خداحافظی کیا در بازی پرسپولیس – آث میلان
۴۴۷۷۵
۱۲ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۰
۵۷۱۴ 
به نظر می رسد مقدمات یک خداحافظی باشکوه برای مهدی مهدوی کیا در حال فراهم شدن است.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: به نظر می رسد مقدمات یک خداحافظی باشکوه برای مهدی مهدوی کیا در حال فراهم شدن است. مهدوی کیا در همان ابتدای لیگ دوازدهم تاکید کرد که پس از 20 سال حضور در سطح اول فوتبال ایران، در سال 1392 کفش هایش را آویزان خواهد کرد تا با فوتبال خداحافظی کند.

درخشش کیا در نیم فصل اول لیگ دوازدهم و اصرار گل محمدی برای ادامه بازی در سال آینده هم باعث نشد او از تصمیمش صرف نظر کند. مهدوی کیا روی حرف خود ایستاد و حالا هم اصرار دارد که در پایان این فصل به صورت رسمی از فوتبال خداحافظی کند.

خداحافظی مهدوی کیا در بازی پرسپولیس – آ ث میلان

حالا لحظه موعود برای مهدوی کیا در حال رسیدن است. گفته می شود بازی پرسپولیس با میلان که از مدت ها پیش بحث برگزاری اش سر زبان ها افتاده همان بازی است که کاپیتان کیا در آن از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

 بازی پیشکسوتان پرسپولیس و بازیکنان قدیمی میلان که زمانی با این تیم قهرمان اروپا شدند، بازی وداع کیا با فوتبال خواهد بود. بازی دوستانه و نمادینی که به احتمال فراوان با حضور رودگولیت، فرانکو باره سی و پائولو مالدینی در تهران برگزار خواهد شد. به نظر می رسد فرانکو باره سی نقش ویژه ای در هماهنگی و فراهم کردن مقدمات برگزاری این بازی دارد.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:52 - 1392/01/12
پرسپولیسی ها کجان ؟ اه استقلال تنبل هههههههههه
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج