۵۰۰۹۶۰
۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۴
۱۳۴۹۵ 
رئیس پلیس راه کشور گفت: در کنار توقیف وسایل نقلیه رانندگان متخلف، جریمه 200 تا 400 هزار تومانی نیز برای اعمال قانون متخلفان در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری میزان: رئیس پلیس راه کشور گفت: در کنار توقیف وسایل نقلیه رانندگان متخلف، جریمه 200 تا 400 هزار تومانی نیز برای اعمال قانون متخلفان در نظر گرفته شده است.

سردار حمیدی، رئیس پلیس راه کشور گفت :طرح پیمایش هوشمند تردد ناوگان در سال ۹۶ در حوزه ناوگان باری کشور نیز اجرایی می‌شود.

وی افزود: تعداد یک هزار دستگاه دوربین کنترل سرعت در جاده های کشور و یک‌هزار و ۵۰۰ دستگاه دوربین لیزرگان در پاسگاه‌های پلیس راه بر تردد خودروها در محورهای مواصلاتی نظارت دارند.

رئیس پلیس راه کشور با اشاره به اجرای طرح نوروزی پلیس اظهارکرد: در مدت زمان اجرای طرح نوروزی پلیس، علاوه بر بهره گیری حداکثری از ظرفیت موجود پلیس راه، تعداد ۳ هزار نیرو به پلیس راه های کشور اختصاص داده شده است.

حمیدی در خصوص ابزارهای بازدارنده پلیس برای مقابله با متخلفان تصریح کرد: توقیف وسیله نقلیه تا ۷۲ ساعت، اعمال قانون وسیله نقلیه از ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان و ثبت نمرات منفی ابزارهای بازدارنده ای است که نسبت به رانندگان با تخلفات حادثه ساز اعمال خواهد شد.
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1395/12/30
عجب بازاری دم عیدی
کی می خوان یاد بگیرن جریمه راه چاره نیست
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1395/12/30
توصیه میکنم به موازات اعمال جریمه متخلفین ' از عوامل تشویقی هم برای آنان که صحیح رانندگی میکنند استفاده شود.
یقینا با این جریمه های سنگین نمیتواند برای مجموعه پلیس راهور ' تهیه جوایز تشویقی بار مالی چندانی داشته باشد.

در بسیاری از موارد تشویق بهتر از تنبیه جواب داده.
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1395/12/30
چه بچاپ بچاپی خیلی مردم پول دارن ایناهم هی نرخومیبرن بالا اخه ازخدابی خبرا فرهنگ سازی مهمه نه پرکردن جیبتون من که راضی نیستم ایشالاه ازگلتون دربیاد خرج دوادکتربشه
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1395/12/30
اتفاقا وقتی راننده در حال رانندکی درجاده با جریمه سنگین پلیس مواجه میشه از لحاظ عصبی صدمه میبینه و در ادامه مسیر اصلا حواسش به جاده نیست و همش بفکر پرداخت جریمه از کدام منبع درامد یا پولی هستش که بیشتر باعث تصادف میشود
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1396/01/01
از آنجاییکه هدف از جریمه بازدارندگی است مبلغ آن باید متناسب با قیمت خودرو باشد و اینکار به صورت هوشمند توسط نرم افزار پلیس راهور اعمال گردد. جریمه ۴۰۰هزار تومانی برای خودروی ۶۰۰میلیونی پول سرویس جزئی هم نیست در حالیکه کل دخل چند روز یک راننده تاکسی را به ناحق تباه میکند. هم عدالت پایمال شده است هم هدف قانون گذار تامین نشده است. برسد به گوش مسئولین.
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج