۴۵۹۶۸۸
۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۸
۲۳۴۷۸ 
عامل قتل پدر و پسری ایرانشهری، که با شلیک گلوله کشته شده بودند با ردیابی‌های ویژه پلیسی شناسایی و دستگیرشدند.
روزنامه ایران: عامل قتل پدر و پسری ایرانشهری، که با شلیک گلوله کشته شده بودند با ردیابی‌های ویژه پلیسی شناسایی و دستگیرشدند.

دراین جنایت هولناک که پنجم دی امسال رخ داد مرد میانسال و پسر23 ساله‌اش که سواربرخودرو پراید بودند ازسوی سرنشینان خودرو پژو405 هدف شلیک قرارگرفته وبه قتل رسیدند.

به دنبال وقوع این جنایت، تحقیقات گسترده پلیسی برای شناسایی و دستگیری عاملان جنایت آغازشد.پس از وقوع این قتل اقدامات تخصصی پلیس برای شناسایی متهمان آغاز شد.سرهنگ دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی ایرانشهر گفت: کارآگاهان پلیس در ردیابی‌های تخصصی، سرنخ‌هایی از دخالت یک فرد سابقه دار در این جنایت را به دست آوردند.تا اینکه پس از چندین روز تجسس ، سرانجام یکی از ضاربان را شناسایی و او را درعملیاتی ضربتی در شهرستان ایرانشهر دستگیر کردند.
 
مأموران در بازرسی از محل سکونت وی، خودرو پژو 405 که تحت تعقیب بود را کشف کردند. متهم نیز در تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس به ارتکاب قتل با همکاری 2 نفر دیگر اعتراف کرد ومدعی شد:مرد میانسال، سال گذشته در قتل یکی از بستگانش نقش داشت.به همین خاطرهم او و پسرش را کشتند.درحال حاضر تجسس‌های گسترده پلیسی برای دستگیری متهمان فراری همچنان ادامه دارد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1395/10/23
فرضا مقتول گناهکار بوده به پسرش چه مربوط؟
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1395/10/23
خدایا چقدر کشت وکشتار زیاد شده وهر روز چندین خبر در باره این قتل ها مطلب میخوانیم در خانه ای اگر یک گوسفند نذری را سر ببرند دیگران از دیدن خون گوسفند ناراحت میشوند ولی قاتلین قسی القلب ادم میکشند واخم به ابرو هم نمی اورند خداوندا خودت رحم کن وبه انهایی که قسی القلب هستند قلب ریوف ومهربانی عطا فرما این مطالب قتلی غیر از پریشان کردن روح وروان خوانندگان چیز دیگری در پی نخواهد داشت
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج