تزئین سالاد میوه و سبزی
۴۴۴۶
۲۳ تير ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۹
۱۱۳۷۰ 
اصول خانه داری "باربارا كينگ"
او در اين يادداشت به خانم‌هاي خانه‌دار توصيه كرده در تزئين انواع سالادها خلاقيت خود را به كار بگيرند و متناسب با افراد خانواده، سن و سال‌شان يا مهماني كه دارند براي تزئين سالاد دست به كار شوند.
برترین مجله اینترنتی ایران«باربارا كينگ» كارشناس و مدرس خانه‌داري و ارتقاي كيفيت زندگي نيز در تازه‌ترين يادداشت خود توصيه‌هاي خوبي براي تزئين انواع سالاد ميوه و سالاد سبزي‌ها به مخاطبانش ارائه كرده است. او در اين يادداشت به خانم‌هاي خانه‌دار توصيه كرده در تزئين انواع سالادها خلاقيت خود را به كار بگيرند و متناسب با افراد خانواده، سن و سال‌شان يا مهماني كه دارند براي تزئين سالاد دست به كار شوند.
  • او به خانم‌هاي خانه دار توصيه كرده، براي تهيه سالادي مثل سالاد خيار و گوجه كه مقدار كمي شويد نيز در آن وجود دارد بهتر است از برش‌هاي بسيار نازك خيار براي ساختن يك ماهي بزرگ سبز رنگ استفاده كرده و از گوجه‌ها براي رنگ آميزي باله‌هاي آن كمك گرفته و با كمك شويد دور تا دور آن را تزئين كنند.
  • «كينگ» بارها به اين نكته تاكيد مي‌كند كه زيبايي ظرف غذا به‌ويژه در جذب كودكان و نوجواناني كه در سن رشد قرار دارند مهم است به‌خصوص اينكه مصرف ميوه و سبزي‌هاي تازه براي اين گروه سني ضروري است.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج