۳۱۵۳۱
۱۲ شهريور ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۳
۱۴۱۳۰ 
رالی ایرانی هیچ شباهتی با لاله ندارد؛
فرزاد حسنی به عنوان مجری و داور این فیلم – مسابقه نظاره گر کار بازیگران است و حضور او در این پروژه قطعی است.
  مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 
 تماشا: فرزاد حسنی اجرا و داوری فیلم – مسابقه «رالی ایرانی» مرا به کارگردانی آرش معیریان برعهده گرفت.

چهارشنبه هشتم شهریور آرش معیریان با حضور در رادیو جوان در خصوص مسابقه – فیلم رالی ایرانی که برای شبکه نمایش خانگی آماده می شود، توضیحاتی ارائه کرد.

 در این برنامه مجری با اشاره به ساخت فیلم «لاله»، عنوان کرد در حال حاضر خیلی ها جوگیر شده اند که «لاله» را بسازند. علیرضا تهرانی، مدیر روابط عمومی «رالی ایرانی» هم در گفت و گو با خبر آنلاین، «رالی ایرانی» را کاملا بی ربط به پروژه «لاله» دانست و یادآور شد: «رالی به معنی رانندگی نیست و منظور ما از این نامگذاری، نشان دادن مسابقه است».

او در ادامه گفت: «این برای اولین بار در ایران است که چنین مسابقه ای ساخته می شود و ما بارها شاهد پخش چنین برنامه هایی از شبکه های ماهواره ای بوده ایم. هدف ما از ساخت این برنامه جذب مخاطب به برنامه های ایرانی است و اصلا نمی خواهیم وارد مسائل سیاسی و بازی های اینچنینی که برای «لاله» پیش آمد، شویم.»


مدیر روابط عمومی پروژه «رالی ایرانی» همچنین افزود: طرح رالی ایرانی از مدت ها پیش در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح بوده و ما چیزی حدود یک سال بازدید از لوکیشن داشتیم. از تهران تا شمال با تمام ادارات دولتی هماهنگی به عمل آمده تا این فیلم – مسابقه بدون کمترین مشکلی ساخته شود.» به گفته او، فرزاد حسنی به عنوان مجری و داور این فیلم – مسابقه نظاره گر کار بازیگران است و حضور او در این پروژه قطعی است.

«رالی ایرانی» یک فیلم – مسابقه در ژانر «reality show یا نمایش واقعی» است که برای اولین بار در سینمای ایران و برای نمایش خانگی ساخته می شود. در این ژانر که در سینمای بین المللی سابقه بیشتری داردفیک فیلمنامه دقیق وجود دارد که بازیگران تنها از 50 درصد آن مطلع می شوند و لذا دائما در شرایط پیش بینی نشده قرار می گیرند که باید در آن به تصمیم برسند و فی البداهه با یکدیگر رقابت می کنند.

 گروه بزرگ تولید و کارگردانی از هفته ها پیش از شروع رالی، همه شرایط را آماده می کنند و جای دوربین ها را پیدا می کنند و با در نظر گرفتن همه احتمالات و تصمیمات غیرمترقبه بازیگران، صحنه را آماده می کنند. در این ژانر همه عوامل طبیعی و شهری جزو آکسسوار محسوب می شوند.

 بازیگرانی که برای مسابقه «رالی ایرانی» انتخاب می شوند باید دارای ویژگی های خاصی باشند همچون جوان و خلاق بودن؛ البته برخی شخصیت های سوپراستار نیز در این مسابقه حضور دارند. در مرحله پیش تولید تاکنون با بیش از 50 بازیگر صحبت شده است که شش نفر برای مسابقه اول انتخاب می شوند.

«رالی ایرانی» شامل لوکیشن بزرگی است که از تهران شروع شده و تا نقاط دیگر ایران ادامه می یابد. ساخت «رالی ایرانی» اولین فیلم – مسابقه ایرانی به کارگردانی آرش معیریان در شهریور ماه برای نمایش خانگی کلید می خورد.

معیریان این روزها مشغول ساخت سریال «پیدا و نهان» درباره یک تیم امنیتی – اطلاعاتی است.
 
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:35 - 1391/06/12
از کی تا حالا فرزاد حسنی سوپر استار شده ما خبر نداریم
پاسخ ها
سوگل
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
سوپراستار بود تو از دنیا پرتی خانم
متانت
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۱
رها جون یه رزای دیگه پیدا شد!!!!!!!!
رویا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۲
خانم رها از وقتی که جسارت خودشو در اجرا نشون داد و شد محبوب قلبها سوپر استار که جای خود داره در ضمن از همه این به اصطلاح سوپر استارها که ما اصلا در ایران نداریم بسیار با اخلاق تر و خوش تیپ تر و با سواد تره کلا از همشون سر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:08 - 1391/06/13
اصلا فرزاد حسنی رو دوس ندارم
پاسخ ها
سوگل
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
نداشته باش مهم نیست
یکی دیگه داره
رویا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۲
شما کج سلیقه هستی البته ببخشیدا
انقدر ایشونو دوست دارند که شما توش ناپیدایی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:03 - 1391/06/20
بهش احترام میزارم مجری توانمندوبازیگرقابلی هستش
لطفا به شخصیت دیگران احترام بگذارید توهین نکنید که درمقابل سرخودتونم میاد

فرزادحسنی ما بچه های کرد دوستت داریم وآرزوی سلامتی وموفقیت شادکامی برات داریم

شادی-کانی-رضا-ماهان-ماکیان-کزال-جاویدوباقی دوستانم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:13 - 1391/06/22
آفرین به این انتخاب
ایول به استاد فرزاد حسنی عزیز
استاد فرزاد حسنی عزیز همیشه بهترین گزینه هستند براشون آرزوی موفقیت میکنم
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج