با این ویژگی ها، آقایان شیفته تان می شوند
۴۰۰۱۴۶
۰۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶
۳۴۷۴۹ 
اگر عشق زندگی تان را دوست دارید و دلتان می خواهد که هر چه زودتر با او ازدواج کنید، ما در اینجا خصوصیاتی را به شما معرفی می کنیم که اگر رعایت کنید، بهترین انتخاب او برای زندگی آینده اش خواهید بود.
برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: شاید در اوایل رابطه برایتان سخت باشد که بهترین خود را ارائه دهید، اما هر چه زمان بیشتر بگذرد و شما احساس راحتی بیشتری با شریک زندگی تان کنید، بهتر و بیشتر می توانید جنبه های مثبت خود را ارائه دهید. اما اگر عشق زندگی تان را دوست دارید و دلتان می خواهد که هر چه زودتر با او ازدواج کنید، ما در اینجا خصوصیاتی را به شما معرفی می کنیم که اگر رعایت کنید، بهترین انتخاب او برای زندگی آینده اش خواهید بود.
 
 آقایان چه زنی را برای ازدواج می پسندند؟

بلند پرواز باشید

روحیه بلند پروازی برای آقایان جذابیت دارد. اگر شما به دنبال مردی هستید که تنها از شما حمایت کند، طوری که دیگر احتیاجی به کار کردن نداشته باشید یا این که قهرمانی بخواهید تا تمام مشکلات تان را حل کند، در این صورت برای هیچ مردی جذاب نخواهید بود.

شما باید برای زندگی تان هدف داشته باشید. اگر زندگی تان روی برنامه باشد و برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش کنید، از چشم دیگران نیز جذاب تر به نظر خواهید رسید. در واقع، با هدف هایتان به او ثابت می کنید که زندگی با شما نه تنها کسل کننده نیست، بلکه پر از هیجان است.

 به خودتان رسیدگی کنید

فرقی نمی کند که چند ماه یا چند سال عشق تان را می شناسید، حتی اگر یک سال از رابطه تان گذشته باشد، نباید تنها به این دلیل که با او احساس راحتی می کنید، خودتان را رها کرده و دیگر مثل سابق به ظاهرتان نرسید. شما باید همیشه بیشترین تلاش خود را کنید تا زیباتر از همیشه به نظر آیید.
 
همیشه به این فکر کنید که دیدار اول تان است، سعی کنید دل طرف مقابل تان را هر طوری شده به دست آورید. اگر شما برای ظاهر و زیبایی تان ارزش قائل شوید، از نظر دیگران نیز زیبا خواهید بود.
 
تکیه گاه باشید

اگر می خواهید دل مردتان را ببرید و به او ثابت کنید که شریک زندگی ایده آلی برای او خواهید بود، باید نشان دهید که تکیه گاه محکمی برای او هستید، به این معنی که او همیشه می تواند روی شما حساب باز کند. رابطه عاطفی یک جاده دو طرفه و پر از فراز و فرود است.
 
اگر عشق زندگی تان بدانید که حتی زمانی که شغل اش را از دست داد یا مریض و افسرده شد، شما کنارش هستید و چون روزهای خوش دست اش را در دست تان می فشارید و زیر گوشش زمزمه می کنید: «تو تنها نیستی»، حتما در اولین فرصت به شما پیشنهاد ازداوج خواهد داد.

برای رابطه تلاش کنید

با تلاش کردن برای رابطه، به عشق زندگی تان نشان می دهید که این رابطه برای شما اهمیت دارد و همین موجب می شود که عشق تان به ازدواج با شما فکر کند. مسلما هر رابطه ای فراز و نشیب های خود را دارد، بنابراین اگر شما نشان دهید که در شرایط سخت به جای فرار کردن، می ایستید و تمام تلاش خود را می کنید تا رابطه تان به شکل سابق خود باز گردد، ثابت کرده اید که انتخاب خوبی برای یک زندگی مشترک نیز خواهید بود.
 
 آقایان چه زنی را برای ازدواج می پسندند؟

در انتخاب کلمات محتاط باشید

آقایان خانم هایی را که خیلی واضح و صریح حسادت، عصبانیت و ناراحتی خود را نشان دهید و هیچ کنترلی بر رفتارهای منفی خود ندارند را به هیچ وجه نمی پسندند. شما می توانید احساسات منفی خود را به شیوه ای مثبت بروز دهید، تنها کافی است بخواهید.
 
این که دوست ندارید زن دیگری به عشق زندگی تان نزدیک شود، کاملا طبیعی است و حتی به طرف مقابل تان نیز علاقه و حس مالکیت شما را نسبت به او نشان می دهد اما بیان آن نیز راهی دارد.

هیچ کسی دوست ندارد روی یک پوست تخم مرغ شکسته راه رود، هیچ مردی نمی خواهد که همسرش مدام بر سرش فریاد بزند، بنابراین اگر می خواهید که انتخاب اول فردی باشید، در انتخاب کلماتی که به کار می گیرید، محتاطانه تر عمل کنید.

در نهایت، اگر می خواهید زنی باشید که عشق زندگی تان تمایل به زندگی مشترک با شما را داشته باشد، باید بهترین خود را ارائه دهید. با رعایت نکاتی که در بالا برایتان آورده ایم، مطمئن باشید که هر مردی آرزوی زندگی با شما را خواهد داشت.
برچسب ها:
انتشار یافته: 21
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1395/09/02
حالا این کارارو کنم شوهر گیرم میاد؟
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
تو شرووووع کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
نمیدونم چرا فکر میکنم این پیام رو یه پسر نوشته:)
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
همین کامنت ثابت کرد که شما متن رو
نخوندید
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1395/09/02
درسته.منکه پیشنهاد ازدواج گرفتم از. مردیکه هیچوقت به ازدواج فکر نمیکرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۲
خوشبخت بشی انشالا
سلی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
خدا بده شانس ما که بعد از هفت سال دوستی کات کردیم
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1395/09/02
واقعا همش درسته. مرسی از مطالب مفیدتون
Iran, Islamic Republic of
21:28 - 1395/09/02
ظاهرااين مطالب مختص كشورهاي اروپائي وامريكاييه!ولي واقعا كاملا درست گفتيد.بعضي ازخانمها فقط ميگن شوهربكنيم وبجاي تكيه گاه بودن،اش تشريف دارن!البته ازبعضي ازپسرهاي دست وپاچلفتي هم نميشه غافل شد كه ازخودشون اراده اي ندارند وواقعاتكيه گاه نيستند !
United States
07:28 - 1395/09/03
مطلب خیلی مفیدی بود. مرسی. واقعا رابطه ما ایرانی ها استاندارد نیست. می خوان متمدن باشن تو رابلطه اما نمی تونن
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1395/09/03
جالب اینه که من خیلی سعی کردم همین موارد و رعایت بکنم ولی اونی که دوسش دارم همیشه به بهانه های مختلف من و تحقیر می کنه. با اینکه خیلی دوسش دارم این روزا تصمیم جدی گرفتم که برای همیشه برم. بسه دیگه. بعضی ارزش ندارن براشون وقت بزاری ولی هیچوقت نمی تونم فراموشش بکنم.
برخوردشو بفهمه با دخترا، ازدواج پیشکش.
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1395/09/03
من 5 سال با پسر دوست بودم خیلی خوب باهاش برخورد میکردم تقریبا تمام موارد بالا رو هم رعایت میکردمانقد ربراش غذاهای خوشمزه درست کردم بردم پول لازم داشت بهش قرض دادم تو مشلات و مسائلش خیلی باهاش هم فکری کردم باهاش همدردی کردم از همه لحاظ هم من از اون سر تر بورم آخرشم گفت من قصد ازدواج ندارم باهات ی چیزی رو خوب فهمیدم کسسی آدم رو بخواد اصلا به این چیزا و اخلاق و رفتار نیست میاد میگیرتت، کسی هم آدم رو نخواد هر کار بکنی نمیاد بگیرتت، دوست پسر من که خیلی بی لیاقت بود خاک توسرش امیدوارم ی دختر عوضی سر راهش قرار بگیره پوستشو بکنه تا فرق بین آدما رو بفهمه انتقام من و بگیره
پاسخ ها
پسر ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
اگه اینطوره خاک تو سرش.
reza
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۳
رابطه دوست .. ی توو فرهنگ ایران(حداقل الان)ضررش خیلی بیشتر از منفعتشه و خیلی کم منجر به ازدواج می شه.البته این با دوستی و آشناهای قبل از ازدواج فرق میکنه
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1395/09/03
:)))))))
اره دوستان اين موارد رو رعايت كنين تا صيد به تله افتاد خود واقعي تون رو نشون بدين
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1395/09/03
متنا رو خوندم متاسف شدم 5.7 سال دوستی !مرز دوستی بعد ی سال ینی سر کار بودن طرف.حالا فرقی نمیکنه پسر یا دختر .امیدوارم تو این رابطه ها کار به جا های باریک نکشه .بیچاره پدر مادرا.
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1395/09/03
ازدواج نکردن موهبتی که نماز شکر داره .اونا که ازدواج کردن میفهمن.
اگر از تنهایی خودتون لذت نمیبرید ازدواج کنید تا حسابی از تنهاییاتون لذت ببرید.
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1395/09/03
تو کشور ما هنوز برای رابطه دوستی ازون نوعی ک تو کشورهای دیگه میبینید زوده.معمولا مردم ما یا شاید کشورهای جهان سوم ک تو خیلی زمینه ها عقبن اول تا چندین سال از ی چیز جدید حالا چ ی نگاه جدید یا مقوله جدید یا تکنولوژیهای جدید استفاده نادرست میکنن.مثلا از مقوله دوستی فقط دنبال ... هستن کاملنم مشخصه پس تو اینجور روابط نباید توقع رسیدن ب نتیجه ای رو داشته باشین کلا این روابط هدفی رو دنبال نمیکنن فقط جنبه سرگرمیش ملاکه خب معلومه این روابط آسیب زننده و بی سر و تهه.الان ب اسم روشنفکری و آزادی و بروز شدن و ... فقط داره سواستفاده میشه ازین جریان.این مقاله خوب بود اما این ویژگیها باید جزو ویژگیهای واقعی شخصیتی آدم باشه اینکه بگیم ابن کارارو کنی دیگه حله زیاد نتیجه نمیده ولی خب دونستنش بهتر از ندونستنشه.البته مقاله هایی ازین دست برای آقایونم مفیده.
Iran, Islamic Republic of
17:01 - 1395/09/03
خیلیا رو من دیدم با دوست پسراشون ازدواج میکنن
شانسیه دیگه ی و قت پسر قصد ازدواج داره ی وقتم ندراه بعضیا رو بهشون کم محلی میکنی بیشتر میان سمتت بعضیام نه هرچقدر محبت کنی ازت دور میشن زیاد تحویلشون میگیری فکر میکنن علی آبادم شهریه
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج