۴۸۲۰۱۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۵
۸۴۷۲ 
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اظهاراتی خصمانه گفت که ماموریتی بزرگ با آمریکا برای مقابله با تهدید ایران دارد.
خبرگزاری ایسنا: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی که روز چهارشنبه در کاخ سفید با دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا دیدار و گفت‌وگو کرد، در مصاحبه اختصاصی با شبکه فاکس نیوز تاکید کرد که رژیم متبوعش و آمریکا ماموریتی بزرگ برای مقابله با تهدید ایران هسته‌ای دارند.

وی همچنین گفت که تهدیدات ایران علیه اسرائیل پوششی است بر نیات آنها علیه آمریکا.

نتانیاهو افزود: آنها می خواهند موشک های (بالستیک قاره پیما) داشته باشند که به کشور شما (آمریکا) برسد. این چیزی است که اکنون روی آن کار می کنند. به یاد داشته باشید که شما شیطان بزرگ هستید. آنها (ایرانی‌ها) قصد تسلط بر جهان را دارند و به دنبال ابزارهایی برای دستیابی به این هدف هستند.

وی در ادامه اظهارات خصمانه خود بار دیگر توافق هسته ای ایران و گروه ۱+۵ را مورد انتقاد قرار داد و مدعی شد که اگرچه توافق می گوید ایران در حال حاضر بمبی ندارد اما پس از ۱۰ سال ۱۰۰ بمب (هسته ای) در اختیار خواهد داشت. ایران رویکرد خود را تغییر نداده است.

 نخست وزیر رژیم صهیونیستی که به نظر می آید از موفقیت توافق هسته ای حسابی به خشم آمده است، گفت: از زمان حصول این توافق، ایران نه تنها رفتار خود را تغییر نداده است بلکه با پول هایی که از اجرای توافق هسته ای به دست آورده، تهاجمی تر رفتار می کند.

وی با تاکید بر اینکه بسیاری از اعراب، از این پس رژیم صهیونیستی را متحدی برای خود جهت مقابله با ایران می دانند، گفت: ما با رئیس جمهور آمریکا در حال کار روی چگونگی مقابله با این تهدید مشترک هستیم.

به گزارش ایسنا، نخست وزیر رژیم صهیونیستی تلاش های بسیاری کرد تا بتواند با استفاده از نفوذ خود در آمریکا مانع از اجرای توافق هسته ای شود. اکنون وی با متوسل شدن به ادعاهای ساختگی و بی اساس پیشین خود و آمریکا علیه برنامه هسته ای گذشته کشورمان سعی دارد تا برنامه هسته ای ایران را تهدید آمیز جلوه دهد. این در حالی است که ایران همواره ادعاها علیه فعالیت های هسته ای کشورمان را رد و تاکید کرده است که برنامه هسته ای جمهوری اسلامی ایران ماهیت کاملا صلح آمیز دارد و تسلیحات هسته ای هیچ جایی در دکترین دفاعی این کشور ندارد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:44 - 1395/11/29
مگه توافق بر سر رفتار بوده دانشمند.؟؟!!
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1395/11/29
تو یهودی کثیف کور هستی یک ترویست قهار که با خسومت مردم فلسطین را کشتار واره کردی وحال از دهانت گشاد تر نام ایران را به زبان نجست میاوری خوب میدانی اگر ریاده روی کنی وبا ان دیوانه همدست شوی به ساعت نمیکشد با خاک یکسان میشوی هنوز مردم ایران را نشانختی ما فلسطین نیستم که اجازه بدهیم هر اشغالی در باره ایران نصمیم بگیرد ما نه تردیست هستم نه ادم کش ونه خیل اتش افروزی داریم ولی وقتی پای نامکس ودفاع از کشور باشد نابود میشوی پس بهتر است درسخنانان بی محتوایت حواست باشد از تو گنده تر هم هیچ غلطی نمیتواند بکند در ضمن سپاه برای ما ضریب اطمینان است ومردم پشتشان به این جان بر کفان گرم ارتش ما خود فروش نیست تمام نیرویهای قوای ایران با هم متحد ویکدل هستند
Iran, Islamic Republic of
23:59 - 1395/11/29
چرا ، یه خرده مهربون تر شده
Iran, Islamic Republic of
02:42 - 1395/11/30
به نظر بنده دشمن ما عربستان است
Oman
09:41 - 1395/11/30
مشکل از وزارت خارجه ودیگر مسوولان هست که درمقابل این توهینها واکنشی ازخود نشون نمیدن
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1395/12/01
اگه دست من بود برجام پاره میکردم. بمب اتمم درست می کردم. بگو احمق اخه رفتار شما چه تغییر کرده هر روز به ی علت تحریم میکنید. البته این نتانیاهو هیچ نیست
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج