تنها رئیسی که در کاروان المپیک رژه رفت!
۲۸۹۷۵
۰۷ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۰۰
۸۷۴۶ 
حضور محمد علی آبادی در صف رژه روندگان کاروان ایران باعث شگفتی بسیاری از اهالی ورزش شده است.
 خبرآنلاین:حضور محمد علی آبادی در صف رژه روندگان کاروان ایران باعث شگفتی بسیاری از اهالی ورزش شده است.

انتشار تصاویر جدید از مراسم افتتاحیه المپیک نشان می دهد ، محمد علی آبادی در مقام رئیس کاروان ایران ، درست پشت سر علی مظاهری ایستاده است و رژه می رود. از میان 204 پرچمی که حمل شد بر اساس اخبار  منتشره ، به احتمال فراوان علی آبادی تنها رئیس کمیته ای است که شخصا در مراسم رژه حضور داشته است.

مراسمی که پیش از این هم هیچ یک از روسای کمیته ملی المپیک ایران به عنوان رژه رونده در آن شرکت نکرده اند. تا پیش از این در ادوار مختلفی که کاروان المپیک ایران در مراسم رژه حضور داشته ، سرپرست کاروان اعزامی کشورمان که در بیشتر مواقع ، دبیرکل کمیته ملی المپیک کشورمان بوده است در راس رژه روندگان حاضر بوده است.

 افرادی چون نصرالله سجادی ،  افشارزاده و علی کفاشیان اما این بار عالی ترین مقام بین المللی ورزش کشورمان در صف رژه روندگان حاضر بود. اما آیا چنین اتفاقی پیشتر سابقه داشته؟امیر حسینی دبیرکل اسبق کمیته ملی المپیک ایران در این باره می گوید:« حداقل در تمام سال های بعد از انقلاب که سابقه نداشته رئیس در جمع رژه روندگان حاضر باشد. حتی خود من در دوره ای که دبیر کل بودم ، با کاروان رژه نرفتم چون روسای کمیته های ملی و دبیران شان کارت ویژه دارند که می توانند در جایگاه ویژه مقامات حضور پیدا کنند.


این کار علی آبادی آیا تصمیمی درست است؟ مصطفی هاشمی طباء رئیس اسبق کمیته ملی المپیک ایران که سابقه حضور در هیات اجرایی کمیته بین المللی المپیک را هم دارد ، در این باره می گوید:« راستش واقعا چنین کاری سابقه نداشته.

من هم تعجب می کنم و دلیل این کار را نمی دانم. حتی نمی توانم بگویم که این کار خوب است یا بد ولی واقعا چنین اتفاقی اولین بار است که در ورزش مان رخ داده. من که تا حالا چنین چیزی را ندیده بودم.


البته هنوز هیچ یک از مقامات کاروان ایران درباره این حضور علی آبادی در صف رژه روندگان توضیحی نداده اند . اتفاقی که باعث شد کاروان ایران به عکس دیگر کشورها ، مهمانی را در جایگاه ویژه نداشته باشد تا دوربین پخش زنده بازی ها در زمان رژه تصویرش را به نمایش در آورد.»      
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:15 - 1391/05/07
به نظر من کار ایشان همان هدف المپیک است. بخشی از هدف المپیک نزدیک کردن مردم به هم است این جمله را در حلقه های نشان المپیک میتوانید ببینید. حالا مثلا ایشان با کت و شلوار میشست و عکس میگرفت که چی؟ ایشان نشان دادند که زیبائی المپیک به بودن در کنار مردم است حالا با هر ملیت و از هر قومی.این حرکت یعنی که صندلی هایی که فقط عنوان دارند را رها کنید و با مردم باشید. برای آنها صمیمانه از ته قلب دست تکان دهید و لبخند بزنید.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:28 - 1391/05/09
خوب بود ازش بعنوان مترجم هم استفاده مي كردن!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:06 - 1391/05/09
شاید میخواسته ویترین افتخاراتش رو شلوغ تر بکنه....
شایدم.....!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:39 - 1391/05/09
کلا از ایرانیها این حرکات عادیه. کلا ما با دنیا فرق داریم
پاسخ ها
مریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۰
نه آقا.از آدم های که به مقامایی که حقشون نیست می رسن این چیزا رو می بینیم.که متاسفانه کم هم نیستن.چرا جمع می بندی!!!؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:35 - 1391/05/15
نمیدونم این آقایون چرا دوست دارن همیشه خودشون رو تابلو کنن. اگه این کار قشنگ بود بقیه رئیس کاروانها هم رژه میرفتن .هرجایی و هرچیزی قاعده و قانون خودش رو داره .
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج