب رو که گفتین مثال بزنین. چون من هر چی فکر کردم چیزی به ذهنم نیومد!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۸
پاسخ
6
8
خانم رهنما زن فوق العاده با کلاس ومهربانی هستند خیلی هم زیبا بازی می کنند آقای گلزار هم خیلی خوب تو فیلم سام ونرگس درخشیدند ولی دیگه توتلوزیون دیگه کم پیدامیشن جدیده فیلمی ماندگار نداشتند ولی کلا بازیگر محبوب وخوبی هستند.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۸
پاسخ
14
2
با اون بازي لوس و مسخرش حالم بد مي شه تو يه فيلمي مي بينمش
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۸
كدومشون رو ميگي؟؟
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۲
امتیاز مثبت به ناشناس نظر داده.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۸
پاسخ
6
1
okey
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۲
چی؟
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۲
?ok
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۹
پاسخ
38
7
محمد رضا گلزار خیلی خوبه من عاشقشم این بهاره رهنما ست که هیچی نمی ارزه
پاسخ ها
نظر maryam Ronaldo
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۱
manteghi bash
نظر ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۶
عزیز گلزار عروسی کرده کجای کاری عاشغ
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۳
boro baba
نظر محمد 2
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۴:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۴
ايييييييييييول ناشناس اولي جوابت خييييييييلي قشنگ بود.عروسي كرده هه هه هه
نظر زهرا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
ایشالا به هم برسین په پای هم فسیل شین
آخه شما از چی این مرده خوشتون اوده
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۳
ایول زهره! بابا دمت گرمدختر
نظر سوگند
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
اقا یا خانوم نا شناس که میگی گلزار عروسی کرده مگه ازدواج بازیگرا همیشگیه ؟ بعدشم من هم 12 سالمه یعنی نمیتونم عاشقش باشم?
نظر سوگی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۰
یعنی رقیب عشقی منی ؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۹
پاسخ
4
8
سلام بازیشون خیلی طبیعی ودرضمن خیلی عالی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۹
پاسخ
16
7
گلزار فقط به خاطر قیافشه که معروف شده ،بازی خانم رهنمام خیلی معمولیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
پاسخ
5
10
الهی نفسه بهاره ... واقعا خیلی خوب و طبیعی بازی میکنه . منظور غیر طبیعی نیست ...
پاسخ ها
نظر مهديه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۲
بروبابا با اون هيكل گندش و لوس بازي هاي ش انگار دوسالشه
نظر امیتیس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۲
دقیقا مهدیه جان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
پاسخ
3
15
خانوم رهنما دوستتون دارم....خیلی خوش اخلاق هستین و پر انرژی....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۴:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۴
پاسخ
2
14
خانم رهنما من هر وقت شما رو میبینم به هیکل خودم امیدوار میشم خیلی حال کردم که تو فیلم زنان ونوسی گفتین جذابیت زن به این چیزا نیست. کلا ازتون خوشم میاد جذابیتی که فیلم ها با وجود شما پیدا میکنند در گلزار وجود ندارد شما شاد و زیبا هستید و به فیلم هاتون رنگ و رو میدین . نوشته هاتونم دوست دارم .خیلی با احساس و خوشگل مثل خود خودمی.
UNITED KINGDOM
|
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۴
پاسخ
2
6
bahare jan man jedan az ghiafe shoma khosham miad vali age ye meghdar laghar konin kheyli maloos mishin chon chehreye khobi darin hhhhhhheeyyyyyyffffeeeeeee vali be aghaye golzar nemishe goft bazigar dokhtar bacheha faghat ashegheshan
پاسخ ها
نظر maryam Ronaldo
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۱
in mozoo be shoma marboot nemishe kamelan shakhsi hast
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۵
پاسخ
2
7
خانم رهنما من عاشق اون شخصیتونم شما دارای قلب بزرگی هستید به نظرم گلزار اصلا بازی خوبی نداره با مردم نمیتونم ارتباط بر قرار کند آدمارا از بالا نگاه میکنه این همه بازیگر توانا داریم گلزار چی داره که فکر میکنه اسمش سر در هر سینمای باشد اون فیلم پر فروش میشه با اون بازی مصنوعی
UNITED KINGDOM
|
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۵
پاسخ
1
3
man delam nayomad ino nanevisam shoma dar film sakhte iran va santpeterzborg vaghan toooooop bazi kardin man kasiro nadidam bege baziton bade kheyli ba namak hastin man yeki az fan haton hastam
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۶
پاسخ
5
9
بهاره جون خودش خیلی خوشگله خودش بهتر از خودش گلزار بازی بلد میکنه
پاسخ ها
نظر مائده
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۲:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
چی میگی شما؟!
یکی پاش رو سیمه انگار..!!!
نظر jasem
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۰
مائده چرا به پسر عاموم اینجوری میگی خب راست میگه بهاره خودش خوشگله بهتر هم بازی بلده خودت برو ایران شناسی یاد بگیر به عربها توهین نکن فهمیدی چی برات نوشتم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۹
پاسخ
6
4
خودت مائده چی داری میگی خودت نمی فهمی با عبود درست حرف بزن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۹
پاسخ
4
5
گلزار یدونس . بهاره رهنما هم خیلی عالیه .

اما سبک کار و جنسیت و استایل و ........

ربطی بهم نداره که بخوایم مقایسشون بکنیم .
پاسخ ها
نظر سوگی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۰
دقیقا گلزار یه دونس واسه نمونس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۹
پاسخ
4
2
bahare jon ziadi film didi fekr kardi ki hasti
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۰
پاسخ
2
12
بهاره رو دوسش دارم پر انرژیه حالا چاق یا لاغر مهم اخلاقه و بازیشه که فوق العادست
UNITED STATES
|
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۰
پاسخ
16
5
گلزار هم خوشگله و هم لبخند قشنگی داره خیلی هم خوب بازی میکنه .
حسودا
پاسخ ها
نظر زهرا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
به پای هم سنگ بشکنین الهیییی
نظر سوگی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۰
الهی کور و کچل و کر وعاجز بشه هر کی نمیتونه ببینه
{قابل توجه اونایی که میگن دختربچه ها ی راهنمایی از گلزار نفرت دارن لطفا از قول همه نگید}
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۰
پاسخ
4
6
بهاره رهنما مثل فرشته هاست

مهم تر از بازیگری اخلاق است.هربازیگری که خوش اخلاق و روراست باشه همه دوستش دارن.همه انسان ها در اصل دریک ردیف قرار می گیرند سوپراستار کسیه که خوش اخلاق باشه
بهاره رهنما مثل فرشته هاست
و شهاب حسینی خیلی فوق العاده است.
هموتون خوبین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۰
پاسخ
2
7
بهاره رهنما مثل فرشته هاست

مهم تر از بازیگری اخلاق است.هربازیگری که خوش اخلاق و روراست باشه همه دوستش دارن.همه انسان ها در اصل دریک ردیف قرار می گیرند سوپراستار کسیه که خوش اخلاق باشه
بهاره رهنما مثل فرشته هاست
و شهاب حسینی خیلی فوق العاده است.
هموتون خوبین
پاسخ ها
نظر ا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۳
ای شیطون بلا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۱
پاسخ
3
7
بهاره جون عاشقتم .خیلی ماهی.خانمی.در مجموع تو این دنیای ناپاکی شما انسان واقعی هستید.من مطمئنم که خدا از خلقت شما افتخار میکنه.می خوام بیشتر باهاتون در ارتباط باشم البته اگه ممکنه.دوستتون دارم.
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۳
ای شیطون بلا
نظر f
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۳
ای وای از دست شما ها
نظر محمد 2
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۵:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۴
اين دنياي ناپاکی رو خوب اومدي ي ي ي ي
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۲
پاسخ
12
5
چه خودشو تحویل گرفته . کی گفته مدلی ؟ به چی مینازی خانم بهاره؟
پاسخ ها
نظر سوگند
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۳
خانوم بهاره هم میتونه به خودش بنازه و هم میتونه مدلینگ بشه.تا کور شود هر ان که نتوان دید.
عاشقتم بهاره جون.
نظر زهرا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
به خوشگلیش،به بازیش،به محبوبیتش که منم بهش مینازم چون خیلی عزیزه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۲
پاسخ
3
10
من هم نه چیزی تو بازیهای گلزار دیدم نه جذابیتی در قیافه اش اما خانم رهنما عالیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۲
پاسخ
1
11
خانم رهنما خييييييييييلييييييييييييييي دوست دارم.
بازيت بيست بيسته .. خيلي هم بامزه اي.. تقريبا همه ي کاراتو دوس دارم ايشالله مث هميشه موفق باشي.
پاسخ ها
نظر alireza
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۳
فکرکنم شما ازاون دسته دخترهای راهنمایی هستین ها ها ها ها ها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۳
پاسخ
2
4
من و تمام خانوادم واقعاً دوست داريم و از بازيت لذت مي برم گلزار هم همچين آش دهن سوزي نيست ي بچه ... که خيلي از جونا دوسش دارن.
انشاا... هر جا که هستي و هر کاري که مي کني با هر کسي موفققققققققققققققققققققققق باشي عزيزم.
GERMANY
|
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۳
پاسخ
8
2
حاضرم قسم بخورم همه تون اگه از نزدیک گلزارو ببینینش بیهوش میشین ... گربه دستش به مرغ نمیرسه میگه بو میده
پاسخ ها
نظر sara
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۶
برو اول ادبیاتت رو درست کن بعد نظر بده
نظر محمد 2
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۵:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۴
أره صالح .حرف منم همينه .دستشون به گلزار نميييييييييييييييييييرسه كه اينطوري ميگن ورنه ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۴
پاسخ
6
3
خانم رهنماشمایکی ازبهترین بازیگران مطرح کشورهستیدکه بادیدن شمابه یک ارامش خاصی میرسم.هرکسی درجایگاه خودش به نوعی متفاوت ازدیگری درذهن اطرافیان تاثیر گذار خواهدبود.باارزوی موفقیت هرچه بیشتربرای شماواقای گلزار.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۴
پاسخ
4
10
گلزار هم خوش تیپه هم هنرمند قابلیه . خانم رهنما هم به اندازه کافی محبوب هستند.متاسفانه این خصلت ما ایرونی هاست که سعی میکنیم با سرکوفت زدن به یکی دیگری رو ببریم بالا... آخه چه ربطی داره گلزار به رهنما !!!! هر کدوم به جای خود ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۴
پاسخ
2
3
نوچ آقاي عليرضا شما خيلي به خودتون زحمت ندين و فك نكنين چون همون يه دونه سلول خاكستري مغزتونم از دست ميدين ها ها ها ها ها !!! :))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۴
پاسخ
12
3
به نظرمن گلزار بهترینه کورشود هرانکس که نتوان دید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۵
پاسخ
2
7
من عاشق بهاره و شوهر نویسنده شو خود روی گل محمدرضا گلزارم فقط محمدرضا نسبت در فیلم ه ساخت ایران نسبت به اتش بس خیلی چاق شده بود محمد رضا جون تو رو خدا رژیم بگیر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۵
پاسخ
2
7
بازي خانوم رهنما عاليه شما هم انقدر باهم بحث نكنيد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۷
پاسخ
3
1
با نظر سينا موافقم راست مي گه هر كسي جايه خودش چه ديلي داره كه اين دو نفرو بخوايم با هم مقايسه كنيم،راستي حميد گودرزي رو از ياد نبريم بازيگرخوبه دوست داشتنيه،
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۸
پاسخ
4
5
گلزار اصلا بازی قابل اعتنایی نداره.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۹
پاسخ
13
3
خوشم مياد خودت ميدوني كه گلزار محبوب ترين بازيگر ايرانه...
پاسخ ها
نظر رسول
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۴
مسخره ترین بازیگر سینمای ایران=گلزار
UNITED STATES
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۹
پاسخ
9
4
من 53 کیلو میخوام باربی شم که واسه مدلین برم بد باوزن 30000 کیلویش میخواد مدل شه
پاسخ ها
نظر سوگی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۰
دقیقا موافقم ولی بنظرم باوزن 3000000000000 کیلویی میخواد مدل بشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۰
پاسخ
3
0
salam.be nazare man ham aghaye golzar adame mahshari hastan o khub bazi mikonan ham khanume rahnama har ki ham ke golzaro doost nadare bi salighast va mitune filmasho nabine.mibine o enteghad mikone pas adame ahmaghie ke filmasho mibine a az golzar bad mige
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۱
پاسخ
3
12
باور کنید همه ی دخترای راهنمایی گلزارو دوست ندارن .....یکیش خودم از گلزار متنفرم...
پاسخ ها
نظر محمد 2
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۵:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۴
واقعا؟
نظر سوگی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۹
ولی من که عاشقشم در ضمن کلاس ششم هستم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۱
پاسخ
5
5
من با نگار جون موافقم من دانشجوام از گلزار متنفرم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
پاسخ
1
9
من خیلی خانوم رهنمارو دوست دارم خیلی عزیزن بازیشونم دوس دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
پاسخ
0
8
به نظرم خیلی خوبه که مدل چاق هم وجود داشته باشه اعتماد به نفس خیلی ها میره بالا و استفاده از اعمال جراحی هم کمتر میشه.البته لاغری واسه سلامتی بهتره اما نمیشه وجود آدم های چاق روهم انکار کرد و فقط و فقط زیبایی رو در لاغری دونست.
من که بهاره رهنما رو خیلی دوست دارم.به نظرم بازیگر متفاوتیه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۵:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۴
پاسخ
8
4
ببين چقد دخترررررررررررررررر اومده تو اين صفحه هه هه هه اونوقت ميگن گلزار اينطوري اونطوري!!!!!!!!!!! هه هه هه.بگذريم عشق است حامد بهداد و امين حيايي و بس
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۳
دعوا سر چیه اون وقت تو چی میگی! اگه دخترا نبودن که الان صفحه تاریک بود! از بس نورانین صفحه رو روشن کردن.آره جونم
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۴
تو چی میگی ناشناس!!!!!!!!!!!!!!واااااااااااااااييييييي اگه دخترا نبودن كه خيييييييييييييييييييلي عالي ميشد
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۵
تو چی میگی جوجه ماشینی! اگه دخترا و زنا نبودن که شما الان اینجا تشریف نداشتین! فهمیدی یا بازم توضیح بدم
نظر محمد 2
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۱
توضیح بده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۴
پاسخ
0
1
bacheha bavar konid ba in harfaye ma ne golzar narahat mishe o dg bazi nemikune v ne gharare khanum rahnama babate tarifamon ma ro ye karei bokone har bazzigari khososiyate o khobi khodesho dare pas asan vel konid.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
پاسخ
0
8
خانم رهنما خیلی گلی دوستت داریم ایشالله موفق باشی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
پاسخ
3
5
خانوما آقایون گلزار دوست به پای هم سنگ بشکنین الهییییی
پاسخ ها
نظر سوگی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۹
boro baba
UNITED STATES
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۶
پاسخ
9
1
شنیدین که میگن گربه دستش به گوشت نمیرسه چی میگی؟ حالا شماها درمورد گلزار اینطوری هستین :یک نگاه هم به خودتون بندازید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۶
پاسخ
3
3
هر کدومشون 1 جورن. ما هم به گلزار احتیاج اریم هم خانم رهنما. اما ملیکا جان وقتی کسی هنرپیشه می شه دیگه هیکلش 1 موضوع کاملا شخصی نیست..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۶
پاسخ
1
2
فکر کنم بعضی ها با مجید خراطها نسبتی دارن که عشق تشدیدنو همش اییییییینجووووورررررریییییییییی پیام میدن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۶
پاسخ
8
0
agha golzar zeshto bad,shoma hame khub,fek konam harchi dokhtar torshidas inja rikhte unvaght az herso hesadateshun umadan migan pif pif golzar bade,tu khabam hamchin pesari nemibinin.
پاسخ ها
نظر الی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۸
من یه دختر 32 ساله مجردم . از همونایی که امثال شما بهشون می گن ترشیده و خب درونتون رو با این نوع کلام نشون میدین پس فقط براتون متاسفم. خواستم بگم اینجا فقط نظرات رو خوندم و به این فکر کردم که چرا حتی یک نفر حرف اساسی و کارشناسی درباره بازی این دو بازیگر نمی زنه و همه می گن من خوشم میاد پس خوبه . یا من بدم میاد پس بدترینه .... این اسمش تحلیل بازیگری نیست ... اگر کسی واقعا می خواد نظر کاربردی بده طبق اصول بازیگری و تحلیل نقش بازی این دو نفر مورد بحث رو با هم مقایسه کنه . نه این که بگه من می گم خوبه پس دوست داشتنی هم هست و برعکس... درباره شما هم باید بگم اگر مودب تر صحبت کنید شخصیت و نوع تربیت خودتون رو نشون دادید . ممنون.
نظر زهرا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
حرفی که میخوای بزنیرو اول مزه مزه کن بعد بزن به قول الی جون تو درونتو با این حرفا نشون دادی. ما حسود نیستیم صد تا پسر سرتر از گلزار هستن تازه هم هرکس داره نظر شخصی خودشو میگه.حسودم خودتی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۶
پاسخ
4
1
مثل اینکه بعضی ها فامیل مجید خراطهان عشق تشدیدن اییییییییییینجووووووووووورررررررررریییییییییی پیام میدن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۷
پاسخ
0
3
اونایی که بدش میگید حالا کنارتون نشسته بود همینجوری میگفتید اونم ادمه حالا یه مشکلاتی هم داره من به شخصه ازش خوشم نمیاد ولی بعضیا شورش رو در اوردن واسشم ارزوی موفقیت میکنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۸
پاسخ
0
5
جناب آقای mehrdad من یه دختر 32 ساله مجردم . از همونایی که امثال شما بهشون می گن ترشیده و خب درونتون رو با این نوع کلام نشون میدین پس فقط براتون متاسفم. خواستم بگم اینجا فقط نظرات رو خوندم و به این فکر کردم که چرا حتی یک نفر حرف اساسی و کارشناسی درباره بازی این دو بازیگر نمی زنه و همه می گن من خوشم میاد پس خوبه . یا من بدم میاد پس بدترینه .... این اسمش تحلیل بازیگری نیست ... اگر کسی واقعا می خواد نظر کاربردی بده طبق اصول بازیگری و تحلیل نقش بازی این دو نفر مورد بحث رو با هم مقایسه کنه . نه این که بگه من می گم خوبه پس دوست داشتنی هم هست و برعکس... درباره شما هم باید بگم اگر مودب تر صحبت کنید شخصیت و نوع تربیت خودتون رو نشون دادید . ممنون.
پاسخ ها
نظر qwerty
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۹
حق با شماست اصلا لحنش درست نیست واسه همه خواهرهای ایرانیم ارزوی خوشبختی رو دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۰
پاسخ
1
8
حرف الی به دلم نشست.خیلی هاشون نظراشون اذیت کننده است این ها بدن علی ضیا هم بد پس کی خوبه لابد...
پاسخ ها
نظر ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۶
به نظرم علی ضیا لباساش خوشگله
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۱
پاسخ
1
3
(مریم رونالد)فکر میکنی خیلی زبون داری نه؟
پاسخ ها
نظر نازی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۹
منم با نظرت موافقم....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۲
پاسخ
14
1
من یک دختر نوجوانم ولی با این حال بازم میدونم که بهاره با پارتی بازی توی همه فیلما نقش داشته وگرنه کسی بازیگر چاق نمیخواد
و درضمن گلزار معروف ترین وخوش قیا فه ترین بازیگر ایرانه
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۸
همون دیگه...نوجوونی عزیزم.بذار یکم بزرگتر شی بهت میگم
نظر سوگی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۱
تا اونموقع کی مرده کی زنده خوب همین الان بگو
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۲
این همه بازیگر مرد چاق ریخته تو سینما و تلویزیون . چطور اونها رو نمی بینید ؟ نگاه ابزاری به زن !
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۲
پاسخ
7
3
به نظر من رضا جان بسیار پسر خوبی اندو کسی هم حق ندارد که شخصیت ایشون زیر سوال ببره
پاسخ ها
نظر مهرداد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۲
مگه پسر خاله ته که این طوری حرف میزنی؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۳
پاسخ
7
4
در زیبایی آقای گلزار شکی نیست..ودر هنر بازیگری ایشون هم....
خانم بهاره رهنما با توجه به کارهای هنریشون هم محبوبن...
اما قیاس این دو بازیگر با هم از لحاظ سطح و تکنیک بازیگری مطلبی جداکانه س...
آقای گلزار نشون داده که از تکنیک وخلاقیت بیشتری برخورداره و تنوع کاراکترهایی که ایشون ایفای نقش کرده بیشتر و تاثیر گذارتر بوده ولی خانم بهاره رهنما در همه کاراکتر ها همان رنگ وبوی نخستین اثر رو به همراه داره وبه عبارت دیگه دائم تکرار شده..
ضمن آرزوی سلامت و توفیق برای هردو بازیگر محبوب کشورمان به عنوان یک دوستدار از خانم بهاره رهنما میخوام که برای سلامتی خودش هم شده رژیم لاغری بگیره این به زیبایی ش و سلامتش کمک میکنه...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۳
پاسخ
8
2
بهاره برای مدل شدن باید 500کیلو کم کنه
ولی گلزار معروف5کیلو هم کم کنه ،بارربیه :-):-):-)
پاسخ ها
نظر ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۶
با نظرت موافقم
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۲
مگه مدله که بخواد باربی بشه ؟!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۳
پاسخ
2
7
واه واه مرتيكه فقط به واسطه قيافش معروف شده خودش برنزه ميكنه ادم خودش باشه بهتره اصلا هنر بازيگري نداره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۴
پاسخ
4
1
خانمممم رهنما شماتوی شام ایرانی خیلی مصنوعییی نشون میدادی الکی بود گریت مگه نه قبل ازاین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۴
پاسخ
10
3
کرده که کرده،برنزه کردن همه میدونن که مده
سوپر استار سینما اگه از مد پیروی نکنه هم از چشم میفته هم مردم خیلی
به مد اهمیت نمیدن
بهتر از بهاره رهنماست که اصلا نمیدونه مد چه شکلی نوشته میشه
درضمن گلزار بدون گریم هم خود جنتل منه!،مخصوصا اگر موهاش بلند باشه
پاسخ ها
نظر ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۶
افریین برنزه مده ..... . عزیزم عصبانی نشو متاسفانه نمیدونن اما گلزار همین جوریش خوشگله.
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۲
گلزار که پیرمرده . جدیدا چروک شده ! دوره اش گذشته .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۵
پاسخ
0
3
در هر حال بعضی بازیگرای خوبی که داشتیم رفتن از ایران حالا گیر ندید به اینام که اینام برن دیگه هیچی ............................... خیلیم خانم رهنما قشنگ بازی میکنه خیلیم با حاله. گلزارم یه بازیگره حالا چه خوب چه بد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۶
پاسخ
1
4
آقا محمد اصلا بد نیست که بیشتر دخترا میان این جا تازه منم از گلزار خوشم نمیاد برامم مهم نیست که دستم بهش برسه یا نه اصلا میخوام صد ساله سیاه نرسه.... .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۷
پاسخ
7
2
سلام بعضی از دوستان چقدر دلشون میسوزه اخه تا کی میخوایید به گلزار حسادت کنید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۷
پاسخ
7
1
خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی چاقییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۸
پاسخ
4
0
نظرتو با حال نوشتی المیرا ولی بهش میاد.....
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۸
میبینی به خدا....الان اگه من مث اون چاق بودم نمیشد نگام کرد.
ولی جدای از این بحثا چه قدر خوب بود اگه همیشه همه خانوما حجابشون کامل بود.تو عکسا ببینید چقدر قشنگه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۸
پاسخ
1
1
منم با نظرتون موافقم ........ .......
اگه همیشه همه خانوما حجابشون کامل بود...........
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۹
پاسخ
1
5
bahare joooooooooooooun asheghetam takiiiiiiiiiiiiiii
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۹
پاسخ
5
3
بره از حامد بهداد كمي فن بازيگري ياد بگيره
پاسخ ها
نظر سوگی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۹
تود دیگه نمیخواد اظهار نظر بکنی
نظر مهرداد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۸
مامانت بهت یادت نداده که به نظر دیگران احترام بذاری ؟ خانم سوگی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
پاسخ
3
2
ببخشيد خانم رهنما حالا كي گفته شما مدليد يا گلزار؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
پاسخ
2
1
چقدر حرافی میکنید درس و زندگی ندارید
پاسخ ها
نظر user
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
خودت چی که اومدی همشو خوندی!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
پاسخ
1
1
سلام واااااااااااا بلا به دور بهاره جون گلزار چه......
به نظر من اشکال نداره کسی با پارتی بازی بازیگر بشه ولی نباید حداقل یه استعدادی ادم داشته باشه یا نه
کلاس گذاشتن که نشد استعداد همه ی بازی هاش یه شکلن خدایی یه فیلم بازی کرده که واقعا با معنی باشه در ضمن کسی که از یکی دیگه انتقاد میکنه معنیش این نیست که بهش حسودی می کنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
پاسخ
2
7
من شخصا بهاره رهنما رو خیلی دوسش دارم خیلی مهربونه اما گلزار فقط قیافه داره من که ازش خوشم نمیاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
پاسخ
1
4
زیباترین بازیگر بهاره هست من خیلی دوستش دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۴
پاسخ
1
4
کاش آدما مثل شما بودن خانم رهنما
آدم ها فقط آدمن ولی آدم نیستن/
هیـــچ کــــــس شبیه حرفهایـــش نـیـسـت.
شما خیلی آروم هستین.
دوستتون دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۷
پاسخ
4
0
این همه حسادت ولج ولجبازی با اقای گلزار بخاطر چیه؟؟؟
من که سر در نمیارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۹
پاسخ
2
0
بابا ول کنین این حرفارو برین دنبال زندگیتون بازیگرایی مثل پرویز پرستویی و فاطمه معتمداریا رو ول کردین چسبیدین به این دوتا لوس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۹
پاسخ
3
2
این خانمها نمیتونن ببینن که یه مرد ازشون خوش قیافه تره به این گلزار بدبخت گیر دادن البته اینم بگم منم از گلزار خصوصا از بازیش بدم میاد.خانم رهنما هم لوس بازیاشو بزاره کنار بهتر میشه.............................
SWITZERLAND
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۰
پاسخ
1
0
به قول داریوش ارجمند الان کسانی بازیگر شدن که یا دماغ سربالا دارن یا لبهای بوتاکس شده. کجان اون هنرمندایی که علی حاتمی تو شاهکارهاش ازشون استفاده می کرد . به نظر من سیرهنر سینمای ما رو به افول است . البته وضعیت کارگردانیمون به لطف آقایان کیارستمی-بیضایی - فرهادی و ... سطحشا حفظ کرده . تو بازیگرا هم هستن هنوز آدمایی مثل لیلا حاتمی - حیایی (از این شریفی نیا یه کم دوری می کرد )- شهاب حسینی - عرب نیا و .. که آبرو داری میکنن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۲
پاسخ
0
2
منم اومدم يه عرض اندامي كرده باشم!!! xD
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
پاسخ
0
1
ععجب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
پاسخ
0
0
در مورد انسانها انقدر بد داوری نکنید
UNITED STATES
|
۰۱:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
پاسخ
0
2
شکی نیست که بخشی از هنر برای سرگرمیه و اینجاست که گلزار ها و تام کروز ها رو میشه در نظر گرفت اما جایی که صحبت از هنر بازیگریه من ترجیح میدم اسم داستین هافمن و خسرو شکیبایی رو ببرم نه تام کروز و محمد رضا گلزار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۳۰
پاسخ
1
1
یاد بگیرید انتقاد درست کنید نه اینکه توهین کنید هرکی یه شخصیتی داره به خودتون توهین کنن ناراحت نمیشید؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۵
پاسخ
0
1
از قدیم گفتند دوست اونه که بگردونه دشمن اونه که بخندونه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
پاسخ
1
1
رهنما بدون 7 قلم ارایش مثل روحی میمونه که وقتی میبینیش از شدت چاقیش فقط میخوای فرار کنی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۹
پاسخ
1
1
اقا یا خانوم ناشناس که گفتی گلزار ازدواج کرده مگه ازدواج بازیگرا همیشگیه ؟بعدشم من یه کلاس ششمیم (12 ساله) که عاشق گلزار هستم حالا چون من نسبت به گلزار کوچیکم یا خودش ازدواج کرده نمیتونم عاشقش باشم؟ درضمن به خواطر این ازش خوشم میاد چون خیلی خیلی خیلی خوشتیبه مخصوصا اگر موهاش بلند باشه و تو بازیاش هم بهنظر من خیلی قشنگ کار میکنه مثل اتش بس که واقعا شاهکاره الانم تنها ارزوم اینکه یه دفعه از نزدیک ببینمش اینم یه حرف حسابی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۰
پاسخ
0
0
مدیر سایت کامنت منو بذار.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۳
پاسخ
0
0
بهاره با بارتی بازی اومده بازیگر شده و برای این حرفم هم دلیل دارم 1 اینکه مادرش شوهرش برادرشوهرش جاریش و چند تا فامیل دور و نزدیک داره که هم بازیگرند هم تو صدا و سیما کار میکنند و2 اینکه رهنما قبل از بازیگریش خخخخیییییییلللللللللللللللللیییییییی بولدار بوده و با کلی رشوه دادن تو فیلما بازی کرده
اکه حرف منو قبول ندارین به تمام فیلمایی که بازی کرده و تمام کارکنان فیلم اللخصوص نویسنده و کارگردان دقت کنید تا ببینید با بارتی بازی بازیگر شده یا نه
در ضمن اگر میگین حسودم لطفا دلیل هم بیارین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۱
پاسخ
0
0
من خودم عاشق بهاره جونم به حرفاي بعضيا هم كاري ندارم الگو من خانم رهنما ودهقان هست
واگر هم كسي درموردشون ازروي حسادت چيزي بگن بي جواب نميمونن خانوم سوگند
بازيگرا همشون محترمن
درضمن شما اگر تو اين دوره زمونه پول نداشته باشي هیچی نميشي پس بهتره حرف بي خود نزنيد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۵
پاسخ
0
0
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۱
پاسخ
0
0
گلزار نون لوس بازیش و صورتش میخوره خانم رهنما نون دلش و هنرش زنده باد رهنما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۷
پاسخ
0
0
من که فقط عاشق شهاب حسینینم به اینام کاری ندارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
پاسخ
0
0
اگر مصاحبه بهاره رهنما رو بخونید در مورد وطنش میگید صد رحمت به اون گلزار خز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۳۱
پاسخ
0
0
میدونم ربطی ندار ه ولی میگم هر چیزیو که بیش تر از همه می خوای 3بار تکرار کن بعد نوشته ی زیرو بخون بسم الله الرحمن الرحیم لاحول ولا قوة الا بالله العلی العظیم امین این پیامو به 9 نفر بفرست ارزوت بر اور ده می شه پاک کنی یا نفر ستی ممکنه براورده نشه الان ساعتو نگاه کن دقیقا نه دقیقه ی بعد یهاتفاقی می افته که خوشحالت می کنه خدا ببخشه که حرکه های دعارو نذاشتم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۴
پاسخ
0
0
به خودش ربط داره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۷
پاسخ
1
0
از پیامای مثبتی که این موج میزنه معلومه بهاره رهنما خودشو خونواده‌اش پیاما رو گذاشتن!!!!!! متاسفم واسه‌اش!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۴
پاسخ
0
0
بابا همه بازیگرا عتیقه ن...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۶
پاسخ
0
0
من عاشق رهنما هستم خیلی خوشگه
ولی هرجی باشه گلزار هم بندهی خداست اون هم به اندازهی خودش خوبه هرکسی به اندازهی خودش زیبا و خوشگلی و حتی پول و حتی هیکل داره
  • لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  • لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  • در غیر این صورت، «برترین ها» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: