۴۹۹۴۱۸
۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۳
۳۹۶۲ 
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: دست‌هایی پشت پرده است که برای استقلال شیطنت می‌کنند.
خبرگزاری تسنیم: سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: دست‌هایی پشت پرده است که برای استقلال شیطنت می‌کنند.

نصرالله عبداللهی درباره اعتصاب بازیکنان استقلال در تمرین امروز، اهدای بسته‌های شامپو و صابون، استعفای شهاب جهانیان و ... صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید:

چرا دوباره بازیکنان استقلال دست به اعتصاب زدند؟

شرکت همراه اول پولی به حساب اسپانسر واسط ما واریز کرده بود، این اسپانسر هم باید پول را به حساب بازیکنان واریز می‌کرد، اما هر چقدر با نماینده این اسپانسر تماس می‌گیریم، پاسخی داده نمی‌شود. همه چیز تمام شده بود، همراه اول هم خوش قولی کرد و پولش را داد، اما به یک‌باره شرکتی که واسطه شده بود، از دسترس خارج شد.

معنای این اتفاق چیست؟

اینکه یک عده در حال شیطنت کردن هستند. وقتی همه چیز ردیف شده، چطور طرف مقابل غیبش می‌زند. حتما دست‌هایی پشت پرده است که نمی‌خواهند این اتفاق بیفتد.

 با رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه چه صحبتی کردید؟

من و افتخاری با هم دنبال کارها بودیم. روز گذشته همه تعهدات انجام شد و پول به حساب اسپانسر واریز شد، اما به یک‌‌باره نتوانستیم با آنها تماس گرفته و دفترشان هم بسته شد.

 شهاب جهانیان رئیس هیئت مدیره باشگاه استعفاء داده است؟

ممکن است استعفا داده باشد، چون شنیدند وزیر ورزش و جوانان قرار است تغییراتی در هیئت مدیره بدهند، پیش‌دستی کرده و استعفا کرده است.

چرا بازیکنان علیه او در رختکن شعار دادند؟

من در تمرین حضور نداشتم و خبر ندارم.

 ارتباطی با شهاب جهانیان دارید؟

ما با اعضای هیئت مدیره ارتباطی نداریم و طرف مستقیم ما افتخاری است. اعضای هیئت مدیره تنها در جلسات شرکت کرده تا در صورت انجام مصوبه‌ای، آن را امضاء کنند.

 بسته‌های صابون و شامپو از طرف باشگاه به بازیکنان داده شده بود؟

نه، اینها از سوی هواداران یا شرکت‌هایی است که برای تبلیغ کارشان به بازیکنان می‌دهند. برخی مواقع کارت حواله داده یا مانند چند وقت پیش شرکت لباس زنانه برای تبلیغ کارهایشان را داده بودند!
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج