شکست داعش پهن فرش قرمز برای ایران است
۵۰۱۱۵۸
۰۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۳
۱۰۷۱۸ 
تایمز اسراییل:
باشکست داعش در عراق و سوریه ، این ایران است که جای خالی و خلاءها را پرکرده و بزرگترین برنده خواهد بود.
عصر ایران: وب سایت تایمز اسراییل در گزارشی تحلیلی به قلم " آوی ایساچاروف" تحلیلگر اسراییلی مسایل خاورمیانه، ایران را بزرگترین برنده بهار عربی در منطقه خوانده و مدعی شده است سایه نفوذ ایران با شکست داعش در عراق و سوریه بیشتر از گذشته خواهد شد.تایمز اسراییل: شکست داعش پهن کردن فرش قرمز برای ابرقدرتی ایران است

 این تحلیلگر اسراییلی مدعی شده است باشکست داعش در عراق و سوریه ، این ایران است که جای خالی و خلاءها را پرکرده و بزرگترین برنده خواهد بود.

این تحلیلگر اسراییلی با ادعای ساخت یک بندر از سوی ایران در شهر لاذقیه سوریه افزوده که این پایگاه دریایی به مدت 50 سال در اجاره ایران خواهد بود و دولت سوریه نیز خواهد توانست از آن استفاده کند.

 به نوشته این تحلیلگر اسراییلی ساخت بندر ایران در لاذقیه سوریه در دیدار اخیر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل با رییس جمهور روسیه در مسکو به بحث و بررسی گذاشته شده است. در آن دیدار نتانیاهو نگرانی تل آویو را از افزایش نفوذ ایران در سوریه مطرح کرده است.

تایمز اسراییل با به میان کشیدن هشدار 10 سال پیش عبدالله دوم پادشاه اردن درباره خطر تشکیل یک هلال شیعی در منطقه خاورمیانه، این هلال را تشکیل شده فرض کرده و نوشته هم اکنون سایه نفوذ ایران از کرانه های خلیج فارس و دریای عمان تا سواحل شرق دریای مدیترانه و حتی فراتر از آن در سواحل یمن دیده می شود.

به نوشته ایساچاروف اگر در گذشته شعار" اسلام تنها راه حل است " از سوی برخی گروه های اسلامگرا از جمله حماس و اخوان المسلمین به کار برده می شد امروز پربیراه نیست که شعار " شیعه تنها راه حل است" سر داده شود و این به دلیل افزایش نفوذ و قدرت ایران و گروه های تحت حمایت تهران در منطقه است.

گفتنی است در روزهای گذشته و همزمان با افزایش تحرکات نظامی آمریکا در بخش هایی از شمال خاک سوریه برای حمله احتمالی به شهر رقه به عنوان آخرین پناهگاه مهم گروه داعش،برخی تحلیلگران محافظه کار آمریکایی نیز با نگارش مقالاتی به دولت آمریکا هشدار داده و گفته اند در صورت شکست داعش در عراق و سوریه، این جمهوری اسلامی ایران خواهد بود که با افزایش نفوذ خود بیشترین منفعت را کسب خواهد کرد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
05:53 - 1396/01/01
تاکور شود هرآن که نمی تواند ببیند دورد بر جمهوری اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خامنه ای وسلام خدا بر شهیدان راه حسین علیه السلام
Iran, Islamic Republic of
06:08 - 1396/01/01
....وعاقبت مستضعفان وارثان زمین خواهند شد..., خدایا کی این حق محقق شود و ریشه ظالمان بدست با کفایت مهدی صاحب الزمان قطع شود...به امید آن روز
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1396/01/01
درود بر جمهوری اسلامیه شیعه ی ایران
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1396/01/01
آرزوی هر ایرانی خواهد بود که کشوری قدرتمند داشته باشند به گونه ای که هیچ کشوری تو دنیا جرات توهین وتحقیر ایرانی و کشورهای زیرسایه ما رو نداشته باشه
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1396/01/05
البته اگه مسیولین دولتی خودمون بزارن !!!!!!!
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج