9 زن و دختر در دام شیطانی راننده «سمند» سفید
۴۵۶۲۸۷
۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۵
۲۳۸۲۰ 
مرد شیطان‌صفت که به شیوه خفاش شب، سوار بر خودروی سمند سفید، زنان و دختران مسافر را در مسیر میدان آزادی تهران تا قزوین به دام انداخته آنها را در بیابان‌های بین راه مورد آزار و اذیت قرار داده بود، سرانجام در جریان تعقیب و گریز مأموران با شلیک گلوله پلیس زخمی و دستگیر شد.
ایران نوشت: مرد شیطان‌صفت که به شیوه خفاش شب، سوار بر خودروی سمند سفید، زنان و دختران مسافر را در مسیر میدان آزادی تهران تا قزوین به دام انداخته آنها را در بیابان‌های بین راه مورد آزار و اذیت قرار داده بود، سرانجام در جریان تعقیب و گریز مأموران با شلیک گلوله پلیس  زخمی و دستگیر شد. این شیطان صفت پس از آنکه در بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفت، برای فرار، خودش را از پنجره بیمارستان پایین انداخت که این بار دست و پایش شکست.پیش از آنکه این جانی بی‌رحم دستگیر شود نخستین شکایت از سوی زنی 60 ساله مطرح شده بود و آخرین قربانی، دختری 19 ساله بود.
 
تاکنون 9 زن و دختر با مراجعه به پلیس از لحظات هولناک اسارت در دام این شیطان صفت برای کارآگاهان سخن گفته‌اند.به‌گزارش خبرنگار حوادث «ایران» و براساس اوراق پرونده فروردین امسال زن 60 ساله‌ای با سر و وضعی آشفته به اداره آگاهی هشتگرد رفت و در حالی که بشدت هراسان بود، گفت: «ساعتی قبل در چهارراه ولیعصر قزوین سوار خودروی سمند مسافربر شدم. در طول مسیر، راننده مرا «مادر» صدا می‌زد و گرم و صمیمی بود. بنابراین وقتی در حوالی هشتگرد به بهانه سوخت‌گیری از مسیر اصلی خارج شد، اعتراض نکردم. اما راننده در مسیر بیابانی ناگهان توقف کرد و مرا از خودرو به پایین کشاند. او با یک قیچی بزرگ و قدیمی مرا تهدید به مرگ کرد و به ناچار حدود 8 میلیون تومان طلا و یک میلیون تومان پول نقدم را گرفت و در حالی که در چند قدمی مرگ بودم، با التماس از او خواستم به من رحم کند که مرا در بیابان رها کرد.شاکی ادامه داد: راننده فراری، مردی 45 – 40 ساله با قد و هیکلی متوسط بود. به دنبال شکایت این زن، بازپرس دادسرای نظرآباد دستور چهره‌نگاری از مرد مسافرکش و تحقیق در این باره را صادر کرد. مأموران پلیس آگاهی نظرآباد نیز به ترسیم چهره فرضی راننده سمند پرداختند.
 
  دومین شکایت
 
تحقیقات در این باره ادامه داشت که هشتم اردیبهشت زن میانسالی به اداره آگاهی نظرآباد رفت و وحشتزده از راننده سمند سفید شکایت کرد. او گفت: پسرم اسباب کشی داشت به همین خاطر من از رشت به تهران آمدم. ظهر قصد بازگشت به رشت را داشتیم که در میدان آزادی تهران سوار خودروی مسافربر شدم. راننده در طول مسیر به من ابراز علاقه کرد و پیشنهاد ازدواج داد که عصبانی شدم. تا اینکه پس ‌از ورود به جاده خاکی و به بهانه سوار کردن مسافر دیگری توقف کرد، اما ناگهان با قیچی بزرگ به طرفم حمله ور شد.من در بیابان فرار می‌کردم و او هم در تعقیبم بود تا اینکه مرا به دام انداخت و گردنبند و النگوهایم را برید. بعد هم قصد آزارم را داشت که مقاومت کردم. بعد هم خیلی ماهرانه به صورتم خاک پاشید تا نتوانم پلاک ماشین را بخوانم و سپس فرار کرد.
 
   ربودن دختر دانشجو
 
در حالی که پلیس با یک جانی خطرناک روبه‌رو بود، دختر 21 ساله‌ای نیز که با همین شیوه ربوده شده و مورد سرقت و آزار قرار گرفته بود، به اداره آگاهی هشتگرد رفت و گفت: «در چهارراه ولی‌عصر استان قزوین سوار خودروی سمند سفید رنگی شدم. دو نفر خانم هم در صندلی عقب نشسته بودند که جلوتر پیاده شدند. در طول مسیر راننده مهربان و صمیمی شد و از سختی تحصیل در شهر دیگر حرف می‌زد. او دائم سیگار می‌کشید و جای سوختگی روی دستش بود. ناگهان در فرصتی مناسب و در منطقه‌ای بیابانی از مسیر خارج شد و با چاقو و قیچی تهدیدم کرد که کیف و طلاهایم را تحویلش دادم. بعد هم بی‌توجه به التماس‌هایم مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و در بیابان رهایم کرد.
 
   شکایت دومین دختر دانشجو
 
2 روز بعد دختر دانشجوی 20 ساله دیگری به پاسگاه نجم آباد رفت و با ظاهری آشفته و نامرتب در حالی که بشدت اشک می‌ریخت، گفت: ساعت 9 صبح از میدان آزادی تهران به قصد دانشگاه قزوین سوار خودروی سمند شدم اما ناگهان در حوالی نظرآباد وارد فرعی شد و پس از تهدید، مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و 2 گوشی تلفن همراه و لپ‌تاپم را به سرقت برد.با طرح چهارمین شکایت، با دستور رئیس آگاهی نظرآباد اکیپی از کارآگاهان به مرکز کنترل ترافیک راهور قزوین اعزام شدند تا دوربین‌های اطراف محل سوارشدن شاکی‌ها به خودروی سمند مورد بازبینی قرار گیرد. همچنین قرار شد دوربین‌های عوارض و مرکز پلاک خوان بررسی شود، تا مشخصات و شماره پلاک خودروهای سمند سفید که در ساعت‌های اعلام شده در آن مسیر تردد داشته‌اند، کشف و اعلام شود.
 
پلیس آگاهی نظرآباد همچنین از اداره آگاهی تهران درخواست کرد به‌دلیل وقوع چند فقره سرقت به‌عنف از زنان توسط راننده سمند ناشناس، اسامی مجرمان آزاد شده و سابقه‌دار از زندان‌های البرز و آبیک در روزهای اخیر را نیز به آنها اعلام کنند.
 
در ادامه تحقیقات، اداره راه و ترابی قزوین هم مأموریت یافت تا شماره پلاک تمامی خودروهای سمند که در روزهای مشخص شده ازعوارضی الموت یا قزوین- زنجان وارد استان قزوین شده‌اند را شناسایی کند.در شاخه‌ای دیگری، پلیس به تحقیق از رانندگان مسیر آزادی- قزوین پرداخت اما آنها گفتند در این محل رانندگان بین راهی متعددی، مسافر سوار می‌کنند به همین خاطر نتوانستند راننده سمند مورد نظر را شناسایی کنند.
 
   شکایت پزشک زن
 
در حالی که عملیات ویژه پلیسی برای شناسایی و دستگیری تبهکار ناشناس ادامه داشت خانم دکتر 40 ساله‌ای خود را به اداره آگاهی هشتگرد رساند. وی که در نظرآباد سوار خودرو شده بود تا به محل کارش برود گفت: «راننده سمند وقتی مرا به بیابان کشاند، بی‌توجه به التماس‌هایم مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و 10 میلیون تومان پول نقدم را به سرقت برد. او کفش‌هایم را به بالای تپه‌ای پرتاب کرد و زمانی که دنبال کفش‌هایم رفتم، فرار کرد، به همین خاطر نتوانستم شماره پلاکش را ببینم.» در رسیدگی به این شکایت‌ها، متأسفانه هیچ یک از زنان و دختران شماره پلاک خودروی سمند را در اختیار نداشتند. ضمن اینکه تمایلی به معرفی به پزشکی قانونی نیز نداشتند. با وجود این از آنجا که تلفن‌همراه همه‌ شاکی‌ها سرقت شده بود پلیس در گام دیگر تحقیقات، به ردیابی تلفن‌های همراه پرداخت.
 
   زن بیمار، طعمه راننده سمند
 
در حالی که تحقیقات به بن‌بست رسیده بود، یک راننده عبوری در حوالی بیابان‌های روستای «نجم‌آباد» با شنیدن فریادهای زنی 45 ساله، به کمک او شتافت. زن وحشت زده بود و روسری و کفش‌ هم نداشت. او به راننده گفت: به‌خاطر اینکه مریض بودم به درمانگاه رفتم. بعد از خروج در حالی که حال خوشی نداشتم سوار خودروی سمند سفید شده اما راننده مرا به بیابان‌ها کشاند و پس از آزار وحشیانه و سرقت اموالم مرا بشدت مورد ضرب و شتم قرار داد و بعد هم متواری شد.
 
    هشتمین شکایت
 
هشتمین قربانی راننده ارابه مرگ زن 46 ساله‌ای بود که در مسیر بازگشت از خانه دخترش در دام راننده سمند افتاد. او در شکایتش گفت: سوار خودروی سمند سفید شدم و کمی‌جلوتر، مسافری که دستش را گچ گرفته بود، پیاده شد. راننده که مدعی بود طلافروش است پیشنهاد شرم‌آوری داد که من هم جواب تندی به او دادم اما ناگهان ماشین را نگه داشت و مرا کتک زد. بعد هم مرا در بیابان‌های نظرآباد مورد آزار قرار داد و چادرم را برد تا نتوانم خودم را به کلانتری برسانم. اما ساعتی بعد یک راننده در حال عبور به نجاتم آمد، بعد هم شاکی به پزشکی قانونی معرفی شد که اظهاراتش مورد تأیید قرار گرفت.
 
  آخرین قربانی
 
دختر 19 ساله برای خرید از خانه خارج شده بود که در طول مسیر، سرنشینان خودروی وانت مزاحمش شدند او هم از ترس به امید رهایی از مزاحمت، سوار خودروی سمند دربستی شد، اما نمی‌دانست در دام یک تبهکار افتاده است.این دختر جوان نیز همانند قربانیان به بیابان نجم آباد کشانده شد و بی‌رحمانه مورد آزار و اذیت قرار گرفت.
 
   شناسایی متهم فراری
 
در حالی که تمامی این جنایت‌های سیاه طی 40 روز اتفاق افتاده بود، کارآگاهان اداره آگاهی کرج نیز به دستور سرهنگ جواد صفایی وارد عمل شدند. آنها در مسیر‌های مشکوک به کمین راننده سمند نشستند تا اینکه گزارشی از سرقت و آزار و اذیت یک زن جوان دریافت کردند. بدین‌ترتیب کارآگاهان به تعقیب خودروی سمند سفید پرداخته و چند کیلومتر ادامه یافت تا اینکه راننده فراری با شلیک گلوله مجروح شد و به دام افتاد. بعد هم به بیمارستان منتقل شد که تحت جراحی قرار گرفت. کارآگاهان که پیش از این با یافتن سرنخ‌هایی از مشخصات متهم، هویت وی را شناسایی کرده بودند، در بازرسی خودرو مدارک وی و برخی اموال قربانیان را کشف کردند.آنها دریافتند «قاسم» 41 ساله دارای همسر و 2 فرزند است و در لباس مسافربر شخصی به شکار زنان و دختران تنها پرداخته است.
 
قاسم که می‌دانست مجازات سنگینی در انتظارش است چند روز بعد برای فرار از پنجره بیمارستان پایین پرید اما دست و لگن‌اش شکست.به همین خاطر برای دومین بار تحت جراحی قرار گرفت و این بار بازپرس شعبه دوم دادسرای نظرآباد به‌دلیل حساسیت موضوع در بیمارستان حاضر شد و به بازجویی از او پرداخت.«قاسم» گفت: من فقط 7 زن را با وسیله نقلیه‌ام ربودم که 3 نفر را مورد آزار و اذیت قرار دادم و طلاهای 4 زن را دزدیدم.»پس از بهبودی این شیطان صفت، بازپرس دستور انتقال متهم به زندان را صادر کرد و پرونده برای رسیدگی در اختیار قضات دادگاه عالی جنایی کرج قرار گرفت.
 
   در دادگاه
 
صبح پنجشنبه، «قاسم» به همراه مأموران بدرقه زندان به شعبه اول دادگاه کیفری یک کرج منتقل شد. این در حالی بود که با دستور قاضی هدایت رنجبر، تعدادی از شاکی‌ها نیز برای بیان جزئیات شکایت و مواجهه حضوری با متهم در دادگستری استان البرز حاضر شده بودند، قاسم همراه ‌مأموران بدرقه زندان روی ویلچر به دادگاه منتقل شد.
 
وی در جلسه تحقیق، بدون اظهار ندامت منکر اعترافاتش در بیمارستان و آزار شاکی‌ها شد. بعد هم در برابر 3 قاضی دادگاه عالی جنایی کرج و شاکی‌ها فقط به سرقت اموال مالباختگان اعتراف کرد. در حالی که پیش از این، پزشکی قانونی آزار و اذیت چند زن و دختر را تأیید کرده بود.قاضی هدایت رنجبر رئیس و 2 قاضی مستشار شعبه اول دادگاه کیفری (1) کرج – ایرج خنکدار و علی یزدان پور- پس از 3 ساعت رسیدگی فوق‌العاده به این پرونده متهم را به زندان فرستادند. بعدهم با درخواست چاپ عکس بدون پوشش متهم در روزنامه ایران از زنان و دخترانی که قربانی جنایت‌های سیاه این تبهکار شده‌اند خواستند برای طرح شکایت به شعبه اول دادگاه کیفری(1) واقع در میدان طالقانی کرج مراجعه کنند.
انتشار یافته: 38
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1395/10/18
یعنی یک سمند جای ۹ نفر روداره !
Iran, Islamic Republic of
10:15 - 1395/10/18
خب خبرتون زودتر اطلاع رسانی میکردید حداقل تعداد قربانیها کمتر میشد!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
10:15 - 1395/10/18
... باید بندازنش تو آتیش تا بسوزه شیطان پلید
Iran, Islamic Republic of
10:15 - 1395/10/18
لگنش شكسته داريد درمانش مي كنيد!؟يك دفعه إعدامش كنيد اين حيوانو.اصلا نبايد طول بكشه.
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1395/10/18
واقعا ک بعضی از انسانها،از حیوانات هم پست تر هستن.درسته این راننده خیلی رذل بوده ولی ی مقدار هم خانوما مقصر هستن.اولا چرا باید سوار ماشین شخصی بشن؟هزار بار گفته شده ک با تاکسی تردد کنن.ثانیا چ لزومی داره ک انقدر طلا بندازن ؟
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1395/10/18
اخه نامرد وسی با دخترت اینکار را بکنه خوشت میاد اشغال
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1395/10/18
این وحشی دیگه زندان نمیخواد!!!!!!!اعدامش کنند.تادیگه کسی ازاین غلطا نکنه .ازداعش بدترروانی
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1395/10/18
دوستان،خبر کامل بخونید بعد بیاید نظر بدین
گفته سمند خطی،نه شخصی
کاربر کارشناس شما هم یه دور کامل متن خبر بخون تا متوجه شی
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1395/10/18
یک نکته اینجا توجه منو جلب کرد که یکی از خانم ها گفته بود ( مرا در بیابان‌های نظرآباد مورد آزار قرار داد و چادرم را برد تا نتوانم خودم را به کلانتری برسانم)
خیلی از آقایون محترم وقتی حرف از این عمل زشت و کریه مرد ها میشه میگن زن ها پوشش درست ندارن این بلا سرشون میاد در حالی که در هیچ خبری گفته نشده زن مورد تعرض قرار گرفته چه ظاهری داشته و این حدس مردان خوش انصاف مون هست ولی اینجا زنی که مورد تجاوز قرار گرفته چادری بوده و چادرش رو برده با خودش اون نامرد بی همه چیز اینها ناموس سر شون نمیشه و نه وجدان دارن اینها فقط حیوان هستن تف به ذات همچین افرادی اینها بزرگ شده با لقمه حروم هستن خدا نابودشون کنه
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1395/10/18
... این همه جنایت،همه اینها که دریک روز صورت نگرفته بود،ودیگراینکه خیلی ها برای حفظ ابرو شکایت نکرده اند.
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1395/10/18
الله اکبراین پلید حتی میخواسته به یک خانم ۶۰ساله تجاوزکنه خدایافسادتابه کجا ای کاش این مفسدفی الارض رومیدادن دست پسروشوهراین خانم هامیدونستن چکارش کنن مردک پست مگه خودت خواهرومادروزن ودخترنداشتی لعنت به ذات کثیفت خداوندبعضی ازآقایون روهدایت کنه
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1395/10/18
در کشور ما یا دزدی یا اختلاس یا تجاوز
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1395/10/18
نمیدونم چرا این خانما سوار ماشین شخصی میشن بابا انسانیت مرده کی میخواین بیدار بشین بادستای خودتون بلا سرخودتون میارین
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1395/10/18
پناه بر خدا . این آدم بوده یا گرگ وحشی؟
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1395/10/18
پناه بر خدا.من دیگه میترسم تنهایی دانشگاه برم
China
16:13 - 1395/10/18
این مرد را بندازند توی قفس فیلهای نر که تا به حال فیل ماده ندیدند. باید دیدنی باشه هاها
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1395/10/18
تو خبر قبلی یه نظر رو خوندم که گفته بود اگه پوشش زن مناسب باشه هیچ مردی طرفش نمیره .
اینم از پوشش مناسب خانم چادری که یکی از قربانی ها بوده .
نمیگم پوشش بی تاثیره ولی این افراد مرد نیستن جونورن اما چه جونوری فقط خدا عالمه .
مگه میشه یه مرد زنی رو مادر خطاب کنه بعد بخواد بهش تعرض کنه ؟؟؟؟
امثال این جونورا پاش بیفته این جنایات رو از مادرشونم دریغ نمکنن .
خدایا از شر چنین افراد شیطان صفتی به تو پناه میبرم .
برتری لطفا سانسور نکن .
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1395/10/18
با شاکیهایی که این حیوون داره احتیاج به محاکمه نداره .دیه شا از بیت المال به زن و بچه اش بدن و زود اعدامش کنن
Iran, Islamic Republic of
17:36 - 1395/10/18
تاکسی؟ همین چندوقت پیش در یک ایستگاه سواری بین شهرستان یک تاکسی زرد رنگ شرکت تاکسی رانی دختری را ربود و ...همونجا در همون ایستگاه سوار اعدام شد تا دیگه فکر چنین کاری به تاکسی جماعت خطور نکنه...میخام بگم به تاکسی هم نمیشه اعتماد 100 در صد کرد خانمها بدون مرد بیرون نرین همین والسلام...
Iran, Islamic Republic of
17:59 - 1395/10/18
خداوندا،،امام زمان برسان..وبداد بنده ها برس.دیگه ظلم بیداد میکنه،هیچ جا و هیچکس امنیت نداره.یا امام زمان.
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1395/10/18
دیه چی به زن وبچه اش بدن این همه جنایت کرده هنوز یه چیزی طلب کار هم هست؟ عجبا!!!!
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1395/10/18
نشتارو بعد مرگ سهراب اعدامش کنن مگه ابروی رفته اون خانمها بر میگروه. به نظر من اینها نباید اعدام بشن باید ازشون استفاده کنن مثل فیلم امریکایی از زندانها برای معدن استفاده میکنن الان زندان ما مثل خونه مجردی میشینن میگن میخندن بعد میان بیرون یه خلاف دیگه.
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1395/10/18
خدا نکنه ذات انسانی پست باشه با حجاب و بی حجاب براش فرقی نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1395/10/19
با خوندن این خبر حالم بهم خورد از اینکه مرد هستم.همچین اشغالای جنسیت ما رو هم زیر سوال بردن.تف ب شرف نداشتت و اون شیری ک خوردی بیناموس
Iran, Islamic Republic of
06:41 - 1395/10/19
خدا لعنتت کنه ولی آ قا ی محمد راست میگه زودتر اطلاع رسانی کند حتمن باید قربانی زیاد باشه
Iran, Islamic Republic of
07:48 - 1395/10/19
بعضی وقتا بی احتیاطی وجرات نابجا کاردست آدم میده چرا باید از ماشین های عبوری استفاده بشه مگه تو هر شهری ترمینال با تاکسی های خطی وجود نداره
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1395/10/19
چرا اخه انقد احمقید که تو بیابون سوار ماشین شخصی میشید حقتونه هرچی سرتون بیاد من تو خوده شهرم سوار ماشین شخصی نمیشم چه برسه بین شهری و بیابون
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1395/10/19
سوار ماشین شخصی شدن واقعا کار اشتباهی درحالی ک این همه خودرو تاکسی خطی هستش چرا شخصی آخه ؟؟
Iran, Islamic Republic of
06:41 - 1395/10/20
این وحشی بایددددددد اعدام بشه
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1395/10/20
دیه این اشغال وازقبرستون به زن وبچه اش بدن اینهمه اموال مردم کجا برده بی ناموس
Iran, Islamic Republic of
21:44 - 1395/10/24
با سلام خانم راز و مهتاب عزیز
گفتم که اینا غربتی وروستایی داخل خردانی رشد کرد وگرنه کسی انسان باشه این کار رو نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
19:20 - 1395/11/05
این طور چیز ها باید در اولین شکایت پیکیری بشه نه نهمین
واقعا که تنبلند این پلیسا نچ نچ
موقعی که دلشون بخواد در کمترین زمان ممکن پیدا می کنند
تجاورز به یک زن باید در وهله اول پیگیری و مجازاتش کمتر 100ضربه شلاق یا اعدام نباشه
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1397/02/02
40 روز تو این مدت نیروی انتظامی چه میکرد؟
Iran, Islamic Republic of
04:09 - 1397/02/31
این پست فطرت فقط باید با تف غسل داد و خاک کرد . .این بجای خود ، ولی درمان خیلی از این اتفاقات میتونه قانونی شدن مکانهایی برای خدمات کارگران جنسی باشه. .خداعالمه چقد بیمار بالقوه داریم که هربار خبر یکیشونو باس بخونیم و قربانیهای بیچاره و خانواده های افسرده
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج