۵۰۱۰۸۵
۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۲
۳۵۱۴ 
رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: پس از تحویل سال ترافیک محورهای خروجی مشهد افزایش یافت و هم اکنون نیمه سنگین و سنگین است.
خبرگزاری ایرنا: رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: پس از تحویل سال ترافیک محورهای خروجی مشهد افزایش یافت و هم اکنون نیمه سنگین و سنگین است.

سرهنگ هادی امیدوار، عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: ورودی های مشهد هم اکنون نسبت به صبح که فوق العاده سنگین بود سبک تر شده اما محورهای خروجی مشهد عموما نیمه سنگین است.

وی افزود: سایر محورهای استان از چناران در مسیر شمال و آزادراه شهید شوشتری به سمت نیشابور و تربت حیدریه و شهرستان های استان پرتردد و پرحجم است.
وی عنوان کرد: در حال حاضر مشکل خاصی در مسیرها وجود ندارد و تردد به صورت روان در حال انجام است.

رئیس پلیس راه استان افزود: از ابتدای طرح نوروزی پلیس 210 تیم گشت پلیس راه در ساعات مختلف شبانه روز در طول محورهای استان حضور دارند و بر حفظ ایمنی و سلامت مردم در محورها نظارت و اعمال قانون می کنند.

وی افزود: 10 تیم گشت نامحسوس نیز در کنار تیم های گشت عادی در طول جاده های اصلی استان خدمت می کنند ضمن آنکه این نظارت ها واعمال قانون ها محدود به حضور فیزیکی پلیس در جاده ها نیست و هم اکنون حدود 140 دوربین ثابت ثبت تخلفات و نظارت و 160 دوربین دستی در اختیار تیم های گشتی به کمک آمده و کار کنترل و مدیریت ترافیک را انجام می دهند.

خراسان رضوی دارای بیش از 21 هزار کیلومتر راه اصلی است که در ایام اوج مسافرت ها چون نوروز از پرترددترین جاده های کشور است.

امسال بر اساس پیش بینی 11 میلیون مسافر به خراسان رضوی سفر می کنند که از این میزان مقصد هشت میلیون نفر مشهد الرضا (ع) خواهد بود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج