پخش مناظره های انتخاباتی در فیسبوک
۳۹۱۶۶۴
۳۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۲
۹۲۲ 
فیسبوک امسال برای اولین بار در اقدامی قابل توجه تمام مناظره‌های نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا یعنی دانلد ترامپ و هیلاری کلینتون را لایو استریم (پخش جاری) می‌کند.
مجله دنیای تصویر: اینترنت و فضای مجازی هرروز بیشتر از قبل به سمت تصویر و ویدیو و فایل‌های مالتی مدیا پیش می‌رود و پدیده‌هایی مانند لایو استریم یا پخش جاری ویدیو برای غول‌های دنیای دیجیتال مانند نت‌فلیکس و آمازون حکم معدن طلا را دارد. پدیده‌ای که رسانه، سرگرمی و فناوری را به هم پیوند داده است.
 
 مناظره در فیسبوک

فیسبوک هم مانند دیگر غول‌های اینترنتی اخیرا روی پخش جاری ویدیو حساب ویژه‌ای باز کرده است. فیسبوک امسال برای اولین بار در اقدامی قابل توجه تمام مناظره‌های نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا یعنی دانلد ترامپ و هیلاری کلینتون  را لایو استریم (پخش جاری) می‌کند. این سرویس به صورت رایگان و بر روی تمام سیستم‌ها قابل دسترسی است و  برای استفاده فقط به یک اکانت فیسبوک نیاز دارید. اولین مناظره هفته آینده برگزار می‌شود.

البته این قابلیت پخش در انحصار فیسبوک نیست و شبکه‌ی ای‌بی‌سی مانند همیشه حق پخش تلویزیونی و اینترنتی مناظره‌ها را در اختیار دارد. اما این اقدام فیسبوک می‌تواند به جهشی مهم در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منجر شود.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج