۴۵۹۳۰۰
۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۹
بنا بر آنچه در سایت Android Police به چشم می خورد، به نظر می رسد تولید نسخه زنانه ساعت های هوآوی متوقف شده است. کاربران در صفحه گوگل استور با کلیک بر روی این محصول به صفحه اصلی اندروید ور برگردانده می شوند و خرده فروشانی مانند B&H و Walmart نیز به توقف تولید یا عدم موجودی این محصول اشاره می کنند.
امتیاز خبر: 72 از 100 تعداد رای دهندگان 3582
وب سایت تک شات:  سال گذشته و در جریان CES 2016، هوآوی از ساعتی که خاص بانوان طراحی شده بود رونمایی کرد. این ساعت از مشخصاتی مشابه با سایر ساعت های هوآوی برخوردار بود و فقط طراحی آن ظریف تر و زنانه تر بود تا اگر به نظر کاربران طراحی سایر ساعت های هوآوی کمی زمخت و کسالت آور می آید، جایگزینی برای آن در دسترس داشته باشند.
 
 هوآوی تولید ساعت های زنانه خود را متوقف کرد

اما بنا بر آنچه در سایت Android Police به چشم می خورد، به نظر می رسد تولید نسخه زنانه ساعت های هوآوی متوقف شده است. کاربران در صفحه گوگل استور با کلیک بر روی این محصول به صفحه اصلی اندروید ور برگردانده می شوند و خرده فروشانی مانند B&H و Walmart نیز به توقف تولید یا عدم موجودی این محصول اشاره می کنند. فقط به نظر می رسد آمازون هنوز تعدادی از این ساعت ها را در اختیار دارد.

البته این اقدام هوآوی خیلی هم تعجب آور نیست. اواخر سال 2016، تولید ساعت های معمول هوآوی متوقف شد و بنابراین میشد حدس زد که دیر یا زود ساعت های زنانه این شرکت هم با همین سرنوشت روبرو شوند. هوآوی سال گذشته اسمارت واچ جدیدی معرفی نکرد و در خصوص برنامه این کمپانی در خصوص این محصول در سال جاری نیز اطلاعی در دست نیست.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج