چنگیز حبیبیان «ربنا» را می خواند
۲۸۵۶۹
۰۱ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۸
۵۵۹۷ 
چنگیز حبیبیان خواننده پاپ در مورد خواندن کارهای مناسبتی ویژه ماه رمضان گفت: «ماه رمضان ماه ویژه ای است که در آن به میزبانی خداوند مهمان هستیم و در این ماه به خدا نزدیکتر می شویم.

مجله اینترنتی برترین ها

تماشا:  چنگیز حبیبیان خواننده پاپ در مورد خواندن کارهای مناسبتی ویژه ماه رمضان گفت: «ماه رمضان ماه ویژه ای است که در آن به میزبانی خداوند مهمان هستیم و در این ماه به خدا نزدیکتر می شویم. پس باید تمام کارهایی که انجام می دهیم خالصانه باشد. در واقع کاری که خوانده می شود برای عشق زمینی نیست و خواننده برای معبود می خواند و باید با تمام وجود به او نزدیک شود و او را حس کند تا کاری درخور این ماه ارائه بدهد.» حبیبیان در مورد آلبوم منتشر شده اش عنوان کرد: «آلبومی به نام نغمه های عاشورایی که آموزش نوحه خوانی به همراه سبک جدید است با حال و هوای معنوی منتشر کرده ام و راز و نیاز و توبه را به صورت تیتراژ اجرا کرده ام.»این خواننده بیان کرد: «در حال حاضر مشغول کار روی مناجات ربنا هستم و این مناجات را به پدرم که حدود چند ماه است اکه از دنیا رفته تقدیم می کنم. انتظار می رود تیتراژهای مناسبتی ویژه ماه رمضان از نظر مضمون و موسیقی در قالب این ماه مبارک باشد و نه یک ترانه عاشقانه که به کار اختتام یک سریال می آید.»


انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:39 - 1391/05/01
چه شود !!!
واقعا كه ×(
ربنا فقط ربناي استاد شجريان و بس.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:31 - 1391/05/01
برای همه روشنه که حقـــــــــــــــی که آقای محمدرضا شجریان به گردن موسیقی سنتی ایرانی داره خیلی خیلی زیاده درواقع مرجع قدرتمند موسیقی سنتی ایران یعنی محمدرضاشجریان اما برای من دیگه این آقا تعریف نشدست! مررررررررررد!
.
آخه آقای من مسایل سیاسی به مردم روزه دار چه ربطی داشت که این و اون و قاطی کردیش؟ از راهی که رفتی برنگرد که خیلی دیره
.
صدای ربنای شجریان اونم تو ماه رمضون یه چیز دیگه بود حیـــف :((
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:42 - 1391/05/02
فقط ربنای استاد
که متاسفانه اونم چند سالیه که پخش نمیشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:44 - 1391/05/02
ربنا لا تزع قلوبنا
یا الرحمن الراحمین لذت عبادت تو این ماه پر عظمت رو به همه مسلمونا عطا کن الهی آمین.
ربنا امنا و غفرلنا وارحمنا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:58 - 1391/05/02
هیچ ربنایی به گرد پای ربنای استادشجریان نمیرسه* به نظر من خیلی از اونایی که اسمشونو گذاشتن خواننده!اگه راست میگن یه ربنا شبیه ربنای استاد بخونن...ای کاش استاد اجازه بدن بازم پخش بشه چندسالیه ماه رمضوناحال و هوای همیشگی رو نداره...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:10 - 1391/05/02
من که دو ساله خودم قبل از اذان ربنا ی استاد شجریان رو که دانلود کردم میزارم. واقعا بی این ربنا افطار یه چیزی کم داره
ایییییییییییییییییییرانیییییییییییییییییییییی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:20 - 1393/04/11
ربنای استاد یه حس خیلی قوی داره واون حسه که وجود شنونده رو احاطه کرده نه شخص ....ربنای استاد برآمده از فطرت پاک ایشونه وبا عجین شدن باصوت بسیار روحنواز ایشون یه چیز تکی ازآب دراومده که مو به تن آدم سیخ میکنه وانقلاب درونی میکنه
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج