۴۵۸۴۳۸
۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۹
۱۳۶۴۱ 
آتش سوزی در اتاقک سرایداری یک تولیدی پوشاک، آتش نشانان سه ایستگاه را به محل حادثه کشاند.
خبرگزاری میزان: آتش سوزی در اتاقک سرایداری یک تولیدی پوشاک، آتش نشانان سه ایستگاه را به محل حادثه کشاند.
 
بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای 115، 46 و 1 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 6:41 دقیقه صبح امروز به خیابان جمهوری اسلامی، خیابان منوچهری اعزام شدند.

بنا به اظهار افسر آماده منطقه پنج عملیات آتش نشانی تهران، یک اتاقک سرایداری به مساحت 8 مترمربع در مجاورت یک کارگاه تولیدی پوشاک به مساحت 200 مترمربع به علت نامشخصی آتش گرفت و شعله های آن به سقف شیروانی این اتاقک سرایت کرده بود.
 
آتش اتاقک سرایداری را خاکستر کرد 

فرشاد کریمی اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی بی درنگ پس از قطع جریان برق و گاز، با استفاده از تجهیزات انفرادی و لوله های آبدهی وارد اتاقک شدند و این آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند و از سرایت آتش به کارگاه تولیدی جلوگیری به عمل آوردند.
 
آتش اتاقک سرایداری را خاکستر کرد

این افسر آماده آتش نشانی ادامه داد: با توجه به احتمال محبوس شدن افراد در داخل اتاقک، همزمان گروه دیگری از آتش نشانان با بکارگیری دستگاه های تنفسی وارد محل حادثه شدند که خوشبختانه پس از جستجو مشخص شد هیچکس در هنگام بروز آتش سوزی در اتاقک حضور نداشته است.

کریمی در پایان گفت: علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناسان منطقه پنج آتش نشانی تهران در دست بررسی است و نیروهای عملیاتی پس از ایمن سازی کامل، محل حادثه را تحویل عوامل انتظامی حاضر در محل دادند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج