۴۸۰۹۰۲
۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۲
۹۹۳۹۲ 
اگر چه برخی از متولدین ماههای سال خصوصیات اخلاقی مشابهی دارند و در کنار یکدیگر شاد و خوشبخت هستند، برخی دیگر به سختی می توانند در کنار یکدیگر زندگی آرامی داشته باشند.
برترین ها: اگر چه برخی از متولدین ماههای سال خصوصیات اخلاقی مشابهی دارند و در کنار یکدیگر شاد و خوشبخت هستند، برخی دیگر به سختی می توانند در کنار یکدیگر زندگی آرامی داشته باشند. اگر شما هم دوست دارید بدانید که طالع بینی، متولدین کدام ماه را به عنوان شریک زندگی به شما پیشنهاد نمی دهد، با ما همراه باشید.
 
فروردین و اردیبهشت
 
آنچه در رابطه متولدین فرودین و اردیبهشت به چشم می آید لجبازی است، به همین دلیل است که آنها زوج های موفقی نخواهند بود. آنها شخصیتی کاملا متفاوت از یکدیگر دارند. فروردینی افراد شجاح و جسوری هستند که ماجراجویی را ترجیح می دهند در حالی که اردیبهشتی ها به دنبال ثبات اند. آنها دوست دارند آرام یک جا بنشینند و اطراف را تماشا کنند که اصلا با روحیه فعال و خستگی ناپذیر فروردینی ها جور در نمی آید. شاید این دو بتوانند همکاران خوبی برای هم باشند اما رابطه آنها به عنوان یک زوج مدت زیادی دوام نخواهد آورد.
 
 متولدین این ماهها با هم تفاهم ندارند
 
اردیبهشت و آذر
 
اردیبهشتی ها علاوه بر آن که نمی توانند با فروردینی ها جور در آیند، با متولدین آذر هم به مشکل بر می خورند. آذری ها دوست دارند که مدام به بیرون از خانه و میهمانی بروند و از لحظه لحظه زندگی شان لذت ببرند در حالی که اردیبهشتی ها خانه و فضای آرام آن را ترجیح می دهند.
 
اردیبهشتی ها عاشق ثبات اند، آنها دوست دارند که از جایگاه شان در رابطه ای که در آن به سر می برند، آگاه باشند، در حالی که آذری ها عاشق بازی کردن اند. اگر چه آنها در کوتاه مدت و در زمان های خوشگذرانی با هم شاد خواهند بود اما آتش عشق شان مدت زیادی دوام نخواهد داشت. بهترین انتخاب برای اردیبهشتی ها متولدین ماههای تیر، اسفند و دی، که آنها نیز به دنبال امنیت و آرامش اند، هستند.
 
خرداد و اسفند
 
خردادی های عاشق گشت و گذار، خوشگذرانی و ماجراجویی اند، به همین دلیل به فردی پر انرژی چون خودشان احتیاج دارند تا پابه پایشان برود. بدترین انتخاب برای آنها متولدین ماه اسفند است، زیرا آنها افراد کمال گرایی هستند و تمام زندگی شان روی برنامه است. به همین دلیل دوست ندارند که ناگهان تغییری در برنامه هایشان ایجاد شود، کاری که خردادی ها در آن تبحر خاصی دارند. بنابراین بهتر است که متولدین خرداد از برقراری ارتباط عاطفی با اسفندی دوری کنند زیرا ممکن است بی آنکه بدانند، فرد مقابل شان از آنها ناراحت و ترک شان کند. بهترین انتخاب برای خردادی ها متولدین ماه مهر، بهمن و فروردین است.
 
تیر و بهمن
 
متولدین ماه تیر مانند آب آرام و صبورند، به همین دلیل است که با بهمنی ها جور در نمی آیند. آنها به دنبال توجه و عشق می گردند در حالی که بهمنی ها افرادی مستقل و بی پروایند.
 
این زوج در کنار هم مدام جرو بحث خواهند داشت، زیرا تیری ها افرادی سنتی با طرز فکر ثابت و قراردادی، به خصوص در مورد مسائل عاطفی، هستند در حالی که بهمنی ها روحی آزاد دارند و ترجیح می دهند در مورد مسائل عاطفی که دست و پای آنها را می بندد، صحبت نکنند. در این شرایط متولدین ماه تیر می خواهند که مدام شریک زندگی شان را، چه در ملا عام و چه در خلوت خانه، تصحیح کنند و درست و غلط را یادش دهند. بنابراین بهتر است که متولدین ماه تیر به دنبال افرادی که در ماههای اردیبهشت، آبان و شهریور یه دنیا آمده اند، باشند. تنها در این صورت عشق و امنیت را احساس خواهند کرد.
 
 متولدین این ماهها با هم تفاهم ندارند
 
مرداد و دی
 
مردادی ها کمال گرا هستند به همین دلیل نمی توانند با متولدین ماه دی زندگی موفقی داشته باشند. آنها به دنبال یک زندگی لاکچری می گردند، در حالی که متولد ماه دی محتاط کارند. اگر مردادی ها زمان زیادی را با متولدین دی بگذرانند حوصله شان سر خواهد رفت زیرا که آنها به شدت خلاقند و دوست دارند که مدام چیزهای جدید را تجربه کنند و این در حالی است که متولدین دی ثبات را می پرستند
 
بهترین انتخاب برای مردادی ها متولدین آذر، فروردین، خرداد که عاشق رهایی، ماجراجویی و رویدادهای اجتماعی هستند، می باشد.
 
شهریور و مهر
 
متاسفانه، شهریوری ها انتخاب خوبی برای متولدین ماه مهر نیستند. آنها افرادی منطقی و آرامند که تحمل بی برنامه گی را ندارند، در حالی که متولدین ماه مهر به دنبال هیجان و گشت وگذار می گردند. به عنوان مثال در یک روز برفی، شهریوری ها در خانه می مانند، حال که مهری ها هر چه سریع تر به بیرون از خانه زده و دوست دارند نهایت استفاده را از این روزها بکنند. بنابراین بهتر است که متولدین شهریور به دنبال افرادی باشند که به خواسته های آنها احترام می گذارند. متولدین اردیبهشت، دی و تیر از بهترین انتخاب های آنها خواهند بود.
 
 متولدین این ماهها با هم تفاهم ندارند
 
مهر و تیر
 
متولدین ماه مهر نه با شهریوری ها و نه با تیری ها سازگاری ندارد. مهری ها افرادی پر جنب و جوش و اجتماعی هستند که به دنبال یک پایه برای خوشگذرانی هایشان می گردند، درحالی که تیری ها زاویه دیدی کاملا متفاوت دارند. آنها به دنبال آرامش و امنیت اند،  به همین خاطر زوج خوبی برای یکدیگر نخواهند بود و قطار زندگی شان به سرعت از ریل خارج می شود. متولدین ماه تیر فکر می کنند که متولدین ماهری ها قدردانشان نیستند و به رابطه عاطفی شان نیز توجه زیادی نشان نمی دهند. پس بهتر است که متولدین مهر برای پیدا کردن نیمه گمشده شان به دنبال بهمن، خرداد و آذری ها که با روحیه اجتماعی شان سازگارند، باشند.
 
آبان و فروردین
 
 آبانی ها یکی از جذاب ترین و در عین حال مرموزترین افراد هستند، به همین دلیل انتخاب خوبی برای فروردینی ها نخواهند بود. آنها دوست دارند که بر همه چیز، به خصوص رابطه عاطفی شان، کنترل داشته باشند و این در حالی است که فروردینی ها افراد مستقلی هستند که از مبحوس بودن بیزارند. همین موضوع حسادت طرف مقابل را بر می انگیزند و باعث درگیری و در نتیجه جدایی می شود.  اگر چه غرور و یک دندگی گاهی خوب است اما اگر دو طرف رابطه این خصوصیات را داشته باشند، در حل اختلاف نظرهایشان به مشکل بر می خورند. بهترین شریک زندگی برای آبانی ها، متولدین تیر، دی و اسفند هستند.
 
 متولدین این ماهها با هم تفاهم ندارند
 
آذر و شهریور
 
زندگی آذری ها بدون ماجراجویی و هیجان پیش نمی رود، به همین دلیل شریک زندگی شان نیز باید فردی پر انرژی باشد تا بتواند پا به پای آنها پیش رود. از طرفی شهریوری ها افرادی محتاط اند که امنیت و نظم دو پایه زندگی شان است. به همین دلیل این دو انتخاب خوبی برای هم نخواهند بود.
 
زندگی با شهریوری ها، زندگی در طبیعت است و چون این با خصوصیات آذری ها به هیچ عنوان جور در نمی آید، آذری ها را آزار خواهد داد به طوری که در جاهای دیگری به دنبال شریکی ایده آل برای خود می گردند. رابطه متولدین این ماه با یکدیگر پر از اشک و آه خواهد بود. بنابراین بهتر است که آذری ها با فروردین، بهمن و مردادی ها رابطه عاطفی خود را اغاز کنند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 35
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1395/12/26
ما دیماه ها هم پشمیم. چرا واسه ما ننوشتی:(
پاسخ ها
مهناز
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
آقا رضا چرا خودزنی میکنی برادر من؟
دوباره متنو بخون با دقت
گفته دی ماهی ها با اردیبهشت، شهریور و تیر ماهی ها جورن
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1395/12/26
تقریبا اکثرش درست بود.مرسی
Iran, Islamic Republic of
10:23 - 1395/12/26
رضا جان شما با ما اردیبهشتیا حال می کنی
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1395/12/26
فقط تیر ماهی ها. انسانهای تر و تمیز، با اخلاق، افتاده و صبور، خوشگل و خوشتیپ.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۶
ای واااااااااااای سقف
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۶
دقیقا، تیر ماهی ها انسانهای شریفی هستند
سحر
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۷
خواهرم تیرماهیه و واقعا همین صفات رو داره
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1395/12/26
واقعا درست بود بخصوص در مورد فروردینی ها و اردیبهشتی ها مرسی
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1395/12/26
درباره آبانی ها که واقعا درست بود
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1395/12/26
در مورد دی و مرداد درست نبود.چون ن من محتاط کارم ن همسرم لاکچری و ماجراجو
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1395/12/26
من نمیدونم این چرت و پرتا جاهایی غیر از جهان سومم رواج داره ؟
پاسخ ها
سحر
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۷
آره عزیزم همه جای جهان مردم برای تفریح از فال و طالع بینی استفاده می کنن.ولی این که به خاطر اینطور چیزا مثلا ازدواجمون رو بهم بزنیم!!و...رو منم قبول ندارم.
فقط تفریح
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1395/12/26
من اغلب کسایی که دوسم دارند شهریورین.. من آذریم..
خدا به خیر بگذرونه....
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1395/12/26
درمورد مرداد و دی موافقم بدون نام درست نبود.. پدر و مادرم مرداد و دی هستن... یه زندگی عاشقانه و لاکچری..
پاسخ ها
سحر
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۷
مرداد و دی می تونن بسازن چون مردادی لجبازو رئیسه و دی آروم و حرف گوش کن
United States
18:15 - 1395/12/26
واقعا فروردين و ارديبهشت نميسازند؟! من فرورديني ام ولي فكر ميكنم كلا با ٦ ماه دوم سال نميسازم!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۷
یه جا خونده بودم اونایی که 6 ماهه اولن ظاهر جذاب تری دارن و اونایی که 6 ماهه دومن باهوش ترن حالا البته کلیت که نداره
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1395/12/26
سرگرمیه جالبی بود!
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1395/12/26
من ازین مقاله بیشتر ویژگیهای خوب متولدین فروردینو متوجه شدم :) شجاع،جسور،ماجراجو،فعال،خستگی ناپذیر،مستقل :) پرچم فروردین بالاس.فروردینیا تولدمونو که نزدیکه تبریک میگم :) ما خودمون عیدیه هر سالیم :) نگاه همه بخاطر اومدن ما آب و جارو کردن هورااا ؛،"'*- همه اونایی که به یه فروردینی نزدیکن حتما میدونن که فروردینیا چقد خوبن.نگید نه :)
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
این منفی ها مال اردیبهشتی های متنفر از فروردینی هاست خخخ
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1395/12/26
قلبون خودم برم که ابانی امممممم.....مرجان جون عزیزم ،معلومه که ابانی ها بهترینن
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1395/12/26
وای خدای من بهمن و تیر واقعا درسته ، من بهمنی ام و اصلا از تیری ها خوشم نمیاد . واقعا دنیای من و تیری ها مثل شرق و غربه ، کاملا جدا ازهم ! با همه ی تیری ها هم همین مشکل رو دارم (حتی با پدرم !)
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۷
ای نمک نشناس!
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1395/12/27
ولی به نظر من آذر و مرداد نمی تونن با هم کنار بیان. چون هردو لجباز و یک دنده ن.چه شود...
ولی مردای مرداد جذابن:)
United States
11:23 - 1395/12/28
کرسی شعر قشنگی بود؟
من مهرماهی م اما اصلا درونگرا هستم اهل هیجان و اجتماعی هم نیستم اینها همه کرسی شعر
واسه ازدواج فرهنگ و سواد و طبقه خانوادگی ودیدش به این دنیا مهمه
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1395/12/28
بدبختی رو در قالب رسم و رسوم و فرهنگ و عرف و... از نسلی به نسل دیگر انتقال دادیم چون از ما جسارت پرسیدن «چرا؟» را گرفته اند؟
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1396/01/01
چه ربطی داشت....آقا جنبه نداری نگاه نکن
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1396/01/08
اگه تا الان هم با هم تفاهم داشتن خرابش کردی
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1396/03/20
من آذریم
اردیبهشت و شهریوری دو ماهی که همیشه ادماش حالمو خوب میکردند ..پدربزرگ و مادربزرگم .....البته اونا که خودشون ماهن و مخصوص ماهی نیستن ...

والبته کسایی که فک میکردم در آینده حالمو خوب میکنند هم جز این دوماه بودنند...دقیقا هر دوماه ...
:/
با پیچیده ترین وضع موجود چه کنم...مادر و پدرمم مردادی و دی ماهی ....و یه زندگی آرام و عاشقانه.....ما کلا خلاف جهت حرکت میکنیم ...
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1396/03/21
والا من و همسرم فروردینی و آبانی هستیم و نزدیک نه سال هم هست بدون مشکل داریم زندگی میکنیم البته اگر این از حالا به بعدش این فال شما بزاره....
Iran, Islamic Republic of
05:16 - 1396/05/13
عزیزم آقای دی ماهی نازنین ... :-)
خب نوشته که با ما تیر ماهی ها بیشتر چفت و جور هستین دیگه ..
:-)
Iran, Islamic Republic of
21:48 - 1397/01/05
شهریوریم دنبال همسرخوب دیماهی یاتیرماهی ام سی وسه سالمه پاک بودن نعمته
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج