۴۹۱۲۸
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۸
۳۰۲۷ 
پیش از پرواز به امارات توافق کردند
«تراکتورسازی قبل از پرواز به سمت امارات برای بازی با الجزیره با منصور ابراهیم زاده برای سرمربیگری فصل بعد این تیم به توافق رسید.» این را یکی از اعضای هیئت مدیره تراکتورسازی می گوید.

برترین مجله اینترنتی ایران

روزنامه تماشا: «تراکتورسازی قبل از پرواز به سمت امارات برای بازی با الجزیره با منصور ابراهیم زاده برای سرمربیگری فصل بعد این تیم به توافق رسید.» این را یکی از اعضای هیئت مدیره تراکتورسازی به تماشا می گوید. با این اوصاف رفتن تونی سرمربی محبوب تبریز از تراکتور قطعی است.

تونی به تازگی از مشکلات مالی تراکتورسازی گله کرده بود. هیئت مدیره تراکتورسازی از جعفری خواسته بود که از تونی برای فصل بعد برنامه بگیردو او را در تراکتور نگه دارد. تونی اما به دلیل آنکه پول این فصل خود را دریافت نکرده بود حاضر به دادن برنامه نشد. از طرف دیگر به دلیل گرانی دلار، جعفری نمی توانست تونی را برای فصل بعد هم حفظ کند.

جعفری از طرف دیگر به دلیل حواشی زیادی که این فصل در تراکتور به وجود آمد مایل نبود سرمربی پرتغالی اش را در تبریز نگه دارد. منصورابراهیم زاده سرمربی فعلی نفت تهران پیشنهادش به هیئت مدیره تراکتورسازی بوده که با موافقت اعضا روبرو می شود. به گفته عضو هیئت مدیره تراکتور مذاکرات جعفری با ابراهیم زاده نتیجه بخش بوده است.

گفته می شود جعفری با ابراهیم زاده قرارداد داخلی هم امضا کرده است. ابراهیم زاده در کنار فرکی گزینه سپاهان برای جانشینی کرانچار هم بود. کرانچاری که احتمالا به راپیدوین خواهد رفت.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:39 - 1392/02/05
کرانچار 100 بار اعلام کرده سال دیگه اولویت اولش سپاهانه ما هم ازش راضی هسیم بی خودی استرس به سپاهانیا وارد نکن و تفرقه بین ما و تراکتوریا ننداز ابراهیم زاده مبارک تراکتوریا باشه انسان بسیار شریف و با اخلاقیه و از نظر فنی هم خودشو نشون داده تنها مربی ایرانی حاضر در بین مربیان برتر قرن و یازدهمین مربی فصل 2010 جهان
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج