بزرگ‌ترین سفره هفت سین جهان در قصرشیرین
۵۰۱۱۲۱
۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۷
۹۳۱۵ 
شهردار قصرشیرین از گسترده شدن بزرگ‌ترین سفره طبیعی هفت‌سین جهان در این شهرستان برای بازدید و استفاده مسافران و گردشگران نوروز خبر داد.
خبرگزاری فارس: صحبت پور افشار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار داشت: بزرگترین سفره‌ هفت‌سین در استان به وسعت 2 هزار متر مربع با تدارک سین‌های طبیعی در شهرستان قصرشیرین در ایام نوروز آماده بازدید گردشگران و مسافران نوروز است.

شهردار قصرشیرین با بیان اینکه ماهیت این سفره از ایوان عمارت خسرو به عنوان یک‌اثر ملی از دوره‌های ساسانی برگرفته شده است، تصریح کرد: گردشگران و مسافران می‌تواند در کنار این سفره طبیعی تا آخر تعطیلات نوروز خاطرات و لحظات دل‌انگیز خود را به ثبت برسانند.

این مسؤول افزود: بهسازی فضای شهری، ترمیم جداول، رنگ آمیزی معبرها و خیابانها ، ترمیم روکش آسفالت ، بهسازی المان‌های شهری، تعمیر وسایل بازی و نظافت اماکن و بوستان‌ها و... خدمات مناسبی ارائه شده که از مردم انتظار داریم و در زمینه حفاظت از این تجهیزات و حفظ نظافت شهر در این ایام توجه کنند.

شهردار قصرشیرین با اشاره به جاذبه‌های گردشگری این شهرستان به ویژه در ایام نوروز، اظهار داشت: غرفه‌های فروش صنایع دستی از سوی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای عرضه شیرینی محلی و محصولات لبنی توسط امور عشایری نیز در کنار بزرگ‌ترین سفره هفت سین طبیعی جهان در قصرشیرین راه‌اندازی شده است.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:38 - 1396/01/01
اگر هزینه انرا به عمران شهری اختصاص میدادند برای رفاه شهروندان. خوب بود..
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1396/01/01
توصیه می کنم حتما دیدن کنید. من رفتم خیلی آب و هوای خوبی داره تو این ایام جنسش هم ارزونه.
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1396/01/02
فقط حواسمان باشه خیلی ازمراسم باستانی که داریم کشورهای دیگه بنام خودشان ثبت نکنن . .
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج