۴۰۲۹۰۷
۰۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۳
۵۸۱۸۱ 
رپورتاژ آگهی
آيا مي دانيد رنگ پوست كدر و تيره و لک های قهوه ای، شما را از آنچه هستيد پيرتر نشان می دهند؟

آيا مي دانيد رنگ پوست كدر و تيره و لك های قهوه ای، شما را از آنچه هستيد پيرتر نشان می دهند؟

اشعه ماورا بنفش نور خورشيد، تغييرات هورمونی، افزايش سن، بارداری، مصرف برخي از داروها و قرص ضد بارداری، ليزر، التهابات پوستی، استفاده از مواد آرايشی و فرآورده هايی كه نسبت به نور حساس هستند، آلودگی های زيست محيطی و لك های جوش از عوامل اصلی بروز تيرگی پوست و ايجاد لك می باشند.

راه حل ما: جهت مراقبت کامل از پوست های لک دار، تیره و کدر

گام اول: پاك كنندگی پوست

صبح و شب مقدار كافی از شير پاک كن آردن مناسب پوست را به كمک پنبه تميز بر روی سطح پوست پيشانی و گونه ها ماليده و به صورت دورانی ماساژ دهيد. سپس جهت زدودن آثار و بقايای به جاي مانده از شير پاك كن و چربی اضافی سطح پوست با پنبه آغشته به لوسيون پاك كننده (تونر) آردن سطح پوست صورت و گردن را به صورت خطی و دورانی پاک نماييد. سپس پوست خود را با آب ولرم كاملاً شستشو دهيد.


گام دوم: از بين بردن تدريجی و موثر لک های قهوه ای پوست

شب ها پس از اجرای برنامه پاك كنندگی پوست، مقدار كافی از كرم روشن كننده ويتامينه حاوی آربوتين آردن را روي نقاطی از پوست كه دارای لك و تيرگی می باشد (به جز نواحی دور چشم) ماليده و ماساژ دهيد تا كاملاً جذب پوست گردد. مصرف اين محصول را به مدت 6 تا 8 هفته ادامه دهيد.


گام سوم: سرعت بخشيدن به اثر روشن كنندگي پوست

پس از يك دوره استفاده از كرم روشن كننده ويتامينه حاوي آربوتين آردن، شب ها براي مدت 8 تا 10 هفته پس از اجرای برنامه پاک كنندگی پوست، از كرم روشن كننده شماره 2 حاوی اسيد كوژيك آردن بر روی سطح پوست تميز و لك دار صورت و گردن (به جز نواحی دور چشم) استفاده نماييد.


گام چهارم: دستيابی به پوستی روشن، درخشان و صاف

به منظور جلوگيری از بروز مجدد لک های پوستی، شب ها لوسيون ضد چروک حاوی ويتامين C آردن، را بر روی پوست صورت و گردن (به جز نواحی دور چشم) به مدت 4 هفته، ماليده و به آرامی ماساژ دهيد.


گام پنجم: محافظت كامل در برابر اثرات زيان بار نور خورشيد

در حين اجرای برنامه روشن كنندگی، مصرف روزانه كرم های ضد آفتاب مناسب نوع پوست الزامی بوده و از اهميت به سزايی برخوردار می باشد. صبح ها پس از پاك كردن سطح پوست از بقايای كرم روشن كننده و 30 دقيقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب، حتما از كرم ضد آفتاب آردن مناسب با نوع پوست و با عيار حفاظتی بالا (SPF50 - رنگي يا بدون رنگ، SPF60 يا SPF90) استفاده نموده و مصرف كرم را هر دو ساعت يك بار تجديد فرماييد.

نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج