احمدی‌ نژاد نمایشگاه کتاب تهران را افتتاح کرد
۴۹۹۹۷
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۲
۱۷۷۵ 
بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عصر دیروز دهم اردیبهشت با حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور افتتاح شد.
خبرگزاری فارس: بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عصر دیروز دهم اردیبهشت با حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور افتتاح شد.
 
بزرگترین پروژه فرهنگی کشور با عنوان نمایشگاه کتاب با حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور، سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز به کار کرد.

«کتاب، چشمه جوشان دانایی» شعار امسال نمایشگاه کتاب است، در این راستا برنامه‌های ویژه‌ای به مناسبت ایام برگزاری نمایشگاه کتاب تدارک دیده شده است.

در بیست و ششمین دوره از نمایشگاه کتاب، بار دیگر شاهد فعالیت سالن یاس خواهیم بود، این سالن کارنامه نشر را در بر دارد و در آن مهمترین آثار منبع سال 91 به نمایش گذاشته می‌شود، این آثار حدودا 4 هزار عنوان هستند که همگی به نمایش گذاشته می‌شوند تا محققان و نویسندگان از این مجموعه بازدید و از وضعیت نشر و کتاب در سالی که گذشت مطلع شوند؛ از این رو کارنامه سال 91 تحت عنوان سالن یاس به نمایش گذاشته می‌شود.

در این دوره 2545 ناشر داخلی، 1600 ناشر خارجی از 77 کشور و برای اولین بار 102 ناشر الکترونیک در بخشی از نمایشگاه مستقلا خدمت‌رسانی می‌کنند.

برگزاری 150 نشست تخصصی و برنامه‌هایی به مناسبت پنجاهمین سالگرد قیام 15 خرداد، روز مادر و خلیج فارس از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده برای این نمایشگاه است.

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 11 تا 21 اردیبهشت از ساعت 10 صبح تا 20 برپا خواهد بود.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج