۴۸۱۴۶۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۵
۴۶۹۴ 
همه ما می داینم که بسیاری از مسائل جهان همچنان ناشناخته مانده اند و ما از آن ها آگاهی نداریم. کره زمین شگفتی های بسیاری را درون خود جای داده و هیچکس نمی تواند ادعا کند که همه آن ها را می داند.
وبسایت روزیاتو - حامد آل محمد: همه ما می داینم که بسیاری از مسائل جهان همچنان ناشناخته مانده اند و ما از آن ها آگاهی نداریم. کره زمین شگفتی های بسیاری را درون خود جای داده و هیچکس نمی تواند ادعا کند که همه آن ها را می داند.
 
از جمله عجایب موجود در کره خاکی، می توان به حیوانات و جانداران اشاره نمود. برخی از آن ها بسیار حیرت آور هستند و ما را به تعجب وا می دارند. با این حال هیچ کدامشان به پای حیوانی که قصد داریم به آن بپردازیم، نمی رسند.

به تازگی ویدیویی منتشر شده که در آن یک مار دو سر عجیب و نارنجی رنگ به چشم می خورد. ما وصف چنین موجوداتی را تنها در افسانه ها شنیده بودیم و نمی دانستیم که برخی هایشان واقعا وجود دارند.
 
ظاهرا این مار دو سر قصد دارد آب بخورد و به دنبال آن می گردد. هر دو سر این جانور قصد دارند برای نوشیدن آب از یکدیگر پیشی بگیرند. ویدیوی زیر جزئیات ماجرا را به شما نشان می دهد، پیشنهاد می دهیم به تماشای آن بنشینید.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
تبدیل اتومبیل به اسنوموبیل با Track N GO 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1395/11/30
الله اکبر، برای قادر بی همتا هیچ غیر ممکنی وجود ندارد.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج