بوفون: لیگ قهرمانان به من انگیزه می‌دهد
۵۰۱۰۸۲
۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۰
۲۹۷۲ 
سرمایه گذاران خارجی برای فوتبال ایتالیا بد هستند؛
جیانلوئیجی بوفون، دروازه بان تیم یوونتوس تأکید کرد که هجوم سرمایه دار های خارجی به فوتبال ایتالیا، اتفاق بدی است.
وبسایت نود: جیانلوئیجی بوفون، دروازه بان تیم یوونتوس تأکید کرد که هجوم سرمایه دار های خارجی به فوتبال ایتالیا، اتفاق بدی است.

 مالکیت بیانکونری هنوز به عهده خانواده آنیلی است، درحالیکه مالکیت باشگاه های رم و اینتر به افراد خارجی واگذار شده است. میلان نیز آخرین باشگاهی است که در حال واگذاری به مالکان چینی است. بوفون ۳۹ ساله در این باره به مجله Kicker گفت:

سرمایه گذاران خارجی در سری آ؟ رم با آمریکایی ها، میلانی ها با چینی ها... این برای ایتالیا بد است. این یک گام رو به عقب برای فوتبال و سنت های ماست.

بوفون: لیگ قهرمانان به من انگیزه می‌دهد

بوفون قبلاً هم از نبرد خود با افسردگی صحبت کرده بود و حالا دوباره تأکید کرد که بدون کمک گرفتن از قرص و دارو با این بیماری مبارزه می کند:

افسردگی؟ خیلی مهم بود که از قرص و دارو استفاده نکنم. من معمار سرنوشت خود بودم، و به داور نیاز و وابستگی نداشتم.

بوفون که این هفته رکورد تعداد دقایق بازی در تاریخ باشگاه یوونتوس را شکست، و نقش خود در تیم را اینطور توصیف می کند:

یک دروازه بان باید مازوخیست باشد. به عنوان یک نقش، می تواند شبیه نقش داور باشد. او دارای قدرت فرمان است، اما فقط گل می خورد و نمی تواند گلزنی کند، و باید توهین های مداوم را تحمل کند. روانشناسان باید این نقش را مطالعه کنند، چرا که خیلی متناقض است. برای من مرتکب اشتباه شدن، مثل یک شوک است. چند روز طول می کشد تا ریکاوری کنم. به کسانی که مرتکب اشتباه نمی شوند، حسادت می کنم... برای آنها این شوک خیلی بزرگ نیست.

برای سال ها، تعجب می کردم که چه چیزی بازیکنان را به سمت ادامه بازی هل می دهد. این نبرد درونی به من انگیزه قوی می بخشد. اگر قهرمان اروپا می شدم، حالا خالی بودم: فکر قهرمانی در این تورنمنت من را تهییج می کند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج