برترین وسایل نقلیه CES 2017
۴۵۹۳۶۲
۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۲
۱۲۶۴۳ 
اتومبیل ها، موتورسیکلت ها و اسکوترها روند هوشمند شدن را به سرعت در پیش گرفته اند. و هر شرکت سعی بر این داشته با پیاده کردن ایده های هوشمندانه خود خصوصیات و قابلیت های خاص تر و قابل توجه تری نسبت به دیگری روی وسایل حمل و نقل اضافه کند تا یک برتری جالب توجه در معرض دید عموم بگذارد.
وب‌سایت زوم تک - مهگل آزاد: اتومبیل ها، موتورسیکلت ها و اسکوترها روند هوشمند شدن را به سرعت در پیش گرفته اند. و هر شرکت سعی بر این داشته با پیاده کردن ایده های هوشمندانه خود خصوصیات و قابلیت های خاص تر و قابل توجه تری نسبت به دیگری روی وسایل حمل و نقل اضافه کند تا یک برتری جالب توجه در معرض دید عموم بگذارد.
 
 برترین وسایل نقلیه CES 2017
 
حال اگر شما هم جزء دوستداران وسایل نقلیه هوشمند به همراه تکنولوژی هستید و می خواهید بدانید در CES 2017 چه گذشت این مقاله را از دست ندهید!

Toyota Concept-i

از یک سو اتومبیل، از یک سو بامزه و از سوی دیگر ترکیب ساختاری آن با پلاستیک که خاص و سرگرم کننده شده است. Concept-i تویوتا یک رابط کاربری عمیق فراگیر را نشان داد. و این اتومبیل را به یک دستیار هوشمند تبدیل کرده که قادر است هنگام سوار شدنتان خوشامد بگوید. و عملکرد شما را بوسیله شور و شوق دستخوش تغییرات کند.
 
 برترین وسایل نقلیه CES 2017

سیستم سواری طبیعتا کاملا مستقل است. Concept-i شنوا، استایل Alexa و چگونگی رفتار با سرنشینان را خواهد آموخت. و در مسیر راندن ترجیح داده با پخش موزیک مودتان را در ادامه راه تغییر دهد. تویوتا اطمینان داده مشتریان حین سوار شدن در این اتومبیل یک پیوند عاطفی برقرار کرده و همه کامپیوترها و سنسورها دست به دست هم داده تا خاطره یک رانندگی فوق العاده را برایتان نگه دارند.
 
 برترین وسایل نقلیه CES 2017
 


Chrysler Portal

این خودرو بیش از آنچه تصور کنید قرار است محرک باشد. مفهوم Chrysler Portal دربرگیرنده یک خانه با ساختار تکنولوژی مختص جوانان مدرن امروز است.

خودرو شامل تمام قابلیت های مستقل رانندگی، پایه به منظور شارژ تلفن های همراه هوشمند، صفحه نمایش برای تمام سرنشینان، تشخیص چهره توسط خودرو (هم صاحب اتومبیل و هم سایر سرنشینان) و یک فضای امن می باشد.
 
برترین وسایل نقلیه CES 2017 

فقط ببینید چطور درهای این خودرو به رویتان باز خواهد شد!
 
 برترین وسایل نقلیه CES 2017
 


Hyundai Ioniq Scooter

اسکوتر برقی زیباتر هیوندای مانند Honda NeuV با ایده "اولین و آخرین تحرک پویاتر” شکل گرفت. و تمام ایده بر این اساس بوده که با جمع و جور بودن پارک کردن آن برایتان ساده باشد. و حین رسیدن به مقصد حمل و نقل آن به عنوان یک وسیله آسان شود.
 
 برترین وسایل نقلیه CES 2017

شما می توانید این اسکوتر را تا کنید و در حمل و نقل و نگه داری از آن استفاده کنید. همچنین اگر قصد شارژ آن را داشته باشید از محفظه جلو قادر به شارژ دوباره می باشید.

صفحه دیجیتال اسکوتر سرعت، سطح باتری و محدود باقیمانده را نشان خواهد داد. دیگر چه از این بهتر؟
 
 برترین وسایل نقلیه CES 2017
 


Honda Riding Assist Motorcycle

در یک گوشه از جمع، یکی از قابل توجه ترین و گیراترین وسایل نقلیه آمیخته با تکنولوژی قرار گرفته است. و این درحالیست که ژاپنی ها در صدر ضبط و ربط حاضر شده اند تا Honda Riding Assist Motorcycle را در معرض عموم بگذارند. و آن چیزی نیست جز یک موتورسیکلت خود تعادل!
 
 برترین وسایل نقلیه CES 2017

با استفاده از فن آوری رباتیک جای ژیروسکوپ برای تغییر طول چنگک های جلو در سرعت های پائین باعث شده سواری این وسیله نقلیه در ترافیک بسیار ساده شود. و این به خودی خود برای دوستداران موتورسیکلت ها بسیار جذاب است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج