۴۸۲۰۲۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۲
۴۸۰۵ 
بعد از شروعی امیدوار کننده، حالا الکساندر نوری اوضاع دشواری را روی نیمکت وردربرمن در هفته های اخیر تجربه می کند.​​​​​​​
ورزش سه: بعد از شروعی امیدوار کننده، حالا الکساندر نوری اوضاع دشواری را روی نیمکت وردربرمن در هفته های اخیر تجربه می کند.​​​​​​​

اگرچه بامن، مدیر ورزشی برمن مدتی پیش تاکید کرد که قرار نیست نوری شغل خود را از دست بدهد اما اخبار حاکی از آن است که اگر روند شکست های این تیم در دیدار برابر ماینتس نیز ادامه پیدا کند ممکن است شاهد قطع همکاری طرفین باشیم.
 
بامن در این خصوص گفت: "ما هنوز هم معتقدیم که می توانیم راه خود را با نوری ادامه دهیم و هیچ گونه مذاکراتی با دیگر مربیان انجام نشده است. نمی خواهم کسی را سرزنش کنم اما این شرایط نیز بسیار دشوار است".
 
وردربرمن در هفته های اخیر 4 شکست متوالی برابر دورتموند، بایرن مونیخ، آگزبورگ و گلادباخ متحمل شده است و حالا با 16 امتیاز در رتبه شانزدهم جدول قرار دارد.
 
آخرین فرصت الکساندر نوری روی نیمکت برمن

در مطبوعات نام گزینه هایی مانند توماس شاف، لابادیا و برانترایتن مطرح شده است که البته توسط مسئولان باشگاه، مذاکره با آنها تکذیب شده است.
 
نوری در آستانه دیدار برابر ماینتس گفت: "تمرکز ما برای این دیدار است و من می دانم که دیگر برای کسب امتیاز خیلی زمان نداریم. چالش بزرگی پیش روی ماست و من مسئولیت آن را قبول می کنم اما حرکت تیم ما روبه جلو خواهد بود".
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج