۵۱۳۶۹۵
۲۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۰
۱۴۴۳۷ 
شهردار تهران: رئیس جمهور فعلی وعده 100 روزه می‌دهد و بعد از 4 سال حرف و بی عملی، مجبور به بی صداقتی می‌شود و آن وعده را انکار می‌کند، حال آیا می‌توان به دیگر وعده های او اعتماد کرد.
خبرگزاری فارس: محمدباقر قالیباف کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری بیانیه انتخاباتی خود را منتشر کرد که مشروح آن در ادامه می‌آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردمِ شریفِ ایران

روزهای سرنوشت سازِ اردیبهشتِ 96، زمانی است برایِ یک انتخابِ تاریخی؛ چرا که قرار است  تصمیمی بس بزرگ برای امروزِ خود و آینده ی فرزندانمان بگیریم.

 یا رئیس جمهورِ فعلی مسیری که در پیش گرفته است را ادامه خواهد داد و یا در وضعِ موجود، تغییری بنیادین ایجاد خواهیم کرد.

وضعِ موجود، نتیجه حاکم شدنِ مدیریتی است که برداشت دقیقی از واقعیت های اجرایی کشور نداشته و ندارد، لذا برای کسبِ رای، وعده 100 روزه می دهد و بعد از 4 سال حرف و بی عملی، مجبور به بی صداقتی می شود و آن وعده را انکار می کند. حال آیا می توان به دیگر وعده های او اعتماد کرد؟ «من نگفتم» نتیجه ی همین بی عملی و بی صداقتی است.

آقایِ روحانی از بهتر شدنِ وضعیتِ اقتصادی می گویند، اما اگر ایشان پای خود را از درون اتاق شان بیرون بگذارند و میانِ مردم بروند، از واقعیت های ملموسِ دَرونِ جامعه، تصویر دقیق تری  پیدا می کنند و برایشان روشن می شود که تنها 4 درصدِ جامعه از وضعِ موجود رضایت دارند. واقعیت این است که اقشار مختلف از این که واحدهایِ تولیدیِ بزرگ و کوچک یکی پس از دیگری تعطیل می شوند یا کارگرانِ خود را به اجبار کاهش می دهند، بسیار ناراضی اند.

اگر آقایِ رییس جمهور میانِ مردم بودند، می دیدند خانواده ها چگونه از بیکاریِ فرزندانِ تحصیل کرده خود رنج می برند و پدران برای اینکه از عهده مخارجِ روزمره زندگی برآیند، هر روز ساعت ها کار می کنند.

اگر آقایِ روحانی میانِ مردم بودند، به جای اینکه با «آمارهایِ کاغذی» از وضعیتِ خوبِ اقتصادی سخن بگویند، با گوش های خود می شنیدند که مردم می پرسند: چقدر شعار!؟ چقدر وعده!؟ و چقدر حرف!؟

هم وطنانِ صبورم،

من میانِ شما هستم و می بینم که از این همه وعده و حرف و شعار خسته شده اید؛ دادنِ یک فرصتِ چهارساله دیگر به دولتِ فعلی نیز، نخواهد توانست این اعتراضها و نارضایتی ها را برطرف کند و در صورتِ «تکرارِ» این تجربه، نباید انتظارِ فردایی بهتر از دیروز داشت؛ اگر فردا بدتر از امروز نگردد. حرف کافی است، 4 سال کافی است.  

اگر اینجا بودید، سوالی را صریح از من می پرسیدید که « قالیباف! قبلی ها هم همین حرف ها  را می زدند، روی چه حسابی باید به حرف های شما اعتماد کنیم؟». پاسخِ من به دغدغه به حقِ شما، یادآوری یک نکته است که این حرف ها را قالیباف می زند و شما او را کاملا می شناسید، با همه قوت ها و ضعف هایش.

شما می توانید به او اعتماد کنید، چون قالیباف هیچگاه از پشتِ میزها مدیریت نکرده است، بلکه با لباسِ کار میان شما، وسطِ میدانِ عمل بوده است. شما می توانید به او اعتماد کنید، چون مثل تمامِ مسئولیت های قبلی اش، برنامه ای عملیاتی و متکی به ظرفیت های بزرگِ داخلی دارد.

شما می توانید به او اعتماد کنید، چون تیمی توانمند و پرانرژی، با ترکیبی از جوانی و تجربه، و روحیه ای جهادی را مسئولِ امور اجرایی کشور خواهد کرد. قالیباف هم،  کم خطایِ فردی و کاری ندارد، اما همیشه بر این باور تکیه داشته است: «حرفی بزن که بتوانی عمل کنی» و سابقه اش نشان داده که همیشه متعهد به وعده هایش بوده است.

و امروز یعنی 26 فروردین ماهِ 1396 من، محمد باقر قالیباف، به شما  تعهد می دهم، با توکل به خداوند منان و به پشتوانه شما، «دولتِ مردم» را تشکیل دهم و در یک دوره چهارساله با انقلابی اقتصادی:

درآمدِ کشور را دو و نیم برابر افزایش دهم،

 پنج میلیون شغل ایجاد کنم،

 نظامِ مالیاتی را به نفع 96 درصدِ مردم تغییر دهم.

و از همه مهم تر، برنامه ای مدون و دقیق برای حلِ مشکلاتِ فوریِ اقشارِ کم درآمد، اجرا کنم.

به عمل کار برآید به سخندانی نیست.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 61
در انتظار بررسی:0
Netherlands
18:46 - 1396/01/26
باقرجان
همین شهرداری خوب است. ابنجا خوب هستی.
ولی برای ریاست جمهوری مجبور به وعده هستی.
خوب نیست.
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1396/01/26
یه جوری میاد علیه روحانی حرف میزنه و میگه چهار سال بی عمل انگار تو اون هشت سال هیچ اتفاقی نیوفتاده و آب از آب تکون نخورده فقط آقای روحانی اومده و واسه کشور مشکل درست کرده واقعا جای تاسف داره که چشمشون رو روی واقعیت ها و حقایق می بندن و اینقدر راحت حرف و تهمت میزنن، آخه شما که یه شهرو نتونستی درست مدیریت کنی میای در مورد مدیریت دقیق کشور حرف میزنی و میخوای یه کشور رو مدیریت کنی و عملکرد بقیه رو میبری زیر سوال خوبه آدم گاهی هم به خودش رجوع کنه ... حتما بازم میخوای تو سطح کشور گلکاری های عظیم انجام بدی!
Iran, Islamic Republic of
19:07 - 1396/01/26
شما که نمیتونی یه حادثه رو مدیریت کنی چطوری اینقدر اعتماد به نفس داری؟
پاسخ ها
hamid
United States
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
همین اعتماد به نفس و خلبانیش منو کشته.
Iran, Islamic Republic of
19:25 - 1396/01/26
یکی میگه ۵ میلیون شغل ایجاد می کنم و یکی میگه من ماهی ۲۵۰ تومن یارانه میدم بعد همیشه هم رییس خودشون بودن نمی دونم سو مدیریت کی باعث این بیکاری و بی پولی بوده؟
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1396/01/26
البته حرف و درد دل مردم زجر کشیده رو زدی ایاشما شعار نمیدی به خدا دیگه خسته شدیم
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1396/01/26
ایکاش در مورد خودت و برنامه هایت حرف میزدی نه اینکه به دیگران تهمت و افترا بزنی
عملکرد 4 ساله روحانی مشخص و عملکرد شما در پلاسکو کاملا مشخص است ما خود تصمیم میگیریم
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1396/01/26
به خدا قسم جناب اقای قالیباف هر چه در مورد اقای روحانی گفتید یک واقعیت است واقیتی که مردم را باور کردند مردم هم این حرفهای شما می گویند من کارگر ساده هستم به ولاه قسم از بیکاری دست پنجه نرم می کنم کو گوش شنوایی
Iran, Islamic Republic of
20:14 - 1396/01/26
من یکی حاضرم رای بدهم به قالیباف چون روحانی حتی نتواست یک در صد مشکلات مردم حل کند نه در داخل ونه خارج
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1396/01/26
مردم ایران با عملکرد آقای قالیباف هم تا حدودی آشنان.شما بجای تخریب از عملکرد خود در شهرداری ها بگین اگه واقعا صداقت داری و روت میشه
Iran, Islamic Republic of
20:18 - 1396/01/26
آقای قالیباف درسته وضع اقتصادی چندان تغییر نکرد اما نسبت به دوسال آخر دولت قبل اون تلاطم منحوس رو نداشت..............شاید به روحانی رای ندیم اما قطعا به شما هم رای نخواهیم داد..
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1396/01/26
دقیقا حرف حساب رو زده
فقط بگید کدوم وعده آقای روحانی عملی شده
پاسخ ها
hamid
United States
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
همونقدر که سرباز امریکایی سر کوچتون وانستاده برو خداتو شکر کن.
Iran, Islamic Republic of
20:30 - 1396/01/26
امثال شما نگذاشتن وعده‌های ایشان 100 درصد محقق بشه شما پلاسکو رادرمیافتی تومدت شهرداری
Iran, Islamic Republic of
20:31 - 1396/01/26
دیگه خسته شدیم ازاین همه شعار........ اقای روحانی دیوارااعتماد راخراب کرد ترابه عزیززهرا مردم به حال خودبگزارید نه بیمه داریم نه کارداریم نه نه نه
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1396/01/26
قالیباف از قدیم گفتن تا سه نشه بازی نشه مرد باش اگر بار سوم هم رای نیاوردی .....برو .....
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1396/01/26
شما فقط برو داداش احمدی نژاد با وعده ریشه کنی بیکاری اومد سالانه 10000تا فقط شغل ایجاد کرد
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1396/01/26
با سلام و احترام
امیدوارم یک مدیر کار بلد بیاد و چرخ اقتصادی این مملکت را راه بیندازد
ایران مقتدر ایجادو مدیرانی صبور و میدان دیده و کار ازموده در خدمت بگیرد
جنگ طلب نباشد و به نان و کار و فرهنگ و امنیت مردم بپردازد .امین
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1396/01/26
یکی از اصول مهم رهبری کنترل اوضاع و امور میباشد و این برای اداره مملکت امکان ندارد جز اینکه مدیر بتواند تصمیمات کلان بگیرد و مجریان معتمد آن را اجرا کنند لذا رهبر و مدیر میبایستی در جایگاه مدیریتی خود بنشیند و کنترل اوضاع را در دست داشته باشد ،این که به وسط کارزار بیاییم کار رهبر و مدیر ارشد مملکت نیست ،مگر چند کار را میتواند بدین صورت انجام دهد؟اصولا چنین نگرشی مدیریت حجره ای است که البته در جای خودش خوب است ولی نه برای مملکت داری،ساختمان پلاسکو آتش گرفت و فقط حدود یک هفته طول کشید تا آوار برداری گردید با این همه امکانات و مدیریت میدانی آقای قالیباف ،بله گونی بافان و زری بافان هر دو بافنده هستند ولی تفاوت بین این دو بسیار زیاد است.گوش مردم از این داستانها پر است ،مردم امروز فقط نتیجه را میبینند ،کاملا درست است که کشور در یک رکود عمیق و وسیع قرار دارد اما تنها کسیکه در حال حاضرمیتواند گره ای از این هزارن گره کور باز کند جناب روحانی است . ایشان حداقل توانست مذاکرات هسته ای را به نتیجه حداقلی برساند و اگر نبود این توافق امروز شرایط بسیار بسیار بدی حاکم بر کشور بود
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1396/01/26
اقای قالی باف حرفهایتان مثل تمام کاندیداها قشنگ است چه تضمینی می دهید حاضرید کتبا درمجلس تعهد بدهید درصورت عدم توانایی دربراوردن شروط خود استعفا دهید برای قشرضعیف بازنشسته مخصوصا فرهنگیان چه برنامه جامعی دارید
United Kingdom
20:54 - 1396/01/26
قالیباف جون
به خاطر مردم نیا
ببین تهران رو چیکار کردی
...........
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1396/01/26
جناب قالیباف بهتر است برای شروع از این روش که زیر سوال بردن یکی از بهترینهموطنانمانکه شبانه روز سعی در بهبود وضعیت وطنمان را داشته و تا حدودی نیز موفق بوده آیا شروع نکنید. همان اداره شهرداری تهران نیز به سرتان زیاد است0
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1396/01/26
خداجزایش دهدانکه خلف وعده کنداه مردم دامنشان رامی گیردورسوای خلایق میشوندعزت واحترام ومحبوب بودن رادیگرباپول نمی توان خرید
Iran, Islamic Republic of
21:14 - 1396/01/26
برو یره وعده الکی نده مو خودوم ختمم
پاسخ ها
سلی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۷
مشدی نی
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1396/01/26
چرا که نه؟چشم پوشی از زحمات بی لطفی است جناب قالیباف لطفا سوزنی بخود بزن بعد با جوال دوز به دیگران حمله کن.
Germany
21:37 - 1396/01/26
وقتی درک و فهم امثال شما از صد روز اینه دیگه انتظاری از بقیه نباید داشت... هیچکس نمیتونه ادعا کنه در مدت کوتاه گلستان میکنه... قطعا روحانی هم نمیتونست و آرای او برای گلستان شدن در صد روز نبود و الان هم نیست... واقعا با این تخریبهای بچگانه و خنده دار البته گریه آور چگونه ریاست جمهوری رو برازنده خود میدونید؟ شما مدیریت پر از شکست و انتقادات فراوان رو چطور پاسخگو هستید که حالا از دیگران انتقاد میکنید؟ مدیریت تهران رو در بحرانهاش به افتضاح ترین شکل ممکن انجام دادین! عدم موفقیت در اصلاح ناوگان حمل و نقل... تشدید آلودگی هوا و ترافیک با وجود برنامه هایی که احتمالا به انها میبالین! شکست در طرحهای خروج اتومبیلهای فرسوده! انفجار تهران با اتومبیل و برجهای روی گسل و اطراف تهران... ساخت تونلها و پلهایی که حتی در ظاهر هم از ترافیک کم نکرد... اجرای طرحهایی که فقط برای گفتن اینکه من انجام دادم نه از روی تحقیق و بررسی کارشناسی... شکست در اخلاق در حادثه پلاسکو... و مهمترین بخش اینکه خدمات خود به تهران رو در سالهای اول شهرداری فدای انتخابات نود و دو کردین و کاملا هود رو خراب کردین از این جهت حتی خدماتی که واقعا به تهران کردین هم از بین میره!!
Iran, Islamic Republic of
21:47 - 1396/01/26
شما كه آخر صداقت و درستي و پاك دستي و مديريت و اخلاقي !!!!!!!!!!!!!!!
يه نمونه كوچيكش پلاسكو ...... تو حديث مفصل بخوان ......
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1396/01/26
آقای قالیباف اومدید ثبت نام کردید خوش آمدید.ولی باید اخلاق انتخاباتی باید رعایت کنید .بزارید مردم داوری کنند.کارنامه تون در شهرداری ببینند اونو در مقیاسی بزرگتر (دولت )بسط بدهند.
Iran, Islamic Republic of
22:05 - 1396/01/26
اقای قالیباف شما هم در اول شروع شهردار شدن گفته بودید ترافیک تهران را ۵ ساله حل میکنم!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:07 - 1396/01/26
درود بر روحانی ,وعده‌های شما چه در شهرداری عملی شده
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1396/01/26
سلام
قالیباف فراموش کردن در سخنرانی خود در استادیوم آزادی در حضور خانواده های محترم شرکت واحد قول های در مورد خانه دار شدن آنان داده !!!!!!!!!!!!!
حالا ۶۰۰۰هزار نفر از پرسنل شرکت واحد مسکن ندارد آقای قالیباف خوش قول باش!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:15 - 1396/01/26
احسنت بیا واین بساط رفاه طلبی مسءولین فعلی را برچین
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1396/01/26
من هنوز نفهمیدم که شما ( برترینها ) طرفدار آقای قالیباف هستید یا مخالف ایشان.... هنوز هیچی نشده که دارید عملا برای ایشان تبلیغ میکنید.......عجبا .!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1396/01/26
خود شما و حتی یک نفر از زیر مجموعه افراد شما حاضر نشدید یه عذرخواهی ساده بابت فاجعه پلاسکو و از بین رفتن آتش نشانان حتی از خانواده اونها بکنید و طلبکارانه این قصور رو گردن دیگران انداختید مدیریت کردنتون هم در جمع و جور کردن یک ساختمان هم که عرضه کردید!! بعید هست با این شکل مدیریت کردن بتونید برای مدیریت اجرایی یک مملکت مناسب باشید که اگر بودید بنظرم در دوره های قبل مورد پذیرش ملت قرار میگرفتید.
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1396/01/26
با ثبت نام اقای قالیباف باعث خرسندی طرفداران ایشان شد انشالله که موفق باشند
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1396/01/26
اقای قلیباف چه کسی مسول این همه درد ورنج مردم است شیر پاک خورده میخواهد بگوید چه کسی مسول استعفا کند
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1396/01/27
یک فرد مدیر قوی،توانمندشجاع، با برنامه،جامعه شناس،"اقتصاد دان،کم حرف،پرکار،.....با یک گروه قوی قوی
متاسفانه براحتی نمی توان دید.چکار کنیم؟مجبوریم یکی را با حداقلها انتخاب کنیم.تو را خدا امر بر شما مشتبه نشود.مجبوریم و بس.
فقط یادمان باشد انهایی که قبلا بودن دیگر بس است
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1396/01/27
دمت گرم قالیباف خوب حال بعضیارو گرفتی.زنده بااااد
Iran, Islamic Republic of
03:12 - 1396/01/27
باسلام
انشاالله این انتخابات هم به سلامت وخوبی تموم بشه
اماماملت ایران ازڪاندیداهای محترم تقاضاداریم
ڪه اخلاق انتخاباتی رودرمناظره هانڱه دارند
وآبروی ایران وایرانی حفظ ڪنندوماننددونامزدانتخابات آمریڪا آبروی ڪشوررارنبرند
وازاختلاسهای خودودیڱریاران قدیمیشان چیزی نڱویند
چون احترامی ڪه مردم برای آنهاوانقلاب دارندازبین میرود
باتشڪر
Iran, Islamic Republic of
06:29 - 1396/01/27
من به هر کسی رای بدم به تو یکی رای نمیدم جناب شهردار دکتر خلبان , افتضاحات مدیریتی تو رو در شهر تهران دیدیم سالها طول میکشه تا شهردار بعدی بتونه خرابکاریهات رو درست کنه
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1396/01/27
مردم شریف ایران..من فقط عنوان رئیس جمهوری راکم دارم،به من رأی بدهید،وعده« صدروزه »رامیکنم «پنجاه روز»
Iran, Islamic Republic of
01:04 - 1396/01/28
آقای قالیباف .آقای روحانی چهارسال دیگه برا درغگویی و نسبت کم کاری خود به دولت قبل وقت داره.چرا نمیذاری راحت باشه.
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1396/01/28
گوش ما از این حرف های قشنگ قشنگ پره. اول وعده های رنگارنگ می دهند، بعد که نمی تونند عمل کنند شروع به بهانه آوردن می کنند که فلان است و بهمان است. من نه طرفدار روحانی ام، نه احمدی نژاد و نه قالیباف. ولی یه سوال دارم مگه ایران چی کم داشته که وضعیت اقتصادیش باید از کشورهایی که خیلی از ایران عقب تر بودند ، بدتر باشه . مگه مشکلات فقط مال ایرانه و دیگر کشورها مشکل ندارند. چرا این همه شعار می دید که حاضرم قسم بخورم خودتان هم می دانید که فقط شعاره
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1396/01/28
ای کاش هر کس به وعده های خودش فکر میکرد بعد به وعده هایی که دیگران دادند
نام:
* نظر:
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج