۵۰۰۹۲۴
۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۸
۱۱۰۶۷ 
کارلوس کی‌روش همچنان قصد برگرداندن دستیاران ایرانی‌اش را ندارد.
خبرآنلاین:  کارلوس کی‌روش همچنان قصد برگرداندن دستیاران ایرانی‌اش را ندارد.

 تصمیمی که چند روز پیش کارلوس کی‌روش در رابطه با کنار گذاشتن دستیاران ایرانی خودش گرفت، عجیب و البته حاشیه‌ساز بود. تصمیمی که باعث شد تیم‌ملی فقط با یک ایرانی در کادر کی‌روش که آن هم آرین قاسمی - مترجم - بود به قطر سفر کند.
 
اما انگار و طی صحبت هایی که شده بود قرار بود تا بعد از دیدار با قطر، سه تن از دستیاران کنار گذاشته شده دوباره به تیم‌ملی برگردند. رئیس فدراسیون پس از جلسه‌ای که در همین رابطه با کی‌روش داشت، در نشستی با دستیاران ایرانی او از بازگشت نکونام، افشین پیروانی و مارکار آقاجانیان خبر داده بود.
 
البته نکته جالبی که در این باره وجود دارد تماسی است که یکی از اعضای خارج از لیست اعلام شده توسط تاج با کی‌روش داشته و سرمربی تیم‌ملی در جواب این تماس گفته که چنین تصمیمی ندارد!حتی برگرداندن آرین قاسمی هم نشان از این دارد که بین لیست اعلام شده توسط تاج و لیست موردنظر کی‌روش تفاوت وجود دارد. به نوعی می‌شود اینطور برداشت کرد که صحبت مهدی تاج با دستیاران ایرانی، در جهت آرام کردن فضای اطراف تیم‌ملی بوده است.

در جمع ایرانی‌های تیم‌ملی افشین پیروانی دومین نفری است که به کادر برگشته. او در تماسی با کارلوس کی روش ، توانسته قرار دیدار حضوری بگذارد و بعد از آن هم به ملاقاتش رفته و صبح پنجشنبه به اردوی تیم ملی در قطر اضافه می شود تا به عنوان مدیر تیم ، روی نیمکت بازی با قطر باشد.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1395/12/30
کی روش فقط میخاد با این کارا از تیم ملی بره
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1395/12/30
کی روش فقط دنبال تخریب همه ایرانی های عزیزه بره به درک کی روش کیه اخه ایرانو بچه های ایرانو عشقه
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1395/12/30
تشخیص و تصمیم گیری با سرمربی تیم هست وحتما بهترین تصمیم گرفته ممنون آقای کیروش موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1395/12/30
کی روش جان دمت گرم ادامه بده انشاالله موفق باشی
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج