۵۰۰۹۷۱
۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۵
۵۳۹۳ 
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: بر اساس مصوبه اخیر ستاد تنظیم بازار قیمت گوشت مرغ منجمد ۲۰۰ تومان کاهش یافت و به ۵۷۰۰ تومان رسید.
خبرگزاری مهر: مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: بر اساس مصوبه اخیر ستاد تنظیم بازار قیمت گوشت مرغ منجمد ۲۰۰ تومان کاهش یافت و به ۵۷۰۰ تومان رسید.

محمد ولی گفت: در گذشته، ما مرغ منجمد را ۵ هزار و ۵۰۰ تومان به توزیع کنندگان می‌فروختیم و آن‌ها این کالا را ۵ هزار و ۹۰۰ تومان به مردم عرضه می کردند.

وی گفت: براساس مصوبه اخیر ستاد تنظیم بازار قرار شد قیمت مرغ منجمد توزیع شده توسط ما به ۵ هزار و ۳۰۰ تومان کاهش یابد و توزیع کنندگان نیز این کالا را ۵ هزار و ۷۰۰ تومان به مردم بفروشند.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام افزود: ما گوشت قرمز منجمد را ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان به توزیع کنندگان اصلی می‌فروشیم و آن‌ها نیز مجاز هستند این کالا را حداکثر ۲۳ هزار تومان به مردم عرضه کنند.

وی با بیان اینکه به لحاظ تولید در گوشت قرمز و مرغ هیچ محدودیت و کمبودی نداریم، گفت: گوشت قرمز و مرغ به میزان تقاضای مردم در تمامی فروشگاه‌های کشور حتی در روزهای تعطیل عید نوروز عرضه می‌شود.

ولی افزود: حتی در روزهایی که میادین میوه و تره بار به خاطر روزهای اولیه نوروز تعطیل هستند ما به صورت سیار گوشت قرمز و سفید را در پشت درب این میادین به مردم عرضه خواهیم کرد.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1395/12/30
از پنج هزار تمن رفته ده هزار بعدش صدتمن دویس تمن میاد پایین،میگن ارزان شده
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1395/12/30
مرغ یخی برزیلی ۵ سال تو سردخونه !!!!! خخخخخخخ ای بیچاره مردم که دائم گول شما چوپانای دروغگو را می خورند
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1395/12/30
خخخخخخ هنوز ارزان ندیدید بروید در کشورهای عربی تا ارزانی بدانید چیه
United Arab Emirates
01:21 - 1396/01/01
ما که 20 ساله هیچ رقم گوشتی نخوردیم هر چه میخواهد گران شود فقط روز تاسوعا و عاشورا به برکت امام حسین گوشت میبینیم
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج