۵۰۱۰۵۷
۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۶
۵۳۵۴ 
مورینیو در مورد حضور فرگوسن در کنار تیم صحبت کرده است.
وبسایت نود: مورینیو در مورد حضور فرگوسن در کنار تیم صحبت کرده است.

 سرآلکس فرگوسن بعد از بازنشستگی در سال ۲۰۱۳، از رختکن منچستریونایتد فاصله گرفت و حتی بارها در مورد این موضوع صحبت کرد که تمایلی برای حضور در تمرینات تیم و یا رختکن منچستریونایتد ندارد. اما با اصرار مورینیو، در این فصل فرگوسن چند باری در تمرینات تیم حاضر شده و حتی در سفرها تیم را همراهی کرده است.

مورینیو: من از فرگوسن خواستم تا همراه تیم باشد

مورینیو سرمربی فعلی منچستریونایتد در مورد حضور فرگوسن در کنار تیم چنین گفته است:

در پایان بازی ها، وقتی که سربابی چارلتون، مدیر اجرایی و سرآلکس فرگوسن از سکوها به پایین می آیند. فرگوسن تنها کسی است که به رختکن نمی آید. اما به او گفتم که؛ در چنین شرایطی، این کار معنایی ندارد. فردی با پیشینه و وقار فرگوسن در باشگاه، باید قادر باشد هر کاری را که یک نفر در جایگاه او قادر به انجامش است، انجام دهد.

هنوز هم رابطه خیلی دوستانه و صمیمی ای با هم داریم. پیام رد و بدل می کنیم، تبریک تولد، تبریک سال نو و غیره. به هر حال او بر اساس میل شخصی خود تصمیمش را این طور گرفته است، اما من به فرگوسن گفتم که؛ سفر ما به لندن با قطار و سفر او با اتومبیل بی معنی است. بنابراین از فرگوسن خواستم تا همراه تیم و بازیکنان در قطار کنار ما باشد. 

فرگوسن آن قدر مودبانه و با ادب رفتار می کرد که شاید در مورد این قضیه اندکی خجالت زده بود. اما این وظیفه ماست که حس ارزش قائل شدن و توجه نسبت به او را نشان دهیم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج