مردی در رودبار جنوب به ضربه گلوله کشته شد
۴۵۸۲۲۷
۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۳
۱۶۲۹۴ 
مردی که بدنبال اختلاف مالی فردی را به رگبار بست وچهار نفر را مجروح کرد،تحت تعقیب پلیس قراردارد.
روزنامه ایران: عصر دیروز اهالی محله میدان تره بار شهرستان رودبار جنوب با صدای شنیدن چندین شلیک سراسیمه به خیابان آمده و با جسد غرق خون مرد جوانی روبرو شدند. در حالیکه مرد جوان غرق خون روی زمین افتاده بود، پسر جوانی با اسلحه کلاشینکف همچنان به تیراندازی ادامه داده و 4 نفر دیگر را مجروح کرده و از محل متواری شد.

با انتقال چهار مجروح این حادثه به بیمارستان  تحقیقات از آنها برای شناسایی و دستگیری عامل تیر اندازی مرگبار آغاز شد.  یکی از مجروحان در بازجویی های اولیه ادعا کرد مقتول با قاتل اختلاف مالی داشته و امروز آنها برای رفع این اختلاف در کنار بازار تره بار جمع شده بودند که قاتل یکباره اقدام به تیراندازی کرد. با شناسایی هویت قاتل تحقیقات برای دستگیری او از سوی کاراگاهان پلیس آگاهی کرمان ادامه دارد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1395/10/20
بی عقل !!!!!
حالا میلیونها تومن بده تا قصاص نشی .
مشکلت حل شد .
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1395/10/20
این اتفاقات ناگوار نشان دهنده نا امنی کشور است که خیلی خطرناکه اینکه اسلحه دست مردم هست که برای هر چیزی میکشند و می کشند؟؟؟؟ بسیار بد و خبر از خیلی اتفاقات بدتر از کشته شدن دو نفر میده،،،،،، باید پیگیری شود و جلوگیری از داشتن اسلحه بعمل بیاد،،،،،،، در آینده نزدیک با فقر و بدبختی که گریبان ملت و گرفته شاهد وقایع خطرناک از دست انسانهاي نا امید و بی فکر باید باشیم،،،،،، امیدوارم بزودی نیروهای امنیتی اقدام برای این اسلحه ها بکنند؟؟،،،،
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج