«پلاسکو» 5 درصد بازار را در اختیار داشت
۴۶۴۴۹۸
۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۲
۱۳۳۳۹ 
این پاساژ حدود 5 تا 10 درصد از بازار را در اختیار داشته که با توجه به اتفاق امروز به نظر نمى رسد تاثیرى در قیمت هاى بازار داشته باشد.
خبرگزاری میزان: به نقل از رئیس اتحادیه پیراهن دوزان تهران نوشت: این پاساژ حدود 5 تا 10 درصد از بازار را در اختیار داشته که با توجه به اتفاق امروز به نظر نمى رسد تاثیرى در قیمت هاى بازار داشته باشد.

دروديان در خصوص تاثيرات آتش گرفتن ساختمان پلاسكو بر بازار البسه اظهار كرد: حدود ٦٠٠واحد عرضه لباس در آتش سوزى ساختمان پلاسكو دچار حريق شده كه ٤٠٠ در داخل اين ساختمان بوده كه به طور كلي تخريب شده است.

وى افزود: بازار البسه ماه هاست كه دچار ركود بوده كه با توجه به اين امر به نظر نمى رسد بازار دچار مشكل براى تامين لباس در روزهاى آينده شود.

رئيس اتحاديه... در خصوص تاثير اين رويداد بر بازار شب عيد گفت: ساختمان پلاسكو در سال هاى اخير با ظرفيت ٥٠ درصدى به فعاليت خود ادامه مى داد كه با توجه به وجود مراكز متعدد عرضه البسه به نظر نمى رسد اين آتش سوزى براى بازار مشكل ساز شود.

وى ادامه داد: اكثر مغازه ها كارگاه هاى خود را از داخل اين ساختمان به بيرون منتقل كرده بودند و تعداد محدودى از اين واحدهاى توليدى در اين ساختمان وجود داشته و اكثر مغازه ها به صورت تنها فروش به فعاليت ادامه مى دادند.

دروديان در ارتباط با تاثيرات آتش سوزى امروز بر قيمت البسه در روزهاى آينده، گفت: اين پاساژ حدود ٥تا ١٠ درصد از بازار را در اختيار داشته كه با توجه به اتفاق امروز به نظر نمى رسد تاثيرى در قيمت هاى بازار داشته باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج