۴۵۷۸۷۴
۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۲
۱۵۱۴۷ 
مردان مسلح که با ایجاد تصادف ساختگی، خودروهای گرانقیمت را سرقت می‌کردند با کمک دوربین‌های مداربسته شناسایی ودستگیرشدند.
ایران نوشت:  مردان مسلح که با ایجاد تصادف ساختگی، خودروهای گرانقیمت را سرقت می‌کردند با کمک دوربین‌های مداربسته شناسایی ودستگیرشدند.
 
به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، پنجشنبه گذشته، مأموران پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران درپی تماسی از بیمارستانی واقع در شمال تهران، از انتقال دختر جوانی به بیمارستان با خبرشدند که با ضربات متعدد چاقو مجروح شده بود. دختر جوان که از ناحیه پا و دست بشدت مجروح شده بود به پلیس گفت: «دکتر داروساز هستم که ساعتی قبل از محل کارم راهی خانه بودم که در بزرگراه حقانی یک خودروی مگان مشکی از پشت به ماشین کیااسپورتیج من کوبید.وقتی خواستم برای بررسی خسارت از ماشین پیاده شوم ناگهان یکی از سرنشینان خودروی مگان با سرعت روی صندلی عقب خودروام نشست و نفر دوم هم مرا با زور و تهدید به سمت صندلی کناری‌ام کشاند. بعدهم خودش پشت فرمان خودروام نشست. مرد جوان که پشت فرمان بود با چاقویی که دردست داشت چند ضربه به پاهایم زد وبا تهدید از من خواست کارت عابر بانک و رمزش را بدهم.
 
اما من که تازه ماشین خریده بودم پول زیادی نداشتم. بعد هم با التماس ازآنها خواستم رهایم کنند.ولی مرد دیگر که در صندلی عقب نشسته بود لوله اسلحه‌ای که در دست داشت را روی شقیقه‌ام گذاشت و از من خواست با دوستش همکاری کنم.درحالی که بشدت ترسیده بودم فقط فریاد می‌زدم. اما مرد جوان کناردستم، با چاقو ضربه‌ای به بازویم زد. من جیغ بلندی کشیدم و مردان خشن بی‌توجه به شیون هایم به راه افتادند. اما در یک لحظه در خودرو را باز کردم و خودم را به پایین انداختم. چرا که با خودم گفتم اگر زیر چرخ‌های ماشین‌ها جان بدهم بهتر است در دام این شیطان صفت‌ها گرفتار شوم.با شکایت خانم دکتر جوان تحقیقات کارآگاهان به دستوربازپرس عموزاد از شعبه چهارم دادسرای ویژه سرقت؛کلید خورد. تا اینکه در ادامه تحقیقات مشخص شد اعضای باند به غیر از سرقت خودروهای مدل بالا و لوازم داخل خودرو، از چندین جایگاه سوخت و سوپرمارکت و مغازه نیز سرقت مسلحانه انجام داده‌اند. در یکی از سرقت‌های این باند خشن، آنها به همین روش خودروی سانتافه‌ای که دو دختر جوان سوار بر آن بودند را سرقت کرده و یکی از دختران را مجروح کرده بودند.
 
در ادامه تحقیقات، دوربین‌های مداربسته محل‌های سرقت و اطراف بررسی شد و چهره متهمان به‌دست آمد. با تطبیق تصویر به‌دست آمده از متهمان و آلبوم متهمان سابقه دار اداره آگاهی، هویت متهمان به‌دست آمد و مشخص شد سه مرد جوان که اعتیاد به شیشه دارند چند باری بازداشت شده و پس از تحمل حبس آزاد شده‌اند.سرانجام نیز مخفیگاه آنها در اطراف تهران شناسایی شد و کارآگاهان درعملیات ویژه‌ای موفق به دستگیری تبهکاران مسلح شدند.
آنها درنخستین بازجویی‌ها به چندین فقره سرقت خودروهای گرانقیمت به همین شکل وسرقت‌های دیگراعتراف کرده‌اند.درحال حاضرتحقیقات تخصصی ازآنها ادامه دارد.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:12 - 1395/10/20
بازهم سابقه دارها وباز هم جنایت.... افراد دارای سابقه آدم بشو نیستند ونخواهند شد.وفقط باید اعدام شوند.
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1395/10/20
اعدام ونیستی برای افراد سابقه دار با جنایات خشن..وکسانیکه توبه در وجودشان تاثیرگذار نیست..لازم است..
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1395/10/21
خدا بهت رحم کرده خانوم دکتر من جای تو بودم سکته زده بودم تا الان بخدا
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1395/10/22
این بیناموسا رو مثل سگ بکشید نه اینکه آزاد کنید، آشغالهای شیطان صفت بزور اموال زحمت کشیده مردم رو میگیرن باید مثل سگ بکشینشون تا عبرت شه واسه بقیه، باید مثل عربستان کسی که دزدی میکنه دستش قطع بشه تا دیگه کسی از این غلط کاریا نکنه
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج